De site voor alle sporten

Menu
 

Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Home

Gedetailleerde uitslagen

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs 2021

1 Januari 2021 - 20 Januari 2021

Ronde :

Uitslagen - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs 2021

20 Januari 2021
09h00FC Khimki (RUS)FC Khimki1 - 1Septemvri SimitliSeptemvri Simitli (BUL)
11h00FK Metalac Gornji Milanovac (SRB)FK Metalac Gornji Milanovac - FK Borac 1926 CacakFK Borac 1926 Cacak (SRB)
11h00Soroksár SC (HUN)Soroksár SC - Vasas BudapestVasas Budapest (HUN)
11h15FC Isloch Minsk Raion (BLR)FC Isloch Minsk Raion - FC MinskFC Minsk (BLR)
11h30FC Rostov (RUS)FC Rostov - Algeciras CFAlgeciras CF (ESP)
12h00MKP Pogon Siedlce (POL)MKP Pogon SiedlceGeannuleerdZnicz PruszkówZnicz Pruszków (POL)
12h00NK Sesvete (CRO)NK Sesvete - NK Kustosija ZagrebNK Kustosija Zagreb (CRO)
12h30FC Slavia Mozyr (BLR)FC Slavia Mozyr - FC Shakhtyor PetrikovFC Shakhtyor Petrikov (BLR)
13h00Beroe Stara Zagora (BUL)Beroe Stara Zagora - FC Etar 1924 Veliko TarnovoFC Etar 1924 Veliko Tarnovo (BUL)
13h00FK Borec Veles (MAC)FK Borec Veles - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (MAC)
13h00PFC Dobrudzha Dobrich (BUL)PFC Dobrudzha Dobrich - POFC Botev VratsaPOFC Botev Vratsa (BUL)
13h00FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen - FC HelsingørFC Helsingør (DEN)
13h00MFK Zemplín Michalovce (SVK)MFK Zemplín Michalovce - MFK Tatran Liptovsky MikulasMFK Tatran Liptovsky Mikulas (SVK)
13h00FK Novi Pazar (SRB)FK Novi Pazar - FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo (MAC)
13h00Randers Freja FC (DEN)Randers Freja FC - Aalborg BKAalborg BK (DEN)
13h00Randers Freja FC (DEN)Randers Freja FCGeannuleerdVejle BoldklubVejle Boldklub (DEN)
13h00SKF Sered' (SVK)SKF Sered' - ZP Sport PodbrezováZP Sport Podbrezová (SVK)
14h00FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov1 - 4FC Neman GrodnoFC Neman Grodno (BLR)
14h00FK Backa Palanka (SRB)FK Backa PalankaGeannuleerdHIT Nova GoricaHIT Nova Gorica (SLO)
14h00Botev Plovdiv (BUL)Botev Plovdiv - OFC Gigant SaedinenieOFC Gigant Saedinenie (BUL)
14h00NK Bravo Publikum (SLO)NK Bravo Publikum - NK AluminijNK Aluminij (SLO)
14h00FK Cukaricki Stankom (SRB)FK Cukaricki Stankom - Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)
14h00FC Koper (SLO)FC Koper - FK Backa PalankaFK Backa Palanka (SRB)
14h00FC Mariupol (UKR)FC Mariupol - Raków CzestochowaRaków Czestochowa (POL)
14h00FC Nitra (SVK)FC NitraGeannuleerdFK Fotbal TrinecFK Fotbal Trinec (CZE)
14h00Silkeborg IF (DEN)Silkeborg IF - SonderjyskESonderjyskE (DEN)
14h00FC SKA-Khabarovsk (RUS)FC SKA-Khabarovsk - FC Krasnodar IIIFC Krasnodar III (RUS)
14h30MSK Zilina (SVK)MSK Zilina - FK PohronieFK Pohronie (SVK)
15h00NK Domzale (SLO)NK Domzale - Levski SofiaLevski Sofia (BUL)
15h00FC Khimki (RUS)FC Khimki - FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica (SRB)
16h00Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad - TSC Backa TopolaTSC Backa Topola (SRB)
17h00Cracovia Kraków (POL)Cracovia Kraków - GKS KatowiceGKS Katowice (POL)

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden