De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
American Football - Canadian Football League - Regulier Seizoen - Speeldag 7Meer
01h00 | Montreal Alouettes | 18 - 27 | British Columbia Lions |
03h45 | Edmonton Elks | 22 - 37 | Winnipeg Blue Bombers |
American Football - National Football League - Regulier Seizoen - Week 2Meer
02h15 | Green Bay Packers | 35 - 17 | Detroit Lions |
Atletiek - Copenhagen Half Marathon - Halve Marathon DamesMeer
1 | Tsehay Gemechu (ETH) | 1:05:08 |
2 | Hawi Feysa (ETH) | 1:05:41 |
3 | Vivian Jerono Kiplagat (KEN) | 1:06:07 |
Atletiek - Copenhagen Half Marathon - Halve Marathon HerenMeer
1 | Amdework Walelegn (ETH) | 59:10 |
2 | Kenneth Kiprop Renju (KEN) | 59:12 |
3 | Daniel Mataiko (KEN) | 59:25 |
Baseball - Europees Kampioenschap - Finaleronde - FinaleMeer
Nederland | 9 - 4 | Israël |
Baseball - Europees Kampioenschap - Finaleronde - Om 3e/4e plaatsMeer
Italië | 2 - 0 | Spanje |
Baseball - Major League Baseball - Regulier Seizoen - 19 September 2021Meer
Basketbal - Prague - 3x3 World Tour - Finaleronde - FinaleMeer
14h25 | Jeddah 3x3 (KSA) | 20 - 15 | Liman Huishan NE 3x3 (SRB) |
Basketbal - Bucarest - 3x3 Women's Series - Finaleronde - FinaleMeer
19h35 | Duitsland 3x3 | 18 - 14 | Canada 3x3 |
Basketbal - Bucarest - 3x3 Women's Series - Finaleronde - Halve FinaleMeer
18h15 | Canada 3x3 | 21 - 9 | Nederland 3x3 |
18h40 | Duitsland 3x3 | 16 - 11 | Polen 3x3 |
Basketbal - Prague - 3x3 World Tour - Finaleronde - Halve FinaleMeer
13h00 | Liman Huishan NE 3x3 (SRB) | 21 - 14 | Pirot 3x3 (SRB) |
13h30 | Jeddah 3x3 (KSA) | 22 - 12 | Utena UniClub 3x3 (LTU) |
Basketbal - Prague - 3x3 World Tour - Finaleronde - KwartfinalesMeer
10h45 | Liman Huishan NE 3x3 (SRB) | 21 - 19 | Marijampole Mantinga 3x3 (LTU) |
11h10 | Pirot 3x3 (SRB) | 21 - 19 | Antwerp TopDesk 3x3 (BEL) |
11h40 | Utena UniClub 3x3 (LTU) | 20 - 18 | Riga Ghetto 3x3 (LAT) |
12h10 | Jeddah 3x3 (KSA) | 21 - 18 | Sakiai Gulbele 3x3 (LTU) |
Basketbal - Griekenland Beker - Eerste rondeMeer
16h00 | Maroussi Athens | 65 - 76 | Iraklis Thessaloniki |
16h00 | Ionikos Nikaias BC | 76 - 69 | Apollon Patras |
Basketbal - Afrikaans Kampioenschap Dames - Groep AMeer
18h00 | Kameroen | 71 - 40 | Kaapverdië |
Basketbal - Afrikaans Kampioenschap Dames - Groep BMeer
21h00 | Nigeria | 85 - 65 | Angola |
Basketbal - Bucarest - 3x3 Women's Series - Groep AMeer
16h05 | Canada 3x3 | 21 - 11 | Duitsland 3x3 |
17h15 | Roemenië 3x3 | 17 - 14 | Rusland 3x3 |
Basketbal - Bucarest - 3x3 Women's Series - Groep BMeer
16h30 | Oostenrijk 3x3 | 18 - 11 | Mongolië 3x3 |
17h40 | Polen 3x3 | 21 - 14 | Nederland 3x3 |
Basketbal - Afrikaans Kampioenschap Dames - Groep CMeer
15h00 | Senegal | 78 - 63 | Egypte |
Basketbal - Afrikaans Kampioenschap Dames - Groep DMeer
12h00 | Mali | 76 - 63 | Ivoorkust |
Basketbal - Litouwen - LKL - Regulier Seizoen - September 2021Meer
17h50 | Lietkabelis Panevezys | 69 - 73 | Zalgiris Kaunas |
Basketbal - WNBA - Regulier Seizoen - September 2021Meer
00h00 | Chicago Sky | 98 - 87 | Indiana Fever |
Basketbal - Puerto Rico - BSN - Regulier Seizoen - September 2021Meer
02h00 | Piratas de Quebradillas | 112 - 102 | Gigantes de Carolina |
02h00 | Capitanes de Arecibo | 108 - 90 | Atléticos de San Germán |
Basketbal - Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
12h30 | FC Barcelona (ESP) | 85 - 78 | UCAM Murcia CB (ESP) |
12h30 | Fuenlabrada (ESP) | 87 - 92 verlengingen | CB Gran Canaria (ESP) |
17h00 | Casademont Zaragoza (ESP) | 98 - 91 | Bàsquet Manresa (ESP) |
18h30 | Real Madrid (ESP) | 70 - 63 | CB Hereda San Pablo Burgos (ESP) |
20h00 | Unicaja Malaga (ESP) | 91 - 79 | Obradoiro Santiago de Compostella (ESP) |
Basketbal - Tsjechië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
17h30 | BK Pardubice | 85 - 73 | BK Opava |
Basketbal - Polen - PLK - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
17h30 | Polski Torun | 83 - 75 | Asseco Prokom Gdynia |
Basketbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 19 September 2021Meer
15h00 | Lugano Tigers (SUI) | 60 - 81 | Lions de Genève (SUI) |
16h00 | Ratiopharm Ulm (GER) | 94 - 84 | Partizan Beograd (SRB) |
17h00 | SC Lusitânia (POR) | 79 - 83 verlengingen | CAB Madeira (POR) |
18h00 | CB Bahía San Agustín / Palma Air Europa (ESP) | 88 - 87 | CSU Sibiu (ROU) |
19h00 | Anadolu Efes Istanbul (TUR) | 74 - 80 | Panathinaïkos Athens (GRE) |
Basketbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames - 19 September 2021Meer
12h30 | VBW Arka Gdynia (POL) | 92 - 36 | AZS Poznan (POL) |
12h30 | SKK Polonia Warszawa (POL) | 50 - 77 | CCC Polkowice (POL) |
Basketbal - VTB Super Cup - FinaleMeer
18h00 | CSKA Moscow | 81 - 73 | Zenith Saint-Petersburg |
Basketbal - VTB Super Cup - Om 3e/4e plaatsMeer
15h00 | Unics Kazan | 84 - 70 | Lokomotiv Kuban Krasnodar |
Cricket - ODI Championship Dames - September 2021Meer
Australië | India | |
Engeland | Nieuw-Zeeland |
Cricket - Twenty20 Internationals - September 2021Meer
Schotland | Zimbabwe |
Darts - Online Live League - Vijfde Ronde - Groep TMeer
19 Sep - 00h00 | Chas Barstow | verslaat | Jarred Cole | 4-1 |
19 Sep - 00h20 | Rob Collins | verslaat | Gary Stone | 4-3 |
19 Sep - 00h35 | Jarred Cole | verslaat | Robert Owen | 4-3 |
19 Sep - 01h00 | Jarred Cole | verslaat | Kevin Burness | 4-3 |
19 Sep - 01h30 | Chas Barstow | verslaat | Rob Collins | 4-1 |
19 Sep - 02h00 | Kevin Burness | verslaat | Rob Collins | 4-0 |
19 Sep - 02h30 | Chas Barstow | verslaat | Jarred Cole | 4-3 |
DTM - Assen - Assen - Race 2Meer
1 | Lucas Auer (AUT) | 57:38.012 |
2 | Liam Lawson (NZL) | +0.593 |
3 | Marco Wittmann (GER) | +11.456 |
Futsal - Wereldbeker Futsal - Groep CMeer
17h00 | Portugal | 3 - 3 | Marokko |
17h00 | Thailand | 9 - 4 | Salomonseilanden |
Futsal - Wereldbeker Futsal - Groep DMeer
15h00 | Tsjechië | 1 - 1 | Vietnam |
15h00 | Brazilië | 5 - 1 | Panama |
Futsal - Frans Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
15h00 | Mouvaux Lille MF | 3 - 1 | Hérouville Futsal |
18h00 | Nantes Métropole | 3 - 5 | Etoile Lavalloise FC |
Futsal - Vriendschappelijke Wedstrijden DamesMeer
12h00 | Tsjechië | 2 - 6 | Slowakije |
Futsal - Vriendschappelijke Wedstrijden HerenMeer
14h00 | Georgië | 2 - 2 | Kirgizië |
Golf - Cambia Portland ClassicMeer
1 | Jin-Young Ko (KOR) | -11 |
2 | Su-Hyun Oh (AUS) | -7 |
2 | Jeong Eun Lee (KOR) | -7 |
Golf - Fortinet ChampionshipMeer
1 | Max Homa (USA) | -19 |
2 | Maverick McNealy (USA) | -18 |
3 | Guillermo 'Mito' Pereira (CHI) | -16 |
Golf - The KLM OpenMeer
1 | Kristoffer Broberg (SWE) | -23 |
2 | Matthias Schmid (GER) | -20 |
3 | Alejandro Cañizares (ESP) | -18 |
Handbal - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 3Meer
13h40 | THW Kiel | 33 - 23 | Flensburg-Handewitt |
16h00 | Hamburg HSV | 32 - 27 | Rhein-Neckar Löwen |
16h00 | TuS Nettelstedt-Lübbecke | 33 - 27 | Balingen-Weilstetten |
16h00 | TSV Hannover-Burgdorf | 28 - 20 | Bergischer HC Solingen |
Handbal - EHF European Cup Heren - Eerste rondeMeer
16h00 | Holon Yuvalim HC (ISR) | 37 - 25 | KH Trepca Mitrovicë (KOS) |
18h00 | UMF Selfoss (ISL) | 28 - 28 | KH Koprivnice (CZE) |
19h30 | HC Dukla Praha (CZE) | 31 - 25 | A.E.S.C.H. Pylaias (GRE) |
Handbal - Aziatisch Kampioenschap Dames - Groep AMeer
10h00 | Hong Kong | 30 - 27 | Oezbekistan |
12h00 | Zuid-Korea | 40 - 20 | Kazachstan |
Handbal - Aziatisch Kampioenschap Dames - Groep BMeer
14h00 | Iran | 38 - 19 | Syrië |
16h00 | Japan | 43 - 8 | Jordanië |
18h00 | Koeweit | 28 - 20 | Palestina |
Handbal - Champions League Dames - Groep AMeer
14h00 | CSM Bucuresti (ROU) | 29 - 29 | Team Esbjerg (DEN) |
Handbal - Kroatië Division 1 Heren - Premijer Liga - Groep A - Speeldag 2Meer
18h00 | RK Rudar (CRO) | 31 - 22 | RK Umag (CRO) |
Handbal - Champions League Dames - Groep BMeer
14h00 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 32 - 18 | Sävehof Partille (SWE) |
16h00 | CSKA Moscou (RUS) | 27 - 26 | Metz Handball (FRA) |
16h00 | Odense Håndbold (DEN) | 37 - 29 | Kastamonu Belediyesi GSK (TUR) |
Handbal - Servië Division 1 Heren - Super League - Groep B - Speeldag 1Meer
17h30 | Partizan Beograd | 37 - 26 | RK Mokra Gora |
18h30 | Zeleznicar Nis | 26 - 32 | Proleter Zrenjanin |
Handbal - Kroatië Division 1 Heren - Premijer Liga - Groep B - Speeldag 2Meer
Handbal - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - September 2021Meer
18h30 | Kristiansand IF | 21 - 27 | IL Runar Sandefjord |
18h30 | Fjellhammer IL | 29 - 27 | Nøtterøy Tonsberg |
Handbal - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - September 2021Meer
16h00 | Fredrikstad BK | 34 - 32 | Aker TH |
17h00 | Flint Tonsberg Han | 24 - 34 | Molde HK |
18h00 | Byåsen Trondheim | 18 - 15 | Romerike Ravens |
Handbal - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - September 2021Meer
16h00 | GC Amicitia Zürich | 32 - 21 | HC Kriens-Luzern |
Handbal - Nederlandse Eredivisie Dames - Regulier Seizoen - September 2021Meer
19h00 | HandbaL Venlo | 30 - 23 | SS/VOC Amsterdam |
19h00 | Laco V - L Geleen | 34 - 29 | HV KRAS/Volendam |
19h00 | Boer'n Trots Kaas/DSVD Deurningen | 26 - 30 | Westfriesland SEW Nibbixwoud |
19h00 | HV Quintus Poeldijk | 33 - 22 | BORHAVE Bornse HV |
19h30 | HV Beeker Fusie Club | 28 - 28 | JuRo Unirek/VZV |
19h30 | HV Kwiek | 31 - 17 | HV Fortissimo |
Handbal - Oostenrijk Division 1 Heren - HLA - Regulier Seizoen - September 2021Meer
18h00 | Aon Fivers Margareten Wien | 39 - 32 | HSG Holding Graz |
19h00 | HC Linz AG | 27 - 34 | Bregenz Handball |
20h15 | SC Ferlach | 19 - 24 | Handball Tirol |
20h20 | BT Füchse | 31 - 23 | Vöslauer HC |
Handbal - Rusland Division 1 Dames - Super League - Regulier Seizoen - September 2021Meer
09h00 | Ufa Alisa-13 | 29 - 31 | University Izhevsk |
Handbal - Zweden - Elitserien Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
16h00 | Kristianstad HK | 26 - 27 | Kärra HF |
Handbal - Belgie - 1ste Nationale Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
14h00 | HC Eynatten-Raeren | 29 - 25 | Olse Merksem HC |
Handbal - Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Speeldag 1Meer
16h00 | FC Porto | 38 - 25 | SC Horta |
Handbal - Slowakije Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
16h00 | Kosice Crows | 32 - 22 | HKM Slovan Duslo Sala |
Handbal - Franse Division 1 Heren - Speeldag 2Meer
17h00 | Paris SG | 43 - 28 | FENIX Toulouse |
Handbal - Belgie - Ere Divisie Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
16h00 | HC Eynatten-Raeren | 13 - 25 | HC Initia Hasselt |
Handbal - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
19h00 | Ystads IF HF | 30 - 29 | Alingsås HK |
Handbal - Slovenië Division 1 Heren - 1. A DRL - Speeldag 2Meer
17h00 | RK Maribor Branik | 34 - 25 | MRK Ljubljana |
Handbal - Luxemburg Division 1 Heren - Division Nationale - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
20h45 | Red Boys Differdange | 33 - 29 | HB Dudelange |
Handbal - Oostenrijk Division 1 Dames - WHA - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
18h00 | ZV Wiener Neustadt | 38 - 30 | Union Korneuburg |
Handbal - Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Speeldag 3Meer
13h15 | MKS Kalisz | 30 - 25 | SPR Chrobry Glogów |
17h00 | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | 30 - 29 | SPR Tarnów |
Handbal - BENE-League - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
20h00 | Targos Bevo Panningen (NED) | 33 - 35 | HC Visé BM (BEL) |
20h00 | OCI Limburg Lions Geleen (NED) | 39 - 28 | HV KRAS/Volendam (NED) |
20h15 | HV Quintus (NED) | 23 - 35 | Achilles Bocholt (BEL) |
20h15 | United HC Tongeren (BEL) | 25 - 34 | Sporting Pelt (BEL) |
Handbal - Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
19h00 | RK Radovis | 30 - 28 | RK Skopje 2020 |
Handbal - Roemenië Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
15h00 | AHC Potaissa Turda | 19 - 28 | CSM Constanta |
Handbal - Duitsland - Bundesliga Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
15h00 | Buxtehuder SV | 32 - 23 | SV Union Halle-Neustadt |
Handbal - Spanje - Liga Asobal - Speeldag 2Meer
19h30 | BM Benidorm | 28 - 27 | Fraikin BM Granollers |
Hockey - Duits Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen - September 2021Meer
12h00 | Berliner HC | 1 - 3 | Uhlenhorst Mülheim |
12h00 | Mannheim TSV | 2 - 2 | Uhlenhorster HC Hamburg |
13h00 | Nürnberger HTC | 1 - 2 | Düsseldorfer HC |
14h00 | Rot-Weiss Keulen | 5 - 2 | Harvestehuder Hamburg |
14h00 | Frankfurt 1880 SC | 2 - 2 | Club an der Alster Hamburg |
14h30 | Mannheimer HC | 3 - 4 | Hamburger Polo Club |
Hockey - Duits Kampioenschap Dames - Regulier Seizoen - September 2021Meer
20h30 | Berliner HC | 2 - 0 | TuS Lichterfelde |
Hockey - Frans Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
15h00 | Amiens SC | 3 - 1 | Polo HC Marcq-en-Baroeul |
15h00 | Stade Français | 4 - 1 | ASF Antibes hockey |
15h00 | FC Lyon Hockey | 0 - 3 | Racing Club de France |
16h00 | Lille MHC | 1 - 3 | Saint-Germain HC |
16h00 | CA Montrouge | 3 - 0 | Paris Jean Bouin |
Hockey - Nederlands Kampioenschap Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
12h10 | HDM Den Haag | 1 - 4 | Den Bosch HC |
12h45 | Pinoké Amsterdam | 2 - 0 | Kampong |
12h45 | Amsterdam HBC | 2 - 1 | HC Oranje Rood |
12h45 | Klein Zwitserland The Hague | 1 - 2 | SCHC Bilthoven |
12h45 | HC Bloemendaal | 1 - 2 | Hurley Amsterdam |
12h45 | HGC Wassenaar | 3 - 0 | HV Victoria |
Hockey - Nederlands Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
14h45 | SCHC Bilthoven | 2 - 2 | HOC Gazellen Combinatie |
14h45 | Amsterdam AH&BC | 3 - 0 | Tilburg HC |
14h45 | Den Bosch | 2 - 7 | Pinoké Amstelveen |
14h45 | Klein Zwitserland Den Haag | 3 - 5 | HC Oranje Rood |
14h45 | Bloemendaal HC | 3 - 0 | Rotterdam HC |
14h45 | Hurley Amstelveen | 1 - 2 | Kampong Utrecht |
Hockey - Belgisch Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
12h30 | Beerschot THC | 3 - 2 | Dragons KHC Brasschaat |
15h00 | Waterloo Ducks | 2 - 2 | Herakles Lier |
15h00 | Antwerp HC | 2 - 1 | Daring Molenbeek |
15h00 | Royal Léopold Club Brussels | 3 - 1 | Orée THB Bruxels |
15h00 | Royal RC Bruxelles | 3 - 3 | Braxgata HC Boom |
15h00 | Leuven KHC | 2 - 2 | La Gantoise HC |
Ijshockey - Polen - Ekstraliga - Eerste Ronde - Speeldag 4Meer
17h00 | Jastrzebie JKH | 2 - 3 | GKS Katowice |
17h00 | Zaglebie Sosnowiec | 5 - 4 verlengingen | KS Torun HSA |
18h00 | Ciarko KH 58 Sanok | 4 - 2 | Unia Oswiecim |
18h30 | Cracovia Kraków | 2 - 0 | GKS Tychy |
Ijshockey - Tsjechië - Extraliga - Regular Season - Speeldag 5Meer
18h00 | HC Dynamo Pardubice | 6 - 0 | Vítkovice Ridera Ostrava |
Ijshockey - Denemarken - Superligaen - Regulier Seizoen - September 2021Meer
19h00 | Herlev Eagles | 2 - 4 | SønderjyskE |
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - September 2021Meer
11h00 | Amur Khabarovsk (RUS) | 4 - 3 verlengingen | Torpedo Nizhny Novgorod (RUS) |
18h30 | HC Kunlun Red Star (CHN) | 3 - 5 | Dynamo Moscow (RUS) |
Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - Regulier Seizoen - September 2021Meer
17h45 | HK Lida | 1 - 5 | Lokomotiv Orsha |
18h00 | HK Brest | 3 - 2 verlengingen | HK Vitebsk |
18h00 | Neman Grodno | 1 - 2 verlengingen | Khimik-SKA Novopolotsk |
Ijshockey - Oostenrijk - DEL - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
Ijshockey - Duitsland - DEL - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
14h00 | Nürnberg Ice Tigers | 2 - 3 verlengingen | Fishtown Pinguins Bremerhaven |
14h00 | EHC Eisbären Berlin | 0 - 3 | Adler Mannheim |
16h30 | Düsseldorfer EG | 2 - 1 | Schwenninger Wild Wings |
16h30 | Iserlohn Roosters | 3 - 4 verlengingen | ERC Ingolstadt |
16h30 | EHC München | 6 - 3 | Straubing Tigers |
19h00 | SC Bietigheim-Bissingen | 0 - 4 | Grizzlys Wolfsburg |
19h00 | Kölner Haie | 3 - 2 verlengingen | Augsburger Panther |
Ijshockey - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 19 September 2021Meer
14h00 | HC Masaryk University (CZE) | 4 - 5 | UP Olomouc (CZE) |
15h30 | Almtuna IS (SWE) | 2 - 4 | AIK Solna (SWE) |
17h00 | Sheffield Steelers (GBR) | 3 - 5 | Nottingham Panthers (GBR) |
18h30 | Herner EV 2007 (GER) | 2 - 1 verlengingen | Kassel Huskies (GER) |
18h30 | Tower Stars Ravensburg (GER) | 4 - 1 | Heilbronner Falken (GER) |
20h00 | Manchester Storm (GBR) | 3 - 4 verlengingen | Cardiff Devils (GBR) |
IndyCar Series - Monterey Grand PrixMeer
1 | Colton Herta (USA) | 54 |
2 | Alex Palou (ESP) | 40 |
3 | Romain Grosjean (FRA) | 36 |
IndyCar Series - Monterey Grand Prix - Monterey Grand Prix - SerieMeer
1 | Colton Herta (USA) | 02:02:31.5444 |
2 | Alex Palou (ESP) | 02:02:33.5191 |
3 | Romain Grosjean (FRA) | 02:02:35.2531 |
Judo - European Cup - Sarajevo - + 100 kg HerenMeer
1 | Joseph Terhec (FRA) | |
2 | Jonas Schreiber (GER) | |
3 | Nodar Machutadze (UKR) |
Judo - European Cup - Sarajevo - + 78 kg DamesMeer
1 | Stessie Bastareaud (FRA) | |
2 | Mercedesz Szigetvári (HUN) | |
3 | Valentine Marchand (FRA) |
Judo - European Cup - Sarajevo - 100 kg HerenMeer
1 | Marko Kumric (CRO) | |
2 | Otto Imala (SUI) | |
3 | Alieksiei Moisieiev (UKR) |
Judo - European Cup - Sarajevo - 70 kg DamesMeer
1 | Kelly Petersen Pollard (ENG) | |
2 | Katie-Jemima Yeats-Brown (ENG) | |
3 | Maxine Heyns (BEL) |
Judo - European Cup - Sarajevo - 78 kg DamesMeer
1 | Emma Reid (ENG) | |
2 | Julie Pierret (FRA) | |
3 | Linda Politi (ITA) |
Judo - European Cup - Sarajevo - 81 kg HerenMeer
1 | Loïc Pietri (FRA) | |
2 | Quentin Joubert (FRA) | |
3 | Andrea Gismondo (ITA) |
Judo - European Cup - Sarajevo - 90 kg HerenMeer
1 | Roland Goz (HUN) | |
2 | Armann Khalatian (FRA) | |
3 | Darko Brasnjovic (SRB) |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - C-1 5000m DamesMeer
1 | Volha Klimava (BLR) | 26:18.94 |
2 | Zsófia Kisbán (HUN) | 26:37.32 |
3 | Maria Mailliard (CHI) | 26:39.51 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - C-1 200m DamesMeer
1 | Katharine Vincent (CAN) | 46.52 |
2 | Antia Jacome (ESP) | 46.79 |
3 | Dorota Borowska (POL) | 46.90 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - C-1 5000m HerenMeer
1 | Balázs Adolf (HUN) | 23:08.62 |
2 | Sebastian Brendel (GER) | 23:09.28 |
3 | Kirill Shamshurin (RUS) | 23:30.18 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - C-1 500m HerenMeer
1 | Conrad-Robin Scheibner (GER) | 1:46.55 |
2 | Martin Fuksa (CZE) | 1:47.58 |
3 | Oleg Tarnovschi (MDA) | 1:48.50 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - C-2 200m DamesMeer
1 | Spanje | 43.88 |
2 | Cuba | 43.89 |
3 | Hongarije | 44.37 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - C-2 500m HerenMeer
1 | Italië | 1:39.90 |
2 | Hongarije | 1:40.20 |
3 | Rusland | 1:40.92 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - C2 200m GemengdMeer
1 | Rusland | 39.10 |
2 | Polen | 39.82 |
3 | Hongarije | 40.02 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - C4 500m DamesMeer
1 | Wit-Rusland | 1:48.62 |
2 | Hongarije | 1:49.50 |
3 | Oekraïne | 1:49.79 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - K-1 200m HerenMeer
1 | Carlos Garrote (ESP) | 35.66 |
2 | Badri Kavelashvili (GEO) | 35.76 |
3 | Alexander Dyachenko (RUS) | 35.78 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - K-1 5000m DamesMeer
1 | Emese Kohalmi (HUN) | 22:57.48 |
2 | Jennifer Egan (IRL) | 22:58.58 |
3 | Lizzie Broughton (GBR) | 22:59.45 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - K-1 5000m HerenMeer
1 | Bálint Noé (HUN) | 20:02.96 |
2 | Fernando Pimenta (POR) | 20:03.19 |
3 | Mads Brandt Pedersen (DEN) | 20:13.25 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - K-1 500m DamesMeer
1 | Aimee Fisher (NZL) | 1:48.08 |
2 | Tamara Csipes (HUN) | 1:49.00 |
3 | Emma Aastrand Jorgensen (DEN) | 1:49.85 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - K-1 500m Dames - Finale BMeer
1 | Anamaria Govorcinovic (CRO) | 1:53.83 |
2 | Isabel María Contreras Rodríguez (ESP) | 1:54.18 |
3 | Deborah Kerr (GBR) | 1:54.73 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - K-1 500m HerenMeer
1 | Tommaso Freschi (ITA) | 1:41.28 |
2 | Francis Mouget (FRA) | 1:41.31 |
3 | Daniel Johnson (GBR) | 1:41.93 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - K-1 500m Heren - Finale BMeer
1 | Tommaso Freschi (ITA) | 1:41.28 |
2 | Francis Mouget (FRA) | 1:41.31 |
3 | Daniel Johnson (GBR) | 1:41.93 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - K-2 500m HerenMeer
1 | Spanje | 1:29.04 |
2 | Duitsland | 1:30.01 |
3 | Slowakije | 1:30.09 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - K-2 500m Heren - Finale BMeer
1 | Wit-Rusland | 1:30.70 |
2 | Litouwen | 1:30.78 |
3 | Frankrijk | 1:31.61 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - K-4 500m DamesMeer
1 | Wit-Rusland | 1:32.55 |
2 | Hongarije | 1:32.71 |
3 | Rusland | 1:35.30 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - K2 200m GemengdMeer
1 | Hongarije | 33.94 |
2 | Portugal | 34.34 |
3 | Polen | 34.35 |
Kano-Kajak - Wereldkampioenschap - Vlak Water - K2 200m Gemengd - Finale BMeer
1 | Bulgarije | 35.81 |
2 | Italië | 35.83 |
3 | Tsjechië | 36.68 |
Moderne Vijfkamp - Wereldkampioenschap U-17 - Gemengd teamMeer
1 | Hongarije | 935 |
2 | Wit-Rusland | 929 |
3 | Italië | 921 |
Moderne Vijfkamp - Wreldkampioenschap U-19 - Individueel HerenMeer
1 | Kirill Manuilo (RUS) | 1190 |
2 | Cedric Chatellier (FRA) | 1179 |
3 | Moutaz Mohamed (EGY) | 1170 |
Moderne Vijfkamp - Wreldkampioenschap U-19 - Team HerenMeer
1 | Rusland | 3446 |
2 | Egypte | 3402 |
3 | Frankrijk | 3384 |
Motorcross - MX2 - SardiniëMeer
1 | Tom Vialle (FRA) | 50 |
2 | Maxime Renaux (FRA) | 42 |
3 | Kay De Wolf (NED) | 36 |
Motorcross - MX1 - SardiniëMeer
1 | Jeffrey Herlings (NED) | 50 |
2 | Jorge Prado Garcia (ESP) | 44 |
3 | Romain Febvre (FRA) | 40 |
Motorcross - MX2 - Sardinië - Sardinië - Serie 1Meer
1 | Tom Vialle (FRA) | 34:04.946 |
2 | Maxime Renaux (FRA) | 34:06.063 |
3 | Mattia Guadagnini (ITA) | 34:24.711 |
Motorcross - MX1 - Sardinië - Sardinië - Serie 1Meer
1 | Jeffrey Herlings (NED) | 35:22.630 |
2 | Jorge Prado Garcia (ESP) | 36:05.049 |
3 | Romain Febvre (FRA) | 36:15.640 |
Motorcross - MX2 - Sardinië - Sardinië - Serie 2Meer
1 | Tom Vialle (FRA) | 34:35.642 |
2 | Jago Geerts (BEL) | 0:08.264 |
3 | Maxime Renaux (FRA) | 0:28.916 |
Motorcross - MX1 - Sardinië - Sardinië - Serie 2Meer
1 | Jeffrey Herlings (NED) | 34:10.289 |
2 | Jorge Prado Garcia (ESP) | 0:05.710 |
3 | Romain Febvre (FRA) | 0:08.406 |
Motorrennen - Moto E - GP San MarinoMeer
1 | Matteo Ferrari (ITA) | 13'54.140 |
2 | Mattia Casadei (ITA) | +0.348 |
3 | Miquel Pons (ESP) | 1.038 |
Motorrennen - Moto 2 - San Marino - MisanoMeer
1 | Raúl Fernandez (ESP) | 40'40.563 |
2 | Remy Gardner (AUS) | +0.402 |
3 | Aron Canet (ESP) | +0.569 |
Motorrennen - Moto GP - San Marino - MisanoMeer
1 | Francesco Bagnaia (ITA) | 41'48.305 |
2 | Fabio Quartararo (FRA) | +0.364 |
3 | Enea Bastianini (ITA) | 4.789 |
Motorrennen - Moto 3 - San Marino - MisanoMeer
1 | Dennis Foggia (ITA) | 39'17.002 |
2 | Niccolò Antonelli (ITA) | +0.565 |
3 | Andrea Migno (ITA) | +0.817 |
Muurklimmen - Wereldkampioenschappen - Boulder HerenMeer
1 | Adam Ondra (CZE) | |
2 | Yoshiyuki Ogata (JAP) | |
3 | Tomoaki Takata (JAP) |
Rugby - Vancouver Sevens - Cup - Halve FinaleMeer
22h20 | Kenia 7s | 38 - 5 | Ierland 7s |
22h42 | Zuid-Afrika 7s | 26 - 12 | Groot-Brittannië 7s |
Rugby - Canada Sevens Dames - Cup - Halve FinaleMeer
20h42 | Groot-Brittannië 7s | 43 - 0 | Mexico 7s |
21h04 | Verenigde Staten 7s | 22 - 12 | Canada 7s |
Rugby - Vancouver Sevens - Cup - KwartfinalesMeer
18h20 | Ierland 7s | 12 - 7 verlengingen | Hong Kong 7s |
18h42 | Kenia 7s | 19 - 14 | Verenigde Staten 7s |
19h04 | Groot-Brittannië 7s | 31 - 5 | Canada 7s |
19h26 | Zuid-Afrika 7s | 54 - 5 | Spanje 7s |
Rugby - Canada Sevens Dames - Cup - Om 3e/4e plaatsMeer
23h58 | Mexico 7s | 0 - 48 | Canada 7s |
Rugby - Vancouver Sevens - Cup - Plaats 11Meer
23h14 | Chili 7s | 34 - 0 | Mexico 7s |
Rugby - Vancouver Sevens - Cup - Plaats 5-8Meer
21h36 | Verenigde Staten 7s | 24 - 10 | Hong Kong 7s |
21h58 | Canada 7s | 33 - 19 | Spanje 7s |
Rugby - Vancouver Sevens - Cup - Plaats 9Meer
23h36 | Duitsland 7s | 66 - 0 | Jamaica 7s |
Rugby - Vancouver Sevens - Cup - Plaats 9-12Meer
19h58 | Jamaica 7s | Uitgesteld | Chili 7s |
20h35 | Duitsland 7s | 41 - 0 | Mexico 7s |
Rugby - Rugby Europe Super Cup - Eastern ConferenceMeer
19h00 | Tel Aviv Heat (ISR) | 28 - 52 | Black Lion Tbilisi (GEO) |
Rugby - Vancouver Sevens - Groep AMeer
19h31 | Kenia 7s | 17 - 5 | Spanje 7s |
19h53 | Zuid-Afrika 7s | 53 - 0 | Mexico 7s |
22h42 | Kenia 7s | 45 - 7 | Mexico 7s |
23h04 | Zuid-Afrika 7s | 34 - 7 | Spanje 7s |
Rugby - Vancouver Sevens - Groep BMeer
18h44 | Ierland 7s | 17 - 14 | Hong Kong 7s |
19h06 | Groot-Brittannië 7s | 24 - 5 | Jamaica 7s |
21h55 | Ierland 7s | 50 - 0 | Jamaica 7s |
22h17 | Groot-Brittannië 7s | 31 - 5 | Hong Kong 7s |
Rugby - Vancouver Sevens - Groep CMeer
20h15 | Canada 7s | 24 - 5 | Duitsland 7s |
20h37 | Verenigde Staten 7s | 33 - 5 | Chili 7s |
23h26 | Canada 7s | 19 - 14 | Chili 7s |
23h48 | Verenigde Staten 7s | 26 - 7 | Duitsland 7s |
Rugby - Engels kampioenschap - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
16h00 | Newcastle Falcons | 20 - 26 | Harlequins |
Rugby - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 25Meer
16h00 | Huddersfield Giants (ENG) | 42 - 24 | Leigh Centurions (ENG) |
Rugby - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
21h05 | RC Toulonnais | 38 - 5 | Stade Français Paris |
Rugby - Bunnings NPC - Regulier Seizoen - Speeldag 7Meer
04h05 | Hawke's Bay | 36 - 33 verlengingen | Bay of Plenty |
Rugby - Canada Sevens Dames - Round RobinMeer
00h22 | Canada 7s | 39 - 0 | Mexico 7s |
00h44 | Groot-Brittannië 7s | 41 - 12 | Verenigde Staten 7s |
Skispringen - Continental Cup Dames - Zomer - Oslo - Gewone Schans DamesMeer
1 | Katharina Althaus (GER) | |
2 | Pauline Hessler (GER) | |
3 | Hannah Wiegele (AUT) |
Skispringen - Continental Cup - Zomer - Oslo - Gewone Schans HerenMeer
1 | Fredrik Villumstad (NOR) | |
2 | Manuel Fettner (AUT) | |
3 | Jakub Wolny (POL) |
Superbike - Wereldkampioenschap - Catalunya - Barcelona - Catalunya - Barcelona - Race 2Meer
1 | Toprak Razgatlioglu (TUR) | 13 rondes |
2 | Michael Ruben Rinaldi (ITA) | 0.542 |
3 | Jonathan Rea (GBR) | 0.716 |
Supersport - Wereldkampioenschap - Catalunya - Barcelona - Catalunya - Barcelona - Race 2Meer
1 | Manuel Gonzalez (ESP) | 18 rondes |
2 | Raffaele De Rosa (ITA) | 0.021 |
3 | Niki Tuuli (FIN) | 0.095 |
Supersport 300 - Wereldkampioenschap - Catalunya - Catalunya - Race 2Meer
1 | Bahattin Sofuoglu (TUR) | 12 rondes |
2 | Alvaro Diaz Cebrian (ESP) | 0.003 |
3 | Samuel Di Sora (FRA) | 0.099 |
Tafeltennis - Top 16 Dames - Finaleronde - FinaleMeer
19 Sep - 13h00 | Nina Mittelham | verslaat | Fu Yu | 4-1 (11-8, 8-11, 11-6, 11-3, 14-12) |
Tafeltennis - Top 16 Heren - Finaleronde - FinaleMeer
19 Sep - 13h00 | Patrick Franziska | verslaat | Marcos Freitas | 4-1 (12-10, 11-8, 11-6, 11-13, 11-5) |
Tafeltennis - Top 16 Heren - Finaleronde - Halve FinaleMeer
19 Sep - 11h00 | Patrick Franziska | verslaat | Mattias Falck | 4-2 (11-8, 11-8, 13-11, 6-11, 9-11, 11-8) |
19 Sep - 11h00 | Marcos Freitas | verslaat | Emmanuel Lebesson | 4-0 (11-6, 12-10, 13-11, 11-6) |
Tafeltennis - Top 16 Dames - Finaleronde - Halve FinaleMeer
19 Sep - 11h00 | Nina Mittelham | verslaat | Hana Matelova | 4-0 (11-2, 11-4, 11-8, 11-8) |
19 Sep - 11h00 | Fu Yu | verslaat | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-3 (8-11, 11-9, 6-11, 7-11, 12-10, 11-8, 11-8) |
Tennis - ATP Challenger Tour - Ambato - Kwalificaties - Eerste rondeMeer
19 Sep - 18h30 | Alejandro González | verslaat | Alejandro Mendoza | 6-2 6-2 |
19 Sep - 21h05 | Pol Martin Tiffon | verslaat | Juan Pinto Vela | 6-1 6-1 |
19 Sep - 21h15 | Alexis Gautier | verslaat | Alexander Merino | 6-3 6-1 |
19 Sep - 21h40 | Alejandro Gomez | verslaat | Mathieu Perchicot | 6-1 6-1 |
19 Sep - 17h00 | Luca Castelnuovo | verslaat | Gonzalo Villanueva | 7-6 7-6 |
19 Sep - 19h00 | Matias Zukas | verslaat | Matias Franco Descotte | 6-4 7-6 |
19 Sep - 17h00 | Junior Alexander Ore | verslaat | Sebastian Andres Sevilla Sevilla | 6-2 6-2 |
19 Sep - 18h30 | Patrick Kypson | verslaat | Alvaro Guillen Meza | 6-3 6-3 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Biel - Kwalificaties - Eerste rondeMeer
19 Sep - 10h00 | Hiroki Moriya | verslaat | Sandro Ehrat | 6-3 6-4 |
19 Sep - 10h00 | Anton Matusevich | verslaat | Alessandro Bega | 6-2 6-1 |
19 Sep - 14h30 | Alexander Ritschard | verslaat | Remy Bertola | 3-0 ab. |
19 Sep - 11h30 | Yannick Mertens | verslaat | Elmar Ejupovic | 6-3 7-6 |
19 Sep - 13h00 | Tobias Simon | verslaat | Laurent Lokoli | 6-4 6-2 |
19 Sep - 11h30 | Jakub Paul | verslaat | Christopher Heyman | 7-6 4-6 7-5 |
19 Sep - 14h45 | Alexander Shevchenko | verslaat | Marek Gengel | 6-3 6-3 |
19 Sep - 15h55 | Antoine Escoffier | verslaat | Antoine Bellier | 6-20 6-4 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Braga - Kwalificaties - Eerste rondeMeer
19 Sep - 11h00 | Dalibor Svrcina | verslaat | Bogdan Bobrov | 7-5 6-1 |
19 Sep - 11h00 | Peter Heller | verslaat | Miguel Gomes | 6-0 6-1 |
19 Sep - 11h00 | Daniel Michalski | verslaat | Nicolas Moreno de Alboran | 6-4 6-4 |
19 Sep - 12h30 | Santiago Fa Rodríguez Taverna | verslaat | Emilio Nava | 7-6 2-6 6-3 |
19 Sep - 14h00 | Nikolas Sanchez Izquierdo | verslaat | Henrique Rocha | 6-2 7-5 |
19 Sep - 12h30 | Sebastian Fanselow | verslaat | Jaime Faria | 6-0 6-2 |
19 Sep - 13h00 | Kaichi Uchida | verslaat | Jacopo Berrettini | 4-6 6-4 7-6 |
19 Sep - 15h35 | Alex Rybakov | verslaat | Jeroen Vanneste | 6-2 6-0 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Bucharest - Kwalificaties - Eerste rondeMeer
19 Sep - 14h35 | Raul Brancaccio | verslaat | Mihai Alexandru Coman | 6-3 6-1 |
19 Sep - 13h40 | Dragos Nicolae Madaras | verslaat | Vladyslav Orlov | 3-6 6-1 6-0 |
19 Sep - 11h30 | Ivan Gakhov | verslaat | Francesco Forti | 7-6 6-3 |
19 Sep - 11h00 | Uladzimir Ignatik | verslaat | David Poljak | 6-4 6-1 |
19 Sep - 11h00 | Vlad Andrei Dancu | verslaat | Julian Ocleppo | 6-7 6-4 6-2 |
19 Sep - 09h35 | Matteo Arnaldi | verslaat | Yshai Oliel | 7-5 6-4 |
19 Sep - 09h40 | Calvin Hemery | verslaat | Sebastian Gima | 6-3 4-6 6-4 |
19 Sep - 09h35 | Oleksii Krutykh | verslaat | Giovanni Fonio | 6-3 6-1 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Cary 2 - FinaleMeer
19 Sep - 20h00 | Mitchell Krueger | verslaat | Bjorn Fratangelo | 6-4 6-3 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Cary 2 - Halve FinaleMeer
19 Sep - 00h45 | Bjorn Fratangelo | verslaat | Aleksandar Vukic | 6-7 7-6 6-2 |
Tennis - WTA Tour - Columbus - Kwalificaties - Tweede rondeMeer
19 Sep - 19h00 | Priscilla Hon | verslaat | Dalila Jakupovic | 6-3 6-4 |
19 Sep - 22h00 | Alexa Glatch | verslaat | Mai Hontama | 6-2 6-3 |
19 Sep - 17h30 | Louisa Chirico | verslaat | Ulrikke Eikeri | 6-2 5-7 6-3 |
19 Sep - 16h05 | Danielle Lao | verslaat | Victoria Duval | 6-4 6-3 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Istanbul 2 - FinaleMeer
19 Sep - 14h10 | James Duckworth | verslaat | Tung-lin Wu | 6-4 6-2 |
Tennis - WTA Tour - Luxemburg - FinaleMeer
19 Sep - 15h05 | Clara Tauson | verslaat | Jelena Ostapenko | 6-3 4-6 6-4 |
Tennis - ATP Tour - Metz - Kwalificaties - Eerste rondeMeer
19 Sep - 12h00 | Brayden Schnur | verslaat | Roberto Marcora | 3-6 6-4 6-2 |
19 Sep - 10h30 | Harold Mayot | verslaat | Federico Gaio | 6-7 7-5 6-4 |
19 Sep - 13h50 | Peter Gojowczyk | verslaat | Luca Van Assche | 6-2 6-3 |
19 Sep - 10h30 | Antoine Hoang | verslaat | Yannick Maden | 6-2 6-4 |
19 Sep - 16h55 | Philipp Kohlschreiber | verslaat | Denis Istomin | 7-5 6-3 |
19 Sep - 14h30 | Holger Vitus Nodskov Rune | verslaat | Thomas Fabbiano | 3-6 6-3 6-4 |
19 Sep - 16h45 | Bernabe Zapata Miralles | verslaat | Alejandro Tabilo | 3-6 6-4 6-1 |
19 Sep - 15h15 | Alexandre Muller | verslaat | Quentin Halys | 3-6 6-3 6-4 |
Tennis - ATP Tour - Nur-Sultan - Kwalificaties - Eerste rondeMeer
19 Sep - 08h10 | Matthew Ebden | verslaat | Jurij Rodionov | 7-5 6-4 |
19 Sep - 08h10 | Dmitry Popko | verslaat | Simon Anthony Ivanov | 6-2 6-3 |
19 Sep - 10h00 | Maxime Cressy | verslaat | Bernard Tomic | 6-3 2-1 ab. |
19 Sep - 09h30 | Elias Ymer | verslaat | Grigoriy Lomakin | 6-3 6-2 |
19 Sep - 11h00 | Marc Polmans | verslaat | Gian Marco Moroni | 2-6 7-5 4-1 ab. |
19 Sep - 11h00 | Denis Yevseyev | verslaat | Illya Marchenko | 6-4 6-4 |
19 Sep - 12h30 | Evgeny Donskoy | verslaat | Andrea Vavassori | 7-6 6-2 |
19 Sep - 14h00 | Pavel Kotov | verslaat | Kacper Zuk | 6-2 6-3 |
Tennis - WTA Tour - Ostrava - Kwalificaties - Tweede rondeMeer
19 Sep - 11h00 | Anastasia Potapova | verslaat | Ekaterina Alexandrova | 7-5 3-1 ab. |
19 Sep - 14h35 | Magda Linette | verslaat | Katarzyna Kawa | 6-1 6-2 |
19 Sep - 14h15 | Océane Dodin | verslaat | Varvara Gracheva | 6-7 6-1 6-4 |
19 Sep - 11h00 | Anastasia Zakharova | verslaat | Astra Sharma | 6-4 6-3 |
19 Sep - 12h30 | Ana Konjuh | verslaat | Bernarda Pera | 7-6 6-3 |
19 Sep - 12h30 | Fiona Ferro | verslaat | Anna Blinkova | 6-1 6-1 |
Tennis - WTA Tour - Portoroz - FinaleMeer
19 Sep - 17h00 | Jasmine Paolini | verslaat | Alison Riske-Amritraj | 7-6 6-2 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Quito - FinaleMeer
19 Sep - 20h00 | Facundo Mena | verslaat | Gonzalo Lama | 6-4 6-4 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Rennes - FinaleMeer
19 Sep - 15h10 | Benjamin Bonzi | verslaat | Mats Moraing | 7-6 7-6 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Szczecin - FinaleMeer
19 Sep - 12h00 | Zdenek Kolar | verslaat | Kamil Majchrzak | 7-6 7-5 |
Trial - Trial of Nations - International Trophy HerenMeer
1 | Noorwegen | 5 |
2 | Tsjechië | 12 |
3 | Andorra | 19 |
Trial - Trial of Nations - Team DamesMeer
1 | Spanje | 5 |
2 | Groot-Brittannië | 12 |
3 | Noorwegen | 22 |
Trial - Trial of Nations - Team HerenMeer
1 | Spanje | 1 |
2 | Frankrijk | 36 |
3 | Italië | 43 |
Triathlon - Aziatisch Kampioenschap Sprinttriathlon - Triathlon DamesMeer
1 | Sarika Nakayama (JAP) | 1:03:12 |
2 | Ekaterina Shabalina (KAZ) | 1:03:21 |
3 | Chisato Nakajima (JAP) | 1:04:51 |
Triathlon - Aziatisch Kampioenschap Sprinttriathlon - Triathlon HerenMeer
1 | Daryn Konysbayev (KAZ) | 0:55:53 |
2 | Kyotaro Yoshikawa (JAP) | 0:56:44 |
3 | Ayan Beisenbayev (KAZ) | 0:56:58 |
Triathlon - World Championship Series - Hamburg - Gemengde AflossingMeer
1 | Duitsland | 01:21:39 |
2 | Italië | 01:21:45 |
3 | Denemarken | 01:22:32 |
Triathlon - WK Powerman Duathlon Lange Afstand - Duathlon DamesMeer
1 | Merle Brunnée (GER) | 7:07:27 |
2 | Nikola Corbova (SVK) | 7:21:13 |
3 | Sarah Noemi Frieden (SUI) | 7:39:42 |
Triathlon - WK Powerman Duathlon Lange Afstand - Duathlon HerenMeer
1 | Seppe Odeyn (BEL) | 6:06:41 |
2 | Jens-Michael Gossauer (SUI) | 6:19:15 |
3 | Matthieu Bourgeois (FRA) | 6:24:27 |
Veldrijden - National Trophy Series Dames U-19 - DerbyMeer
1 | Ella MacLean-Howell (GBR) | 43:08 |
2 | Libby Bell (GBR) | 00:41 |
3 | Elizabeth McKinnon (GBR) | 01:25 |
Veldrijden - National Trophy Series - DerbyMeer
1 | Amira Mellor (GBR) | 49:20 |
2 | Anna Flynn (GBR) | 00:13 |
3 | Abbie Manley (GBR) | 00:23 |
Veldrijden - National Trophy Series - DerbyMeer
1 | Callum Laborde (GBR) | 38:27 |
2 | Ben Askey (GBR) | 00:02 |
3 | Oliver Akers (GBR) | 00:25 |
Veldrijden - National Trophy - DerbyMeer
1 | Lewis Askey (GBR) | 1:02:17 |
2 | Arno Van Den Broeck (BEL) | 00:23 |
3 | Ian Field (GBR) | 00:29 |
Veldrijden - GO Cross Presented by Deschutes Brewery - Veldrijden Dames - JuniorenMeer
1 | Katherine Sarkisov (USA) | 41:21 |
2 | Olivia Sandoval (USA) | 02:39 |
3 | Emily Woolford (USA) | 03:51 |
Veldrijden - GO Cross Presented by Deschutes Brewery - Veldrijden Dames-EliteMeer
1 | Caroline Mani (FRA) | 50:03 |
2 | Raylyn Nuss (USA) | 00:10 |
3 | Erica Zaveta (USA) | 00:45 |
Veldrijden - GO Cross Presented by Deschutes Brewery - Veldrijden Heren - JuniorenMeer
1 | Beckett Tooley (USA) | 36:51 |
2 | ASA Child (USA) | 01:21 |
3 | Gus Bratetic (USA) | 01:21 |
Veldrijden - GO Cross Presented by Deschutes Brewery - Veldrijden Heren-EliteMeer
1 | Curtis White (USA) | 58:29 |
2 | Kerry Werner (USA) | 00:14 |
3 | Lance Haidet (USA) | 00:23 |
Veldrijden - Gran Premi Les Franqueses Del Valles - Veldrijden Dames-EliteMeer
1 | Lucia Gonzalez Blanco (ESP) | 37:30 |
2 | Sara Cueto Vega (ESP) | 00:17 |
3 | Lydia Pinto Larenjo (ESP) | 00:24 |
Veldrijden - Gran Premi Les Franqueses Del Valles - Veldrijden Heren - JuniorenMeer
1 | Carlos Gamez Ferrer (ESP) | 42:29 |
2 | Nathan Dos Reis Graca (FRA) | |
3 | Romain Breant (FRA) | 00:17 |
Veldrijden - Gran Premi Les Franqueses Del Valles - Veldrijden Heren-EliteMeer
1 | Kevin Suarez Fernandez (ESP) | 1:00:07 |
2 | Luke Verburg (NED) | 00:02 |
3 | Eliote Ponchon (FRA) | 00:37 |
Veldrijden - Koningshooikt - Veldrijden - Elite zonder contractMeer
1 | Kristof Cop (BEL) | 59:10 |
2 | Dries Pauwels (BEL) | 01:09 |
3 | Jens Teirlinck (BEL) | 01:41 |
Veldrijden - Koningshooikt - Veldrijden Dames - NieuwelingenMeer
1 | Shanyl De Schoesitter (BEL) | |
2 | Emma Szekely (BEL) | |
3 | Noï Moes (NED) |
Veldrijden - Koningshooikt - Veldrijden Dames-EliteMeer
1 | Ellen Van Loy (BEL) | 39:08 |
2 | Sterre Vervloet (BEL) | 00:26 |
3 | Shana Maes (BEL) | 01:03 |
Veldrijden - Koningshooikt - Veldrijden Heren - 1ste jaars NieuwelingenMeer
1 | Arthur Van Den Boer (BEL) | 30:54 |
2 | Lander Artoos (BEL) | 01:11 |
3 | Arjen Decroo (BEL) | 01:18 |
Veldrijden - Koningshooikt - Veldrijden Heren - JuniorenMeer
1 | Seppe Van Den Boer (BEL) | 40:56 |
2 | Miles Gevaert (BEL) | 00:35 |
3 | Rune Jacobs (BEL) | 00:42 |
Veldrijden - Koningshooikt - Veldrijden Heren - NieuwelingenMeer
1 | Thorben Allaer (BEL) | 32:00 |
2 | Miel Dekien (BEL) | |
3 | Tibo Vancompernolle (BEL) | 00:02 |
Veldrijden - Koningshooikt - Veldrijden Heren - U23Meer
1 | Thomas Verheyen (BEL) | 57:09 |
2 | Mathijs Wuyts (BEL) | 00:22 |
3 | Elio Clarysse (BEL) | 00:38 |
Voetbal - Albanië - Kategoria Superiore - Speeldag 2Meer
13h45 | KF Tirana | 1 - 1 | KF Egnatia |
16h45 | FK Kukësi | 3 - 1 | KS Kastrioti Krujë |
Voetbal - Guatemala Division 1 - Apertura - Speeldag 10Meer
17h00 | CSD Sololá | 3 - 0 | Deportivo Nueva Concepción |
Voetbal - Honduras Division 1 - Apertura - Speeldag 10Meer
00h00 | Platense FC | 2 - 3 | CD Real Sociedad |
00h30 | Lobos UPNFM | 2 - 2 | C.D. Motagua |
02h00 | Real C.D. España | 0 - 1 | C.D. Marathón |
03h00 | CSD Vida | 1 - 0 | CD Honduras Progreso |
Voetbal - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 4Meer
17h00 | FK Qarabag Agdam | 2 - 0 | Sumgayit FK |
Voetbal - Beker van Letland - Halve FinaleMeer
14h00 | FK Liepaja | 2 - 0 | Valmiera FC |
17h00 | FK Rigas Futbola Skola | 3 - 1 verlengingen | Riga FC |
Voetbal - Braziliaanse Division 1 - Série A - Speeldag 21Meer
01h00 | Cuiabá Esporte Clube | 2 - 2 | Fluminense |
Voetbal - Burundi Premier League - Speeldag 4Meer
15h00 | Bumamuru FC | 2 - 0 | Olympique Star |
15h00 | Le Messager FC de Ngozi | 1 - 0 | Les Crocos FC de Rumonge |
Voetbal - Primera División Peruana - Clausura - Speeldag 11Meer
Voetbal - Primera División Uruguaya - Clausura - Speeldag 2Meer
20h30 | Deportivo Maldonado | 1 - 3 | Montevideo Wanderers F.C. |
Voetbal - Paraguay Division 1 - Primera División - Clausura - Speeldag 9Meer
02h00 | Olimpia Asunción | 1 - 2 | Club Nacional |
Voetbal - Kameroen Division 1 - MTN Elite One - Degradatie PlayoffMeer
14h00 | Eding Sport FC | 3 - 2 | Tonnerre de Yaoundé |
Voetbal - Duitse Bundesliga - Speeldag 5Meer
15h30 | VfB Stuttgart | 1 - 3 | Bayer Leverkusen |
17h30 | Borussia Dortmund | 4 - 2 | FC Union Berlin |
19h30 | VfL Wolfsburg | 1 - 1 | Eintracht Frankfurt |
Voetbal - Engelse Premier League - Speeldag 5Meer
15h00 | Brighton & Hove Albion FC | 2 - 1 | Leicester City |
15h00 | West Ham United | 1 - 2 | Manchester United |
17h30 | Tottenham Hotspur FC | 0 - 3 | Chelsea FC |
Voetbal - Far Oer - Premier League - Speeldag 23Meer
16h00 | KI Klaksvik | 4 - 0 | 07 Vestur |
16h00 | Víkingur Gøta | 3 - 1 | B68 Toftir |
16h00 | B36 Tórshavn | 5 - 0 | IF Fuglafjørdur |
16h00 | NSÍ Runavík | 7 - 2 | TB Tvøroyri |
19h00 | HB Tórshavn | 4 - 1 | EB Streymur |
Voetbal - Kameroen Division 1 - MTN Elite One - Finaleronde - Halve FinaleMeer
16h00 | Coton Sport de Garoua | 0 - 0 (5 str 4) | Fovu Baham |
Voetbal - Franse Division 1 - Speeldag 6Meer
13h00 | Nice | 2 - 2 | Monaco |
15h00 | Clermont Foot | 1 - 1 | Stade Brestois 29 |
15h00 | Troyes | 1 - 1 | Montpellier Hérault SC |
15h00 | Angers SCO | 1 - 4 | FC Nantes |
15h00 | Stade de Reims | 0 - 0 | FC Lorient |
17h00 | Marseille | 2 - 0 | Rennes |
20h45 | Paris SG | 2 - 1 | Lyon |
Voetbal - Aisha Buhari Cup - Groep AMeer
15h00 | Zuid-Afrika | 4 - 2 | Nigeria |
Voetbal - Primera División Venezolana - Groep Central - Speeldag 23Meer
02h30 | Deportivo Lara | 2 - 1 | Carabobo F.C. |
Voetbal - Kwalificatie Wereldbeker Dames - Europa - Groep HMeer
18h30 | Bulgarije | 0 - 8 | Duitsland |
18h30 | Portugal | 4 - 0 | Turkije |
18h30 | Israël | 0 - 2 | Servië |
Voetbal - Costa Rica Division 1 - Invierno - Speeldag 12Meer
02h00 | Santos de Guápiles | 3 - 3 | C.D. Saprissa |
22h00 | AD Guanacasteca | 1 - 0 | Sporting San José FC |
Voetbal - Italiaanse Serie A - Speeldag 4Meer
20h45 | Udinese | 0 - 4 | SSC Napoli |
Voetbal - Belgische Tweede Klasse - Kampioenschap - Speeldag 5Meer
16h00 | Westerlo | 2 - 2 | KMSK Deinze |
20h00 | Lommel SK | 3 - 1 | Lierse Kempenzonen |
Voetbal - CAF Confederation Cup - KwalificatierondeMeer
14h00 | Ethiopian Coffee (ETH) | 1 - 3 | Uganda Revenue Authority SC (UGA) |
15h00 | Kabwe YSA FC (ZAM) | 1 - 2 | CFFA (MAD) |
16h00 | Grupo Desportivo Interclube Luanda (ANG) | 3 - 0 | Mafunzo FC (ZAN) |
17h00 | FC San Pédro (CIV) | 1 - 2 | ASFA Yennega (BUR) |
17h00 | AS Ashanti Golden Boys (GUI) | 2 - 4 | Bayelsa United (NGR) |
17h30 | Monrovia Club Breweries (LBR) | 0 - 2 | Binga FC (MLI) |
19h00 | ASAC Concorde (MTN) | 4 - 0 | ASC de Kara (TOG) |
19h00 | Al Ahly Tripoli (LBA) | 4 - 0 | Hay Alwadi FC (SUD) |
Voetbal - CAF Champions League - KwalificatierondeMeer
15h00 | APR FC (RWA) | 2 - 1 | Mogadishu City (SOM) |
15h30 | Al Hilal Omdurman (SUD) | 1 - 1 | Fasil Kenema SC (ETH) |
16h00 | AS Maniema Union (COD) | 2 - 0 | Bouenguidi Sports (GAB) |
16h30 | AS Otôho d'Oyo (CGO) | 1 - 0 (4 str 3) | União Desportiva do Songo (MOZ) |
17h00 | Rivers United FC (NGR) | 1 - 0 | Young Africans F.C. (TAN) |
17h00 | CI Kamsar (GUI) | 0 - 2 | Accra Hearts of Oak SC (GHA) |
17h30 | ASKO de Kara (TOG) | 2 - 1 | LPRC OILERS (LBR) |
19h00 | Al-Merrikh SC (SUD) | 1 - 0 | Express FC (UGA) |
19h00 | ASEC Mimosas (CIV) | 1 - 0 | Teungueth FC (SEN) |
20h00 | Al-Ittihad Tripoli (LBA) | 2 - 0 | KMKM (ZAN) |
22h00 | CR Belouizdad (ALG) | 2 - 0 | Akwa United FC (NGR) |
22h00 | ES Sétif (ALG) | 3 - 0 (5 str 4) | Fortune FC (GAM) |
Voetbal - Marokkaanse Division 1 - GNF 1 - Speeldag 2Meer
Voetbal - Moldavië Division 1 - Speeldag 10Meer
18h00 | Zimbru Chisinau | 1 - 1 | FC Sheriff Tiraspol |
Voetbal - Montenegrijnse Eerste Liga - Speeldag 8Meer
18h00 | FK Sutjeska Niksic | 0 - 0 | FK Petrovac |
19h00 | FK Decic Tuzi | 0 - 1 | FK Mornar Bar |
Voetbal - Noorse Tippeligaen - Speeldag 19Meer
19h00 | Stabaeck | 0 - 0 | Strømsgodset IF |
