De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Wit-Rusland - 17 April 1976
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Hungarian Open Heren van 18 Februari tot 23 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Alexandre Cassin | 4-1 (11-1, 12-10, 7-11, 11-4, 12-10) | |
Qatar Open Heren van 3 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Gaoyuan Lin | 4-3 (5-11, 11-8, 11-7, 9-11, 11-5, 6-11, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Liam Pitchford | 4-2 (11-7, 11-7, 6-11, 12-10, 8-11, 18-16) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Samenvatting : 15 Overwinningen / 11 Nederlagen
Hungarian Open Heren van 17 Januari tot 20 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Dang Qiu | w.o. | |
Achtste finales | verslaat | Patrick Franziska | w.o. | |
Kwartfinales | verslagen door | Gaoyuan Lin | 4-2 (10-12, 11-7, 7-11, 11-9, 12-10, 11-9) | |
Top 16 - Finaleronde van 2 Februari tot 3 Februari 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Ovidiu Ionescu | 4-1 (11-3, 12-10, 9-11, 11-8, 11-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Panagiotis Gionis | 4-1 (11-7, 10-12, 11-4, 11-2, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Daniel Habesohn | 4-2 (11-9, 11-4, 9-11, 11-9, 6-11, 11-9) | |
Finale | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-3 (6-11, 11-8, 11-3, 14-16, 6-11, 11-7, 12-10) | |
Portugal Open Heren van 13 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Diogo Silva | 4-2 (12-10, 11-6, 11-5, 9-11, -9, 11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Tom Jarvis | 4-0 (11-3, 11-9, 11-5, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Deni Kozul | 4-0 (11-6, 11-8, 8, 11-3) | |
Kwartfinales | verslaat | Yingbin Xu | 4-1 (11-13, 11-9, 11-2, 13-11, 11-3) | |
Halve Finale | verslagen door | Gaoyuan Lin | 4-2 (11-7, 11-13, 8-11, 11-9, 11-8, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Heren van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Heming Hu | 4-0 (11-4, 11-7, 11-4, 11-3) | |
Tweede ronde | verslaat | Cédric Nuytinck | 4-0 (11-5, 11-9, 11-2, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Long Ma | 4-1 (11-6, 7-11, 11-6, 11-3, 11-8) | |
China Open Heren van 28 Mei tot 2 Juni 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jingkun Liang | 4-1 (15-13, 9-11, 11-9, 11-9, 13-11) | |
Europese Spelen - Heren van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
1/16de Finales | verslaat | Niagol Stoyanov | 4-3 (11-8, 14-16, 12-14, 10-12, 11-9, 11-2, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Kirill Skachkov | 4-2 (8-11, 11-4, 16-18, 11-4, 11-7, 13-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Timo Boll | 4-1 (10-12, 11-6, 16-14, 12-10, 11-7) | |
Bulgaria Open - Heren van 15 Augustus tot 18 Augustus 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yuta Tanaka | 4-1 (11-9, 8-11, 11-8, 11-9, 15-13) | |
Tsjechë - Heren van 22 Augustus tot 25 Augustus 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ruwen Filus | 4-1 (10-12, 11-9, 11-7, 11-8, 11-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-1 (11-7, 5-11, 11-5, 12-10, 11-7) | |
German Open Heren van 10 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Liam Pitchford | 4-3 (11-7, 4-11, 11-4, 8-11, 12-10, 12-14, 11-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Tomokazu Harimoto | 4-1 (11-2, 11-7, 11-5, 9-11, 11-6) | |
Wereldbeker Heren van 29 November tot 1 December 2019 | ||||
Groep A | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-2 (11-8, 11-5, 7-11, 11-7, 7-11, 11-6) | |
Groep A | verslagen door | Daniel Habesohn | 4-3 (11-8, 11-9, 7-11, 12-10, 5-11, 7-11, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 7 Nederlagen
Hungarian Open Heren van 18 Januari tot 21 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Patrick Franziska | 4-3 (9-11, 11-6, 11-9, 12-10, 9-11, 9-11, 11-5) | |
Top 16 - Finaleronde van 3 Februari tot 4 Februari 2018 | ||||
Achtste finales | verslaat | Kristian Karlsson | 4-3 (10-12, 9-11, 11-3, 8-11, 11-7, 11-6, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Mattias Karlsson | 4-1 (11-9, 11-8, 11-7, 10-12, 14-12) | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Jonathan Groth | 4-2 (7-11, 11-9, 12-10, 4-11, 9-11, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Timo Boll | 4-2 (12-10-12, 13-11-6, 13-11-4, 14-12-14, 13-11-5, 14-12-10 | |
Bulgaria Open - Heren van 16 Augustus tot 19 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yun-Ju Lin | 4-3 (11-4, 7-11, 11-7, 8-11, 11-9, 8-11, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Chih-Yuan Chuang | 4-1 (11-9, 9-11, 11-9, 15-13, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Tomokazu Harimoto | 4-2 (11-4, 11-8, 9-11, 3-11, 11-6, 11-5) | |
Tsjechë - Heren van 23 Augustus tot 26 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Marek Badowski | 4-1 (13-15, 11-5, 11-7, 11-7, 12-10) | |
Achtste finales | verslagen door | Tomokazu Harimoto | 4-3 (11-7, 7-11, 11-6, 11-13, 11-4, 8-11, 11-5) | |
Europees Kampioenschap Heren van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Mihai Bobocica | 4-1 (11-8, 11-8, 10-12, 11-9, 12-10) | |
1/16de finales | verslaat | Truls Moregard | 4-2 (12-10, 8-11, 6-11, 11-6, 11-8, 11-2) | |
Achtste finales | verslaat | Dimitrij Ovtcharov | 4-2 (9-11, 11-5, 11-9, 5-11, 11-5, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Ovidiu Ionescu | 4-3 (11-7, 8-11, 10-12, 15-13, 13-11, 6-11, 11-9) | |
Wereldbeker Heren van 19 Oktober tot 21 Oktober 2018 | ||||
Groep A | verslaat | Hugo Calderano | 4-1 (12-10-12, 11-9, 11-7, 16-14-12, 15-13-11) | |
Groep A | verslaat | Emmanuel Lebesson | 4-2 (11-6, 7-11, 11-6, 8-11, 11-3, 15-13-11) | |
Achtste finales | verslaat | Chun Ting Wong | 4-1 (11-6, 12-10, 11-9, 7-11, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Zhendong Fan | 4-0 (11-3, 11-6, 12-10, 11-6) |
Overwinningen : 2 (Wit-Rusland Open Heren, Australian Open - Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 10 Nederlagen
Hungarian Open Heren van 17 Januari tot 22 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Quentin Robinot | 4-1 (7-11, 11-8, 11-5, 11-9, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Jakub Dyjas | 4-1 (11-5, 3-11, 11-5, 11-5, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Kun Shang | 4-2 (7-11, 11-8, 11-9, 11-8, 8-11, 11-8) | |
Top 16 - Groep B , 3 Februari 2017 | ||||
Groep B | verslagen door | Lei Kou | 3-0 (11-9, 11-9, 11-7) | |
Groep B | verslagen door | Tiago Apolonia | 3-1 (12-10, 8-11, 11-5, 15-13) | |
Groep B | verslagen door | Emmanuel Lebesson | 3-2 (13-15, 11-4, 6-11, 11-6, 11-9) | |
Indian Open Heren van 14 Februari tot 19 Februari 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Asuka Sakai | 4-0 (11-5, 12-10, 11-9, 11-4) | |
Qatar Open Heren van 21 Februari tot 26 Februari 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mattias Karlsson | 4-2 (8-11, 10-12, 11-7, 11-6, 11-9, 11-9) | |
Wit-Rusland Open Heren van 15 Maart tot 19 Maart 2017 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Guillermo Martinez | 4-0 | |
1/16de finales | verslaat | Tomasz Lewandowski | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Viacheslav Burov | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Viktor Yefimov | 4-0 | |
Halve Finale | verslaat | Chia-Hung Sun | 4-0 | |
Finale | verslaat | Zengyi Wang | 4-2 | |
Wereldkampioenschap Heren van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Xinyu Yang | 4-0 (11-8, 11-5, 11-3, 11-2) | |
Tweede ronde | verslaat | Sin Hyok Pak | 4-1 (11-8, 13-15, 11-9, 11-4, 11-2) | |
1/16de finales | verslaat | Panagiotis Gionis | 4-0 (11-6, 11-5, 11-7, 11-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Sang-su Lee | 4-0 (11-9, 11-1, 11-3, 11-9) | |
China Open Heren van 20 Juni tot 25 Juni 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tomokazu Harimoto | 4-3 (11-4, 9-11, 11-5, 9-11, 8-11, 11-5, 11-8) | |
Australian Open - Heren van 4 Juli tot 7 Juli 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Cheng-Ting Liao | 4-0 (11-9, 11-7, 11-8, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Ning Gao | 4-1 (6-11, 11-7, 11-2, 11-9, 19-17) | |
Kwartfinales | verslaat | Kenta Matsudaira | 4-1 (11-8, 11-9, 8-11, 11-8, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Paul Drinkhall | 4-1 (11-8, 11-4, 11-6, 7-11, 11-7) | |
Finale | verslaat | Simon Gauzy | 4-1 (11-13, 11-8, 11-5, 11-8, 11-8) | |
German Open Heren van 7 November tot 12 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yu Zhou | 4-1 (11-6, 8-11, 11-2, 12-10, 11-5) | |
Finale Pro Tour Heren van 14 December tot 17 December 2017 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Chun Ting Wong | 4-3 (11-3, 12-10, 9-11, 13-11, 4-11, 8-11, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (German Open Heren)
Samenvatting : 13 Overwinningen / 11 Nederlagen
German Open Heren van 27 Januari tot 31 Januari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Ping Li | 4-1 (11-6, 11-5, 11-6, 4-11, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Timo Boll | 4-0 (12-10, 12-10, 11-9, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Chih-Yuan Chuang | 4-1 (11-6, 11-9, 7-11, 11-8, 11-3) | |
Finale | verslagen door | Long Ma | 4-1 (11-7, 11-6, 11-4, 10-12, 11-5) | |
Kuwait Open Heren van 16 Maart tot 20 Maart 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Sang-su Lee | 4-3 (9-11, 11-7, 11-2, 11-4, 6-11, 10-12, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Long Ma | 4-1 (11-8, 11-3, 11-6, 7-11, 11-6) | |
Qatar Open Heren van 23 Maart tot 27 Maart 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Alexander Shibaev | 4-1 (10-12, 11-5, 11-3, 11-8, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Zhendong Fan | 4-2 (11-7, 9-11, 11-4, 9-11, 11-9, 11-5) | |
OKT Europa - Heren - Groep Rood van 12 April tot 16 April 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Florent Lambiet | 4-1 (4-11, 11-4, 11-6, 11-5, 13-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Emmanuel Lebesson | 4-0 (11-6, 11-0, 11-0, 11-0) | |
Japan Open Heren van 15 Juni tot 19 Juni 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Stefan Fegerl | 4-3 (9-11, 11-3, 11-13, 11-4, 7-11, 11-7, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jike Zhang | 4-2 (11-8, 5-11, 15-13, 11-2, 8-11, 11-6) | |
Olympische Spelen - Heren van 6 Augustus tot 19 Augustus 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kristian Karlsson | 4-2 (9-11, 11-7, 8-11, 11-5, 11-7, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Paul Drinkhall | 4-2 (11-9, 11-6, 11-8, 15-17, 7-11, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Dimitrij Ovtcharov | 4-2 (8-11, 11-7, 19-17, 4-11, 11-2, 14-12) | |
Halve Finale | verslagen door | Jike Zhang | 4-1 11-9, 13-11, 12-10, 6-11, 11-9) | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Jun Mizutani | 4-1 (11-4, 11-9, 6-11, 14-12, 11-8) | |
China Open Heren van 14 September tot 18 September 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Min-seok Kim | 4-0 (11-5, 11-7, 11-4, 11-3) | |
Kwartfinales | verslagen door | Long Ma | 4-0 (11-9, 11-6, 11-8, 11-8) | |
Wereldbeker Heren van 1 Oktober tot 3 Oktober 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Sang-su Lee | 4-1 (11-9, 7-11, 12-10, 16-14, 11-6) | |
Europees Kampioenschap Heren van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Elia Schmid | 4-1 (10-12, 11-7, 11-5, 11-5, 11-9) | |
1/16de finales | verslaat | Mattias Karlsson | 4-2 (11-8, 6-11, 11-4, 11-9, 8-11, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Robert Gardos | 4-3 (12-10, 11-8, 4-11, 6-11, 11-5, 7-11, 11-7) | |
Finale Pro Tour Heren van 8 December tot 11 December 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Yuto Muramatsu | 4-3 (11-5, 11-7, 5-11, 6-11, 1-11, 11-9, 11-6) |
Overwinning : 1 (Qatar Open Heren)
Finale : 1 (Europese Spelen - Heren)
Samenvatting : 17 Overwinningen / 7 Nederlagen
Top 16 - Groep C van 6 Februari tot 7 Februari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep C | verslaat | João Monteiro | 3-1 (11-7, 9-11, 11-8, 11-9) | |
Groep C | verslaat | Bastian Steger | 3-1 (11-2, 11-4, 7-11, 12-10) | |
Groep C | verslagen door | Panagiotis Gionis | 3-0 (12-10, 11-7, 11-9) | |
Qatar Open Heren van 17 Februari tot 22 Februari 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Bastian Steger | 4-1 (11-6, 11-7, 11-8, 8-11, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | João Monteiro | 4-1 (8-11, 11-9, 11-6, 11-9, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Chih-Yuan Chuang | 4-0 (13-11, 14-12, 11-5, 11-7) | |
Finale | verslaat | Dimitrij Ovtcharov | 4-1 (11-9, 11-8, 15-13, 6-11, 11-9) | |
German Open Heren van 18 Maart tot 22 Maart 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Kenta Matsudaira | 4-3 (11-6, 10-12, 11-13, 7-11, 11-8, 11-5, 11-9 ) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jike Zhang | 4-3 (8-11, 9-11, 9-11, 11-3, 11-8, 13-11, 11-5) | |
Spanish Open Heren van 25 Maart tot 29 Maart 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Alexander Shibaev | 4-2 (9-11, 11-5, 12-14, 11-5, 11-9, 12-10) | |
Wereldkampioenschap Heren van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Marko Jevtovic | 4-1 (11-8,11-5,8-11,11-8,11-9) | |
1/32ste finales | verslaat | Benedek Olah | 4-1 (12-10, 11-1, 11-5, 6-11, 11-4) | |
1/16de finales | verslaat | João Geraldo | 4-0 (11-5, 11-6, 12-10, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Jike Zhang | 4-1 (11-5, 12-14, 11-2, 11-2, 11-9) | |
Europese Spelen - Heren van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Simon Gauzy | 4-2 (11-4, 4-11, 9-11, 11-2, 13-11, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Tiago Apolonia | 4-0 (11-9, 11-6, 11-3, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Lei Kou | 4-1 (10-12, 12-10, 11-4, 11-8, 11-4) | |
Finale | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-3 (10-12, 7-11, 11-9, 11-3, 9-11, 11-7, 11-8) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Daniel Gorak | 3-2 (9-11,8-11,11-3,11-4,11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Jakub Dyjas | 3-1 (14-12,11-7,9-11,11-8) | |
Europees Kampioenschap Heren van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Omri Ben Ari | 4-0 (11-2,11-2,11-3,11-3) | |
1/16de finales | verslagen door | Kirill Skachkov | 4-2 (12-14, 11-6, 11-9, 11-13, 15-13, 11-4) | |
Finale Pro Tour Heren van 10 December tot 13 December 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Koki Niwa | 4-1 (11-9, 11-3, 6-11, 11-7, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Xin Xu | 4-2 (10-12, 14-12, 11-3, 10-12, 11-8, 12-10) |
Overwinningen : 4 (Wit-Rusland Open Heren, Belgium Open - Heren, Wit-Rusland Open Heren, Belgium Open - Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 3 Nederlagen
Qatar Open Heren van 19 Februari tot 23 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Adrian Crisan | 4-3 (5-11, 11-6, 1-11, 11-7, 10-12, 11-5, 12-10) | |
German Open Heren van 26 Maart tot 30 Maart 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Seiya Kishikawa | 4-3 (4-11, 8-11, 11-9, 11-7, 3-11, 11-1, 11-6) | |
Wit-Rusland Open Heren van 21 Augustus tot 24 Augustus 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Robert Floras | 4-0 (11-9, 11-5, 11-8, 11-3) | |
Kwartfinales | verslaat | Stéphane Ouaiche | 4-0 (11-5, 11-2, 11-9, 11-5) | |
Halve Finale | verslaat | Vasily Lakeev | 4-1 (9-11, 11-4, 11-1, 11-4, 11-8) | |
Finale | verslaat | Zengyi Wang | 4-1 (11-6, 11-4, 8-11, 11-3, 11-6) | |
Belgium Open - Heren van 10 September tot 13 September 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Marco Rech Daldosso | 4-2 (7-11, 11-7, 11-7, 11-9, 10-12, 12-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Benjamin Brossier | 4-1 (7-11, 11-6, 11-8, 11-3, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Tiago Apolonia | 4-0 (11-6, 11-8, 11-3, 11-3) | |
Finale | verslaat | Simon Arvidsson | 4-1 (8-11, 11-5, 11-9, 11-9, 11-6) | |
Finale Pro Tour Heren van 11 December tot 15 December 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Kohei Sambe | 4-2 (11-5, 6-11, 12-10, 8-11, 11-5, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Peng Tang | 4-1 (11-9, 11-6, 11-9, 9-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Europees Kampioenschap Heren, Wereldbeker Heren)
Samenvatting : 16 Overwinningen / 5 Nederlagen
Wereldkampioenschap Heren van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Panagiotis Gionis | 4-2 (11-7, 6-11, 11-1, 11-5, 7-11, 11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Andrej Gacina | 4-1 (11-7, 6-11, 13-11, 11-3, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Kenta Matsudaira | 4-3 (3-11, 15-13, 12-14, 11-8, 11-9, 3-11, 11-8) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 4 Oktober tot 7 Oktober 2013 | ||||
Achtste finales | verslaat | Carlos Machado | 3-1 (10-12,12-10,11-6,11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Marc Duran | 3-2 (9-11,11-9,11-9,7-11,11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Andrej Gacina | 3-0 (11-9,11-4,15-13) | |
Kwartfinales | verslaat | Ruiwu Tan | 3-1 (11-7,7-11,11-8,15-13) | |
Halve Finale | verslaat | Kalinikos Kreanga | 3-2 (12-10,11-13,9-11,11-8,11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Panagiotis Gionis | 3-2 (12-10,9-11,7-11,11-8,11-9) | |
Europees Kampioenschap Heren van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | João Geraldo | 4-1 (11-4, 11-3, 11-9, 6-11, 11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Emmanuel Lebesson | 4-1 (11-4, 11-7, 11-5, 6-11, 11-5) | |
Achtste finales | verslaat | Ruiwu Tan | 4-0 (11-4, 11-6, 11-8, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Stefan Fegerl | 4-1 (11-9, 11-13, 11-7, 14-12, 11-5) | |
Halve Finale | verslaat | Panagiotis Gionis | 4-2 (11-4, 11-9, 10-12, 11-8, 7-11, 11-8) | |
Finale | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-0 (11-4, 11-7, 12-10, 11-8) | |
Wereldbeker Heren van 25 Oktober tot 27 Oktober 2013 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Chih-Yuan Chuang | 4-1 (11-6, 11-13, 14-12, 11-3, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Timo Boll | 4-0 (11-8, 11-4, 11-8, 11-8) | |
Finale | verslagen door | Xin Xu | 4-1 (11-6, 12-14, 11-8, 11-9, 11-7) | |
German Open Heren van 13 November tot 17 November 2013 | ||||
Achtste finales | verslaat | Yu Zhou | 4-0 (11-7, 11-9, 11-8, 14-12) | |
Kwartfinales | verslaat | Marcos Freitas | 4-3 (9-11, 9-11, 11-8, 11-8, 11-9, 11-13, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Zhendong Fan | 4-2 (3-11, 11-2, 4-11, 11-8, 11-9, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 7 Nederlagen
Top 16 - Groep D van 4 Februari tot 5 Februari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslaat | Marcos Freitas | 4-2 (11-5, 11-9, 5-11, 6-11, 11-2, 11-9) | |
Groep D | verslaat | Adrian Crisan | 4-1 (11-2, 11-7, 11-6, 10-12, 11-6) | |
Top 16 - Finaleronde , 7 Februari 2012 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Bojan Tokic | 4-1 (11-9, 11-7, 11-6, 6-11, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Kirill Skachkov | 4-3 (6-11, 12-10, 1-11, 11-8, 10-12, 12-10, 13-11) | |
Qatar Open Heren van 7 Februari tot 12 Februari 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Hao Wang | 4-2 (11-6,10-12,11-6,11-7,7-11,11-6) | |
Spanish Open Heren van 18 April tot 22 April 2012 | ||||
Achtste finales | verslaat | Kenji Matsudeira | 4-0 (11-5, 11-4, 11-4, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Ning Gao | 4-0 (11-4, 11-4, 12-10, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Jungwoo Lee | 4-3 (6-11, 11-7, 12-10, 11-7, 9-11, 8-11, 11-6) | |
Olympische Spelen - Heren van 28 Juli tot 2 Augustus 2012 | ||||
Derde Ronde | verslaat | William Henzell | 4-3 (12-10, 8-11, 11-13, 11-9, 11-9, 8-11, 11-7) | |
1/8ste Finales | verslagen door | Jike Zhang | 4-3 (4-11, 11-7, 11-5, 8-11, 8-11, 11-7, 11-7) | |
China Harmony Open Heren van 22 Augustus tot 26 Augustus 2012 | ||||
Achtste finales | verslaat | Kenta Matsudaira | 4-1 ( 10-12,11-6,12-10,11-8,11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Shuai Hao | 4-1 (11-4, 11-7, 11-8, 8-11, 11-6) | |
Wereldbeker Heren van 28 September tot 30 September 2012 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Chih-Yuan Chuang | 4-3 (9-11,11-6,6-11,11-7,12-10,10-12,12-10) | |
Om 3e/4e plaats | verslaat | Xin Xu | 4-2 (11-8,11-5,7-11,11-3,6-11,11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Timo Boll | 4-2 (7-11,8-11,11-7,11-7,11-7,12-10) | |
Europees Kampioenschap Heren van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Mattias Karlsson | 4-1 (7-11,11-2,11-6,11-7,11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Zoran Primorac | 4-0 (11-8,11-6,11-6,11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Ruwen Filus | 4-0 (11-7,11-7,11-9,11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Bastian Steger | 4-0 (13-11,11-4,11-8,11-6) |
Overwinning : 1 (Morocco Open Heren)
Finales : 3 (Spanish Open Heren, Top 16 - Finaleronde, Spanish Open Heren)
Samenvatting : 12 Overwinningen / 5 Nederlagen
Top 16 - Groep A , 5 Februari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslagen door | Adrian Crisan | 4-2 (7-11, 11-7, 11-9, 11-6, 4-11, 11-9) | |
Groep A | verslaat | Robert Gardos | 4-1 (10-12, 11-8, 11-4, 11-5, 11-5) | |
Top 16 - Finaleronde van 5 Februari tot 6 Februari 2011 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Bastian Steger | 4-1 (11-8, 11-6, 7-11, 11-7, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Alexei Smirnov | 4-1 (11-3, 11-5, 8-11, 11-6, 11-5) | |
Finale | verslagen door | Kalinikos Kreanga | 4-3 (11-8, 9-11, 12-10, 13-11, 6-11, 3-11, 11-9) | |
Spanish Open Heren van 6 April tot 10 April 2011 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Min-seok Kim | 4-3 (11-8, 5-11, 11-9, 5-11, 11-6, 10-12, 12-10) | |
Halve Finale | verslaat | Ahmet Li | 4-2 (11-9,9-11,11-6,9-11,11-7,11-7) | |
Finale | verslagen door | Sangeun Oh | 4-1 (11-9, 17-15, 5-11, 11-6, 12-10) | |
Wereldkampioenschap Heren van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/64ste finales | verslaat | Paul Drinkhall | 4-0 (11-7, 11-6, 11-8, 11-5) | |
1/32ste finales | verslaat | Robert Gardos | 4-0 (11-3, 11-7, 11-8, 11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Alexander Shibaev | 4-1 (11-5, 11-8, 6-11, 11-5, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Qi Chen | 4-3 (6-11, 11-6, 11-6, 12-14, 11-6, 6-11, 11-9) | |
Morocco Open Heren van 14 Juli tot 17 Juli 2011 | ||||
Kwartfinales | verslaat | El-Sayed Lashin | 4-2 (11-5, 12-10, 6-11, 12-10, 9-11, 11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Marcos Freitas | 4-2 (11-9,8-11,11-8,11-8,5-11,11-1) | |
Finale | verslaat | Jean-Michel Saive | 4-0 (11-8,11-8,11-3,18-16) | |
Europees Kampioenschap Heren van 8 Oktober tot 16 Oktober 2011 | ||||
Achtste finales | verslaat | Marcos Freitas | 4-1 (11-3, 11-4, 10-12, 11-4, 14-12) | |
Kwartfinales | verslagen door | Patrick Baum | 4-1 (11-6, 11-9, 1-11, 11-9, 11-8) |
Overwinningen : 4 (Polish Open Heren, Morocco Open Heren, Korea Open Heren, Polish Open Heren)
Finales : 2 (Top 16 - Finaleronde, EK - Landenwedstrijd Heren)
Samenvatting : 19 Overwinningen / 5 Nederlagen
Top 16 - Groep D , 6 Februari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslaat | Jon Persson | 4-1 (11-9, 9-11, 11-6, 11-4, 11-9) | |
Groep D | verslaat | Christian Suss | 4-1 (5-11, 11-7, 11-9, 11-6, 12-10) | |
Top 16 - Finaleronde van 6 Februari tot 7 Februari 2010 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Zoran Primorac | 4-1 (11-7, 14-12, 11-6, 8-11, 11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Weixing Chen | 4-0 (11-7, 11-2, 11-7, 11-7) | |
Finale | verslagen door | Timo Boll | 4-2 (10-12, 11-9, 10-12, 11-9, 11-8, 11-2) | |
Morocco Open Heren van 22 Juli tot 26 Juli 2010 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Benjamin Rogiers | 4-0 (11-9,11-8,11-6,11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Adrien Mattenet | 4-2 (10-12, 11-6, 11-5, 11-5, 11-13, 11-5) | |
Finale | verslaat | Jean-Michel Saive | 4-0 (13-11, 11-3, 11-8, 11-6) | |
Korea Open Heren van 11 Augustus tot 15 Augustus 2010 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Ning Gao | 4-1 (11-8, 5-11, 11-7, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Sangeun Oh | 4-1 (11-7, 11-9, 3-11, 11-8, 11-5) | |
Finale | verslaat | Saehyuk Joo | 4-3 (11-8, 6-11, 8-11, 11-4, 11-5, 6-11, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 11 September tot 15 September 2010 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Werner Schlager | 3-0 (11-2, 11-4, 11-3) | |
Kwartfinales | verslaat | Robert Gardos | 3-0 (11-4, 11-7, 11-1) | |
Halve Finale | verslaat | Dmitrij Prokopcov | 3-0 (11-8, 11-3, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Petr Korbel | 3-1 (8-11, 11-3, 11-7, 11-8) | |
Finale | verslagen door | Christian Suss | 3-2 (7-11, 11-8, 8-11, 11-8, 11-8) | |
Europees Kampioenschap Heren van 11 September tot 19 September 2010 | ||||
Achtste finales | verslaat | Tiago Apolonia | 4-0 (11-9, 11-9, 12-10, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Patrick Baum | 4-3 (6-11, 13-11, 9-11, 12-10, 3-11, 11-7) | |
Wereldbeker Heren van 29 Oktober tot 31 Oktober 2010 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Jun Mizutani | 4-3 (11-9, 7-11, 6-11, 11-5, 11-8, 7-11, 11-6) | |
Polish Open Heren van 10 November tot 14 November 2010 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Alexei Smirnov | 4-1 (11-8,11-9,11-4,5-11,11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Seungmin Ryu | 4-1 (13-11,8-11,11-2,11-7,11-4) | |
Finale | verslaat | Dimitrij Ovtcharov | 4-1 (11-7,11-4,11-6,6-11,11-3) | |
Finale Pro Tour Heren van 16 December tot 19 December 2010 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Chih-Yuan Chuang | 4-1 (11-7, 11-3, 6-11, 11-2, 11-8 | |
Halve Finale | verslagen door | Jun Mizutani | 4-2 (11-9, 11-9, 11-9, 7-11, 5-11, 11-9) |
Overwinning : 1 (Wereldbeker Heren)
Finale : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep D , 7 Februari 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslaat | Weixing Chen | 4-2 (11-6, 13-15, 11-9, 11-8, 8-11, 11-9) | |
Groep D | verslaat | Ruiwu Tan | 4-0 (11-9, 12-10, 11-8, 11-8) | |
Top 16 - Finaleronde van 7 Februari tot 8 Februari 2009 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Adrian Crisan | 4-2 (11-5, 9-11, 11-6, 12-10, 9-11, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Kalinikos Kreanga | 4-1 (11-7, 11-3, 11-4, 9-11, 11-9) | |
Finale | verslagen door | Timo Boll | 4-3 (5-11, 7-11, 11-6, 11-13, 11-4, 11-9, 11-9) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Werner Schlager | 3-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Robert Gardos | 3-0 | |
Europees Kampioenschap Heren van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
Achtste finales | verslaat | João Monteiro | 4-2 (11-7, 11-3, 11-13, 11-13, 11-6, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Werner Schlager | 4 : 3 | |
Wereldbeker Heren van 16 Oktober tot 18 Oktober 2009 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Dimitrij Ovtcharov | 4-1 (11-8,11-5,11-8,8-11,11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Long Ma | 4-3 (7-11, 11-5, 8-11, 11-4, 14-12, 11-8) | |
Finale | verslaat | Qi Chen | 4-1 (11-4, 5-11, 11-7, 11-5, 13-11) |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Top 16 - Finaleronde, Europees Kampioenschap Heren)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Finaleronde van 2 Februari tot 3 Februari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Kalinikos Kreanga | 4-2 (11-9, 11-8, 3-11, 8-11, 11-5, 11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Alexei Smirnov | 4-0 (11-4, 11-4, 11-7, 11-7) | |
Finale | verslagen door | Werner Schlager | 4-2 (8-11, 11-8, 11-13, 11-9, 11-1, 11-8) | |
Olympische Spelen - Heren , 23 Augustus 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Christian Suss | 4-0 (15-13, 11-6, 11-9, 11-4) | |
1/8 Finales | verslagen door | Jörgen Persson | 4-3 (7-11, 8-11, 11-9, 11-13, 11-7, 12-10, 11-9) | |
Europees Kampioenschap Heren van 4 Oktober tot 12 Oktober 2008 | ||||
Achtste finales | verslaat | Bastian Steger | 4-3 (9-11, 11-4, 11-5, 13-11, 9-11, 10-12, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Weixing Chen | 4-0 (11-6, 11-6, 11-6, 11-5) | |
Halve Finale | verslaat | Robert Gardos | 4-0 (11-5, 11-6, 12-10, 11-4) | |
Finale | verslagen door | Timo Boll | 4-2 (12-14, 12-10, 11-5, 11-7, 7-11, 11-5) |
Overwinning : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Finale : 1 (Europees Kampioenschap Heren)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
Top 16 - Groep D , 1 Februari 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslagen door | Kalinikos Kreanga | 4-2 (8-11, 12-10, 11-8, 11-9, 12-14, 11-4) | |
Groep D | verslaat | Adrian Crisan | 4-3 (10-12, 8-11, 11-9, 11-5, 7-11, 11-9, 11-8) | |
Top 16 - Finaleronde , 10 Februari 2007 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Timo Boll | 4-3 (8-11, 16-14, 11-7, 11-5, 3-11, 4-11, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Alexei Smirnov | 4-2 (11-9, 11-13, 11-8, 8-11, 11-6, 11-6) | |
Finale | verslaat | Kalinikos Kreanga | 4-1 (11-5, 8-11, 11-9, 13-11, 11-8) | |
Europees Kampioenschap Heren van 25 Maart tot 1 April 2007 | ||||
Achtste finales | verslaat | Christian Suss | 4-0 (11-7, 11-7, 11-3, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Jens Lundqvist | 4-0 (11-9, 12-10, 11-4, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Michael Maze | 4-0 (11-6, 11-9, 11-9, 11-8) | |
Finale | verslagen door | Timo Boll | 4-1 (11-7, 11-7, 11-3, 8-11, 11-6) | |
Wereldkampioenschap Heren van 24 Mei tot 27 Mei 2007 | ||||
1/4 Finales | verslagen door | Lin Ma | 4-1 (11-9 11-7 12-10 9-11 11-6) | |
Wereldbeker Heren van 12 Oktober tot 14 Oktober 2007 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Timo Boll | 4-1 (11-3,11-8,11-7,2-11,11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Top 16 - Groep D , 4 Februari 2006 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslagen door | Michael Maze | 4-3 (5-11, 11-7, 3-11, 4-11, 13-11, 13-11, 11-7) | |
Groep D | verslaat | Lucjan Blaszczyk | 4-1 (11-9, 10-12, 11-6, 11-9, 11-9) | |
Top 16 - Finaleronde van 4 Februari tot 5 Februari 2006 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Timo Boll | 4-1 (11-7, 11-13, 11-9, 11-9, 11-7) | |
Wereldbeker Heren van 27 Oktober tot 29 Oktober 2006 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Weixing Chen | 4-1 (11-7,11-7,5-11,11-8,11-6) | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Liqin Wang | 4-3 (11-9,8-11,12-10,6-11,11-9,10-12,11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Hao Wang | 4-0 (11-5, 11-6, 11-8, 11-8) |
Overwinning : 1 (Europees Kampioenschap Heren)
Finale : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep B , 5 Februari 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslaat | Michael Maze | 4-3 (3-11, 11-5, 8-11, 14-12, 11-8, 9-11, 11-6) | |
Groep B | verslaat | Alexei Smirnov | 4-2 (15-13, 11-7, 12-14, 11-6, 3-11, 11-4) | |
Top 16 - Finaleronde van 5 Februari tot 6 Februari 2005 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Werner Schlager | 4-0 (11-8, 12-10, 11-3, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Damien Eloi | 4-1 (11-2, 11-4, 8-11, 11-7, 11-5) | |
Finale | verslagen door | Alexei Smirnov | 4-2 (11-4, 6-11, 11-9, 13-11, 7-11, 14-12) | |
Europees Kampioenschap Heren van 27 Maart tot 3 April 2005 | ||||
Achtste finales | verslaat | Aleksandar Karakasevic | 4-0 (12-10, 13-11, 11-5, 11-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Adrian Crisan | 4-3 (5-11, 11-4, 11-3, 11-9, 8-11, 7-11, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Kalinikos Kreanga | 4-2 (9-11, 11-13, 11-7, 11-3, 11-2, 11-4) | |
Finale | verslaat | Jean-Michel Saive | 4-1 (11-6, 9-11, 11-9, 11-5, 11-8) | |
Wereldbeker Heren van 22 Oktober tot 23 Oktober 2005 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Michael Maze | 4-1 (13-11,11-3,11-5,3-11,11-9) | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Lin Ma | 4-2 (11-9,11-7,9-11,11-8,8-11,13-11) | |
Halve Finale | verslagen door | Hao Wang | 4-1 (11-8, 7-11, 11-9, 11-4, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep D , 7 Februari 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslagen door | Petr Korbel | 4-3 (6-11, 12-10, 11-5, 13-15, 5-11, 15-13, 11-6) | |
Groep D | verslaat | Jan-Ove Waldner | 4-0 (11-2, 11-5, 15-13, 11-8) | |
Top 16 - Finaleronde van 7 Februari tot 8 Februari 2004 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Werner Schlager | 4-3 (11-5, 6-11, 8-11, 11-8, 11-4, 7-11, 11-8) | |
Olympische Spelen - Heren van 14 Augustus tot 23 Augustus 2004 | ||||
1/16de finales | verslaat | Lucjan Blaszczyk | 4-2 (11-5, 5-11, 12-10, 8-11, 11-4, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Chu Yan Leung | 4-3 (11-7, 6-11, 11-9, 6-11, 11-5, 7-11, 11-8) |
Overwinning : 1 (Europees Kampioenschap Heren)
Finale : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Heren van 29 Maart tot 6 April 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Trinko Keen | 4-1 (12-10, 11-8, 11-7, 11-13, 11-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Alexei Smirnov | 4-0 (11-5, 12-10, 11-9, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Timo Boll | 4-0 (11-5, 11-8, 11-3, 11-8) | |
Finale | verslaat | Torben Wosik | 4-0 (11-7, 12-10, 12-10, 11-3) | |
Top 16 - Groep D , 1 Februari 2003 | ||||
Groep D | verslaat | Jörg Rosskopf | 4-2 (8-11, 11-5, 11-4, 13-11, 11-13, 11-5) | |
Groep D | verslaat | Patrick Chila | 4-0 (11-1, 11-8, 11-6, 11-6) | |
Top 16 - Finaleronde van 1 Februari tot 2 Februari 2003 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Danny Heister | 4-0 (12-10, 11-8, 11-6, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Michael Maze | 4-0 (11-7, 12-10, 12-10, 11-9) | |
Finale | verslagen door | Timo Boll | 4-3 (12-10, 11-8, 12-14, 10-12, 11-13, 13-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
Top 16 - Groep D , 9 Februari 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslaat | Trinko Keen | 4-2 (1-11, 11-9, 9-11, 11-3, 11-7, 11-9) | |
Groep D | verslaat | Peter Karlsson | 4-3 (14-16, 12-10, 11-6, 11-4, 14-16, 12-14, 11-7) | |
Top 16 - Finaleronde van 9 Februari tot 10 Februari 2002 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Lucjan Blaszczyk | 4-0 (11-7, 12-10, 11-6, 11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Patrick Chila | 4-1 (11-3, 7-11, 11-3, 11-8, 11-2) | |
Finale | verslagen door | Timo Boll | 4-3 (12-14, 11-6, 9-11, 8-11, 11-7, 14-12, 11-7) | |
Europees Kampioenschap Heren van 30 Maart tot 7 April 2002 | ||||
Achtste finales | verslaat | Fredrik Hakansson | 4-0 (12-10, 11-9, 11-8, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Zoran Primorac | 4-0 (11-7, 11-8, 11-9, 11-9) |
Overwinning : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 0 Nederlaag
Top 16 - Groep A , 3 Februari 2001 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslaat | Min Yang | 2-0 (21-15, 21-9) | |
Groep A | verslaat | Christophe Legout | 2-0 (21-19, 21-16) | |
Top 16 - Finaleronde , 4 Februari 2001 | ||||
Halve Finale | verslaat | Jean-Michel Saive | 2-0 (21-18, 24-22) | |
Finale | verslaat | Peter Karlsson | 2-0 (21-16, 21-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Olympische Spelen - Heren van 20 September tot 25 September 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Yen-Shu Chang | 3-0 (21-14,23-21,21-14) | |
Achtste finales | verslaat | Christophe Legout | 3-0 (21-11, 21-17, 21-12) | |
1/4 Finales | verslagen door | Jan-Ove Waldner | 3-2 (20-22 18-21 21-14 21-18 21-19) |
Overwinning : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 1 Nederlaag
Top 16 - Groep A , 12 Februari 1999 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslagen door | Jörgen Persson | 3-1 (18-21, 21-13, 21-17, 21-18) | |
Groep A | verslaat | Jean-Michel Saive | 3-1 (15-21, 21-14, 21-14, 21-13) | |
Groep A | verslaat | Damien Eloi | 3-0 (21-12, 21-10, 21-10) | |
Groep A | verslaat | Jörg Rosskopf | 3-1 (21-17, 21-16, 18-21, 21-13) | |
Groep A | verslaat | Christophe Legout | 3-0 (21-12, 26-24, 21-16) | |
Top 16 - Finaleronde , 14 Februari 1999 | ||||
Halve Finale | verslaat | Jean-Philippe Gatien | 3-1 (19-21, 21-19, 21-16, 21-15) | |
Finale | verslaat | Christophe Legout | 3-0 (21-14, 21-19, 21-16) |
Overwinningen : 2 (Top 16 - Finaleronde, Europees Kampioenschap Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 0 Nederlaag
Top 16 - Groep A , Februari 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslaat | Jörg Rosskopf | 3-1 (23-21, 16-21, 21-18, 22-20) | |
Groep A | verslaat | Min Yang | 3-1 (17-21, 21-10, 21-10, 21-13) | |
Groep A | verslaat | Jörgen Persson | 3-0 (21-16, 21-15, 21-18) | |
Groep A | verslaat | Peter Karlsson | 3-1 (21-17, 21-15, 15-21, 21-13) | |
Groep A | verslaat | Vasile Florea | 3-1 (21-15, 21-18, 15-21, 21-17) | |
Top 16 - Finaleronde , Februari 1998 | ||||
Halve Finale | verslaat | Jan-Ove Waldner | 3-1 (21-17, 16-21, 21-19, 21-16) | |
Finale | verslaat | Peter Karlsson | 3-0 (21-12, 21-15, 21-10) | |
Europees Kampioenschap Heren van 23 April tot 4 Mei 1998 | ||||
Achtste finales | verslaat | Werner Schlager | 3-0 (23-21, 17-21, 21-17, 21-15) | |
Kwartfinales | verslaat | Vasile Florea | 3-0 (21-10, 21-12, 21-11) | |
Halve Finale | verslaat | Trinko Keen | 3- ? | |
Finale | verslaat | Zoran Primorac | 3 - ? |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Wereldkampioenschap Heren, Top 16 - Finaleronde)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
Top 16 - Groep A , Februari 1997 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslaat | Jörgen Persson | 3-0 (22-20, 21-11, 21-16) | |
Groep A | verslagen door | Kalinikos Kreanga | 3-2 (16-21, 15-21, 21-18, 22-20, 23-21) | |
Groep A | verslaat | Jörg Rosskopf | 3-2 (22-24, 16-21, 22-20, 21-14, 21-8) | |
Groep A | verslaat | Jean-Philippe Gatien | 3-0 (21-12, 21-18, 21-13) | |
Groep A | verslaat | Petr Korbel | 3-1 (21-23, 21-19, 21-17, 21-12) | |
Top 16 - Finaleronde , Februari 1997 | ||||
Halve Finale | verslaat | Zoran Primorac | 3-1 (21-12, 24-22, 15-21, 21-17) | |
Finale | verslagen door | Jean-Philippe Gatien | 3-2 (21-15, 13-21, 21-19, 15-21, 21-18) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Europees Kampioenschap Heren , 7 Mei 1996 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Patrick Chila | 3-2 (21-16, 15-21, 21-10, 13-21, 23-21) | |
Top 16 - Groep A , Februari 1996 | ||||
Groep A | verslaat | Calin Creanga | 3-2 (21-11, 21-23, 21-10, 11-21, 21-15) | |
Groep A | verslaat | Erik Lindh | 3-1 (21-18, 21-23, 21-19, 22-20) | |
Groep A | verslagen door | Jean-Philippe Gatien | 3-0 (21-17, 21-11,) | |
Groep A | verslagen door | Jean-Michel Saive | 3-2 (21-10, 21-16, 11-21, 19-21, 21-17) | |
Groep A | verslaat | Damien Eloi | 3-0 (21-19, 21-18, 21-11) | |
Olympische Spelen - Heren van 29 Juli 1996 tot 1 Augustus 1998 | ||||
1/4 Finales | verslagen door | Wang Tao | 3-2 (16-21 16-21 21-10 21-15 21-15) | |
Achtste finales | verslaat | Dmitrij Mazunov | 3-0 (21-14,21-15,21-13) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Top 16 - Groep B , 1 Februari 1995 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Mikael Appelgren | 3-2 (17-21, 21-15, 12-21, 22-20, 21-18) | |
Groep B | verslagen door | Jean-Philippe Gatien | 3-1 (24-26, 21-10, 21-16, 21-19) | |
Groep B | verslaat | Yi Ding | 3-2 (21-17, 11-21, 16-21, 25-23, 21-19) | |
Groep B | verslaat | Andrzej Grubba | 3-1 (12-21, 21-18, 21-14, 21-14) | |
Groep B | verslaat | Jan-Ove Waldner | 3-2 (21-16, 14-21, 21-19, 21-18, 21-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Heren , 4 April 1994 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Jean-Michel Saive | 3-1 (21-7, 17-21, 21-14, 21-19) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Heren - Dubbel van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | P. Platonov - V. Samsonov | verslaat | G. Gomez - J. Lamadrid | 4-2 (12-14, 11-9, 11-3, 11-2, 8-11, 11-6) |
1/16de finales | P. Platonov - V. Samsonov | verslagen door | J. Liang - G. Lin | 4-1 (11-5, 9-11, 13-11, 11-7, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Hungarian Open Heren - Dubbel)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Hungarian Open Heren - Dubbel van 18 Januari tot 21 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | P. Platonov - V. Samsonov | verslaat | S. Achanta - S. Gnanasekaran | 3-2 (11-3, 7-11, 6-11, 11-8, 11-8) |
