De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Zweden
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Olympische Spelen - Dames van 19 September tot 24 September 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jing Chen | 3-0 (25-23,21-6,22-20) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Top 16 - Groep B , Februari 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslaat | Irina Palina | 3-0 (21-16, 21-11, 21-13) | |
Groep B | verslagen door | Nicole Struse | 3-0 (21-7, 21-19, 22-20) | |
Groep B | verslaat | Jing Tian-Zörner | 3-2 (21-14, 17-21, 10-21, 21-12, 21-16) | |
Groep B | verslagen door | Krisztina Toth | 3-2 (21-17, 12-21, 20-22, 21-15, 21-14) | |
Groep B | verslaat | Tamara Boros | 3-1 (21-17, 17-21, 21-18, 21-14) | |
Top 16 - Finaleronde , Februari 1998 | ||||
Halve Finale | verslagen door | Xialian Ni | 3-1 (21-12, 20-22, 21-15, 21-13) | |
Europees Kampioenschap Dames van 23 April tot 4 Mei 1998 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Tamara Boros | 3-1 (21-17, 21-19, 14-21, 22-20) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep A , Februari 1997 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslagen door | Mirjam Kloppenburg | 3-1 (21-16, 21-11, 19-21, 21-19) | |
Groep A | verslagen door | Krisztina Toth | 21-14, 21-16, 21-19) | |
Groep A | verslaat | Elena Timina | 3-1 (21-19, 21-15, 13-21, 21-16) | |
Groep A | verslagen door | Xialian Ni | 3-0 (21-15, 21-14, 21-15) | |
Groep A | verslaat | Olga Nemes | 3-1 (21-17, 21-18, 16-21, 21-13) |
Overwinning : 1 (Europees Kampioenschap Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 3 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames , 4 April 1994 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Yong Tu | 3-2 (21-12, 21-15, 10-21, 21-23, 23-21) | |
Kwartfinales | verslaat | Krisztina Toth | 3-0 (21-12, 21-15, 21-16) | |
Halve Finale | verslaat | Jie Schöpp | 3-1 (16-21, 21-14, 21-18, 21-17) | |
Finale | verslaat | Gerdie Keen | 3-0 (21-12, 21-14, 21-18) | |
Top 16 - Groep A , Februari 1994 | ||||
Groep A | verslaat | Elena Timina | 3-1 (21-15, 21-16, 17-21, 21-14) | |
Groep A | verslaat | Csilla Batorfi | 3-0 (21-18, 21-6, 21-17) | |
Groep A | verslagen door | Mirjam Kloppenburg | 3-2 (16-21, 22-20, 22-20, 19-21, 21-17) | |
Groep A | verslagen door | Nicole Struse | 3-2 (17-21, 22-20, 21-14, 12-21, 21-12) | |
Groep A | verslagen door | Emilia Ciosu | 3-1 (21-17, 18-21, 21-18, 21-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep B , Februari 1993 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Olga Nemes | 3-2 (21-13, 21-18, 14-21, 17-21, 21-16) | |
Groep B | verslagen door | Csilla Batorfi | 3-2 (21-13, 19-21, 15-21, 21-13, 21-14) | |
Groep B | verslagen door | Emilia Ciosu | 3-2 (21-14, 23-21, 17-21, 21-23, 21-13) | |
Groep B | verslaat | Mirjam Kloppenburg | 3-1 (19-21, 21-12, 21-17, 21-14) | |
Groep B | verslaat | Daniela Gergelcheva | 3-0 (21-13, 22-20, 21-8) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep B , Februari 1992 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Bettine Vriesekoop | 3-2 (21-13, 11-21, 21-18, 17-21, 21-14) | |
Groep B | verslagen door | Otilia Badescu | 3-1 (18-21, 21-10, 21-19, 21-18) | |
Groep B | verslaat | Olga Nemes | 3-2 (21-7, 17-21, 17-21, 21-18, 22-20) | |
Groep B | verslaat | Yong Tu | 3-0 (21-15, 21-11, 21-9) | |
Groep B | verslaat | Jasna Fazlic | 3-2 (21-12, 15-21, 21-13, 13-21, 21-16) | |
Top 16 - Finaleronde , Februari 1992 | ||||
Halve Finale | verslaat | Daniela Gergelcheva | 3-1 (21-12, 12-21, 21-19, 21-18) | |
Finale | verslagen door | Csilla Batorfi | 3-0 (21-18, 21-17, 21-9) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Gemengd - Dubbel)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 21 April tot 1 Mei 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | A. Svensson - M. Svensson | verslagen door | C. Batorfi - K. Toth | 2-0 |
EK Gemengd - Dubbel van 21 April tot 1 Mei 2000 | ||||
Kwartfinales | I. Lupulesku - M. Svensson | verslaat | T. Wosik - E. Schall | 2-1 |
Halve Finale | I. Lupulesku - M. Svensson | verslaat | R. Tosic - S. Paovic | 2-1 |
Finale | I. Lupulesku - M. Svensson | verslagen door | A. Karakasevic - R. Budiene-Garkauskaite | 2-0 (21-19, 21-12) |
Overwinning : 0
Finales : 2 (EK Dames - Dubbel, EK Gemengd - Dubbel)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 April tot 4 Mei 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | M. Svensson - O. Badescu | verslaat | C. Batorfi - K. Toth | 2-1 (21-17, 14-21, 21-16) |
Halve Finale | M. Svensson - O. Badescu | verslaat | T. Boros - M. Steff | 2-1 (11-21, 21-18, 23-21) |
Finale | M. Svensson - O. Badescu | verslagen door | N. Struse - E. Schall | 2-0 (22-20, 21-9) |
EK Gemengd - Dubbel van 23 April tot 4 Mei 1998 | ||||
Kwartfinales | E. Lindh - M. Svensson | verslaat | M. Shmyrev - G. Melnik | 2-1 (18-21, 21-17, 21-17) |
Halve Finale | E. Lindh - M. Svensson | verslaat | M. Yang - A. Arisi | 2-0 (21-18, 21-18) |
Finale | E. Lindh - M. Svensson | verslagen door | I. Lupulesku - O. Badescu | 2-0 (21-14, 21-16) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Gemengd - Dubbel van 10 April tot 20 April 1992 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | T. Von Scheele - M. Svensson | verslagen door | C. Creanga - O. Badescu | 2-0 (21-19, 21-18) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 5 April tot 13 April 1986 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | B. Wiktorsson - M. Svensson | verslagen door | F. Bulatova - Y. Kovtun | 2-0 |