De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Oekraïne - 9 Augustus 1991
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Ana Tofant | 4-3 (11-4, 11-7, 11-8, 9-11, 10-12, 8-11, 11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Maria Xiao | 4-2 (11-8, 3-11, 11-8, 11-7, 8-11, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Jia Nan Yuan | 4-3 (11-7, 13-11, 7-11, 7-11, 6-11, 11-5, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 6 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames - Kwalificatie van 16 Maart tot 17 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | verslagen door | Suthasini Sawettabut | 4-1 (4-11, 11-9, 11-9, 11-8, 11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Filippa Bergand | 4-0 (11-1, 11-5, 11-5, 11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Sabina Surjan | 4-3 (11-6, 11-13, 13-15, 11-6, 11-7, 9-11, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Xialian Ni | 4-2 (11-8, 11-7, 8-11, 10-12, 11-8, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Sofia Polcanova | 4-1 (11-4, 15-17, 11-7, 11-8, 15-13) | |
Halve Finale | verslagen door | Xiaona Shan | 4-0 (11-6, 11-9, 11-7, 11-4) | |
Olympische Spelen - Dames van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Tweede ronde | verslagen door | Manika Batra | 4-3 (4-11, 4-11, 11-7, 12-10, 8-11, 11-5, 11-7) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 28 September tot 3 Oktober 2021 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Jieni Shao | 3-0 (11-5,11-6,11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Fu Yu | 3-0 (11-7,11-6,11-6) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Yousra Helmy | w.o. | |
Tweede ronde | verslaat | Hsien-Tzu Cheng | 4-2 (10-12, 6-11, 13-11, 11-7, 11-7, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-0 (11-4, 11-7, 11-5, 11-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 18 Februari tot 23 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Lily Zhang | 4-1 (11-5, 11-3, 13-11, 6-11, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Mima Ito | 4-0 (11-8, 11-8, 11-9, 11-5) | |
Wereldbeker Dames van 8 November tot 10 November 2020 | ||||
Groep B | verslaat | Lily Zhang | 4-2 (15-13, 11-9, 11-5, 7-11, 3-11, 12-10 ) | |
Groep B | verslagen door | Adriana Diaz | 4-2 (11-9, 10-12, 11-7, 9-11, 12-10, 11-8) | |
Groep B | verslaat | Mo Zhang | 4-1 (11-2, 11-6, 11-13, 16-14, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 9 Nederlagen
Qatar Open Dames van 28 Maart tot 31 Maart 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Manyu Wang | 4-1 (11-8, 11-1, 10-12, 13-11, 11-4) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Nanthana Komwong | 4-0 (11-2, 11-7, 11-2, 11-8) | |
Tweede ronde | verslagen door | Miu Hirano | 4-2 (12-10, 9-11, 5-11, 11-6, 11-2, 11-3) | |
Europese Spelen - Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
1/16de Finales | verslagen door | Xiaoxin Yang | 4-1 (5-11, 11-2, 11-9, 11-9, 11-5) | |
Europese Spelen - Team Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Georgina Pota | 3-2 (6-11, 11-9, 12-10, 9-11, 11-9) | |
Tsjechië - Dames van 22 Augustus tot 25 Augustus 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hyo-won Seo | 4-2 (11-6, 7-11, 11-8, 11-8, 3-11, 11-7) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 3 September tot 8 September 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Georgina Pota | 3-2 (6-11, 11-8, 8-11, 11-9, 16-14) | |
Kwartfinales | verslaat | Dora Madarasz | 3-0 (11-7, 11-2, 11-5) | |
German Open Dames van 10 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-2 (9-11, 11-5, 5-11, 11-5, 11-5, 11-8) | |
Wereldbeker Teams Dames van 6 November tot 10 November 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Ji-hee Jeon | 3-0 (11-9,11-9,11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Hyo-won Seo | 3-2 (7-11,11-8,10-12,11-7,11-6) | |
North American Open Dames van 4 December tot 8 December 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Anelia Lupulesku | 4-0 (11-2, 11-5, 11-3, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Mariia Tailakova | 4-1 (9-11, 12-10, 11-6, 11-9, 11-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Miu Hirano | 4-1 (11-4, 8-11, 11-4, 11-6, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Europees Kampioenschap Dames)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 4 Nederlagen
Polish Open Dames van 14 Maart tot 18 Maart 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Paulina Vega | 4 - 0 (11-6, 11-6, 11-3, 15-13) | |
1/16de finales | verslaat | Audrey Zarif | 4 - 0 (11-7, 11-6, 11-1, 12-10) | |
Achtste finales | verslaat | Yana Noskova | 4 - 0 (11-7, 11-5, 11-8, 11-2) | |
Kwartfinales | verslaat | Pauline Chasselin | w.o. | |
Halve Finale | verslagen door | Ha-eun Yang | 4 - 3 (12-10, 5-11, 6-11, 5-11, 11-5, 11-6, 11-9) | |
WK Teams Dames van 29 April tot 6 Mei 2018 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Mima Ito | 3-2 (11-4,6-11,11-5,13-15,13-11) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Elizabeta Samara | 4-1 (11-8, 12-10, 9-11, 12-10, 11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Mateja Jeger | 4-0 (11-9, 11-6, 11-7, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Aneta Kucerova | 4-0 (11-6, 11-9, 12-10, 11-2) | |
Kwartfinales | verslaat | Ying Han | 4-1 (12-10, 11-9, 11-9, 4-11, 13-11) | |
Halve Finale | verslaat | Sofia Polcanova | 4-2 (7-11, 16-14, 12-10, 11-13, 11-4, 11-5) | |
Finale | verslagen door | Qiangbing Li | 4-2 (8-11, 10-12, 11-6, 11-6, 11-2, 11-2) | |
Austrian Open Dames van 8 November tot 11 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tianwei Feng | 4-3 (11-8, 11-9, 10-12, 9-11, 12-10, 7-11, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
OKT Europa - Dames - Groep Rood van 12 April tot 14 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Daria Trigolos | 4-1 (7-11, 11-6, 11-7, 11-5, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Galia Dvorak | 4-3 (10-12, 11-5, 10-12, 11-7, 10-12, 12-10, 11-2 ) | |
Kwartfinales | verslagen door | Anamaria Erdelji | 4-1 (11-7, 12-10, 11-9, 13-15, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 5 Nederlagen
Europese Spelen - Team Dames van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Om 3e/4e plaats | verslaat | Renata Strbikova | 3-1 (11-8,5-11,11-5,11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Jiao Li | 3-2 (9-11,12-10,11-8,7-11,11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Britt Eerland | 3-2 (11-7,10-12,11-7,12-14,11-8) | |
Wereldkampioenschap Dames van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Lin Gui | 4-1 (11-1,11-5,9-11,11-6,11-8) | |
1/32ste finales | verslaat | Melek Hu | 4-0 (11-4, 11-3, 11-2, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Matilda Ekholm | 4-1 (16-14, 11-5, 13-11, 5-11, 11-9) | |
Europese Spelen - Dames van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Xialian Ni | 4-2 (8-11, 11-5, 11-5, 14-12, 9-11, 11-3) | |
Kwartfinales | verslagen door | Eva Odorova | 4-1 (11-5, 11-9, 11-4, 10-12, 11-9) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Iveta Vacenovska | 3-0 (11-4,11-7,11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Hana Matelova | 3-1 (11-8,5-11,11-8,11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Elizabeta Samara | 3-2 (9-11,14-12,13-11,5-11,11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Sara Ramirez | 4-2 (11-6,11-8,11-13,11-5,14-16,15-13) | |
1/16de finales | verslagen door | Qian Li | 4-0 (11-3, 11-7, 11-6, 11-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
German Open Dames van 26 Maart tot 30 Maart 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Sofia Polcanova | 4-0 (11-8, 11-5, 11-4, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
Qatar Open Dames van 20 Februari tot 24 Februari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Ha-eun Yang | 4-0 (11-9,11-5,11-3,11-8) | |
Wereldkampioenschap Dames van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Wing Nam Ng | 4-3 (6-11, 6-11, 12-10, 11-7, 11-5, 13-15, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Meng Chen | 4-0 (11-8, 11-6, 11-8, 11-5) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 4 Oktober tot 7 Oktober 2013 | ||||
Achtste finales | verslaat | Daniela Monteiro Dodean | 3-2 (10-12,5-11,11-8,11-9,11-3) | |
Achtste finales | verslaat | Elizabeta Samara | 3-1 (10-12,13-11,11-5,14-12) | |
Europees Kampioenschap Dames van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Iulia Necula | 4-0 (11-2, 11-6, 11-9, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Natalia Partyka | 4-3 (6-11, 11-6, 8-11, 11-5, 11-7, 9-11, 16-14) | |
Achtste finales | verslagen door | Ying Han | 4-1 (8-11, 11-7, 13-11, 11-5, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Olympische Spelen - Dames van 28 Juli tot 8 Augustus 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede Ronde | verslaat | Sara Ramirez | 4-1 (11-7, 11-9, 8-11, 13-11, 11-5) | |
Derde Ronde | verslagen door | Jiao Li | 4-0 (11-3, 11-9, 11-4, 11-4) | |
Europees Kampioenschap Dames van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Linda Creemers | 4-1 (11-4,11-5,11-13,11-4,11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Carole Grundisch | 4-3 (11-8,11-8,4-11,6-11,14-12,6-11,11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Viktoria Pavlovich | 4-2 (11-6,11-3,13-11,8-11,10-12,11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | verslaat | Fulya Ozler | 4-1 (9-11, 11-5, 11-8, 11-7, 11-9) | |
1/32ste finales | verslagen door | Shiwen Liu | 4-0 (11-4, 11-4, 11-4, 11-8) | |
Europees Kampioenschap Dames van 8 Oktober tot 16 Oktober 2011 | ||||
Achtste finales | verslaat | Petra Lovas | 4-1 (11-8, 12-10, 11-7, 6-11, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Elizabeta Samara | 4-2 (11-7, 11-13, 11-7, 6-11, 11-9, 11-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Irene Ivancan | 4-1 (2-11, 11-7, 12-10, 11-4, 13-11) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Europees Kampioenschap Dames)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Jie Li | 4-2 (11-8, 11-9, 11-8, 7-11, 6-11, 12-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Jia Liu | 4-3 | |
Halve Finale | verslaat | Ruta Paskauskiene | 4 : 2 | |
Finale | verslagen door | Jiaduo Wu | 4 : 0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Olympische Spelen - Dames , 22 Augustus 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificatieronde | verslaat | Marina Shumakova | 4-0 (11-8, 11-6, 11-6, 11-6) | |
Eerste Ronde | verslagen door | Fang Zhu | 4-1 (9-11, 11-8, 11-4, 11-7, 11-9) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | R. Paskauskiene - M. Pesotska | verslagen door | Y. Park - H. Yang | 4-1 (11-6,13-11,4-11,11-9,11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | R. Paskauskiene - M. Pesotska | verslaat | N. Bajor - K. Stefanska | 3-1 (11-2, 11-13, 11-9, 11-6) |
Achtste finales | R. Paskauskiene - M. Pesotska | verslagen door | S. De Nutte - X. Ni | 3-2 (4-11, 5-11, 13-11, 11-5, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | M. Hu - M. Pesotska | verslagen door | B. Balazova - H. Matelova | 3-2 (14-12,11-8,7-11,5-11,11-7) |