De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 11 Mei 1985
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Aikaterini Toliou | 4-3 (11-3, 15-17, 13-11, 9-11, 11-9, 9-11, 11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Natalia Bajor | 4-1 (11-9, 11-6, 11-6, 9-11, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Maragaryta Pesotska | 4-3 (11-7, 13-11, 7-11, 7-11, 6-11, 11-5, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nina Mittelham | 4-3 (15-13-11, 5-11, 5-11, 11-7, 8-11, 11-9, 11-6) | |
Wereldbeker Teams Dames van 30 September tot 9 Oktober 2022 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Barbora Balazova | 3-1 (11-9, 11-8, 10-12, 12-10) | |
Achtste finales | verslagen door | Ema Labosova | 3-1 (9-11, 11-9, 12-10, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 5 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Kwalificatie van 21 April tot 25 April 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep E | verslaat | Sabina Musajeva | 4-0 (11-4, 11-6, 11-4, 11-4) | |
Groep E | verslaat | Maria Yovkova | 4-0 (11-5, 11-6, 11-5, 11-7) | |
Groep E | verslaat | Ruta Paskauskiene | 4-2 (11-8, 9-11, 12-10, 11-9, 10-12, 11-4) | |
Fase 1 - 1/16de finales | verslaat | Debora Vivarelli | 4-1 (11-5, 5-11, 11-1, 11-5, 13-11) | |
Fase 1 - Achtste finales | verslaat | Barbora Balazova | 4-2 (18-16, 10-12, 11-8, 11-9, 7-11, 11-9) | |
Fase 1 - Kwartfinales | verslaat | Maria Xiao | 4-0 (16-14, 11-6, 11-7, 11-5) | |
Fase 1 - Halve Finale | verslaat | Jieni Shao | 4-2 (7-11, 11-8, 7-11, 11-5, 5, 11-8) | |
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Andrea Pavlovic | 3-0 (11-6, 11-3, 11-2, 0-0) | |
1/16de finales | verslagen door | Barbora Balazova | 4-2 (8-11, 11-8, 7-11, 14-12, 11-9, 11-8) | |
Olympische Spelen - Dames van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Yousra Helmy | 4-0 (11-3, 11-5, 11-5, 11-6) | |
Tweede ronde | verslaat | Bruna Takahashi | 4-0 (11-8, 11-7, 11-6, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Ji-hee Jeon | 4-3 (12-10, 11-4, 8-11, 11-9, 8-11, 8-11, 11-4) | |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Meng Yu Yu | 3-1 (11-8,7-11,11-5,11-8) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 28 September tot 3 Oktober 2021 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Jia Liu | 3-1 (12-10,12-14,11-8,11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Bernadette-Cynthia Szöcs | 3-2 (11-6,8-11,5-11,13-11,11-9) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Daniela Ortega | 4-0 (11-8, 11-5, 11-4, 11-8) | |
Tweede ronde | verslaat | Adina Diaconu | 4-0 (11-7, 11-6, 11-5, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Hsing-Yin Liu | 4-0 (11-7, 11-8, 13-11, 11-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Manyu Wang | 4-1 (11-5, 9-11, 11-7, 11-4, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Portugal Open Dames van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Suthasini Sawettabut | 4-0 (11-7, 11-8, 8, 11-9) | |
Oman Open Dames van 11 Maart tot 15 Maart 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Maria Xiao | 4-2 (11-7, 11-5, 9-11, 8-11, 11-5, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-3 (7-11, 11-9, 9-11, 11-3, 11-13, 11-1, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Xiaoxin Yang | 4-0 (11-4, 11-4, 11-9, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Spanish Open Dames van 22 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Natalia Bajor | 4-3 (7-11, 11-6, 10-12, 11-3, 11-13, 11-7, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Hana Matelova | 4-0 (13-11, 11-4, 11-5, 11-6) | |
Swedish Open Dames van 3 Oktober tot 6 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Shiwen Liu | 4-0 (11-5, 11-3, 11-4, 12-10) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (EK Gemengd - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 0 Nederlagen
EK Gemengd - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | K. Konstantinopoulos - E. Terpou | 3-0 (11-5,11-9,11-4) |
Achtste finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | D. Habesohn - E. Samara | 3-0 (11-8, 11-9, 11-6) |
Kwartfinales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | N. Ecseki - D. Madarasz | 3-2 (11-6, 11-13, 11-7, 6-11, 11-8) |
Halve Finale | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | L. Pistej - B. Balazova | 3-0 (11-4, 11-6, 14-12) |
Finale | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | O. Ionescu - H. Szocs | 3-1 (8-11, 11-6, 11-5, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 7 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | S. Loeuillette - J. Yuan | verslaat | D. Kisel - S. Brateyko | 3-0 (11-9, 11-6, 11-7) |
Achtste finales | S. Loeuillette - J. Yuan | verslaat | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | 3-0 (11-5, 12-10, 11-5) |
Kwartfinales | S. Loeuillette - J. Yuan | verslaat | T. Kukulkova - E. Labosova | 3-0 (11-7, 11-6, 11-4) |
Halve Finale | S. Loeuillette - J. Yuan | verslagen door | P. Solja - X. Shan | 3-1 (7-11, 11-9, 11-8, 11-6) |
EK Gemengd - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
1/16de finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | A. Putuntica - A. Pavlovic | 3-2 (8-11, 6-11, 12-10, 11-6, 11-5) |
Achtste finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | R. Gardos - E. Samara | 3-1 (9-11, 11-8, 11-9, 11-6) |
Kwartfinales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | J. Dyjas - N. Partyka | 3-2 (8-11, 8-11, 11-2, 11-8, 11-6) |
Halve Finale | E. Lebesson - J. Yuan | verslagen door | D. Qiu - N. Mittelham | 3-2 (14-12, 11-7, 4-11, 5-11, 13-11) |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | S. Loeuillette - J. Yuan | verslagen door | Y. Lin - M. Yu | 3-0 (11-6, 11-5, 13-11) |
Olympische Spelen - Gemengd Dubbel van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | H. Hu - M. Tapper | 4-0 (11-5, 11-9, 11-1, 11-0) |
Kwartfinales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | C. Wong - H. Doo | 4-3 (11-3, 6-11, 7-11, 11-7, 9-11, 11-7, 13-11) |
Halve Finale | E. Lebesson - J. Yuan | verslagen door | X. Xu - S. Liu | 4-0 (11-5, 11-6, 13-11, 11-7) |
Om 3e/4e plaats | E. Lebesson - J. Yuan | verslagen door | Y. Lin - I. Cheng | 4-0 (11-8, 11-7, 11-8, 11-5) |
WK Dames - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/32ste finales | P. Chasselin - J. Yuan | verslaat | B. Takahashi - C. Kumahara | 3-0 (11-9, 11-5, 11-4) |
1/16de finales | P. Chasselin - J. Yuan | verslagen door | H. Lee - H. Doo | 3-0 (11-8, 13-11, 11-8) |
WK Gemengd - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/16de finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | J. Dyjas - N. Partyka | 3-0 (11-4, 11-5, 11-3) |
Achtste finales | E. Lebesson - J. Yuan | verslaat | A. Kamath - S. Achanta | 3-0 (11-4, 11-8, 11-5) |
Kwartfinales | E. Lebesson - J. Yuan | verslagen door | G. Lin - L. Zhang | 3-1 (11-9, 9-11, 11-7, 11-7) |
Overwinning : 1 (Portugal Open Gemengd Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
Overwinning : 1 (Spanish Open Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen