De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Denemarken - 13 November 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 7 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 23-24-01.2023 van 23 Januari tot 24 Januari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Round Robin | verslagen door | Enio Mendes | 3-1 (11-8, 7-11, 11-4, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Enzo Angles | 3-0 (11-8, 11-2, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Tibor Spanik | 3-2 (11-9, 8-11, 11-4, 9-11, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Yannick Vostes | 3-0 (11-4, 11-5, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Kestutis Zeimys | 3-2 (9-11, 12-10, 6-11, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-1 (9-11, 11-6, 11-8, 11-7) | |
Challenger Series - Tornooi 27-28-02.2023 van 27 Februari tot 28 Februari 2023 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Dillon Chambers | 3-2 (9-11, 6-11, 11-8, 11-8, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Emiliano Riofrio | 3-0 (11-6, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Álvaro Gainza Rodríguez | 3-1 (11-8, 11-5, 9-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-1 (11-1, 11-6, 7-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-7, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Sushmit Sriram | 3-2 (12-10, 9-11, 2-11, 11-7, 14-12) | |
Round Robin | verslaat | Remy Pham | 3-1 (11-7, 8-11, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-0 (11-7, 11-7, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-4, 11-2, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 17 Overwinningen / 14 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 17-18.01.2022 van 17 Januari tot 18 Januari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Om 3e/4e plaats | verslaat | Carlos Mühlbach | 3-2 | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-0 (11-9, 11-5, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Elia Schmid | 3-1 (11-13, 11-6, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Emiliano Riofrio | 3-2 (9-11, 11-8, 11-5, 9-11, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 2-1 (8-11, 11-4, 11-8, 10-4) | |
Round Robin | verslaat | Peter Hribar | 3-1 (9-11, 11-4, 11-6, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Romain Ruiz | 3-0 (11-7, 11-3, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Carlos Mühlbach | 3-1 (6-11, 11-2, 11-5, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Florian Bluhm | 3-1 | |
Europees Kampioenschap Heren van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-1 (13-11, 11-6, 11-5, 5-11, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 17-18-10.2022 van 17 Oktober tot 18 Oktober 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (14-12, 11-6, 8-11, 15-13) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-3, 11-5, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Miguel Chamorro | 3-1 (7-11, 11-6, 14-12, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Maciej Kubik | 3-0 (11-6, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Kenan Hrnic | 3-1 (8-11, 11-9, 11-7, 13-11) | |
Challenger Series - Tornooi 10-11-11.2022 van 10 November tot 11 November 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Ronit Bhanja | 3-0 | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-2 (11-7, 6-11, 13-15, 11-8, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Jeet Chandra | 3-1 (7-11, 11-8, 11-6, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Karl Zimmermann | 3-2 (11-7, 11-5, 10-12, 9-11, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-7, 11-5, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Jeromy Löffler | 3-2 (11-7, 6-11, 11-5, 9-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Ahmed Elmahdy | 3-2 (12-10, 10-12, 10-12, 11-8, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Ronit Bhanja | 3-0 (11-9, 11-7, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Ahmed Elmahdy | 3-1 | |
Challenger Series - Tornooi 01-02-12.2022 van 1 December tot 2 December 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-2 (11-8, 6-11, 5-11, 11-8, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-0 (11-3, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Ahmed Elmahdy | 3-0 (11-9, 13-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-2 (3-11, 11-9, 10-12, 11-9, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Harmeet Desai | 3-1 (10-12, 11-5, 11-2, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Subhajit Saha | 3-2 (7-11, 7-11, 11-6, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Ronit Bhanja | 3-0 (11-8, 11-5, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap Heren van 22 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 12 | verslagen door | David Serdaroglu | 3-1 (2-11, 11-4, 13-11, 17-15) | |
Groep 12 | verslagen door | Martin Allegro | 3-1 (11-6, 9-11, 11-9, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Spanish Open Heren van 4 Februari tot 8 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Mizuki Oikawa | 4-0 (11-8, 11-4, 11-2, 11-3) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Rasmussen - M. Andersen | verslaat | S. Walker - T. Jarvis | 3-0 (11-8,14-12,11-4) |
Achtste finales | T. Rasmussen - M. Andersen | verslagen door | M. Falck - K. Karlsson | 3-1 (11-5, 9-11, 11-5, 11-3) |
EK Gemengd - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | M. Andersen - I. Matos | verslagen door | L. Pistej - B. Balazova | 3-2 (9-11,11-5,11-4,9-11,17-15) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificatieronde | M. Andersen - T. Christensen | verslagen door | E. Lebesson - A. Cassin | 3-0 (11-4, 11-6, 11-3) |
EK Gemengd - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | M. Andersen - C. Bardsley | verslagen door | A. Putuntica - A. Pavlovic | 3-1 (11-9, 11-3, 4-11, 11-8) |