Voetbal - Portugese Superliga - Speeldag 6Meer
Voetbal - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 9Meer
15h00 | NK Tabor Sezana | 4 - 0 | NK Aluminij |
17h00 | FC Koper | 0 - 1 | NK Bravo Publikum |
20h15 | NK Maribor | 1 - 2 | NS Mura |
Voetbal - Canadian Premier League - Regulier Seizoen - September 2021Meer
01h45 | Valour FC | 1 - 3 | Pacific FC |
04h00 | FC Edmonton | 2 - 3 | Cavalry FC |
Voetbal - Major League Soccer - Regulier Seizoen - September 2021Meer
01h00 | Atlanta United FC (USA) | 1 - 0 | Inter Miami CF (USA) |
01h00 | Toronto FC (CAN) | 3 - 2 | FC Cincinnati (USA) |
01h30 | Washington DC United (USA) | 3 - 1 | Minnesota United FC (USA) |
01h30 | New York Red Bulls (USA) | 1 - 1 | Philadelphia Union (USA) |
01h30 | CF Montréal (CAN) | 1 - 4 | New England Revolution (USA) |
02h00 | Chicago Fire (USA) | 2 - 0 | New York City FC (USA) |
02h00 | FC Dallas (USA) | 1 - 3 | Sporting Kansas City (USA) |
02h30 | Nashville SC (USA) | 2 - 2 | Orlando City SC (USA) |
03h00 | Houston Dynamo (USA) | 0 - 0 | Vancouver Whitecaps (CAN) |
03h00 | Colorado Rapids (USA) | 3 - 0 | Austin FC (USA) |
03h30 | Real Salt Lake (USA) | 2 - 1 | Los Angeles Galaxy (USA) |
04h30 | San Jose Earthquakes (USA) | 1 - 3 | Seattle Sounders FC (USA) |
04h30 | Los Angeles FC (USA) | 1 - 2 | Portland Timbers (USA) |
Voetbal - Andorra Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 1Meer
11h00 | UE Engordany | 3 - 1 | CE Carroi |
13h30 | UE Santa Coloma | 2 - 1 | FC Santa Coloma |
16h00 | Atlètic Club d'Escaldes | 1 - 1 | UE Sant Julià |
18h30 | FC Ordino | 0 - 4 | Inter Club d'Escaldes |
Voetbal - Argentïjnse Division 1 - Speeldag 12Meer
01h15 | C.S.D. Defensa y Justicia | 0 - 0 | Club Atlético Banfield |
Voetbal - Primera División de Bolivia - Regulier Seizoen - Speeldag 19Meer
01h30 | Oriente Petrolero | 3 - 0 | Club Atlético Palmaflor |
Voetbal - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
15h00 | Apollon Smyrnis | 1 - 3 | Volos NFC |
17h15 | OFI Crete | 3 - 3 | AEK Athens |
17h15 | Atromitos FC | 1 - 2 | Panetolikos F.C. |
19h30 | Asteras Tripolis | 0 - 1 | PAOK FC |
19h30 | PAS Lamia 1964 | 1 - 2 | Olympiakos Piraeus |
Voetbal - Finse Veikkausliiga - Regulier Seizoen - Speeldag 2Meer
14h00 | FC Honka Espoo | 0 - 0 | HJK Helsinki |
Voetbal - Kazachstan Eerste Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 21Meer
13h00 | FC Taraz | 0 - 0 | FC Tobol Kostanay |
15h00 | FC Kairat Almaty | 1 - 0 | FC Kyzylzhar SK |
17h00 | FC Kaisar | 1 - 2 | FC Shakhter Karagandy |
Voetbal - Ijslandse Division 1 - Úrvalsdeild - Speeldag 21Meer
21h15 | HK Kópavogur | 1 - 0 | Stjarnan FC |
Voetbal - Wit-Rusland Opperste Liga - Speeldag 23Meer
15h00 | Dinamo Minsk | 2 - 1 | FC Isloch Minsk Raion |
17h00 | FC Vitebsk | 3 - 1 | FC Minsk |
19h00 | FC Neman Grodno | 5 - 0 | FC Smorgon |
Voetbal - Meistriliiga - Estland Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 24Meer
14h00 | FC Flora Tallinn | 2 - 0 | Nõmme Kalju FC |
18h00 | JK Tammeka Tartu | 2 - 5 | Paide Linnameeskond |
Voetbal - A Lyga - Litouwen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 27Meer
12h00 | FC Hegelmann Litauen | 1 - 0 | FK Panevezys |
14h00 | FK Trakai - FK Riteriai | 4 - 0 | FK Nevezis Kedainiai |
Voetbal - Ligat Ha'Al - Israël Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 3Meer
18h00 | Hapoel Hadera FC | 0 - 0 | Hapoel Jerusalem |
18h30 | Hapoel Haïfa | 1 - 0 | Hapoel Kiryat Shmona |
19h15 | Beitar Jerusalem | 1 - 1 | Maccabi Netanya |
Voetbal - Zuid-Korea K League 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 30Meer
12h00 | Gangwon FC | 1 - 0 | Pohang Steelers |
Voetbal - Italiaanse Serie B - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
20h30 | Parma FC | 1 - 2 | US Cremonese |
Voetbal - Malta - Premier League - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
17h00 | FC Birkirkara | 1 - 1 | FC Floriana |
19h00 | Sliema Wanderers | 2 - 3 | Gudja United FC |
21h00 | Hamrun Spartans | 0 - 1 | Balzan Youths FC |
Voetbal - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 5Meer
12h15 | Go Ahead Eagles | 1 - 0 | PEC Zwolle |
14h30 | PSV Eindhoven | 0 - 4 | Feyenoord Rotterdam |
16h45 | Vitesse Arnhem | 1 - 4 | FC Twente |
16h45 | Heracles Almelo | 3 - 2 | AZ Alkmaar |
Voetbal - Turkse Süper Lig - Speeldag 5Meer
12h30 | Giresunspor | 0 - 0 | Konyaspor |
15h00 | Galatasaray | 0 - 1 | Alanyaspor |
18h00 | Hatayspor | 2 - 1 | Kayserispor |
18h00 | Istanbul B.B. | 2 - 0 | Fenerbahçe |
Voetbal - Schotse Premier League - Regulier Seizoen - Speeldag 6Meer
13h00 | Dundee United | 1 - 0 | Dundee FC |
16h00 | Livingston FC | 1 - 0 | Celtic Glasgow |
16h00 | Glasgow Rangers | 1 - 1 | Motherwell FC |
Voetbal - Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Regulier Seizoen - Speeldag 6Meer
21h00 | Burgos CF | 0 - 0 | UD Las Palmas |
Voetbal - Luxemburgse Eerste Klasse - Regulier Seizoen - Speeldag 6Meer
16h00 | FC UNA Strassen | 2 - 2 | CS Fola Esch |
16h00 | FC Rodange 91 | 1 - 4 | Differdange F.C. 03 |
Voetbal - Portugese Segunda Liga - Speeldag 6Meer
19h00 | Varzim | 3 - 1 | CF Estrela da Amadora |
Voetbal - Duitse Bundesliga 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 7Meer
13h30 | FC St Pauli | 4 - 1 | FC Ingolstadt 04 |
13h30 | FC Erzgebirge Aue | 1 - 4 | SC Paderborn 07 |
13h30 | Darmstadt 98 | 1 - 0 | Dynamo Dresden |
Voetbal - Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 7Meer
15h00 | FK Bregalnica Stip | 2 - 0 | GFK Tikvesh 1930 Kavadarci |
15h00 | FK Shkupi | 3 - 0 | FK Borec Veles |
15h00 | FK Renova Dzepciste | 1 - 0 | FC Struga Trim-Lum |
15h00 | FK Pelister Bitola | 0 - 0 | Akademija Pandev |
15h00 | FK Skopje | 0 - 2 | FK Shkëndija |
15h00 | FK Macedonia Gjorce Petrov | 0 - 2 | Rabotnicki Skopje |
Voetbal - Superliga - Slowakije Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 8Meer
17h00 | Slovan Bratislava | 2 - 2 | MSK Zilina |
Voetbal - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Speeldag 8Meer
12h30 | Stal Mielec | 0 - 3 | Raków Czestochowa |
15h00 | Górnik Zabrze | 1 - 0 | Warta Poznan |
17h30 | Legia Warsaw | 3 - 1 | Górnik Leczna |
Voetbal - Belgische Eerste Klasse - Regulier Seizoen - Speeldag 8Meer
13h30 | Sint-Truidense VV | 1 - 2 | KRC Genk |
16h00 | Royal Antwerp FC | 2 - 1 | RFC Seraing |
18h30 | Standard Luik | 0 - 1 | RSC Anderlecht |
21h00 | K.V. Kortrijk | 1 - 0 | KAA Gent |
Voetbal - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 8Meer
17h15 | POFC Botev Vratsa | 2 - 4 | CSKA Sofia |
19h30 | Slavia Sofia | 1 - 0 | Ludogorets 1947 Razgrad |
Voetbal - Oekraïne - Vysjtsja Liha - Regulier Seizoen - Speeldag 8Meer
16h00 | FC Vorskla Poltava | 2 - 0 | FC Mynai |
18h30 | FC Zorya Luhansk | 3 - 0 | Chernomorets Odessa |
18h30 | FC Lviv | 0 - 0 | FC Metalist 1925 Kharkiv |
Voetbal - Tsjechische Division 1 - Gambrinus liga - Regulier Seizoen - Speeldag 8Meer
16h00 | MFK Karviná | 1 - 1 | FK Teplice |
16h00 | Sparta Praha | 1 - 1 | FK Jablonec |
19h00 | Bohemians 1905 | 1 - 5 | Slavia Prague |
Voetbal - Russische Premier-Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 8Meer
15h30 | FC Ural Yekaterinburg | 0 - 0 | FC Lokomotiv Moscow |
17h30 | FC Rubin Kazan | 1 - 3 | Zenith Saint-Petersburg |
18h30 | CSKA Moscow | 1 - 0 | Spartak Moscow |
Voetbal - Oostenrijkse Bundesliga - Regulier Seizoen - Speeldag 8Meer
14h30 | SK Sturm Graz | 5 - 0 | WSG Swarovski Tirol |
14h30 | SK Austria Klagenfurt | 1 - 1 | LASK Linz |
17h00 | FC Red Bull Salzburg | 2 - 0 | SK Rapid Wien |
Voetbal - Deense Superligaen - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
19h00 | Silkeborg IF | 0 - 2 | Aarhus GF |
Voetbal - Liga I - Romania Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
20h00 | CFR 1907 Cluj | 1 - 0 | CS Universitatea Craiova |
Voetbal - Kroatische 1. NHL - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
19h00 | Hajduk Split | 1 - 0 | Dinamo Zagreb |
Voetbal - Servië Division 1 - Superliga - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
18h00 | FK Partizan Belgrad | 1 - 1 | Crvena Zvezda Beograd |
Voetbal - Schweizer Beker - Tweede rondeMeer
14h30 | FC Rorschach-Goldach 17 | 0 - 3 | FC Basel |
15h00 | CS Chênois | 2 - 7 | FC Saint-Gallen |
16h00 | FC Iliria Payerne | 1 - 7 | Young Boys Berne |
16h00 | FC Porrentruy | 0 - 3 | FC Chiasso |
Voetbal - Scottish Cup - Eerste rondeMeer
16h00 | Bo'ness United FC (SCO) | 4 - 1 | Wick Academy FC (SCO) |
Voetbal - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 5Meer
21h00 | FC Barcelona | 1 - 1 | Granada CF |
Voetbal - Primera División de México - Torneo Apertura - Speeldag 9Meer
02h00 | CDSC Cruz Azul | 2 - 0 | Querétaro FC |
02h06 | C.F. Monterrey | 2 - 0 | Tigres de la UANL Monterrey |
04h06 | Club Santos Laguna | 1 - 1 | Club Puebla |
Voetbal - Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Finalización - Speeldag 10Meer
01h00 | La Equidad | 1 - 1 | Deportivo Pereira |
03h00 | Alianza Petrolera | 3 - 0 | Patriotas FC |
Voetbal - Ecuador Division 1 - Serie A - Tweede Ronde - Speeldag 7Meer
02h00 | LDU Quito | 3 - 2 | Club Sport Emelec |
Voetbal - Cypriotische Eerste Divisie - Voorronde - Speeldag 3Meer
18h00 | Omonia Nicosia | 2 - 1 | Doxa Katokopia |
20h00 | Anorthosis Famagusta | 2 - 1 | Ethnikos Achna F.C. |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Dames - September 2021Meer
01h30 | Verenigde Staten van Amerika | 8 - 0 | Paraguay |
02h00 | Mexico | 2 - 0 | Colombia |
03h00 | Costa Rica | 3 - 2 | Panama |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U17Meer
18h00 | Costa Rica U-17 | 1 - 1 | Panama U-17 |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U19Meer
14h00 | Nederland U-19 | 1 - 0 | Engeland U-19 |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U23Meer
16h00 | Portugal U-23 | 0 - 0 | Italië U-23 |
20h00 | België U-23 | 1 - 5 | Nederland U-23 |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden U16Meer
13h00 | Engeland U-16 | 3 - 1 | Turkije U-16 |
Voetbal - Zweedse Allsvenskan - Speeldag 19Meer
19h00 | Hammarby IF | 1 - 0 | Varbergs BoIS FC |
19h00 | AIK Fotboll | 3 - 1 | IFK Göteborg |
Volleybal - Aziatisch Kampioenschap Heren - Finaleronde - FinaleMeer
11h00 | Iran | 3 - 0 | Japan |
Volleybal - Europees Kampioenschap Heren - Finaleronde - FinaleMeer
20h30 | Italië | 3 - 2 | Slovenië |
Volleybal - Afrikaans Kampioenschap Dames - Finaleronde - FinaleMeer
20h00 | Kameroen | 3 - 1 | Kenia |
Volleybal - Pan American Cup Dames - Finaleronde - Halve FinaleMeer
01h45 | Dominicaanse Republiek | 3 - 0 | Canada |
Volleybal - Afrikaans Kampioenschap Dames - Finaleronde - Halve FinaleMeer
10h00 | Kenia | 3 - 0 | Marokko |
12h15 | Kameroen | 3 - 0 | Nigeria |
Volleybal - Aziatisch Kampioenschap Heren - Finaleronde - Om 3e/4e plaatsMeer
08h00 | China | 3 - 0 | Chinees Taipei |
Volleybal - Europees Kampioenschap Heren - Finaleronde - Om 3e/4e plaatsMeer
17h30 | Polen | 3 - 0 | Servië |
Volleybal - Pan American Cup Dames - Finaleronde - Om 3e/4e plaatsMeer
23h00 | Verenigde Staten van Amerika | 3 - 0 | Canada |
Volleybal - Afrikaans Kampioenschap Dames - Finaleronde - Om 3e/4e plaatsMeer
18h00 | Marokko | 3 - 0 | Nigeria |
Volleybal - Aziatisch Kampioenschap Heren - Finaleronde - Plaats 11Meer
08h00 | Kazachstan | 3 - 0 | Saoedi-Arabië |
Volleybal - Aziatisch Kampioenschap Heren - Finaleronde - Plaats 13Meer
03h00 | Oezbekistan | 3 - 0 | Hong Kong |
Volleybal - Aziatisch Kampioenschap Heren - Finaleronde - Plaats 15Meer
05h30 | Thailand | 3 - 1 | Koeweit |
Volleybal - Aziatisch Kampioenschap Heren - Finaleronde - Plaats 5Meer
05h00 | Qatar | 3 - 0 | Australië |
Volleybal - Afrikaans Kampioenschap Dames - Finaleronde - Plaats 5Meer
14h30 | Tunesië | 3 - 0 | Congo-Kinshasa |
Volleybal - Afrikaans Kampioenschap Dames - Finaleronde - Plaats 7Meer
10h00 | Congo-Kinshasa | 3 - 0 (forfait) | Senegal |
Volleybal - Aziatisch Kampioenschap Heren - Finaleronde - Plaats 7Meer
02h30 | Pakistan | 3 - 0 | Zuid-Korea |
Volleybal - Aziatisch Kampioenschap Heren - Finaleronde - Plaats 9Meer
10h30 | India | 3 - 2 | Bahrein |
Volleybal - Zuid-Amerikaans Kampioenschap DamesMeer
00h45 | Argentinië | 3 - 0 | Chili |
02h30 | Colombia | 3 - 1 | Brazilië |
Waterpolo - Europees Kampioenschap Junioren U-17 - Finaleronde - FinaleMeer
19h30 | Servië U-17 | 10 - 6 | Griekenland U-17 |
Waterpolo - Europees Kampioenschap Junioren U-17 - Finaleronde - Om 3e/4e plaatsMeer
18h00 | Hongarije U-17 | 13 - 12 verlengingen | Spanje U-17 |
Waterpolo - Europees Kampioenschap Junioren U-17 - Finaleronde - Plaats 5Meer
16h30 | Montenegro U-17 | 14 - 12 | Kroatië U-17 |
Waterpolo - Europees Kampioenschap Junioren U-17 - Finaleronde - Plaats 7Meer
15h00 | Nederland U-17 | 11 - 9 | Italië U-17 |
Wielrennen - Eschborn-FrankfurtMeer
1 | Jasper Philipsen (BEL) | 4:28:03 |
2 | John Degenkolb (GER) | zt |
3 | Alexander Kristoff (NOR) | zt |
Wielrennen - Gooikse PijlMeer
1 | Fabio Jakobsen (NED) | 4:21:48 |
2 | Danny Van Poppel (NED) | zt |
3 | Jordi Meeus (BEL) | zt |
Wielrennen - Grand Prix d'Isbergues - Pas de CalaisMeer
1 | Elia Viviani (ITA) | 4:26:51 |
2 | Tim Merlier (BEL) | zt |
3 | Alberto Dainese (ITA) | zt |
Wielrennen - Grand Prix International d'Isbergues - Pas de Calais FémininMeer
1 | Charlotte Kool (NED) | 2:39:47 |
2 | Elisa Balsamo (ITA) | zt |
3 | Amber Van Der Hulst (NED) | zt |
Wielrennen - Keizer der Juniores - Algemeen klassementMeer
1 | Senne Willems (BEL) | 4:47:37 |
2 | Jan Kino (BEL) | 0:02 |
3 | Dries Verstappen (BEL) | 0:07 |
Wielrennen - Keizer der Juniores - Etappe 3Meer
1 | Milan Kuypers (BEL) | 2:23:40 |
2 | Mihajlo Stolic (SRB) | zt |
3 | Jelle Harteel (BEL) | zt |
Senne Willems Jelle Harteel Jamie Whitcher Avia - Rudyco - Janatrans Ct |
Wielrennen - Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie - Algemeen klassementMeer
1 | Peter Sagan (SVK) | 15:51:00 |
2 | Jannik Steimle (GER) | 0:11 |
3 | Cees Bol (NED) | 0:17 |
Wielrennen - Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie - Etappe 4Meer
1 | Itamar Einhorn (ISR) | 3:27:40 |
2 | Peter Sagan (SVK) | zt |
3 | Cees Bol (NED) | zt |
Peter Sagan Peter Sagan Andrea Garosio Idar Andersen Team DSM |
Wielrennen - Trofeo MatteottiMeer
1 | Matteo Trentin (ITA) | 4:40:15 |
2 | Jhonatan Restrepo Valencia (COL) | 0:21 |
3 | Valentin Ferron (FRA) | zt |
Wielrennen - Wereldkampioenschappen - Individuele Tijdrit HerenMeer
1 | Filippo Ganna (ITA) | 0:47:47 |
2 | Wout Van Aert (BEL) | 0:06 |
3 | Remco Evenepoel (BEL) | 0:44 |