De site voor alle sporten

Menu
Bnei Yehuda Tel-Aviv

Voetbal - Bnei Yehuda Tel-Aviv

IsraëlIsraël - Tel Aviv- Opgericht 1936

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Bnei Yehuda Tel-Aviv - Uitslagen

Ligat Ha'Al - Israël Division 1 - Regulier Seizoen - 2019/2020

24 Augustus 2019 - 17h00
Speeldag 1
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Kiryat ShmonaHapoel Kiryat Shmona
31 Augustus 2019 - 17h00
Speeldag 2
Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
11 September 2019 - 17h00
Speeldag 10
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Ironi Ashdod FCIroni Ashdod FC
14 September 2019 - 17h00
Speeldag 3
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Maccabi NetanyaMaccabi Netanya
21 September 2019 - 17h00
Speeldag 4
Sektzia Nes TzionaSektzia Nes Tziona - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
28 September 2019 - 17h00
Speeldag 5
Hapoel Tel-AvivHapoel Tel-Aviv - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
5 Oktober 2019 - 17h00
Speeldag 6
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Kfar SabaHapoel Kfar Saba
19 Oktober 2019 - 17h00
Speeldag 7
Maccabi HaïfaMaccabi Haïfa - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
26 Oktober 2019 - 17h00
Speeldag 8
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Beitar JerusalemBeitar Jerusalem
2 November 2019 - 16h00
Speeldag 9
Hapoel Hadera FCHapoel Hadera FC - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
30 November 2019 - 16h00
Speeldag 11
Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
3 December 2019 - 16h00
Speeldag 12
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Ra'ananaHapoel Ra'anana
7 December 2019 - 16h00
Speeldag 13
Hapoel HaïfaHapoel Haïfa - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
14 December 2019 - 16h00
Speeldag 14
Hapoel Kiryat ShmonaHapoel Kiryat Shmona - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
24 December 2019 - 16h00
Speeldag 15
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv
28 December 2019 - 16h00
Speeldag 16
Maccabi NetanyaMaccabi Netanya - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
4 Januari 2020 - 16h00
Speeldag 17
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Sektzia Nes TzionaSektzia Nes Tziona
11 Januari 2020 - 16h00
Speeldag 18
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Tel-AvivHapoel Tel-Aviv
18 Januari 2020 - 16h00
Speeldag 19
Hapoel Kfar SabaHapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
25 Januari 2020 - 16h00
Speeldag 20
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Maccabi HaïfaMaccabi Haïfa
1 Februari 2020 - 16h00
Speeldag 21
Beitar JerusalemBeitar Jerusalem - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
8 Februari 2020 - 16h00
Speeldag 22
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Hadera FCHapoel Hadera FC
15 Februari 2020 - 16h00
Speeldag 23
Ironi Ashdod FCIroni Ashdod FC - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
22 Februari 2020 - 16h00
Speeldag 24
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah
29 Februari 2020 - 16h00
Speeldag 25
Hapoel Ra'ananaHapoel Ra'anana - Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv
7 Maart 2020 - 16h00
Speeldag 26
Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel HaïfaHapoel Haïfa

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden