De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 24 April 1988
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Heren van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Csaba Andras | 4-3 (9-11, 8-11, 12-14, 11-8, 11-7, 11-6, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Europees Kampioenschap Heren van 22 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Hunor Szocs | 4-1 (11-8, 13-11, 12-10, 11-13, 11-7) | |
Olympische Spelen - Heren van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Andrej Gacina | 4-0 (11-6, 11-8, 12-10, 13-11) | |
1/16de finales | verslagen door | Zhendong Fan | 4-0 (11-3, 11-4, 11-3, 11-4) | |
Olympische Spelen Heren - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | verslaat | Kwan Kit Ho | 3-0 (10,11-5,11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Xin Xu | 3-0 (11-8,11-5,11-6) | |
Top 16 - Finaleronde van 18 September tot 19 September 2021 | ||||
Achtste finales | verslaat | Robert Gardos | 4-2 (11-8, 11-5, 9-11, 11-9, 8-11, 15-13) | |
Kwartfinales | verslaat | Liam Pitchford | 4-2 (11-5, 11-7, 10-12, 11-5, 10-12, 12-10) | |
Halve Finale | verslagen door | Marcos Freitas | 4-0 (11-6, 12-10, 13-11, 11-6) | |
Wereldkampioenschap Heren van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Zokhid Kenjaev | 4-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Samuel Walker | 4-2 (11-4, 11-13, 11-6, 5-11, 11-8, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Zhendong Fan | 4-0 (11-6, 11-8, 11-9, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Portugal Open Heren van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Alexandru Cazacu | 4-1 (11-7, 9-11, 11-7, 11-6, 11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Diogo Carvalho | 4-1 (11-4, 7-11, 11-6, 11-3, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Can Akkuzu | 4-1 (12-10, 15-17, 11-3, 11-9, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Anders Lind | 4-0 (13-11, 11-8, 11-4, 11-5) | |
Qatar Open Heren van 3 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Koki Niwa | 4-1 (11-8, 14-12, 11-4, 10-12, 11-6) | |
Oman Open Heren van 11 Maart tot 15 Maart 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Bastian Steger | 4-2 (14-12, 11-6, 9-11, 11-3, 9-11, -5) | |
Achtste finales | verslagen door | Benedek Olah | 4-3 (7-11, 11-9, 11-8, 9-11, 12-10, 5-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 9 Nederlagen
Hungarian Open Heren van 17 Januari tot 20 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Chun Ting Wong | 4-2 (11-5, 9-11, 8-11, 11-2, 11-5, 11-8) | |
Top 16 - Finaleronde van 2 Februari tot 3 Februari 2019 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Kristian Karlsson | 4-1 (5-11, 12-10, 11-9, 12-10, 11-7) | |
Oman Open Heren van 20 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Shao Feng Ethan Poh | 4-0 (11-7, 11-8, 11-6, 11-9) | |
1/16de finales | verslaat | Takuya Jin | 4-2 (11-2, 5-11, 11-9, 11-3, 6-11, 12-10) | |
Achtste finales | verslaat | Can Akkuzu | 4-3 (8-11, 11-7, 8-11, 11-7, 9-11, 11-8, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Sathiyan Gnanasekaran | 4-1 (11-9, 11-7, 11-9, 6-11, 12-10) | |
Wereldkampioenschap Heren van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Pavel Platonov | 4-3 (5-11, 11-8, 9-11, 11-7, 8-11, 11-8, 11-6) | |
Tweede ronde | verslaat | Tai-Wei Wang | 4-3 (12-14, 7-11, 13-11, 7-11, 11-5, 11-6, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Gaoyuan Lin | 4-1 (11-4, 11-5, 7-11, 11-2, 11-7) | |
China Open Heren van 28 Mei tot 2 Juni 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Xin Xu | 4-0 (11-8, 11-5, 13-11, 11-4) | |
Europese Spelen - Heren van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
1/16de Finales | verslaat | Anders Lind | 4-1 (9-11, 11-4, 11-8, 11-9, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Kristian Karlsson | 4-2 (11-6, 11-7, 11-9, 8-11, 12-14, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Tomislav Pucar | 4-1 (10-12, 12-10, 12-10, 11-7, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 3 September tot 8 September 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Jakub Dyjas | 3-2 (11-8,9-11,9-11,13-11,11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Marek Badowski | 3-1 (11-7, 11-8, 9-11, 14-12) | |
Halve Finale | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 3-1(9-11,11-3,11-5,11-7) | |
North America Open Heren van 4 December tot 8 December 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Licen Yuan | 4-2 (7-11, 11-9, 4-11, 11-4, 11-7, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 8 Nederlagen
Hungarian Open Heren van 18 Januari tot 21 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Dingshuo Liu | 4-0 (12-10, 11-9, 13-11, 11-8) | |
Top 16 - Finaleronde van 3 Februari tot 4 Februari 2018 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Bastian Steger | 4-2 (6-11, 10-12, 11-7, 11-5, 11-9, 11-4) | |
Wereldbeker Teams Heren van 22 Februari tot 25 Februari 2018 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Sang-su Lee | 3-2 (9-11, 13-11-5, 13-11-8, 4-11, 13-11-6) | |
Hong Kong Open - Heren van 24 Mei tot 27 Mei 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jon Persson | 4-0 (11-8, 11-3, 11-4, 11-9) | |
China Open Heren van 31 Mei tot 3 Juni 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Omar Assar | 4-1 (9-11, 11-9, 11-4, 11-8, 11-3) | |
Achtste finales | verslagen door | Zhendong Fan | 4-0 (12-10, 11-5, 11-8, 11-7) | |
Bulgaria Open - Heren van 16 Augustus tot 19 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Aliaksandr Khanin | 4-1 (11-7, 10-12, 11-5, 12-10, 11-2) | |
Achtste finales | verslagen door | Tomokazu Harimoto | 4-1 (11-4, 11-5, 11-7, 12-14, 11-5) | |
Europees Kampioenschap Heren van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Frane Kojic | 4-3 (11-8, 11-4, 11-8, 9-11, 8-11, 9-11, 11-4) | |
1/16de finales | verslagen door | Ovidiu Ionescu | 4-1 (11-9, 11-9, 12-10, 7-11, 11-7) | |
Wereldbeker Heren van 19 Oktober tot 21 Oktober 2018 | ||||
Groep A | verslagen door | Vladimir Samsonov | 4-2 (11-6, 7-11, 11-6, 8-11, 11-3, 15-13-11) | |
Groep A | verslaat | Hugo Calderano | 4-3 (11-9, 9-11, 7-11, 7-11, 11-9, 14-12-10, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Timo Boll | 4-1 (11-8, 8-11, 11-8, 11-5, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 10 Nederlagen
Top 16 - Groep B , 3 Februari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslaat | Vladimir Samsonov | 3-2 (13-15, 11-4, 6-11, 11-6, 11-9) | |
Groep B | verslagen door | Tiago Apolonia | 3-1 (11-6, 3-11, 11-5, 11-4) | |
Groep B | verslagen door | Lei Kou | 3-0 (11-8, 11-9, 11-3) | |
Wereldkampioenschap Heren van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Carlos Machado | 4-3 (10-12, 11-4, 11-6, 2-11, 12-10, 7-11, 11-7) | |
Tweede ronde | verslagen door | Ovidiu Ionescu | 4-0 (11-8, 12-10, 11-9, 11-8) | |
Japan Open Heren van 14 Juni tot 18 Juni 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yuya Oshima | 4-1 (11-4, 11-6, 11-5, 8-11, 12-10) | |
Achtste finales | verslagen door | Zhendong Fan | 4-2 (9-11, 9-11, 11-6, 11-9, 11-7, 11-3) | |
China Open Heren van 20 Juni tot 25 Juni 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Xin Xu | 4-0 (11-8, 11-7, 11-7, 11-3) | |
Tsjechë - Heren van 22 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yuto Kizukuri | 4-0 (11-6, 11-0, 11-0, 11-0) | |
Achtste finales | verslaat | Anton Kallberg | 4-3 (14-12, 3-11, 11-5, 11-13, 11-9, 10-12, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Jin Ueda | 4-2 (11-13, 12-10, 11-5, 11-7, 9-11, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Timo Boll | 4-0 (11-3, 11-9, 12-10, 12-10) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 13 September tot 17 September 2017 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Panagiotis Gionis | 3-0 (11-6,11-6,11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Tiago Apolonia | 3-2 (8-11,11-9,7-11,11-7,11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Marcos Freitas | 3-1 (11-2,11-8,9-11,11-9) | |
Austrian Open Heren van 21 September tot 24 September 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Pavel Sirucek | 4-0 (11-6, 11-9, 11-8, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Kenta Matsudaira | 4-2 (8-11, 11-9, 6-11, 11-5, 11-9, 11-5) | |
Swedish Open Heren van 13 November tot 19 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dingshuo Liu | 4-1 (11-7, 12-10, 11-7, 3-11, 13-11) |
Overwinningen : 2 (OKT Europa - Heren - Groep Rood, Europees Kampioenschap Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 4 Nederlagen
WK Teams Heren van 28 Februari tot 6 Maart 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Paul Drinkhall | 3-2 (15-13, 8-11, 9-11, 11-9, 13-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Liam Pitchford | 3-0 (11-8, 11-6, 11-9) | |
OKT Europa - Heren - Groep Rood van 12 April tot 16 April 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tobias Rasmussen | 4-1 (11-6, 11-5, 8-11, 11-9, 11-2) | |
Achtste finales | verslaat | Zsolt Peto | 4-0 (11-4, 11-4, 11-3, 11-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Vladimir Samsonov | 4-0 (11-6, 11-0, 11-0, 11-0) | |
Halve Finale | verslaat | Stefan Fegerl | 4-0 (11-8, 11-9, 13-11, 14-12) | |
Finale | verslaat | Lei Kou | 4-3 (11-9, 7-11, 6-11, 11-8, 14-12, 8-11, 12-10 ) | |
Olympische Spelen - Heren van 6 Augustus tot 19 Augustus 2016 | ||||
Tweede ronde | verslagen door | Adrian Crisan | 4-3 (11-4, 4-11, 11-8, 9-11, 7-11, 11-9, 12-10) | |
Olympische Spelen Heren - Ploegen van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Paul Drinkhall | 3-2 (11-4,8-11,8-11,11-7,11-6) | |
Europees Kampioenschap Heren van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Robin Devos | 4-0 (11-5, 11-5, 11-6, 11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Patrick Franziska | 4-1 (11-8, 11-4, 11-4, 8-11, 12-10) | |
Achtste finales | verslaat | Stefan Fegerl | 4-2 (11-6, 8-11, 12-10, 12-10, 10-12, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Marcos Freitas | 4-2 (8-11, 11-9, 11-13, 11-6, 11-7, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Jakub Dyjas | 4-1 (11-8, 11-5, 5-11, 11-6, 11-6) | |
Finale | verslaat | Simon Gauzy | 4-1 (14-12, 9-11, 11-7, 11-3, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap Heren van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Mattias Karlsson | 4-2 (11-9,11-7,13-15,11-6,9-11,11-6) | |
1/32ste finales | verslagen door | Long Ma | 4-1 (11-8, 11-8, 7-11, 11-9, 11-6) | |
Europese Spelen - Team Heren van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
Halve Finale | verslaat | Dimitrij Ovtcharov | 3-1 (11-5,11-9,8-11,11-9) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Kristian Karlsson | 3-0 (12-10,11-4,20-18) | |
Halve Finale | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 3-0 (11-3,11-8,12-10) | |
Europees Kampioenschap Heren van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Ricardo Walther | 4-3 (11-9, 8-11, 11-2, 8-11, 8-11, 11-6, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Hungarian Open Heren van 29 Januari tot 1 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Tomas Konecny | 4-0 (11-9,12-10,11-9,11-3) | |
Kwartfinales | verslagen door | Yang Wang | 4-0 (11-6, 11-8, 11-8, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Austrian Open Heren van 23 Januari tot 27 Januari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Bo Fang | 4-0 (11-5,11-9,11-8,11-9) | |
Wereldkampioenschap Heren van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Dmitrij Prokopcov | 4-1 (16-14, 11-8, 7-11, 11-1, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Patrick Baum | 4-2 (11-13, 11-9, 11-7, 13-11, 7-11, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 4 Oktober tot 7 Oktober 2013 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 3-0 (11-5,11-7,11-7) | |
Europees Kampioenschap Heren van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Konrad Kulpa | 4-0 (11-7, 11-8, 11-3, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Vladimir Samsonov | 4-1 (11-4, 11-7, 11-5, 6-11, 11-5) | |
Swedish Open Heren van 27 November tot 1 December 2013 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Taku Takakiwa | 4-1 (11-3, 11-5, 11-7, 8-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Brazil Open Heren van 13 Juni tot 17 Juni 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Amalraj Anthony Arputharaj | 4-1 (11-7,11-3,11-8,11-13,11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Seungmin Ryu | 4-2 (11-4,11-6,11-9,10-12,7-11,11-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Sangeun Oh | 4-1 (11-7,6-11,11-7,12-10,11-3) | |
Europees Kampioenschap Heren van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Daniel Gorak | 4-3 (10-12,7-11,11-8,8-11,11-7,11-8,11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap Heren van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | verslagen door | Michal Bardon | 4-2 (6-11, 11-6, 7-11, 11-8, 11-9, 13-11) | |
Morocco Open Heren van 14 Juli tot 17 Juli 2011 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Sharath Kamal Achanta | 4-3 (8-11, 6-11, 11-3, 4-11, 11-9, 11-4, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
EK - Landenwedstrijd Heren van 11 September tot 15 September 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Tomislav Kolarek | 3-1 (12-10, 7-11, 11-9, 11-3) | |
Halve Finale | verslagen door | Timo Boll | 3-2 (4-11, 9-11, 11-5, 11-9, 11-2) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (EK Gemengd - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Lebesson - S. Gauzy | verslagen door | J. Persson - A. Kallberg | 3-2 (11-9,4-11,10-12,12-10,14-12) |
EK Gemengd - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | K. Konstantinopoulos - E. Terpou | 3-0 (11-5,11-9,11-4) |
Achtste finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | D. Habesohn - E. Samara | 3-0 (11-8, 11-9, 11-6) |
Kwartfinales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | N. Ecseki - D. Madarasz | 3-2 (11-6, 11-13, 11-7, 6-11, 11-8) |
Halve Finale | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | L. Pistej - B. Balazova | 3-0 (11-4, 11-6, 14-12) |
Finale | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | O. Ionescu - H. Szocs | 3-1 (8-11, 11-6, 11-5, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 7 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificatieronde | E. Lebesson - A. Cassin | verslaat | M. Andersen - T. Christensen | 3-0 (11-4, 11-6, 11-3) |
1/16de finales | E. Lebesson - A. Cassin | verslagen door | N. Stoyanov - M. Bobocica | 3-2 (12-10, 9-11, 10-12, 11-9, 11-9) |
EK Gemengd - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
1/16de finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | A. Putuntica - A. Pavlovic | 3-2 (8-11, 6-11, 12-10, 11-6, 11-5) |
Achtste finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | R. Gardos - E. Samara | 3-1 (9-11, 11-8, 11-9, 11-6) |
Kwartfinales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | J. Dyjas - N. Partyka | 3-2 (8-11, 8-11, 11-2, 11-8, 11-6) |
Halve Finale | E. Lebesson - J. Yuan | verslagen door | D. Qiu - N. Mittelham | 3-2 (14-12, 11-7, 4-11, 5-11, 13-11) |
Olympische Spelen Heren - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | A. Cassin - E. Lebesson | verslaat | K. Ho - S. Lam | 3-0 (12-10, 11-8, 11-6) |
Kwartfinales | A. Cassin - E. Lebesson | verslagen door | L. Ma - X. Xu | 3-0 (11-6,11-5,11-7) |
Olympische Spelen - Gemengd Dubbel van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | H. Hu - M. Tapper | 4-0 (11-5, 11-9, 11-1, 11-0) |
Kwartfinales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | C. Wong - H. Doo | 4-3 (11-3, 6-11, 7-11, 11-7, 9-11, 11-7, 13-11) |
Halve Finale | E. Lebesson - J. Yuan | verslagen door | X. Xu - S. Liu | 4-0 (11-5, 11-6, 13-11, 11-7) |
Om 3e/4e plaats | E. Lebesson - J. Yuan | verslagen door | Y. Lin - I. Cheng | 4-0 (11-8, 11-7, 11-8, 11-5) |
WK Heren - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/32ste finales | E. Lebesson - A. Cassin | verslaat | A. Chen - D. Serdaroglu | 3-0 (11-8, 11-2, 11-5) |
1/16de finales | E. Lebesson - A. Cassin | verslaat | N. Alamian - N. Alamiyan | 3-0 (11-7, 11-8, 11-3) |
Achtste finales | E. Lebesson - A. Cassin | verslagen door | G. Lin - J. Liang | 3-0 (12-10, 11-4, 11-5) |
WK Gemengd - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/16de finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | J. Dyjas - N. Partyka | 3-0 (11-4, 11-5, 11-3) |
Achtste finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | A. Kamath - S. Achanta | 3-0 (11-4, 11-8, 11-5) |
Kwartfinales | E. Lebesson - J. Yuan | verslagen door | G. Lin - L. Zhang | 3-1 (11-9, 9-11, 11-7, 11-7) |
Overwinning : 1 (Portugal Open Gemengd Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 3 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 4 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
Olympische Spelen Heren - Ploegen van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | T. Flore - E. Lebesson | verslaat | S. Walker - P. Drinkhall | 3-2 (6-11,6-11,11-9,11-8,11-6) |
EK Heren - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | T. Flore - E. Lebesson | verslaat | T. Lewandowski - P. Zatowka | 4-2 (11-8, 13-11, 11-7, 6-11, 9-11, 16-14) |
Achtste finales | T. Flore - E. Lebesson | verslagen door | P. Gionis - Y. Wang | 4-2 (10-12, 11-9, 9-11, 13-11, 11-7, 12-10) |
Overwinning : 1 (Europese Spelen - Team Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Qatar Open Heren - Dubbel)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Qatar Open Heren - Dubbel van 19 Februari tot 23 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | T. Flore - E. Lebesson | verslaat | C. Chen - C. Chuang | 3-2 (11-7, 3-11, 12-10, 6-11, 12-10) |
Halve Finale | T. Flore - E. Lebesson | verslaat | Z. Fan - R. Gardos | 3-1 (9-11, 11-7, 11-6, 11-6) |
Finale | T. Flore - E. Lebesson | verslagen door | E. Cho - H. Seo | 3-0 (11-9, 11-7, 12-10) |
German Open Heren - Dubbel van 26 Maart tot 30 Maart 2014 | ||||
Kwartfinales | T. Flore - E. Lebesson | verslagen door | X. Lyu - H. Wang | 3-0 (11-7, 11-7, 11-8) |
Russian Open Heren - Dubbel van 5 November tot 9 November 2014 | ||||
Kwartfinales | S. Gauzy - E. Lebesson | verslagen door | P. Tang - C. Wong | 3-1 (12-10, 12-10, 8-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
WK Heren - Dubbel van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | S. Gauzy - E. Lebesson | verslagen door | Q. Chen - B. Fang | 4-1 (11-8,10-12,11-4,11-4,11-9) |
WK Gemengd - Dubbel van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
1/16de finales | E. Lebesson - C. Grundisch | verslagen door | H. Kim - J. Kim | 4-2 (8-11, 12-10, 11-4, 11-6, 9-11, 11-6) |
EK Heren - Dubbel van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/16de finales | S. Gauzy - E. Lebesson | verslaat | B. Tokic - J. Zibrat | 3-2 (11-6, 11-5, 9-11, 3-11, 11-1) |
Achtste finales | S. Gauzy - E. Lebesson | verslagen door | T. Apolonia - J. Monteiro | 3-1 (6-11, 11-7, 11-5, 11-4) |
Swedish Open Heren - Dubbel van 27 November tot 1 December 2013 | ||||
Kwartfinales | E. Lebesson - Y. Zhou | verslagen door | H. Chiang - S. Huang | 3-1 (11-6, 11-6, 12-14, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Qatar Open Heren - Dubbel van 7 Februari tot 12 Februari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | T. Flore - E. Lebesson | verslagen door | L. Ma - X. Xu | 4-0 (11-4, 11-9, 11-8, 15-13) |
Kuwait Open Heren - Dubbel van 14 Februari tot 18 Februari 2012 | ||||
Kwartfinales | T. Flore - E. Lebesson | verslagen door | N. Gao - H. Li | 4-1 (11-2, 11-6, 9-11, 11-9, 11-7) |
Brazil Open Heren - Dubbel van 13 Juni tot 17 Juni 2012 | ||||
Kwartfinales | M. Duran - E. Lebesson | verslaat | H. Manhani - D. Toma | 4-2 (11-5,11-8,13-11,7-11,3-11,11-6) |
Halve Finale | M. Duran - E. Lebesson | verslagen door | H. Calderano - C. Matsumoto | 4-2 (8-11,10-12,11-5,11-7,11-3,13-11) |
EK Heren - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/16de finales | E. Lebesson - A. Mattenet | verslagen door | P. Drinkhall - L. Pitchford | 3-2 (9-11,11-6,11-7,9-11,14-12) |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Slovenian Open Heren - Dubbel, Morocco Open Heren - Dubbel)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
Slovenian Open Heren - Dubbel van 18 Januari tot 22 Januari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | E. Lebesson - A. Mattenet | verslaat | S. Ryu - A. Viktor | 4-2 (11-7,11-5,9-11,11-7,5-11,11-8) |
Halve Finale | E. Lebesson - A. Mattenet | verslaat | B. Fang - A. Yan | 4-0 (11-8, 11-8, 11-9, 11-9) |
Finale | E. Lebesson - A. Mattenet | verslagen door | H. Wang - J. Zhang | 4-0 (11-9, 11-6, 11-7, 11-6) |
Verenigde Arabische Emiraten Open Heren - Dubbel van 15 Februari tot 19 Februari 2011 | ||||
Kwartfinales | E. Lebesson - A. Mattenet | verslagen door | L. Ma - J. Zhang | 4-1 (11-2,11-7,11-8,4-11,11-4) |
WK Heren - Dubbel van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/32ste finales | E. Lebesson - A. Mattenet | verslaat | H. Hoyama - C. Matsumoto | 4-0 (11-7, 11-5, 11-6, 11-4) |
1/16de finales | E. Lebesson - A. Mattenet | verslagen door | P. Gerell - J. Lundqvist | 4-1 (14-12, 9-11, 11-7, 11-8, 11-6) |
WK Gemengd - Dubbel van 9 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/64ste finales | E. Lebesson - C. Grundisch | verslaat | D. Sliepen - L. Creemers | 4-0 (11-8, 12-10, 13-11, 11-8) |
1/32ste finales | E. Lebesson - C. Grundisch | verslaat | L. Pistej - E. Odorova | 4-1 (11-6, 11-8, 8-11, 12-10, 14-12) |
1/16de finales | E. Lebesson - C. Grundisch | verslagen door | C. Chuang - I. Cheng | 4-3 (11-8, 11-9, 9-11, 11-8, 11-13, 2-11, 11-8) |
Morocco Open Heren - Dubbel van 14 Juli tot 17 Juli 2011 | ||||
Kwartfinales | E. Lebesson - A. Salifou | verslaat | S. Ouaiche - J. Petiot | 4-1 (11-9, 12-14, 11-8, 11-7, 12-10) |
Halve Finale | E. Lebesson - A. Salifou | verslaat | E. Lashin - A. Saleh | 4-2 (9-11, 10-12, 11-5, 11-4, 11-6, 11-7) |
Finale | E. Lebesson - A. Salifou | verslagen door | J. Cantero - M. Duran | 4-2 (11-8,9-11,11-7,6-11,11-7,11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 11 September tot 19 September 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | A. Mattenet - E. Lebesson | verslagen door | L. Kou - Y. Pryshchepa | 4-3 (11-9, 8-11, 6-11, 11-8, 12-10, 6-11, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | D. Eloi - E. Lebesson | verslaat | A. Gacina - I. Juzbasic | 4 : 1 |
Halve Finale | D. Eloi - E. Lebesson | verslagen door | Z. Wang - L. Blaszczyk | 4 : 2 |