De site voor alle sporten

Menu
Botev Plovdiv

Voetbal - Botev Plovdiv

BulgarijeBulgarije - Plovdiv- Opgericht 1912

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Botev Plovdiv - Uitslagen

Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
12de56123610-4
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
11de32101330
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
11de2402237-4
14 Juli 2019 - 17h30
Speeldag 1
FC Arda Kardzhali (9)FC Arda Kardzhali0 - 0Botev PlovdivBotev Plovdiv (8)
21 Juli 2019 - 17h45
Speeldag 2
Botev Plovdiv (4)Botev Plovdiv3 - 1FC Dunav RuseFC Dunav Ruse (14)
29 Juli 2019 - 17h45
Speeldag 3
Levski Sofia (2)Levski Sofia3 - 1Botev PlovdivBotev Plovdiv (6)
3 Augustus 2019 - 17h45
Speeldag 4
FC Etar Veliko Tarnovo (9)FC Etar Veliko Tarnovo2 - 2Botev PlovdivBotev Plovdiv (8)
10 Augustus 2019 - 17h00
Speeldag 5
Botev Plovdiv (10)Botev Plovdiv0 - 2FC Tsarsko Selo SofiaFC Tsarsko Selo Sofia (13)
17 Augustus 2019 - 17h00
Speeldag 6
Beroe Stara Zagora (4)Beroe Stara Zagora2 - 0Botev PlovdivBotev Plovdiv (12)
24 Augustus 2019 - 17h00
Speeldag 7
Botev PlovdivBotev Plovdiv - FC Vitosha BistritsaFC Vitosha Bistritsa
31 Augustus 2019 - 17h00
Speeldag 8
Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv - Botev PlovdivBotev Plovdiv
14 September 2019 - 17h00
Speeldag 9
Botev PlovdivBotev Plovdiv - CSKA SofiaCSKA Sofia
21 September 2019 - 17h00
Speeldag 10
Cherno More VarnaCherno More Varna - Botev PlovdivBotev Plovdiv
28 September 2019 - 17h00
Speeldag 11
Botev PlovdivBotev Plovdiv - Slavia SofiaSlavia Sofia
5 Oktober 2019 - 17h00
Speeldag 12
FC Botev VratzaFC Botev Vratza - Botev PlovdivBotev Plovdiv
19 Oktober 2019 - 17h00
Speeldag 13
Botev PlovdivBotev Plovdiv - Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad
26 Oktober 2019 - 17h00
Speeldag 14
Botev PlovdivBotev Plovdiv - FC Arda KardzhaliFC Arda Kardzhali
2 November 2019 - 16h00
Speeldag 15
FC Dunav RuseFC Dunav Ruse - Botev PlovdivBotev Plovdiv
9 November 2019 - 16h00
Speeldag 16
Botev PlovdivBotev Plovdiv - Levski SofiaLevski Sofia
23 November 2019 - 16h00
Speeldag 17
Botev PlovdivBotev Plovdiv - FC Etar Veliko TarnovoFC Etar Veliko Tarnovo
30 November 2019 - 16h00
Speeldag 18
FC Tsarsko Selo SofiaFC Tsarsko Selo Sofia - Botev PlovdivBotev Plovdiv
7 December 2019 - 16h00
Speeldag 19
Botev PlovdivBotev Plovdiv - Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora
14 December 2019 - 16h00
Speeldag 20
FC Vitosha BistritsaFC Vitosha Bistritsa - Botev PlovdivBotev Plovdiv
15 Februari 2020 - 16h00
Speeldag 21
Botev PlovdivBotev Plovdiv - Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
22 Februari 2020 - 16h00
Speeldag 22
CSKA SofiaCSKA Sofia - Botev PlovdivBotev Plovdiv
29 Februari 2020 - 16h00
Speeldag 23
Botev PlovdivBotev Plovdiv - Cherno More VarnaCherno More Varna
4 Maart 2020 - 16h00
Speeldag 24
Slavia SofiaSlavia Sofia - Botev PlovdivBotev Plovdiv
7 Maart 2020 - 16h00
Speeldag 25
Botev PlovdivBotev Plovdiv - FC Botev VratzaFC Botev Vratza
14 Maart 2020 - 16h00
Speeldag 26
Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad - Botev PlovdivBotev Plovdiv

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden