De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Duitsland - 11 Maart 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 1 (Europees Kampioenschap Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Bernadett Balint | 4-0 (11-4, 11-8, 11-4, 11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Tin-Tin Ho | 4-1 (11-5, 11-7, 11-4, 10-12, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Natalia Bajor | 4-3 (16-18, 8-11, 11-2, 11-8, 9-11, 13-11, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Fu Yu | 4-3 (11-6, 13-11, 11-2, 8-11, 13-15, 2-11, 11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Elizabeta Samara | 4-2 (11-4, 14-12, 9-11, 7-11, 11-8, 11-6) | |
Finale | verslaat | Xiaona Shan | 4-1 (11-7, 11-3, 11-9, 4-11, 11-2) | |
Olympische Spelen - Dames van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mo Zhang | 4-3 (11-7, 11-5, 9-11, 11-6, 6-11, 8-11, 11-3) | |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Ji-hee Jeon | 3-0 (11-6,11,11-3) | |
Halve Finale | verslagen door | Meng Chen | 3-1 (5-11,11-4,11-9,11) | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Hoi Kem Doo | 3-0 (11-5,11-6,11-9) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Izabela Lupulesku | 4-0 (11-6, 11-4, 11-6, 11-8) | |
Tweede ronde | verslagen door | Andreea Dragoman | 4-3 (7-11, 11-9, 9-11, 11-9, 13-11, 6-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
German Open Dames van 28 Januari tot 2 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jian Zeng | 4-1 (9-11, 11-5, 11-9, 11-8, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Yuling Zhu | 4-0 (11-9, 11-9, 11-6, 11-5) | |
Hungarian Open Dames van 18 Februari tot 23 Februari 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nina Mittelham | 4-2 (11-3, 11-8, 11-5, 3-11, 4-11, 11-4) | |
Wereldbeker Dames van 8 November tot 10 November 2020 | ||||
Groep C | verslagen door | Szu-yu Chen | 4-2 (8-11, 11-2, 11-9, 9-11, 11-5, 11-9) | |
Groep C | verslagen door | Yue Wu | 4-3 (11-5, 11-4, 11-7, 9-11, 8-11, 3-11, 11-9) |
Overwinning : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 10 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 17 Januari tot 20 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Sofia Polcanova | 4-0 (11-9, 13-11, 11-1, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Fu Yu | 4-3 (5-11, 9-11, 7-11, 11-7, 16-14, 12-10, 13-11) | |
Top 16 - Finaleronde van 2 Februari tot 3 Februari 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Qian Li | 4-3 (9-11, 11-8, 12-10, 5-11, 5-11, 11-8, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Elizabeta Samara | 4-1 (11-7, 11-9, 9-11, 11-8, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Sofia Polcanova | 4-2 (15-13, 4-11, 11-7, 3-11, 12-10, 11-9) | |
Finale | verslaat | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-3 (9-11, 9-11, 6-11, 12-10, 11-8, 11-8, 11-4) | |
Oman Open Dames van 20 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Viktoria Pavlovich | 4-3 (11-9, 6-11, 5-11, 2-11, 11-8, 11-3, 11-8) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Nathalie Marchetti | 4-0 (11-8, 11-2, 11-6, 12-10) | |
Tweede ronde | verslagen door | Hsien-Tzu Cheng | 4-0 (14-12, 11-9, 11-7, 11-7) | |
Europese Spelen - Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
1/16de Finales | verslaat | Ozge Yilmaz | 4-0 (11-6, 11-6, 11-5, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Qiangbing Li | 4-3 (12-14, 11-8, 10-12, 11-6, 5-11, 12-10, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Fu Yu | 4-3 (11-8, 12-10, 10-12, 11-6, 8-11, 7-11, 13-11) | |
Europese Spelen - Team Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Britt Eerland | 3-1 (7-11, 11-9, 11-5, 11-9) | |
Tsjechië - Dames van 22 Augustus tot 25 Augustus 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yalan Feng | 4-1 (11-5, 11-9, 11-5, 7-11, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 3 September tot 8 September 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Jieni Shao | 3-2 (9-11, 6-11, 11-9, 11-2, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Fu Yu | 3-2 (10-12, 11-6, 11-8, 9-11, 11-5) | |
German Open Dames van 10 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ji-hee Jeon | 4-2 (11-1, 11-7, 10-12, 6-11, 11-7, 17-15) | |
Wereldbeker Dames van 18 Oktober tot 20 Oktober 2019 | ||||
Groep C | verslaat | Szu-yu Chen | 4-1 (11-7, 12-10, 9-11, 11-7, 11-4) | |
Groep C | verslaat | Jian Fang Lay | 4-3 (11-8, 8-11, 11-8, 8-11, 11-7, 10-12, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Hoi Kem Doo | 4-2 (6-11, 11-13, 11-8, 11-9, 11-5, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Yuling Zhu | 4-0 (11-4, 11-1, 11-6, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Top 16 - Finaleronde van 3 Februari tot 4 Februari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Georgina Pota | 4-1 (11-8, 8-11, 11-6, 13-11, 11-4) | |
China Open Dames van 31 Mei tot 3 Juni 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-2 (5-11, 11-8, 11-9, 11-8, 9-11, 11-1) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Nadezhda Bogdanova | 4-2 (8-11, 11-4, 9-11, 11-4, 11-3, 11-9) | |
1/16de finales | verslaat | Jieni Shao | 4-1 (11-9, 7-11, 12-10, 11-9, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Georgina Pota | 4-0 (11-8, 11-5, 12-10, 14-12) | |
Kwartfinales | verslagen door | Sofia Polcanova | 4-1 (10-12, 11-6, 11-9, 11-8, 11-7) | |
Swedish Open Dames van 1 November tot 4 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Miu Hirano | 4-1 (14-12, 11-1, 11-9, 13-15, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Shiwen Liu | 4-0 (11-7, 12-10, 17-15, 11-9) | |
Austrian Open Dames van 8 November tot 11 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Manyu Wang | 4-1 (11-8, 11-7, 14-16, 11-8, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Top 16 - Groep C , 3 Februari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep C | verslaat | Matilda Ekholm | 3-1 (11-6, 12-10, 8-11, 11-5) | |
Groep C | verslaat | Tetyana Bilenko | 3-2 (8-11, 11-8, 8-11, 11-7, 11-6) | |
Groep C | verslaat | Stéphanie Loeuillette | 3-0 (11-4, 11-6, 11-8) | |
Top 16 - Finaleronde van 4 Februari tot 5 Februari 2017 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-2 (11-9, 11-8, 6-11, 11-9, 7-11, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Jia Liu | 4-1 (13-11, 7-11, 11-5, 13-11, 11-5) | |
Finale | verslagen door | Jie Li | 4-1 (11-7, 7-11, 11-3, 11-6, 11-0) | |
Korea Open Dames van 18 April tot 23 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Miyu Kato | 4-3 (11-7, 11-9, 6-11, 9-11, 11-7, 7-11, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Yue Wu | 4-1 (11-5, 11-8, 11-7, 8-11, 11-3) | |
Tweede ronde | verslagen door | Szandra Pergel | 4-1 (4-11, 11-9, 11-7, 11-3, 11-7) | |
Tsjechië - Dames van 22 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Miyu Maeda | 4-0 (15-13, 11-8, 11-9, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Olympische Spelen Dames - Ploegen)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 10 Nederlagen
German Open Dames van 27 Januari tot 31 Januari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Mima Ito | 4-3 (5-11, 7-11, 11-7, 11-5, 7-11, 12-10, 11-1) | |
WK Teams Dames van 28 Februari tot 6 Maart 2016 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 3-1 (11-7, 11-9, 9-11, 11-7) | |
Kuwait Open Dames van 16 Maart tot 20 Maart 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Yuling Zhu | 4-0 (11-4,11-6,12-10,11-6) | |
Qatar Open Dames van 23 Maart tot 27 Maart 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Tianwei Feng | 4-2 (8-11, 11-8, 16-14, 13-11, 8-11, 12-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Shiwen Liu | 4-0 (12-10, 11-2, 11-4, 13-11) | |
Polish Open Dames van 20 April tot 24 April 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Hitomi Sato | 4-0 (14-12, 11-6, 14-12, 11-6) | |
Olympische Spelen - Dames van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Myong Sun Ri | 4-0 (11-5, 11-7, 11-6, 11-6) | |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Hoi Kem Doo | 3-2 (9-11,11-3,9-11,11-9,14-12) | |
Halve Finale | verslaat | Mima Ito | 3-2 (5-11,11-4,8-11,11-6,12-10) | |
Finale | verslagen door | Shiwen Liu | 3-0 (11-3,11-5,11-4) | |
Wereldbeker Dames van 7 Oktober tot 9 Oktober 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Yanfei Shen | 4-2 (5-11, 11-5, 9-11, 11-8, 13-11, 11-8) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Océane Guisnel | 4-1 (11-5, 5-11, 11-5, 11-9, 11-9) | |
1/16de finales | verslaat | Barbora Balazova | 4-0 (11-5, 11-5, 11-7, 11-1) | |
Achtste finales | verslaat | Maria Dolgikh | 4-0 (11-3, 11-4, 11-7, 11-1) | |
Kwartfinales | verslagen door | Fu Yu | 4-3 (11-8, 11-9, 11-7, 9-11, 8-11, 9-11, 11-5) |
Overwinning : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Finales : 3 (Europese Spelen - Team Dames, Top 16 - Finaleronde, German Open Dames)
Samenvatting : 17 Overwinningen / 9 Nederlagen
Europese Spelen - Team Dames van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | verslaat | Renata Strbikova | 3-0 (11-6,12-10,11-7) | |
Finale | verslagen door | Jie Li | 3-0 (11-8,11-7,11-9) | |
Hungarian Open Dames van 28 Januari tot 1 Februari 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Amelie Solja | 4-1 (11-7,11-6,11-4,13-15,11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Yuka Ishigaki | 4-2 (13-11, 11-8, 9-11, 7-11, 11-2, 11-8) | |
Top 16 - Groep A van 6 Februari tot 7 Februari 2015 | ||||
Groep A | verslaat | Maryam Imanova | 3-0 (11-4, 11-4, 11-3) | |
Groep A | verslaat | Jie Li | 3-1 (10-12, 11-9, 13-11, 11-6) | |
Groep A | verslagen door | Jia Liu | 3-0 (11-6, 11-9, 11-9) | |
Top 16 - Finaleronde , 8 Februari 2015 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Melek Hu | 4-3 (11-6, 11-13, 3-11, 11-4, 11-4, 8-11, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Irene Ivancan | 4-0 (11-9, 13-11, 11-7, 13-11) | |
Finale | verslagen door | Jiao Li | 4-1 (11-3, 12-14, 11-8, 11-3, 11-9) | |
German Open Dames van 18 Maart tot 22 Maart 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Qiang Zhang | 4-2 (4-11, 11-9, 8-11, 15-13, 11-9, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Kasumi Ishikawa | 4-0 (11-4, 11-7, 11-6, 13-11) | |
Halve Finale | verslaat | Ruochen Gu | 4-2 (11-6, 11-5, 11-9, 6-11, 7-11, 11-8) | |
Finale | verslagen door | Mima Ito | 4-2 (9-11, 13-11, 7-11, 11-7, 14-12, 12-10) | |
Wereldkampioenschap Dames van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Rou You Lee | 4-0 (11-3,11-9,11-4,11-6) | |
1/32ste finales | verslagen door | Katarzyna Grzybowska-Franc | 4-3 (11-3, 7-11, 8-11, 11-8, 11-3, 8-11, 11-5) | |
Europese Spelen - Dames van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Galia Dvorak | 4-0 (11-3, 11-8, 13-11, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jiao Li | 4-2 (11-9, 11-9, 8-11, 8-11, 11-7, 11-5) | |
Austrian Open Dames van 2 September tot 6 September 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ying Han | 4-1 (11-6, 11-7, 8-11, 12-10, 11-5) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Amelie Solja | 3-0 (11-3,11-4,11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Anna Tikhomirova | 3-0 (11-4,11-6,11-3) | |
Finale | verslaat | Daniela Monteiro Dodean | 3-2 (11-8,11-6,8-11,8-11,11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Cristina Hirici | 4-1 (8-11,11-9,11-7,11-7,11-2) | |
1/16de finales | verslaat | Maria Dolgikh | 4-0 (13-11, 11-5, 11-4, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Qian Li | 4-2 (11-6, 12-14, 11-8, 5-11, 12-10, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jie Li | 4-1 (11-9, 12-10, 12-10, 7-11, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 5 Nederlagen
Qatar Open Dames van 19 Februari tot 23 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Hyo-won Seo | 4-0 (11-9, 11-5, 11-8, 11-5) | |
WK Teams Dames van 28 April tot 5 Mei 2014 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Ho Ching Lee | 3-1 (9-11,11-3,11-9,11-8) | |
Tsjechië - Dames van 27 Augustus tot 31 Augustus 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Elizabeta Samara | 4-3 (4-11,11-7,10-12,11-8,13-11,5-11,13-11) | |
Wereldbeker Dames van 17 Oktober tot 19 Oktober 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Xiaoxia Li | 4-0 (11-3, 11-9, 11-4, 11-6) | |
Russian Open Dames van 5 November tot 9 November 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ai Fukuhara | 4-1 (11-9, 10-12, 11-4, 19-17, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
UsA Open Dames van 3 Juli tot 6 Juli 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Yadira Silva | 4-0 (11-6,11-9,11-7,11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Megumi Abe | 4-0 (11-4, 12-10, 11-9, 11-9) | |
Tsjechië - Dames van 21 Augustus tot 25 Augustus 2013 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Yuki Nonaka | 4-2 (6-11, 11-9, 11-9, 3-11, 11-9, 11-8) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 4 Oktober tot 7 Oktober 2013 | ||||
Halve Finale | verslaat | Hana Matelova | 3-1 (11-8,11-5,13-15,11-5) | |
Europees Kampioenschap Dames van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Elena Troshneva | 4-1 (11-7, 11-8, 11-6, 6-11, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Melek Hu | 4-2 (11-9, 11-6, 6-11, 11-8, 10-12, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Tsjechië - Dames van 29 Augustus tot 2 September 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Jia Liu | 4-1 (11-2,13-11,5-11,11-3,11-8) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 6 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | P. Solja - X. Shan | verslaat | R. Fins - I. Matos | 3-0 (11-3, 11-6, 11-5) |
Achtste finales | P. Solja - X. Shan | verslaat | B. Balazova - H. Matelova | 3-0 (11-4, 11-7, 11-4) |
Kwartfinales | P. Solja - X. Shan | verslaat | X. Ni - S. De Nutte | 3-2 (11-13, 11-4, 9-11, 11-5, 11-5) |
Halve Finale | P. Solja - X. Shan | verslaat | S. Loeuillette - J. Yuan | 3-1 (7-11, 11-9, 11-8, 11-6) |
Finale | P. Solja - X. Shan | verslaat | N. Mittelham - S. Winter | 3-2 (7-11, 11-7, 10-12, 11-8, 11-8) |
EK Gemengd - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
1/16de finales | P. Franziska - P. Solja | verslaat | Z. Peto - I. Lupulesku | 3-0 (11-1, 11-7, 11-5) |
Achtste finales | P. Franziska - P. Solja | verslaat | F. Zeljko - M. Jeger | 3-0 (11-6, 11-5, 11-4) |
Kwartfinales | P. Franziska - P. Solja | verslagen door | S. Gauzy - P. Pavade | 3-0 (11-9, 12-10, 12-10) |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | P. Solja - X. Shan | verslaat | M. Bromley - M. Tapper | 3-0 (11-1, 11-5, 11-4) |
Kwartfinales | X. Shan - P. Solja | verslagen door | Y. Shin - J. Jeon | 3-2 (9-11,11-8,6-11,11-6,11-3) |
Halve Finale | X. Shan - P. Solja | verslagen door | M. Wang - M. Chen | 3-0(11-9,11-2,11-4) |
Om 3e/4e plaats | X. Shan - P. Solja | verslaat | H. Lee - H. Doo | 3-1 (8-11, 11-5, 11-7, 15-13) |
Olympische Spelen - Gemengd Dubbel van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | P. Franziska - P. Solja | verslaat | J. Campos - D. Fonseca Carrazana | 4-0 (11-5, 11-7, 11-8, 11-7) |
Kwartfinales | P. Franziska - P. Solja | verslagen door | J. Mizutani - M. Ito | 4-3 (11-8, 5-11, 3-11, 11-3, 9-11, 11-8, 16-14) |
WK Dames - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/16de finales | X. Shan - P. Solja | verslaat | D. Vivarelli - G. Piccolin | 3-0 (12-10, 11-7, 11-4) |
Achtste finales | X. Shan - P. Solja | verslagen door | Y. Sun - M. Wang | 3-1 (16-18, 11-7, 11-6, 11-9) |
WK Gemengd - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/16de finales | P. Franziska - P. Solja | verslaat | J. Lamadrid - P. Vega | 3-0 (11-5, 11-8, 11-6) |
Achtste finales | P. Franziska - P. Solja | verslagen door | H. Lee - K. Ho | 3-2 (9-11, 14-12, 11-9, 4-11, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Hungarian Open Gemengd Dubbel)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
Overwinning : 1 (Europese Spelen - Dubbel Gemengd)
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 1 (Korea Open Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 2 Nederlagen
Korea Open Dames - Dubbel van 18 April tot 23 April 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | X. Shan - P. Solja | verslaat | Y. Lin - Y. Zhou | 3-0 (11-6, 11-6, 11-8) |
Halve Finale | X. Shan - P. Solja | verslaat | S. Chen - I. Cheng | 3-2 (10-12, 11-2, 11-8, 9-11, 11-8) |
Finale | X. Shan - P. Solja | verslaat | H. Hayata - M. Ito | 3-1 (11-4, 11-3, 3-11, 11-9) |
WK Dames - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | P. Solja - S. Winter | verslaat | M. Ashtari - S. Safari | 4-0 (13-11, 11-1, 14-12, 11-6) |
1/16de finales | P. Solja - S. Winter | verslaat | S. De Nutte - X. Ni | 4-3 (13-15, 12-14, 11-7, 11-8, 9-11, 11-9, 11-4) |
Achtste finales | P. Solja - S. Winter | verslagen door | H. Doo - H. Lee | 4-0 (11-9, 11-7, 11-8, 11-7) |
WK Gemengd - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | B. Fang - P. Solja | verslaat | K. Chodri - L. Zhang | 4-3 (9-11, 11-4, 9-11, 11-3, 5-11, 11-2, 11-6) |
1/16de finales | B. Fang - P. Solja | verslaat | O. Ionescu - B. Szöcs | 4-0 (11-6, 11-3, 11-8, 11-5) |
Achtste finales | B. Fang - P. Solja | verslaat | C. Chuang - S. Chen | 4-0 (11-4, 11-9, 11-6, 11-7) |
Kwartfinales | B. Fang - P. Solja | verslaat | M. Karlsson - M. Ekholm | 4-1 (13-11, 11-5, 9-11, 11-8, 12-10) |
Halve Finale | B. Fang - P. Solja | verslagen door | M. Yoshimura - K. Ishikawa | 4-3 (11-13, 12-14, 11-5, 6-11, 11-5, 11-7, 11-5) |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Olympische Spelen Dames - Ploegen, EK Dames - Dubbel)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 6 Nederlagen
Hungarian Open Dames - Dubbel van 20 Januari tot 24 Januari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | X. Shan - P. Solja | verslaat | B. Eerland - J. Li | 3-0 (12-10, 11-6, 11-9) |
Halve Finale | X. Shan - P. Solja | verslagen door | J. Jeon - H. Yang | 3-1 (11-6, 11-9, 10-12, 11-6) |
German Open Dames - Dubbel van 27 Januari tot 31 Januari 2016 | ||||
Kwartfinales | X. Shan - P. Solja | verslagen door | J. Jeon - H. Yang | 3-0 (11-9, 11-9, 11-4) |
Qatar Open Dames - Dubbel van 23 Maart tot 27 Maart 2016 | ||||
Kwartfinales | X. Shan - P. Solja | verslagen door | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | 3-0 (12-10,12-10,11-5) |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Achtste finales | P. Solja - X. Shan | verslaat | Y. Wu - J. Zheng | 3-2 (11-9,12-14,8-11,12-10,11-7) |
Kwartfinales | X. Shan - P. Solja | verslaat | Y. Tie - H. Lee | 3-0 (11-7,11-3,12-10) |
Halve Finale | X. Shan - P. Solja | verslaat | A. Fukuhara - M. Ito | 3-2 (11-6,10-12,7-11,11-9,11-7) |
Finale | X. Shan - P. Solja | verslagen door | N. Ding - S. Liu | 3-1 (11-6,11-5,9-11,11-7) |
EK Dames - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | X. Shan - P. Solja | verslaat | A. Maksuti - A. Todorovic | 4-1 (8-11, 11-6, 11-7, 11-6, 11-9) |
Achtste finales | X. Shan - P. Solja | verslaat | O. Guisnel - S. Loeuillette | 4-1 (11-5, 11-4, 10-12, 11-6, 15-13) |
Kwartfinales | X. Shan - P. Solja | verslaat | B. Balazova - H. Matelova | 4-3 (4-11, 11-6, 9-11, 9-11, 11-7, 11-8, 11-8) |
Halve Finale | X. Shan - P. Solja | verslaat | D. Monteiro Dodean - E. Samara | 4-3 (14-12, 10-12, 11-4, 3-11, 9-11, 11-9, 11-8) |
Finale | X. Shan - P. Solja | verslagen door | K. Silbereisen - S. Winter | 4-3 (12-10, 8-11, 11-8, 11-8, 2-11, 7-11, 11-9) |
Finale Pro Tour Dames - Dubbel van 15 December tot 11 December 2016 | ||||
Kwartfinales | X. Shan - P. Solja | verslagen door | H. Hashimoto - H. Sato | 4-0 (12-10, 11-6, 15-13, 11-7) |
Overwinningen : 3 (German Open Dames - Dubbel, Europese Spelen - Team Dames, Austrian Open Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Tsjechië - Dames Dubbel)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Qatar Open Dames - Dubbel van 19 Februari tot 23 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | X. Shan - P. Solja | verslaat | M. Hirano - M. Ito | 3-2 (8-11, 11-8, 11-6, 9-11, 11-8) |
Halve Finale | X. Shan - P. Solja | verslagen door | G. Liu - X. Liu | 3-1 (5-11, 11-8, 13-11, 11-8) |
German Open Dames - Dubbel van 26 Maart tot 30 Maart 2014 | ||||
Kwartfinales | P. Solja - S. Winter | verslagen door | H. Lee - W. Ng | 3-0 (11-7, 11-9, 11-7) |
Korea Open Dames - Dubbel van 11 Juni tot 15 Juni 2014 | ||||
Kwartfinales | X. Shan - P. Solja | verslagen door | K. Chen - M. Wang | 3-0 (11-8, 11-4, 11-7) |
Tsjechië - Dames Dubbel van 28 Augustus tot 31 Augustus 2014 | ||||
Kwartfinales | X. Shan - P. Solja | verslaat | S. Hirano - K. Ishikawa | w.o. |
Halve Finale | X. Shan - P. Solja | verslaat | J. Liu - I. Vacenovska | 3-0 (11-9, 11-8, 13-11) |
Finale | X. Shan - P. Solja | verslagen door | A. Fukuhara - M. Wakamiya | 3-1 (7-11, 11-3, 11-7, 11-9) |
Finale Pro Tour Dames - Dubbel van 11 December tot 14 December 2014 | ||||
Kwartfinales | X. Shan - P. Solja | verslagen door | M. Hirano - M. Ito | 4-3 (6-11,7-11,11-5,11-9,8-11,11-6,11-7) |
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
Overwinning : 1 (German Open Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Tsjechië - Dames Dubbel van 29 Augustus tot 2 September 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | P. Solja - S. Winter | verslagen door | M. Doi - H. Fukuoka | 4-3 (13-11, 11-7, 8-11, 11-7, 8-11, 9-11, 11-7) |
EK Dames - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/16de finales | P. Solja - S. Winter | verslaat | Y. Noskova - E. Troshneva | 3-0 (11-8,11-8,11-3) |
Achtste finales | P. Solja - S. Winter | verslagen door | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | 3-2 (11-4,10-12,8-11,12-10,11-9) |
German Open Dames - Dubbel van 31 Oktober tot 4 November 2012 | ||||
Kwartfinales | P. Solja - S. Winter | verslaat | M. Guan - W. Ng | 4-1 (11-4,7-11,11-5,11-6,11-6) |
Halve Finale | P. Solja - S. Winter | verslaat | K. Silbereisen - J. Wu | 4-3 (11-5, 5-11, 8-11, 11-8, 11-8, 8-11, 11-7) |
Finale | P. Solja - S. Winter | verslaat | H. Jiang - H. Lee | 4-1 (11-3,10-12,14-12,15-13,11-6) |
Polish Open Dames - Dubbel van 7 November tot 11 November 2012 | ||||
Kwartfinales | P. Solja - S. Winter | verslagen door | D. Monteiro Dodean - E. Samara | 4-2 (11-6,8-11,11-6,9-11,11-9,11-7) |