De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Oostenrijk - 3 September 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 1 (Europees Kampioenschap Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 0 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Ozge Yilmaz | 4-0 (11-7,11-7,11-7,11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Tin-Tin Ho | 4-1 (11-9, 11-9, 11-9, 9-11, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Natalia Partyka | 4-2 (14-12-10, 6-11, 11-7, 6-11, 13-11, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-2 (11-6, 4-11, 11-8, 11-6, 6-11, 11-5) | |
Halve Finale | verslaat | Sabine Winter | 4-3 (11-9, 11-3, 6-11, 14-12, 9-11, 9-11, 12-10) | |
Finale | verslaat | Nina Mittelham | 4-0 (11-9, 11-2, 3-0) ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 6 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Leila Oliveira | 4-0 (11-3, 11-3, 11-9, 12-10) | |
1/16de finales | verslaat | Adina Diaconu | 4-3 (11-9, 5-11, 9-11, 11-8, 11-4, 6-11, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Andrea Todorovic | 4-2 (11-13, 11-1, 12-10, 9-11, 11-8, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Maragaryta Pesotska | 4-1 (11-4, 15-17, 11-7, 11-8, 15-13) | |
Olympische Spelen - Dames van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Manika Batra | 4-0 (11-8, 11-2, 11-5, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-0 (11-8, 11-8, 12-10, 11-9) | |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Meng Chen | 3-0 (11-3,11-3,11-6) | |
Top 16 - Finaleronde van 18 September tot 19 September 2021 | ||||
Achtste finales | verslaat | Jieni Shao | 4-2 (11-7, 5-11, 6-11, 11-8, 11-7, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nina Mittelham | 4-1 (11-3, 11-7, 8-11, 13-11, 11-8) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 28 September tot 3 Oktober 2021 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Prithika Pavade | 3-1 (11-6,13-11,8-11,11-2) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Adina Diaconu | 4-3 (11-13, 11-9, 11-5, 11-5, 7-11, 8-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
German Open Dames van 28 Januari tot 2 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Rui Zhang | w.o. | |
Qatar Open Dames van 3 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Galia Dvorak | 4-1 (11-7, 7-11, 11-6, 11-7, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Meng Chen | 4-0 (11-7, 11-6, 11-2, 11-7) | |
Wereldbeker Dames van 8 November tot 10 November 2020 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ying Han | 4-3 (11-7, 9-11, 5-11, 11-9, 8-11, 11-5, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 15 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 17 Januari tot 20 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Petrissa Solja | 4-0 (11-9, 13-11, 11-1, 11-6) | |
Top 16 - Finaleronde van 2 Februari tot 3 Februari 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Rachel Moret | 4-3 (7-11, 4-11, 11-6, 15-13, 11-6, 11-13, 12-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Nina Mittelham | 4-2 (11-6, 11-8, 11-6, 8-11, 10-12, 15-13) | |
Om 3e/4e plaats | verslaat | Natalia Partyka | 4-2 (7-11, 11-4, 7-11, 12-10, 11-7, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Petrissa Solja | 4-2 (15-13, 4-11, 11-7, 3-11, 12-10, 11-9) | |
Qatar Open Dames van 28 Maart tot 31 Maart 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yuting Gu | 4-1 (11-7, 9-11, 11-8, 11-6, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Margo Degraef | 4-0 (11-8, 11-3, 11-4, 11-8) | |
Tweede ronde | verslaat | Wing Nam Ng | 4-1 (11-6, 11-7, 6-11, 11-5, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Szu-yu Chen | 4-0 (13-11, 16-14, 11-4, 11-6) | |
Kroatië Open - Dames van 14 Mei tot 18 Mei 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Pei-Ling Su | 4-3 (11-7, 9-11, 11-9, 5-11, 4-11, 11-8, 11-8) | |
China Open Dames van 28 Mei tot 2 Juni 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hitomi Sato | 4-3 (11-7, 5-11, 11-9, 9-11, 11-8, 8-11, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Shiwen Liu | 4-0 (11-8, 11-5, 11-7, 11-5) | |
Hong Kong Open - Dames van 6 Juni tot 9 Juni 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Wai Yam Minnie Soo | 4-1 (11-9, 3-11, 11-1, 11-2, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Hoi Kem Doo | 4-1 (11-5, 11-6, 11-3, 5-11, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Mima Ito | 4-1 (11-8, 9-11, 12-10, 14-12, 13-11) | |
Europese Spelen - Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
1/16de Finales | verslaat | Nathalie Marchetti | 4-0 (11-4, 11-7, 11-5, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Ying Han | 4-0 (12-10, 13-11, 13-11, 11-8) | |
Europese Spelen - Team Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Natalia Bajor | 3-1 (14-12, 7-11, 12-10, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Qian Li | 3-0 (11-5, 13-11, 13-11) | |
Bulgaria Open - Dames van 15 Augustus tot 18 Augustus 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Zi Mu | 4-0 (13-11, 11-5, 11-9, 12-10) | |
Tsjechië - Dames van 22 Augustus tot 25 Augustus 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Szu-yu Chen | 4-3 (7-11, 9-11, 6-11, 11-6, 13-11, 12-10, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Saki Shibata | 4-3 (11-7, 8-11, 6-11, 12-10, 8-11, 11-5, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Xingtong Chen | 4-0 (11-7, 11-5, 11-7, 11-8) | |
German Open Dames van 10 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tianyi Qian | 4-3 (11-6, 6-11, 9-11, 6-11, 11-2, 11-7, 11-5) | |
Wereldbeker Dames van 18 Oktober tot 20 Oktober 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Yang Wu | 4-1 (13-11, 11-4, 14-12, 6-11, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Lily Zhang | 4-3 (11-9, 8-11, 11-8, 4-11, 8-11, 11-8, 11-8) | |
Austrian Open Dames van 14 November tot 17 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hyun Jin Choi | 4-3 (13-11, 8-11, 13-11, 9-11, 8-11, 16-14, 12-10) | |
Achtste finales | verslagen door | Tianyi Qian | 4-2 (10-12, 11-3, 11-7, 11-8, 6-11, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 10 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 18 Januari tot 21 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Natalia Partyka | 4-3 (11-8, 11-5, 11-9, 11-13, 6-11, 8-11, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Mo Zhang | 4-1 (11-9, 12-10, 7-11, 11-4, 13-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Xinhua Chen | 4-2 (11-5, 11-5, 11-8, 3-11, 5-11, 11-9) | |
Top 16 - Finaleronde van 3 Februari tot 4 Februari 2018 | ||||
Achtste finales | verslaat | Rachel Moret | 4-1 (11-6, 11-4, 11-8, 12-14, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Matilda Ekholm | 4-0 (11-5, 11-6, 11-7, 11-9) | |
German Open Dames van 23 Maart tot 25 Maart 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jia Wei Li | 4-0 (12-10, 11-2, 17-15, 11-3) | |
Achtste finales | verslagen door | Ji-hee Jeon | 4-3 (10-12, 12-14, 11-8, 11-5, 11-8, 9-11, 11-9) | |
WK Teams Dames van 29 April tot 6 Mei 2018 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Shiwen Liu | 3-0 (11-1,11-3,11-4) | |
Hong Kong Open - Dames van 24 Mei tot 27 Mei 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Miyuu Kihara | 4-2 (11-8, 9-11, 6-11, 11-9, 11-9, 13-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Manyu Wang | 4-0 (11-3, 11-4, 12-10, 11-7) | |
China Open Dames van 31 Mei tot 3 Juni 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Xinhua Chen | 4-0 (11-6, 11-9, 11-2, 11-6) | |
Tsjechië - Dames van 23 Augustus tot 26 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Adriana Diaz | 4-2 (11-6, 11-9, 7-11, 8-11, 11-7, 11-7) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Danielle Konsbruck | 4-1 (6-11, 11-3, 11-4, 11-6, 11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Irina Ciobanu | 4-2 (11-6, 10-12, 11-7, 8-11, 11-7, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Britt Eerland | 4-1 (11-9, 11-5, 11-13, 11-2, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Petrissa Solja | 4-1 (10-12, 11-6, 11-9, 11-8, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Maragaryta Pesotska | 4-2 (7-11, 16-14, 12-10, 11-13, 11-4, 11-5) | |
Wereldbeker Dames van 28 September tot 30 September 2018 | ||||
Achtste finales | verslaat | Elizabeta Samara | 4-0 (11-9, 11-8, 11-9, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Yuling Zhu | 4-0 (11-6, 14-12, 11-8, 11-4) | |
Austrian Open Dames van 8 November tot 11 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yang Sun | 4-2 (8-11, 11-3, 2-11, 11-5, 11-4, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 12 Nederlagen
Top 16 - Groep A , 3 Februari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslagen door | Daniela Monteiro Dodean | 3-2 (11-9, 7-11, 11-8, 6-11, 11-5) | |
Groep A | verslagen door | Georgina Pota | 3-2 (11-4, 5-11, 12-10, 8-11, 12-10) | |
Groep A | verslaat | Melek Hu | 3-1 (11-8, 5-11, 11-3, 11-7) | |
Qatar Open Dames van 21 Februari tot 26 Februari 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hoi Kem Doo | 4-3 (10-12, 11-4, 7-11, 12-10, 6-11, 13-11, 13-11) | |
Slovenian Open Dames van 26 April tot 30 April 2017 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Kristyna Stefcova | 4-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Eun Hee Lee | 4-2 | |
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Manca Fajmut | 4-0 (11-4, 12-10, 11-8, 11-6) | |
Tweede ronde | verslagen door | Mo Zhang | 4-1 (11-8, 13-11, 11-13, 11-9, 13-11) | |
Japan Open Dames van 14 Juni tot 18 Juni 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tianwei Feng | 4-2 (11-8, 12-10, 8-11, 11-2, 4-11, 11-5) | |
China Open Dames van 20 Juni tot 25 Juni 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hitomi Sato | 4-0 (11-8, 11-9, 11-9, 14-12) | |
Tsjechië - Dames van 22 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Saki Shibata | 4-3 (11-9, 5-11, 11-5, 11-9, 3-11, 5-11, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Ying Han | 4-0 (11-2, 11-6, 11-4, 11-9) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 13 September tot 17 September 2017 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Britt Eerland | 3-0 (13-11,12-10,11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jie Li | 3-0 (11-7,11-9,11-9) | |
Austrian Open Dames van 21 September tot 24 September 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ke Chen | 4-0 (11-7, 11-8, 11-8, 11-8) | |
German Open Dames van 7 November tot 12 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yang Wu | 4-1 (11-7, 11-6, 11-6, 7-11, 11-7) | |
Swedish Open Dames van 13 November tot 19 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ning Ding | 4-0 (11-7, 11-5, 11-3, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 7 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Groep Blauw van 12 April tot 16 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Linda Bergstrom | 4-3 (6-11, 9-11, 11-4, 11-6, 9-11, 11-6, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Daniela Monteiro Dodean | 4-1 (10-12, 12-10, 11-7, 11-7, 11-1) | |
Kwartfinales | verslagen door | Katarzyna Grzybowska-Franc | 4-3 (11-5, 6-11, 5-11, 11-9, 14-16, 11-5, 11-6) | |
Olympische Spelen - Dames van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Tweede ronde | verslagen door | Jian Fang Lay | 4-1 (11-8, 11-7, 6-11, 12-10) | |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jie Li | 3-2 (11-9,11-13,11-5,8-11,11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Ai Fukuhara | 3-0 (11-5,11-9,11-8) | |
Wereldbeker Dames van 7 Oktober tot 9 Oktober 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Mima Ito | 4-2 (8-11, 11-9, 7-11, 11-8, 13-11, 11-8) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Sarah De Nutte | 4-0 (11-9, 12-10, 11-7, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Polina Mikhailova | 4-2 (13-11, 11-7, 9-11, 11-7, 9-11, 11-5) | |
Austrian Open Dames van 9 November tot 13 November 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Dora Madarasz | 4-3 (9-11, 11-7, 10-12, 11-3, 6-11, 12-10, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Mima Ito | 4-1 (11-8, 7-11, 11-4, 11-5, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 28 Januari tot 1 Februari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Fu Yu | 4-0 (11-5,11-1,14-12,11-7) | |
Europese Spelen - Dames van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ying Han | 4-0 (12-10, 11-2, 11-3, 11-9) | |
Austrian Open Dames van 2 September tot 6 September 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Meng Yu Yu | 4-2 (11-5, 11-9, 11-6, 9-11, 8-11, 18-16) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jie Li | 4-1 (11-3, 6-11, 11-7, 11-3, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Xiaona Shan | 3-1 (11-5,7-11,11-8,15-13) | |
Kwartfinales | verslagen door | Ying Han | 3-0 (11-3,12-10,11-8) | |
Europees Kampioenschap Dames van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Gabriela Feher | 4-3 (6-11,11-5,6-11,11-4,2-11,11-1,11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Yanfei Shen | 4-0 (11-6, 11-9, 11-3, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
German Open Dames van 26 Maart tot 30 Maart 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Maragaryta Pesotska | 4-0 (11-8, 11-5, 11-4, 11-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Misaki Morizono | 4-2 (16-14, 11-9, 12-10, 3-11, 6-11, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Hyo-won Seo | 4-0 (11-4, 11-5, 12-10, 11-4) | |
Zagreb Open - Dames van 21 Mei tot 25 Mei 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Polina Mikhailova | 4-3 (11-13, 11-5, 11-6, 3-11, 10-12, 11-9, 11-2) | |
Tsjechië - Dames van 27 Augustus tot 31 Augustus 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jiaduo Wu | 4-3 (11-8,11-9,7-11,8-11,11-4,8-11,11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Zagreb Open - Dames van 6 Juni tot 9 Juni 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Antonina Savelieva | 4-3 (6-11,13-15,8-11,11-8,11-7,11-5,12-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Dasom Lee | 4-2 (11-9, 4-11, 11-7, 7-11, 11-6, 11-7) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 4 Oktober tot 7 Oktober 2013 | ||||
Achtste finales | verslaat | Britt Eerland | 3-1( | |
Kwartfinales | verslagen door | Kristin Silbereisen | 3-0 (11-9,14-12,11-5) | |
Europees Kampioenschap Dames van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Renata Strbikova | 4-1 (11-6, 8-11, 11-5, 11-8, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Yana Noskova | 4-0 (13-11,11-4,11-8,11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Yi Fang Xian | 4-0 (11-1,11-7,11-6,11-5) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | S. Polcanova - B. Szöcs | verslaat | N. Arlia - G. Monfardini | 3-0 (11-9, 11-4, 11-2) |
Achtste finales | S. Polcanova - B. Szöcs | verslaat | N. Partyka - N. Bajor | 3-0 (11-7, 11-9, 11-4) |
Kwartfinales | S. Polcanova - B. Szöcs | verslaat | F. Yu - J. Shao | 3-0 (11-8, 11-6, 11-9) |
Halve Finale | S. Polcanova - B. Szöcs | verslaat | M. Xiao - A. Diaconu | 3-0 (11-2, 11-7, 11-6) |
Finale | S. Polcanova - B. Szöcs | verslaat | E. Samara - A. Dragoman | 3-0 (18-16, 11-6, 11-9) |
EK Gemengd - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | R. Gardos - S. Polcanova | verslaat | T. Jarvis - C. Bardsley | 3-1 (11-6, 6-11, 11-9, 11-7) |
Achtste finales | R. Gardos - S. Polcanova | verslaat | D. Qiu - N. Mittelham | 3-1 (11-0, 6-11, 11-9, 11-9) |
Kwartfinales | R. Gardos - S. Polcanova | verslaat | S. Gauzy - P. Pavade | 3-1 (11-9, 5-11, 11-7, 11-5) |
Halve Finale | R. Gardos - S. Polcanova | verslagen door | O. Ionescu - H. Szocs | 3-2 (5-11, 7-11, 11-9, 11-7, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Olympische Spelen - Gemengd Dubbel van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | S. Fegerl - S. Polcanova | verslagen door | J. Mizutani - M. Ito | 4-1 (11-5, 8-11, 11-9, 11-4, 11-4) |
WK Dames - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/32ste finales | S. Polcanova - B. Szöcs | verslaat | E. Maharjan - N. Shrestha | w.o. |
1/16de finales | S. Polcanova - B. Szöcs | verslagen door | M. Hirano - K. Ishikawa | 3-0 (14-12, 11-8, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
German Open Dames - Dubbel van 28 Januari tot 5 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | S. Polcanova - B. Szöcs | verslagen door | Y. Lin - M. Yu | w.o. |
German Open Gemengd Dubbel van 28 Januari tot 2 Februari 2020 | ||||
Achtste finales | S. Fegerl - S. Polcanova | verslagen door | A. Robles - M. Xiao | 3-2 (7-11, 11-8, 11-8, 7-11, 11-6) |
Qatar Open - Gemengd Dubbel van 5 Maart tot 7 Maart 2020 | ||||
Achtste finales | S. Fegerl - S. Polcanova | verslaat | A. Karakasevic - I. Lupulesku | 3-0 (11-8, 11-6, 11-6) |
Kwartfinales | S. Fegerl - S. Polcanova | verslagen door | K. Ho - H. Lee | 3-2 (8-11, 11-5, 8-11, 11-7, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finales : 2 (EK Dames - Dubbel, EK Gemengd - Dubbel)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | Q. Li - S. Polcanova | verslaat | B. Eerland - J. Li | 3-1 (14-16,11-9,11-6,11-9) |
Kwartfinales | Q. Li - S. Polcanova | verslagen door | M. Ito - A. Fukuhara | 3-1 (11-5,10-12,11-7,12-10) |
EK Dames - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | Q. Li - S. Polcanova | verslagen door | O. Guisnel - S. Loeuillette | 4-2 (3-11, 11-5, 13-11, 12-10, 4-11, 11-8) |
EK Gemengd - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | W. Chen - S. Polcanova | verslagen door | A. Szudi - S. Pergel | 3-2 (11-3, 11-6, 9-11, 9-11, 11-4) |
Austrian Open Dames - Dubbel van 9 November tot 13 November 2016 | ||||
Kwartfinales | Q. Li - S. Polcanova | verslagen door | H. Hayata - M. Kato | 3-1 (7-11, 11-5, 11-6, 11-9) |
Overwinning : 1 (Hungarian Open Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
Hungarian Open Dames - Dubbel van 28 Januari tot 1 Februari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | S. Polcanova - A. Solja | verslaat | J. Liu - I. Vacenovska | 3-2 (11-5,4-11,11-7,1-11,14-12) |
Halve Finale | S. Polcanova - A. Solja | verslaat | M. Dolgikh - P. Mikhailova | 3-0 (11-7, 11-9, 12-10) |
Finale | S. Polcanova - A. Solja | verslaat | H. Jiang - C. Li | 3-1 (5-11, 11-9, 11-8, 11-9) |
EK Dames - Dubbel van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
1/16de finales | S. Polcanova - A. Solja | verslagen door | A. Erdelji - G. Feher | 3-0 (11-9, 12-10, 13-11) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Qatar Open Dames - Dubbel van 19 Februari tot 23 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | S. Polcanova - A. Solja | verslagen door | G. Liu - X. Liu | 3-0 (11-8, 11-7, 12-10) |
German Open Dames - Dubbel van 26 Maart tot 30 Maart 2014 | ||||
Kwartfinales | S. Polcanova - A. Solja | verslagen door | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | 3-2 (11-9, 8-11, 11-4, 11-13, 16-14) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 6 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | S. Polcanova - A. Solja | verslaat | A. Erdelji - M. Molnar | 3-2 (4-11,11-6,11-4,7-11,11-7) |
Achtste finales | S. Polcanova - A. Solja | verslagen door | D. Monteiro Dodean - E. Samara | 3-1 (9-11,11-8,11-6,11-6) |
Polish Open Dames - Dubbel van 7 November tot 11 November 2012 | ||||
Kwartfinales | S. Polcanova - A. Solja | verslagen door | I. Cheng - Y. Huang | 4-3 (10-12,11-6,11-9,7-11,9-11,11-7,11-9) |