De site voor alle sporten

Menu
Akademija Pandev

Voetbal - Akademija Pandev

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Strumica- Opgericht 2010

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Akademija Pandev - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - 2020/2021

9 Augustus 2020 - 17h30
Speeldag 1
FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola - Akademija PandevAkademija Pandev
16 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 2
Akademija PandevAkademija Pandev - Vardar SkopjeVardar Skopje
23 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 3
FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste - Akademija PandevAkademija Pandev
29 Augustus 2020 - 16h30
Speeldag 4
Akademija PandevAkademija Pandev - FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum
13 September 2020 - 16h00
Speeldag 5
FK Borec VelesFK Borec Veles - Akademija PandevAkademija Pandev
20 September 2020 - 15h30
Speeldag 6
FK ShkëndijaFK Shkëndija - Akademija PandevAkademija Pandev
27 September 2020 - 15h00
Speeldag 7
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
3 Oktober 2020 - 15h00
Speeldag 8
Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - Akademija PandevAkademija Pandev
18 Oktober 2020 - 14h30
Speeldag 9
Akademija PandevAkademija Pandev - FK ShkupiFK Shkupi
25 Oktober 2020 - 14h30
Speeldag 10
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov - Akademija PandevAkademija Pandev
1 November 2020 - 14h00
Speeldag 11
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica
7 November 2020 - 13h30
Speeldag 12
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Pelister BitolaFK Pelister Bitola
21 November 2020 - 13h00
Speeldag 13
Vardar SkopjeVardar Skopje - Akademija PandevAkademija Pandev
29 November 2020 - 13h00
Speeldag 14
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Renova DzepcisteFK Renova Dzepciste
6 December 2020 - 13h00
Speeldag 15
FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum - Akademija PandevAkademija Pandev
9 December 2020 - 13h00
Speeldag 16
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Borec VelesFK Borec Veles
13 December 2020 - 13h00
Speeldag 17
Akademija PandevAkademija Pandev - FK ShkëndijaFK Shkëndija
16 December 2020 - 13h00
Speeldag 18
FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - Akademija PandevAkademija Pandev
14 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 19
Akademija PandevAkademija Pandev - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
21 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 20
FK ShkupiFK Shkupi - Akademija PandevAkademija Pandev
28 Februari 2021 - 14h00
Speeldag 21
Akademija PandevAkademija Pandev - FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
3 Maart 2021 - 14h00
Speeldag 22
FK Belasica StrumicaFK Belasica Strumica - Akademija PandevAkademija Pandev

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden