De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Slowakije - 22 November 1979
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Sara Ramirez | 4-1 (11-7, 7-11, 11-6, 11-9, 11-4) | |
Tweede ronde | verslagen door | Jie Li | 4-1 (11-7, 11-9, 11-7, 11-13, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Groep Rood van 12 April tot 14 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Amelie Solja | 4-2 (11-4, 11-6, 13-11, 8-11, 8-11, 11-7) | |
Olympische Spelen - Dames van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Yue Wu | 4-1 (3-11, 11-5, 11-9, 11-6, 11-8) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Ruta Paskauskiene | 4-2 (9-11, 8-11, 11-9, 12-10, 11-5, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Matilda Ekholm | 4-1 (11-5, 11-7, 6-11, 11-9, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Sara Ramirez | 4-1 (11-6,12-10,11-7,13-11) | |
1/32ste finales | verslagen door | Qian Li | 4-0 (11-6, 11-9, 11-9, 11-3) | |
Europese Spelen - Dames van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Renata Strbikova | 4-2 (16-14, 7-11, 13-11, 11-9, 8-11, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Maragaryta Pesotska | 4-1 (11-5, 11-9, 11-4, 10-12, 11-9) | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Melek Hu | 4-1 (12-10,12-10,11-8,11-13,11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Jie Li | 4-0 (11-5, 11-5, 12-10, 11-7) | |
Europees Kampioenschap Dames van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Anna Tikhomirova | 4-2 (11-6,7-11,4-11,13-11,11-2,11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Elizabeta Samara | 4-0 (11-3, 11-9, 12-10, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Hungarian Open Dames van 29 Januari tot 1 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Georgina Pota | 4-3 (12-10,8-11,11-6,11-6,8-11,9-11,11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Dames van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | verslaat | Renata Strbikova | 4-2 (8-11, 11-9, 11-9, 11-7, 4-11, 11-8) | |
1/32ste finales | verslagen door | Tianwei Feng | 4-0 (11-3, 11-9, 11-5, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Olympische Spelen - Dames , 22 Augustus 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificatieronde | verslaat | Priscilla Tommy | 4-0 (11-5, 11-7, 11-2, 11-3) | |
Eerste Ronde | verslaat | Petra Lovas | 4-2 (11-9, 11-6, 11-8, 8-11, 8-11, 12-10) | |
Tweede Ronde | verslagen door | Jun Gao | 4-2 (10-12, 11-2, 11-9, 9-11, 11-9, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Top 16 - Groep C , 1 Februari 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep C | verslagen door | Olga Nemes | 4-2 (11-8, 6-11, 8-11, 11-5, 6-11, 11-7, 11-6) | |
Groep C | verslagen door | Krisztina Toth | 4-2 (12-10, 11-9, 11-13, 12-14, 11-9, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 30 Maart tot 7 April 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Mihaela Steff | 4-0 (11-6, 11-3, 11-1, 11-5) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Oman Open Dames - Dubbel van 20 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | T. Kukulkova - E. Odorova | verslaat | C. Lin - P. Su | 3-0 (11-8, 11-3, 11) |
Kwartfinales | T. Kukulkova - E. Odorova | verslagen door | S. Sawettabut - Y. Wu | 3-1 (8-11, 11-7, 11-5, 11-6) |
Oman Open Gemengd Dubbel van 22 Maart tot 23 Maart 2019 | ||||
Achtste finales | S. Kaluzny - E. Odorova | verslagen door | K. Jha - Y. Wu | 3-2 (10-12, 11-5, 9-11, 11-5, 11-5) |
WK Dames - Dubbel van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | T. Kukulkova - E. Odorova | verslagen door | P. Chasselin - L. Gasnier | 4-1 (11-9, 11-6, 8-11, 11-5, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Kukulkova - E. Odorova | verslaat | R. Moret - A. Galic | 4-3 (10-12, 11-9, 11-6, 9-11, 11-6, 8-11, 11-7) |
Achtste finales | T. Kukulkova - E. Odorova | verslagen door | A. Diaconu - I. Ciobanu | 4-1 (9-11, 11-8, 11-6, 12-10, 11-5) |
EK Gemengd - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/16de finales | Y. Wang - E. Odorova | verslagen door | O. Ionescu - B. Szöcs | 3-1 (9-11, 11-8, 13-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Austrian Open Dames - Dubbel van 21 September tot 24 September 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | S. Loeuillette - E. Odorova | verslagen door | H. Doo - H. Lee | 3-1 (9-11, 12-10, 11-3, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | P. Lovas - E. Odorova | verslagen door | D. Monteiro Dodean - E. Samara | 4-1 (11-7, 11-5, 8-11, 11-5, 11-6) |
EK Gemengd - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | K. Skachkov - E. Odorova | verslagen door | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | 3-1 (11-9, 11-7, 9-11, 11-6, ) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | B. Balazova - E. Odorova | verslagen door | K. Silbereisen - S. Winter | 4-2 (14-12,5-11,11-8,11-7,9-11,11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | B. Balazova - E. Odorova | verslagen door | X. Han - F. Yang | 4-2 (5-11, 11-8, 8-11, 11-9, 11-6, 14-12) |
WK Gemengd - Dubbel van 9 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/64ste finales | L. Pistej - E. Odorova | verslaat | K. Lagogiannis - F. Exarchou | 4-0 (11-7, 13-11, 11-7, 11-3) |
1/32ste finales | L. Pistej - E. Odorova | verslagen door | E. Lebesson - C. Grundisch | 4-1 (11-6, 11-8, 8-11, 12-10, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Gemengd - Dubbel van 2 Mei tot 3 Mei 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/4 Finales | L. Pistej - E. Odorova | verslagen door | C. Zhang - Y. Yao | 4-3 ( 6-11,13-11,6-11,11-5,11-7,9-11,11) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Gemengd - Dubbel van 27 Maart tot 3 April 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | E. Odorova - L. Pistej | verslagen door | R. Budiene-Garkauskaite - A. Karakasevic | 4-1 (11-2, 8-11, 13-11, 11-2, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 29 Maart tot 6 April 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | E. Odorova - Z. Poliackova | verslagen door | S. Erdelji - A. Erdelji | 4-1 (11-5, 11-7, 9-11, 11-9, 11-8) |