De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Griekenland - 8 Mei 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Landenwedstrijd Heren van 26 Juni tot 27 Juni 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Om 3e/4e plaats | verslaat | Carlos Caballero | 3-1 (12-10, 12-10, 4-11, 11-8) | |
Om 3e/4e plaats | verslaat | Alvaro Robles | 3-1 (11-9, 11-4, 5-11, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | João Geraldo | 3-2 (9-11, 9-11, 11-7, 11-6, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | João Monteiro | 3-2 (8-11, 11-6, 9-11, 12-10, 11-9) | |
Middellandse Zeespelen Heren van 28 Juni tot 2 Juli 2022 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | João Geraldo | 4-1 (11-8, 12-10, 11-6, 6-11, 11-7) | |
Europees Kampioenschap Heren van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Alvaro Robles | 4-3 (11-8, 7-11, 11-7, 11-9, 6-11, 8-11, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Dang Qiu | 4-0 (11-8, 11-9, 11-4, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
OKT Europa - Heren - Kwalificatie van 21 April tot 25 April 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslagen door | Aliaksandr Khanin | 4-1 (11-9, 11-7, 12-10, 2-11, 11-8) | |
Groep A | verslaat | Olegs Kartuzovs | 4-0 (11-2, 11-5, 11-9, 11-4) | |
Groep A | verslagen door | Alvaro Robles | 4-0 (15-13, 11-6, 13-11, 11-4) | |
Europees Kampioenschap Heren van 22 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
Groep 21 | verslaat | Batuhan Ulucak | 3-1 (8-11, 11-7, 11-6, 11-2) | |
Groep 21 | verslagen door | Milosz Redzimski | 3-2 (11-6, 10-12, 4-11, 11-9, 11-5) | |
Groep 21 | verslaat | Aliaksandr Khanin | 3-1 (6-11, 11-7, 11-5, 11-7) | |
Tweede ronde | verslaat | Maciej Kubik | 3-0 (11-6, 11-8, 11-4) | |
1/32ste finales | verslagen door | Patrick Franziska | 4-2 (16-14, 9-11, 11-6, 9-11, 15-13, 11-2) | |
Wereldkampioenschap Heren van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Sang-su Lee | 4-0 (11-4, 11-3, 12-10, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Junioren - Heren van 4 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Vladimir Sidorenko | 4-2 (11-7, 8-11, 11-4, 13-11, 9-11, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap Heren van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Gaoyuan Lin | 4-1 (11-9, 7-11, 11-8, 11-5, 11-8) | |
Europese Spelen - Heren van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Pavel Sirucek | 4-2 (11-9, 14-12, 14-12, 8-11, 2-11, 11-9) | |
1/16de Finales | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-0 (11-5, 11-3, 11-9, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Olympische Jeugdspelen Heren van 8 Oktober tot 18 Oktober 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Bastien Rembert | 4-2 (11-5,9-11,11-4,8-11,11-9,11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Yun-Ju Lin | 4-1 (6-11, 11-6, 11-4, 11-6, 11-5) | |
WK Junioren - Heren van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ming-Wei Tai | 4-0 (11-9, 11-9, 11-4, 11-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Yingbin Xu | 4-3 (7-11, 9-11, 11-8, 6-11, 11-4, 9-11, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
EK - Landenwedstrijd Heren van 13 September tot 17 September 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Simon Gauzy | 3-0 (11-8,11-6,11-9) | |
WK Junioren - Heren van 26 November tot 3 December 2017 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Snehit Suravajjula | 4 - 1 (11-8, 11-7, 11-8, 9-11, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Rares Sipos | 4 - 2 (4-11, 11-5, 11-7, 6-11, 11-9, 11-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap Heren van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Paul Drinkhall | 4-1 (11-7, 11-7, 12-14, 11-1, 11-5) | |
WK Junioren - Heren van 30 November tot 7 December 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yingbin Xu | 4-1 (11-6,7-11,11-8,11-8,11-9) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Landenwedstrijd Heren van 26 Juni tot 27 Juni 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Om 3e/4e plaats | I. Sgouropoulos - K. Konstantinopoulos | verslaat | A. Robles - C. Caballero | 3-0 (12-10, 13-11, 11-8) |
Halve Finale | I. Sgouropoulos - K. Konstantinopoulos | verslagen door | J. Monteiro - D. Chen | 3-1 (11-8, 6-11, 11-7, 11-9) |
EK Heren - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | G. Konstantinopoulos - I. Sgouropoulos | verslagen door | D. Qiu - B. Duda | 3-1 (12-10,4-11,11-5,11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificatieronde | M. Yiangou - I. Sgouropoulos | verslagen door | L. Pistej - O. Ionescu | 3-0 (11-4, 11-2, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Junioren - Dubbel Heren van 4 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | I. Sgouropoulos - L. Katsman | verslagen door | C. Meissner - C. Andras | 3-1 (11-5, 9-11, 11-7, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Tsjechië - Heren Dubbel van 22 Augustus tot 25 Augustus 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | C. Pletea - I. Sgouropoulos | verslagen door | K. Ho - C. Wong | 3-0 (15-13, 11-6, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | L. Pistej - I. Sgouropoulos | verslagen door | M. Badowski - P. Zatowka | 4-3 (11-5, 7-11, 11-6, 11-6, 7-11, 7-11, 11-3) |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
1/32ste finales | I. Sgouropoulos - S. Surjan | verslaat | Z. Yu - J. Zhou | 3-1 (9-11, 11-4, 11-9, 11-7) |
1/16de finales | I. Sgouropoulos - S. Surjan | verslaat | J. Chandra - S. Ghosh | 3-1 (10-12, 13-11, 12-10, 11-4) |
Achtste finales | I. Sgouropoulos - S. Surjan | verslagen door | V. Sidorenko - M. Tailakova | 3-2 (11-13, 11-6, 10-12, 16-14, 12-10) |