De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Servië - 10 April 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Landenwedstrijd Dames van 26 Juni tot 27 Juni 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Jieni Shao | 3-1 (11-2, 6-11, 11-6, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Dina Meshref | 3-2 (11-9, 7-11, 11-2, 6-11, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Hana Goda | 3-2 (11-5, 11-9, 7-11, 6-11, 13-11) | |
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Fu Yu | 4-2 (9-11, 13-11, 14-16, 11-9, 11-4, 11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Karoline Mischek | 4-0 (11-8, 11-7, 11-9, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Jieni Shao | 4-2 (11-8, 9-11, 11-7, 7-11, 16-14-12, 14-12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Kwalificatie van 21 April tot 25 April 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep H | verslaat | Ana Tofant | 4-3 (11-5, 5-11, 9-11, 11-2, 9-11, 11-7, 11-7) | |
Groep H | verslaat | Polina Trifonova | 4-2 (11-13, 9-11, 11-3, 13-11, 11-8, 11-9) | |
Groep H | verslaat | Tin-Tin Ho | 4-2 (11-6, 11-13, 6-11, 11-6, 11-3, 11-9) | |
Fase 1 - 1/16de finales | verslagen door | Christina Kallberg | 4-2 (11-7, 5-11, 7-11, 11-8, 11-5, 11-7) | |
Fase 2 - 1/16de finales | verslagen door | Polina Trifonova | 4-3 (11-13, 8-11, 11-8, 11-7, 9-11, 11-9, 11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
Groep 6 | verslagen door | Yuan Liu | 3-1 (7-11, 11-8, 11-5, 11-5) | |
Groep 6 | verslaat | Ema Labosova | 3-1 (11-5, 8-11, 11-7, 11-9) | |
Kwalificatieronde | verslaat | Katarina Strazar | 3-2 (11-2, 7-11, 9-11, 11-5, 11-4) | |
1/32ste finales | verslaat | Amelie Solja | 4-3 (7-11, 4-11, 11-6, 5-11, 14-12, 11-9, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Maragaryta Pesotska | 4-3 (11-6, 11-13, 13-15, 11-6, 11-7, 9-11, 11-8) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Britt Eerland | 4-3 (9-11, 11-7, 8-11, 8-11, 11-4, 11-7, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Xialian Ni | 4-3 (11-9, 4-11, 6-11, 11-9, 11-8, 3-11, 11-8) | |
Tweede ronde | verslagen door | Hsing-Yin Liu | 4-2 (12-10, 8-11, 11-4, 10-12, 12-10, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Nina Mittelham | 4-2 (11-8, 12-10, 7-11, 7-11, 11-9, 11-3) | |
Olympische Jeugdspelen Dames van 8 Oktober tot 18 Oktober 2018 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Bruna Takahashi | 4-0 (12-10,12-10,11-6,14-12) | |
WK Junioren - Dames van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yuhan Guo | 4-0 (11-8, 12-10, 11-3, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 26 November tot 3 December 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Ka Yee Lee | 4 - 2 (13-15, 11-9, 11-8, 11-7, 9-11, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Daria Shadrina | 4 - 0 (11-1, 11-9, 14-12, 11-7) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Landenwedstrijd Dames van 26 Juni tot 27 Juni 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Om 3e/4e plaats | T. Jokic - S. Surjan | verslagen door | I. Matos - J. Shao | 3-0 (11-8, 11-9, 11-3) |
Halve Finale | S. Surjan - T. Jokic | verslagen door | D. Meshref - H. Goda | 3-1 (11-6, 8-11, 11-7, 11-3) |
EK Dames - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | A. Todorovic - S. Surjan | verslagen door | C. Kallberg - L. Bergstrom | 3-0 (11-8,11-6,13-11) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | I. Lupulesku - S. Surjan | verslagen door | P. Chasselin - P. Pavade | 3-1 (7-11, 11-9, 11-9, 11-7) |
EK Gemengd - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
1/16de finales | M. Jevtovic - S. Surjan | verslagen door | R. Gardos - E. Samara | 3-0 (11-5, 11-7, 11-4) |
WK Dames - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/32ste finales | S. Surjan - I. Lupulesku | verslagen door | D. Madarasz - G. Pota | 3-0 (11-9, 12-10, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Hungarian Open Gemengd Dubbel van 18 Februari tot 23 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | M. Jevtovic - S. Surjan | verslagen door | O. Ionescu - B. Szöcs | 3-1 (10-12, 11-7, 12-10, 11-5) |
Qatar Open Dames - Dubbel van 3 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
Achtste finales | I. Lupulesku - S. Surjan | verslagen door | M. Kihara - M. Nagasaki | 3-0 (11-2, 11-7, 11-7) |
Qatar Open - Gemengd Dubbel van 5 Maart tot 7 Maart 2020 | ||||
Achtste finales | M. Jevtovic - S. Surjan | verslagen door | J. Mizutani - M. Ito | 3-0 (11-5, 11-5, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | I. Lupulesku - S. Surjan | verslagen door | S. De Nutte - X. Ni | 4-2 (8-11, 11-7, 11-9, 11-3, 13-15, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | I. Lupulesku - S. Surjan | verslagen door | E. Samara - B. Szöcs | 4-1 (11-2, 7-11, 11-6, 11-5, 11-5) |
WK Junioren - Dames Dubbel van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
1/16de finales | T. Jokic - S. Surjan | verslaat | H. Vong - J. Zhou | 3-0 (11-9, 11-5, 11-4) |
Achtste finales | T. Jokic - S. Surjan | verslaat | F. Schreiner - L. Tiefenbrunner | 3-1 (18, 11-8, 8-11, 11-9) |
Kwartfinales | T. Jokic - S. Surjan | verslagen door | M. Nagasaki - S. Odo | 3-1 (9-11, 13-11, 11-3, 11-8) |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
1/32ste finales | I. Sgouropoulos - S. Surjan | verslaat | Z. Yu - J. Zhou | 3-1 (9-11, 11-4, 11-9, 11-7) |
1/16de finales | I. Sgouropoulos - S. Surjan | verslaat | J. Chandra - S. Ghosh | 3-1 (10-12, 13-11, 12-10, 11-4) |
Achtste finales | I. Sgouropoulos - S. Surjan | verslagen door | V. Sidorenko - M. Tailakova | 3-2 (11-13, 11-6, 10-12, 16-14, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Junioren - Dames Dubbel van 26 November tot 3 December 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de Finales | I. Lupulesku - S. Surjan | verslaat | L. Lima - B. Takahashi | 3 - 0 (11-4, 11-6, 11-8) |
Achtste finales | I. Lupulesku - S. Surjan | verslagen door | J. Kim - Y. Kim | 3 - 1 (11-7, 12-14, 12-10, 11-9) |