De site voor alle sporten

Menu
 

Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Home

Gedetailleerde uitslagen

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs 2022

4 Januari 2022 - 28 Januari 2022

Ronde :

Uitslagen - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs 2022

25 Januari 2022
00h30Danubio F.C. (URU)Danubio F.C.0 - 1Barracas CentralBarracas Central (ARG)
01h30Peñarol (URU)Peñarol2 - 0Santiago WanderersSantiago Wanderers (CHI)
08h00Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg5 - 0MSK ZilinaMSK Zilina (SVK)
08h30CSKA Sofia (BUL)CSKA Sofia - TSV HartbergTSV Hartberg (AUT)
09h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag AgdamGeannuleerdBohemians DublinBohemians Dublin (IRL)
11h00Odra Opole (POL)Odra Opole2 - 2Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice (POL)
11h00MFK Dubnica (SVK)MFK Dubnica1 - 1FK Fotbal TrinecFK Fotbal Trinec (CZE)
12h00Partizán Bardejov (SVK)Partizán Bardejov2 - 0Hidasnémeti VSCHidasnémeti VSC (HUN)
12h30FC Yantra Gabrovo 2019 (BUL)FC Yantra Gabrovo 20192 - 2FC Zagorets Nova ZagoraFC Zagorets Nova Zagora (BUL)
12h30MFK Tatran Liptovsky Mikulas (SVK)MFK Tatran Liptovsky MikulasGeannuleerdFK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
13h00Riga FC (LAT)Riga FC2 - 1Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)
13h00Slavia Sofia (BUL)Slavia Sofia1 - 2FK TepliceFK Teplice (CZE)
13h00Austria Wien (AUT)Austria Wien0 - 0FC SochiFC Sochi (RUS)
13h00Skive IK (DEN)Skive IK0 - 5Randers Freja FCRanders Freja FC (DEN)
13h00FK Spartak Subotica (SRB)FK Spartak SuboticaUitgesteldMFK KarvináMFK Karviná (CZE)
14h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica8 - 1FK Mladost DG PodgoricaFK Mladost DG Podgorica (MNE)
14h00Mladá Boleslav (CZE)Mladá Boleslav2 - 2FK Dukla PragueFK Dukla Prague (CZE)
14h00Dundalk FC (IRL)Dundalk FC1 - 5Bohemians DublinBohemians Dublin (IRL)
14h30Hajduk Split (CRO)Hajduk Split4 - 2VSNK VarazdinVSNK Varazdin (CRO)
14h30Olimpia Ljubljana (SLO)Olimpia Ljubljana3 - 01. FC Slovácko1. FC Slovácko (CZE)
15h00Darul Takzim FC (MAS)Darul Takzim FC2 - 2MSK ZilinaMSK Zilina (SVK)
15h00Beroe Stara Zagora (BUL)Beroe Stara Zagora1 - 3FC Gazovik OrenburgFC Gazovik Orenburg (RUS)
15h30FK Akron Togliatti (RUS)FK Akron Togliatti2 - 1Proleter Novi SadProleter Novi Sad (SRB)
15h30NK MIK CM Celje (SLO)NK MIK CM Celje1 - 0PFC Kuban KrasnodarPFC Kuban Krasnodar (RUS)
16h00NK Maribor (SLO)NK Maribor1 - 1Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
16h30Esbjerg FB (DEN)Esbjerg FB2 - 0Thisted FCThisted FC (DEN)
17h00Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv3 - 1Real MurciaReal Murcia (ESP)
17h00Austria Vienna II (AUT)Austria Vienna II2 - 1SK Rapid Wien AmateureSK Rapid Wien Amateure (AUT)
17h00MFK Karviná B (CZE)MFK Karviná B0 - 5FK Frýdek-MístekFK Frýdek-Místek (CZE)
18h00FCM Traiskirchen (AUT)FCM Traiskirchen2 - 1SV SchwechatSV Schwechat (AUT)
18h00KSV Kapfenberg (AUT)KSV Kapfenberg - DSV LeobenDSV Leoben (AUT)
18h30Wiener Sportclub (AUT)Wiener Sportclub1 - 4SV HornSV Horn (AUT)
18h30SKU Amstetten (AUT)SKU Amstetten - SCU ArdaggerSCU Ardagger (AUT)
19h00TSV Steinbach Haiger (GER)TSV Steinbach Haiger7 - 1SC WaldgirmesSC Waldgirmes (GER)
19h00TSG 1899 Hoffenheim II (GER)TSG 1899 Hoffenheim II - Neckarsulmer SUNeckarsulmer SU (GER)
19h00FC Lauterach (AUT)FC Lauterach - Austria LustenauAustria Lustenau (AUT)
19h00TSV Chemie Premnitz (GER)TSV Chemie Premnitz - Brandenburger SC Süd 05Brandenburger SC Süd 05 (GER)
19h20IF Lyseng (DEN)IF Lyseng1 - 0Aarhus FremadAarhus Fremad (DEN)
19h30ASK Voitsberg (AUT)ASK Voitsberg - SC KalsdorfSC Kalsdorf (AUT)
19h30VfR Garching (GER)VfR Garching - TSV BuchbachTSV Buchbach (GER)
19h30SC Kriens (SUI)SC Kriens - FC SchötzFC Schötz (SUI)
20h30Derry City (NIR)Derry City - Institute FCInstitute FC (NIR)

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden