De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Hongarije - 29 Mei 1974
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Dames van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Xiaoxia Li | 4-0 (11-7, 11-2, 11-2, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Olympische Spelen - Dames van 28 Juli tot 8 Augustus 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste Ronde | verslaat | Fabiola Ramos | 4-3 (11-9, 9-11, 9-11, 12-14, 11-5, 11-9, 12-10) | |
Tweede Ronde | verslagen door | Szu-yu Chen | 4-3 (10-12, 7-11, 5-11, 15-13, 11-5, 11-5, 13-11) | |
Europees Kampioenschap Dames van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Kinga Stefanska | 4-0 (11-5,12-10,14-12,11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Daniela Monteiro Dodean | 4-1 (4-11,11-5,11-8,11-4,11-9) | |
Polish Open Dames van 7 November tot 11 November 2012 | ||||
Achtste finales | verslaat | Georgina Pota | 4-3 (11-5,11-9,7-11,11-7,3-11,6-11,14-12) | |
Kwartfinales | verslagen door | Renata Strbikova | 4-3 (5-11,8-11,8-11,12-10,11-1,11-2,11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Top 16 - Groep C , 5 Februari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep C | verslagen door | Viktoria Pavlovich | 4-2 (7-11, 11-7, 11-5, 11-8, 9-11, 11-9) | |
Groep C | verslagen door | Yanfei Shen | 4-3 (11-9, 11-8, 8-11, 15-13, 10-12, 9-11, 11-8) | |
Wereldkampioenschap Dames van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/64ste finales | verslaat | Ligia Silva | 4-0 (11-7, 11-8, 11-9, 11-6) | |
1/32ste finales | verslaat | Matilda Ekholm | 4-2 (11-9, 9-11, 11-6, 5-11, 11-8, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Sayaka Hirano | 4-2 (11-8, 11-6, 7-11, 10-12, 13-11, 11-5) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 10 Oktober tot 12 Oktober 2011 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Irene Ivancan | 3-1 (11-6, 6-11, 11-7, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Kristin Silbereisen | 3-1 (6-11, 11-5, 11-7, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Linda Creemers | 3-0 (11-6, 11-7, 11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 8 Oktober tot 16 Oktober 2011 | ||||
Achtste finales | verslaat | Renata Strbikova | 4-1 (11-6, 11-4, 10-12, 13-11, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Irene Ivancan | 4-2 (11-13, 11-9, 4-11, 11-5, 11-9, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Top 16 - Groep A , 6 Februari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslaat | Daniela Monteiro Dodean | 4-3 (11-9, 10-12, 9-11, 11-9, 11-13, 11-9, 11-6) | |
Top 16 - Finaleronde van 6 Februari tot 7 Februari 2010 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Ruta Paskauskiene | 4-1 (13-11, 11-7, 5-11, 11-6, 11-7) | |
Top 16 - Groep A , 6 Februari 2010 | ||||
Groep A | verslaat | Jiaduo Wu | 4-1 (9-11, 11-2, 15-13, 11-1, 11-4) | |
Top 16 - Finaleronde van 6 Februari tot 7 Februari 2010 | ||||
Halve Finale | verslagen door | Jiao Li | 4-0 (11-5, 11-9, 14-12, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 11 September tot 15 September 2010 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Qian Li | 3-0 (11-7, 11-5, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Jie Xu | 3-1 (13-15, 11-9, 11-2, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep B , 7 Februari 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Tamara Boros | 4-2 (10-12, 11-6, 11-6, 7-11, 13-11, 11-7) | |
Groep B | verslagen door | Jie Li | 4-1 (11-7, 11-3, 10-12, 11-9, 11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
Achtste finales | verslaat | Anna Tikhomirova | 4-3 (10-12, 11-9, 12-14, 5-11, 11-6, 12-10, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jiaduo Wu | 4-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Finaleronde van 2 Februari tot 3 Februari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Qian Li | 4-2 (8-11, 8-11, 11-7, 12-10, 11-5, 11-9) | |
Olympische Spelen - Dames , 22 Augustus 2008 | ||||
Tweede Ronde | verslaat | Ruta Paskauskiene | 4-3 (8-11, 11-5, 11-8, 11-6, 4-11, 6-11, 11-3) | |
1/16de finales | verslagen door | Chen Wang | 4-1 (11-7, 11-7, 11-6, 11-13, 11-2) | |
Europees Kampioenschap Dames van 4 Oktober tot 12 Oktober 2008 | ||||
Achtste finales | verslaat | Elizabeta Samara | 4-2 (10-12, 11-7, 11-8, 11-1, 10-12, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Sandra Paovic | 4-2 (9-11, 9-11, 11-9, 11-9, 11-4, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Jia Liu | 4-2 (8-11, 11-6, 11-8, 7-11, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep A , 1 Februari 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslaat | Viktoria Pavlovich | 4-2 (11-9, 11-7, 4-11, 11-6, 7-11, 11-7) | |
Groep A | verslagen door | Jia Liu | 4-3 (10-12, 14-12, 7-11, 9-11, 11-8, 11-8, 13-11) | |
Top 16 - Finaleronde , 10 Februari 2007 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Jiao Li | 4-0 (11-6, 11-8, 11-6, 11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 25 Maart tot 1 April 2007 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Daniela Monteiro Dodean | 4-0 (11-7, 11-7, 11-3, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Top 16 - Groep B , 4 Februari 2006 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Nicole Struse | 11-8, 7-11, 12-10, 11-8, 5-11, 12-10) | |
Groep B | verslagen door | Nikoleta Stefanova | 4-1 (11-7, 11-9, 11-7, 5-11, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Top 16 - Groep B , 5 Februari 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslaat | Otilia Badescu | 4-2 (11-6, 11-5, 7-11, 11-5, 8-11, 11-8) | |
Groep B | verslaat | Svetlana Ganina | 4-0 (11-8, 11-1, 11-6, 11-5) | |
Top 16 - Finaleronde van 5 Februari tot 6 Februari 2005 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Nicole Struse | 4-1 (3-11, 11-8, 11-9, 11-8, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Jiao Li | 4-2 (6-11, 7-11, 12-10, 11-1, 11-9, 11-6) | |
Finale | verslagen door | Jia Liu | 4-3 (11-9, 12-14, 13-11, 11-9, 7-11, 7-11, 11-6) | |
Europees Kampioenschap Dames van 27 Maart tot 3 April 2005 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Mihaela Steff | 4-0 (11-7, 11-6, 11-4, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep C , 7 Februari 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep C | verslagen door | Viktoria Pavlovich | 4-3 (11-7, 11-2, 4-11, 11-6, 7-11, 1-11) | |
Groep C | verslagen door | Jie Schöpp | 4-3 (9-11, 11-9, 11-9, 2-11, 5-11, 11-4, 11-8) | |
Olympische Spelen - Dames van 14 Augustus tot 22 Augustus 2004 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Olufunke Oshonaike | 4-2 (10-12,12-10,14-16,11-6,15-13,11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Yana Tie | 4-1 (11-6, 6-11, 12-10, 14-12, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 29 Maart tot 6 April 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Monfardini Wenling Tan | 4-2 (11-5, 9-11, 11-8, 11-7, 5-11, 14-12) | |
Top 16 - Groep C , 1 Februari 2003 | ||||
Groep C | verslaat | Olga Nemes | 4-1 (11-8, 11-6, 11-6, 4-11, 11-8) | |
Groep C | verslaat | Eva Odorova | 4-2 (12-10, 11-9, 11-13, 12-14, 11-9, 11-7) | |
Top 16 - Finaleronde van 1 Februari tot 2 Februari 2003 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Nicole Struse | 4-3 (7-11, 3-11, 11-8, 11-9, 11-7, 8-11, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Jie Schöpp | 4-2 (11-9, 6-11, 7-11, 12-10, 11-9, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Europees Kampioenschap Dames)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep C , 9 Februari 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep C | verslagen door | Nicole Struse | 4-3 (11-9, 8-11, 8-11, 11-6, 12-10, 9-11, 12-10) | |
Groep C | verslagen door | Tamara Boros | 4-1 (11-7, 11-5, 11-8, 4-11, 11-7) | |
Europees Kampioenschap Dames van 30 Maart tot 7 April 2002 | ||||
Achtste finales | verslaat | Tanja Hain-Hofmann | 4-3 (11-7, 11-8, 11-9, 8-11, 5-11, 5-11, 11-2) | |
Kwartfinales | verslaat | Jia Liu | 4-2 (6-11, 17-15, 11-7, 11-4, 6-11, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Tamara Boros | 4-2 (11-6, 11-3, 11-5, 8-11, 4-11, 11-5) | |
Finale | verslagen door | Xialian Ni | 4-1 (11-4, 11-6, 9-11, 11-6, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Top 16 - Groep C , 3 Februari 2001 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep C | verslagen door | Otilia Badescu | 2-0 (21-16, 21-19) | |
Groep C | verslaat | Jie Schöpp | 2-0 (21-13, 21-13) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep B , 4 Februari 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslaat | Elke Schall | 3-1 (21-23, 21-10, 21-18, 22-20) | |
Groep B | verslagen door | Jie Schöpp | 3-0 (23-21, 21-15, 21-9) | |
Groep B | verslaat | Nicole Struse | 3-1 (21-13, 21-16, 20-22) | |
Groep B | verslagen door | Xialian Ni | 3-0 (21-8, 21-15, 21-10) | |
Groep B | verslaat | Irina Palina | 3-0 (21-10, 21-5, 21-15) | |
Olympische Spelen - Dames van 19 September tot 24 September 2000 | ||||
1/16de finales | verslaat | Irina Palina | 3-0 (21-15,21-16,21-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Jing Chen | 3-0 (21-14, 21-9, 21-14) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep A , 12 Februari 1999 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslaat | Bettine Vriesekoop | 3-2 (11-21, 21-15, 14-21, 21-12, 21-16) | |
Groep A | verslagen door | Jie Schöpp | 3-1 (21-17, 21-18, 12-21, 21-15) | |
Groep A | verslagen door | Olga Nemes | 3-2 (21-12, 18-21, 21-13, 13-21, 21-18) | |
Groep A | verslaat | Tamara Boros | 3-2 (14-21, 21-14, 16-21, 21-14, 21-16) | |
Groep A | verslagen door | Jing Tian-Zörner | 3-0 (21-13, 21-12, 21-15) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Top 16 - Groep B , Februari 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Tamara Boros | 3-2 (21-18, 20-22, 15-21, 21-11, 21-17) | |
Groep B | verslagen door | Nicole Struse | 3-0 (21-15, 21-11, 21-15) | |
Groep B | verslaat | Irina Palina | 3-0 (21-18, 21-19, 30-28) | |
Groep B | verslagen door | Jing Tian-Zörner | 3-1 (21-9, 19-21, 22-20, 21-16) | |
Groep B | verslaat | Marie Svensson | 3-2 (21-17, 12-21, 20-22, 21-15, 21-14) | |
Europees Kampioenschap Dames van 23 April tot 4 Mei 1998 | ||||
Achtste finales | verslaat | Anne Boileau | 3-0 (21-17, 21-16, 21-19) | |
Kwartfinales | verslaat | Jie Schöpp | 3-1 (10-21, 21-19, 21-17, 21-17) | |
Halve Finale | verslagen door | Xialian Ni | 3- ? |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Top 16 - Groep A , Februari 1997 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslagen door | Xialian Ni | 3-1 (21-7, 12-21, 21-18, 21-15) | |
Groep A | verslaat | Mirjam Kloppenburg | 3-1 (21-17, 21-17, 18-21, 21-13) | |
Groep A | verslagen door | Olga Nemes | 3-2 (21-15, 17-21, 21-18, 14-21, 21-10) | |
Groep A | verslaat | Elena Timina | 3-0 (21-18, 21-11, 21-10) | |
Groep A | verslaat | Marie Svensson | 21-14, 21-16, 21-19) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Europees Kampioenschap Dames)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames , 7 Mei 1996 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Mihaela Steff | 3-0 (21-10, 21-14, 21-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Emilia Ciosu | 3-1 (19-21, 21-12, 21-18, 21-14) | |
Halve Finale | verslaat | Jie Schöpp | 3-2 (21-15, 21-12, 11-21, 18-21, 21-8) | |
Finale | verslagen door | Nicole Struse | 3-0 (21-6, 21-18, 21-13) | |
Top 16 - Groep B , Februari 1996 | ||||
Groep B | verslagen door | Jie Schöpp | 3-1 (20-22, 21-19, 21-12, 21-12) | |
Groep B | verslaat | Elena Timina | 3-1 (22-24, 21-17, 21-19, 21-17) | |
Groep B | verslagen door | ASA Svensson | 3-0 (21-11, 21-16, 21-15) | |
Groep B | verslagen door | Bettine Vriesekoop | 3-2 (21-14, 17-21, 25-23, 17-21, 21-19) | |
Groep B | verslagen door | Xialian Ni | 3-0 (21-14, 21-15, 21-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames , 4 April 1994 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Alena Suchonkova | 3-0 (21-17, 21-14, 21-13) | |
Kwartfinales | verslagen door | Marie Svensson | 3-0 (21-12, 21-15, 21-16) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | G. Pota - K. Toth | verslaat | T. Gonderinger - X. Ni | 4-1 (11-8, 12-10, 11-6, 3-11, 11-7) |
Achtste finales | G. Pota - K. Toth | verslagen door | H. Fujii - M. Wakamiya | 4-3 (7-11, 13-11, 11-4, 11-13, 3-11, 11-9, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Dames - Dubbel)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 3 Nederlagen
Slovenian Open Dames - Dubbel van 25 Januari tot 29 Januari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | G. Pota - K. Toth | verslaat | A. Fukuhara - S. Hirano | 4-2 (11-9, 11-8, 6-11, 9-11, 11-8, 11-8) |
Halve Finale | G. Pota - K. Toth | verslagen door | N. Ding - Y. Guo | 4-3 (9-11, 11-4, 11-8, 6-11, 10-12, 11-8, 11-9) |
EK Dames - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/16de finales | G. Pota - K. Toth | verslaat | E. Stuckyte - I. Venslaviciute | 3-0 (11-5,11-8,11-6) |
Achtste finales | G. Pota - K. Toth | verslaat | B. Balazova - H. Matelova | 3-2 (10-12,18-16,11-7,9-11,11-4) |
Kwartfinales | G. Pota - K. Toth | verslaat | X. Li - Y. Xian | 4-3 (11-6,7-11,11-6,8-11,11-7,3-11,11-8) |
Halve Finale | G. Pota - K. Toth | verslaat | D. Madarasz - B. Eerland | 4-3 (7-11,11-8,4-11,11-4,13-11,13-15,11-9) |
Finale | G. Pota - K. Toth | verslagen door | D. Monteiro Dodean - E. Samara | 4-3 (7-11,8-11,9-11,11-7,11-7,21-19,11-5) |
Polish Open Dames - Dubbel van 7 November tot 11 November 2012 | ||||
Kwartfinales | G. Pota - K. Toth | verslaat | S. Hirano - S. Matsudaira | 4-1 (11-5,11-5,7-11,11-3,11-3) |
Halve Finale | G. Pota - K. Toth | verslagen door | I. Cheng - Y. Huang | 4-2 (14-12,9-11,14-12,11-2,8-11,13-11) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Qatar Open Dames - Dubbel van 9 Februari tot 13 Februari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | G. Pota - K. Toth | verslagen door | M. Kang - M. Song | 4-2 (11-13, 11-6, 11-8, 11-13, 14-12, 16-14) |
WK Dames - Dubbel van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/32ste finales | G. Pota - K. Toth | verslaat | Y. Chang - S. Chen | 4-2 (11-6, 11-13, 11-5, 9-11, 11-5, 12-10) |
1/16de finales | G. Pota - K. Toth | verslagen door | G. Dvorak - S. Ramirez | 4-1 (7-11, 12-10, 12-10, 11-6, 11-5) |
EK Dames - Dubbel van 8 Oktober tot 16 Oktober 2011 | ||||
Kwartfinales | K. Toth - G. Pota | verslaat | V. Pavlovich - S. Ganina | 4-0 (13-11, 11-7, 11-7, 11-8) |
Halve Finale | K. Toth - G. Pota | verslagen door | D. Monteiro Dodean - E. Samara | 4-3 (11-7, 10-12, 6-11, 12-14, 11-7, 11-7, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 11 September tot 19 September 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | K. Toth - G. Pota | verslaat | I. Vacenovska - R. Strbikova | 4-3 (7-11, 9-11, 11-3, 13-15, 11-9, 11-9, 13-11) |
Halve Finale | K. Toth - G. Pota | verslagen door | R. Paskauskiene - O. Fadeeva | 4-1 (11-9, 12-10, 9-11, 11-9, 13-11) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | K. Toth - G. Pota | verslagen door | Z. Barthel - K. Silbereisen | 4 : 3 |
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 0 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 4 Oktober tot 12 Oktober 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | K. Toth - G. Pota | verslaat | Q. Li - I. Kotikhina | 4-0 (11-3, 11-4, 11-7, 11-7) |
Halve Finale | K. Toth - G. Pota | verslaat | V. Pavlovich - O. Fadeeva | 4-0 (11-5, 11-5, 11-3, 11-6) |
Finale | K. Toth - G. Pota | verslaat | M. Tan - N. Stefanova | 4-2 (6-11, 11-4, 11-9, 11-13, 11-6, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Dames - Dubbel)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 25 Maart tot 1 April 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | G. Pota - K. Toth | verslaat | G. Dvorak - S. Ramirez | 4-0 (11-7, 11-9, 11-4, 11-7) |
Halve Finale | G. Pota - K. Toth | verslaat | E. Wosik - J. Wu | 4-3 (6-11, 4-11, 10-12, 11-5, 11-6, 11-8, 11-9) |
Finale | G. Pota - K. Toth | verslagen door | V. Pavlovich - S. Ganina | 4-3 (11-7, 3-11, 14-12, 7-11, 8-11, 11-9, 11-9) |
EK Gemengd - Dubbel van 25 Maart tot 1 April 2007 | ||||
Kwartfinales | A. Smirnov - K. Toth | verslaat | M. Yang - M. Tan | 4-2 (7-11, 7-11, 12-10, 11-5, 11-6, 11-6) |
Halve Finale | A. Smirnov - K. Toth | verslagen door | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | 4-0 (11-8, 11-9, 11-6, 12-10) |
WK Dames - Dubbel van 24 Mei tot 27 Mei 2007 | ||||
1/4 Finales | G. Pota - K. Toth | verslagen door | K. Kim - M. Park | 4-1 (12-10 12-10 16-14 9-11 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Dames - Dubbel)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 27 Maart tot 3 April 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | C. Batorfi - K. Toth | verslaat | T. Hain-Hofmann - E. Wosik | 4-2 (11-9, 8-11, 11-6, 4-11, 11-5, 11-3) |
Halve Finale | C. Batorfi - K. Toth | verslaat | S. Ganina - I. Palina | 4-0 (11-5, 12-10, 11-7, 14-12) |
Finale | C. Batorfi - K. Toth | verslagen door | T. Boros - M. Steff | 4-0 (11-6, 11-6, 13-11, 11-7) |
EK Gemengd - Dubbel van 27 Maart tot 3 April 2005 | ||||
Kwartfinales | K. Toth - A. Smirnov | verslaat | O. Badescu - A. Crisan | 4-2 (11-8, 11-3, 9-11, 11-13, 11-9, 11-9) |
Halve Finale | K. Toth - A. Smirnov | verslagen door | R. Budiene-Garkauskaite - A. Karakasevic | 4-0 (13-11, 11-8, 11-5, 11-4) |
WK Dames - Dubbel van 3 Mei tot 6 Mei 2005 | ||||
1/4 Finales | C. Batorfi - K. Toth | verslagen door | B. Yang - Y. Guo | 4-0 (11-7 11-7 11-8 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Olympische Spelen - Dubbel Dames van 17 Augustus tot 20 Augustus 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | C. Batorfi - K. Toth | verslagen door | T. Boros - C. Molnar | 4-1 (11-6, 9-11, 11-9, 11-3, 11-3) |
Overwinning : 1 (EK Gemengd - Dubbel)
Finale : 1 (EK Dames - Dubbel)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 29 Maart tot 6 April 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | C. Batorfi - K. Toth | verslaat | G. Melnik - O. Fadeeva | 4-3 (9-11, 7-11, 8-11, 11-7, 11-7, 11-7, 11-3) |
Halve Finale | C. Batorfi - K. Toth | verslaat | S. Erdelji - A. Erdelji | 4-2 (14-12, 9-11, 7-11, 11-7, 11-9, 11-6) |
Finale | C. Batorfi - K. Toth | verslagen door | T. Boros - M. Steff | 4-2 (7-11, 12-10, 11-9, 11-9, 5-11, 16-14) |
EK Gemengd - Dubbel van 29 Maart tot 6 April 2003 | ||||
Kwartfinales | W. Schlager - K. Toth | verslaat | L. Hielscher - T. Hofmann | 4-0 (11-7, 11-7, 11-2, 11-6) |
Halve Finale | W. Schlager - K. Toth | verslaat | D. Eloi - A. Palut | 4-1 (13-11, 11-4, 11-5, 7-11, 11-4) |
Finale | W. Schlager - K. Toth | verslaat | W. Chen - V. Pavlovich | 4-1 (12-14, 13-11, 11-6, 11-8, 11-5) |
WK Dames - Dubbel van 22 Mei tot 25 Mei 2003 | ||||
1/4 Finales | K. Toth - C. Batorfi | verslagen door | L. Jia - L. Ju | 4-1 (12-14 11-4 11-8 11-6 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 30 Maart tot 7 April 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | C. Batorfi - K. Toth | verslagen door | R. Budiene-Garkauskaite - J. Prusiene | 4-2 (6-11, 11-6, 2-11, 11-8, 11-8, 11-9) |
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 21 April tot 1 Mei 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | C. Batorfi - K. Toth | verslaat | A. Svensson - M. Svensson | 2-0 |
Finale | C. Batorfi - K. Toth | verslaat | X. Ni - P. Regenwetter | 2-1 |
Olympische Spelen - Dubbel Dames van 19 September tot 22 September 2000 | ||||
Achtste finales | C. Batorfi - K. Toth | verslaat | Q. Gotsch - J. Schöpp | 3-0 (21-16,21-16,21-19) |
1/4 Finales | C. Batorfi - K. Toth | verslaat | L. Eun-sil - S. Eun-mi | 3-0 (21-19 21-16 23-21) |
Halve Finales | C. Batorfi - K. Toth | verslagen door | J. Sun - Y. Ying | 3-1 (17-21 21-18 21-14 21-17) |
Om 3e/4e plaats | C. Batorfi - K. Toth | verslagen door | K. Moo-kyo - R. Ji-Hye | 3-2 (21-18 21-19 22-24 19-21 21-19) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 April tot 4 Mei 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | C. Batorfi - K. Toth | verslagen door | M. Svensson - O. Badescu | 2-1 (21-17, 14-21, 21-16) |
Overwinning : 1 (EK Gemengd - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 27 April tot 7 Mei 1996 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | C. Batorfi - K. Toth | verslagen door | R. Budiene-Garkauskaite - J. Prusiene | 2-0 (21-18, 21-15) |
EK Gemengd - Dubbel van 27 April tot 7 Mei 1996 | ||||
Kwartfinales | V. Samsonov - K. Toth | verslaat | V. Florea - A. Simion | 2-0 (21-14, 21-12) |
Halve Finale | V. Samsonov - K. Toth | verslaat | M. Shmyrev - G. Melnik | 2-0 (21-12, 21-19) |
Finale | V. Samsonov - K. Toth | verslaat | K. Kreanga - O. Badescu | 2-1 (19-21, 21-9, 21-11) |
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 24 Maart tot 4 April 1994 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | C. Batorfi - K. Toth | verslaat | N. Struse - C. Fischer | 2-1 (21-15, 16-21, 21-14) |
Halve Finale | C. Batorfi - K. Toth | verslaat | S. Plaisant - A. Boileau | 2-0 (21-17, 21-17) |
Finale | C. Batorfi - K. Toth | verslaat | E. Timina - I. Palina | 2-0 (21-17, 21-9) |
EK Gemengd - Dubbel van 25 Maart tot 4 April 1994 | ||||
Kwartfinales | V. Samsonov - K. Toth | verslagen door | C. Creanga - O. Badescu | 2-0 (21-14, 21-14) |