Kwartfinales | P. Platonov - V. Samsonov | verslaat | R. Devos - C. Nuytinck | 3-0 (12-10, 11-9, 12-10) |
Halve Finale | P. Platonov - V. Samsonov | verslaat | K. Karlsson - M. Karlsson | 3-2 (13-11, 1-11, 11-8, 6-11, 11-6) |
Finale | P. Platonov - V. Samsonov | verslagen door | Z. Fan - Z. Yu | 3-0 (13-11-5, 13-11-5, 13-11-4) |
Tsjechië - Heren Dubbel van 23 Augustus tot 26 Augustus 2018 | ||||
Achtste finales | P. Platonov - V. Samsonov | verslagen door | A. Lind - B. Majoros | 3-1 (11-9, 11-8, 7-11, 11) |
EK Heren - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/16de finales | V. Samsonov - P. Platonov | verslagen door | H. Szocs - T. Lakatos | 4-2 (3-11, 11-9, 11-9, 8-11, 11-4, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
WK Heren - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | P. Platonov - V. Samsonov | verslaat | R. Gardos - D. Habesohn | 4-3 (11-7, 9-11, 7-11, 11-9, 11-8, 9-11, 11-9) |
1/16de finales | P. Platonov - V. Samsonov | verslaat | R. Devos - C. Nuytinck | 4-1 (12-10, 11-7, 10-12, 11-6, 11-5) |
Achtste finales | P. Platonov - V. Samsonov | verslaat | P. Franziska - J. Groth | 4-3 (11-8, 8-11, 11-7, 11-5, 4-11, 9-11, 11-7) |
Kwartfinales | P. Platonov - V. Samsonov | verslagen door | K. Niwa - M. Yoshimura | 4-0 (11-8, 11-8, 11-6, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | P. Platonov - V. Samsonov | verslaat | A. Shibaev - K. Skachkov | 4-3 (15-17, 11-9, 11-4, 5-11, 8-11, 11-6, 11-8) |
Achtste finales | P. Platonov - V. Samsonov | verslagen door | P. Franziska - J. Groth | 4-0 (11-9, 14-12, 11-6, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Kuwait Open Heren - Dubbel van 11 Februari tot 15 Februari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | P. Platonov - V. Samsonov | verslagen door | H. Chiang - S. Huang | 3-0 (11-3, 11-8, 11-7) |
Qatar Open Heren - Dubbel van 21 Februari tot 22 Februari 2015 | ||||
Kwartfinales | V. Samsonov - B. Tokic | verslagen door | H. Calderano - G. Tsuboi | 3-2 (13-11,2-11,11-8,1-11,11-6) |
WK Heren - Dubbel van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
1/32ste finales | P. Platonov - V. Samsonov | verslagen door | S. Lee - H. Seo | 4-0 (11-7,12-10,11-5,11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | D. Ovtcharov - V. Samsonov | verslaat | R. Tan - Z. Wang | 3-2 (11-5,14-12,11-13,9-11,11-8) |
Achtste finales | D. Ovtcharov - V. Samsonov | verslaat | P. Drinkhall - L. Pitchford | 3-1 (15-13,10-12,11-6,11-7) |
Kwartfinales | D. Ovtcharov - V. Samsonov | verslaat | T. Apolonia - J. Monteiro | 4-0 (11-8,11-6,11-5,11-3) |
Halve Finale | D. Ovtcharov - V. Samsonov | verslagen door | R. Gardos - D. Habesohn | 4-2 (11-2,11-8,7-11,11-7,7-11,11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
WK Heren - Dubbel van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | P. Platonov - V. Samsonov | verslaat | M. Freitas - A. Silva | 4-3 (11-6, 8-11, 10-12, 7-11, 11-3, 11-4, 12-10) |
1/16de finales | P. Platonov - V. Samsonov | verslaat | A. Carneros - C. Machado | 4-1 (11-4, 11-6, 4-11, 11-3, 11-7) |
Achtste finales | P. Platonov - V. Samsonov | verslaat | R. Gardos - D. Habesohn | 4-0 (15-13, 11-8, 11-7, 11-5) |
Kwartfinales | P. Platonov - V. Samsonov | verslagen door | Q. Chen - L. Ma | 4-2 (11-5,11-3,9-11,11-7,6-11,11-9) |
EK Heren - Dubbel van 8 Oktober tot 16 Oktober 2011 | ||||
Kwartfinales | V. Samsonov - P. Platonov | verslagen door | M. Freitas - A. Gacina | 4-1 (11-9, 11-7, 11-6, 7-11, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 25 Maart tot 1 April 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | V. Samsonov - K. Kreanga | verslagen door | D. Mazunov - A. Smirnov | 4-3 (10-12, 11-9, 11-8, 11-13, 6-11, 11-9, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Heren - Dubbel)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 27 Maart tot 3 April 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | V. Samsonov - K. Kreanga | verslaat | P. Karlsson - J. Lundqvist | w.o. |
Halve Finale | V. Samsonov - K. Kreanga | verslaat | T. Boll - C. Suss | 4-2 (11-9, 11-5, 3-11, 11-8, 6-11, 11-9) |
Finale | V. Samsonov - K. Kreanga | verslagen door | W. Schlager - K. Jindrak | 4-2 (6-11, 12-10, 11-8, 11-3, 8-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 30 Maart tot 7 April 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | V. Samsonov - J. Saive | verslagen door | T. Keen - D. Heister | 4-3 (11-5, 10-12, 11-5, 10-12, 5-11, 11-6, 13-11) |
Overwinning : 1 (EK Heren - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 0 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 23 April tot 4 Mei 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | V. Samsonov - J. Rosskopf | verslaat | Z. Primorac - J. Saive | 2-1 (15-21, 21-19, 21-14) |
Halve Finale | V. Samsonov - J. Rosskopf | verslaat | W. Schlager - K. Jindrak | 2-1 (17-21, 21-14, 21-14) |
Finale | V. Samsonov - J. Rosskopf | verslaat | K. Kreanga - I. Lupulesku | 2-0 (21-15, 21-13) |
Overwinning : 1 (EK Gemengd - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 27 April tot 7 Mei 1996 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | V. Samsonov - A. Mazunov | verslagen door | J. Rosskopf - S. Fetzner | 2-1 (21-10, 18-21, 21-19) |
EK Gemengd - Dubbel van 27 April tot 7 Mei 1996 | ||||
Kwartfinales | V. Samsonov - K. Toth | verslaat | V. Florea - A. Simion | 2-0 (21-14, 21-12) |
Halve Finale | V. Samsonov - K. Toth | verslaat | M. Shmyrev - G. Melnik | 2-0 (21-12, 21-19) |
Finale | V. Samsonov - K. Toth | verslaat | K. Kreanga - O. Badescu | 2-1 (19-21, 21-9, 21-11) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 25 Maart tot 4 April 1994 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | V. Samsonov - C. Dreher | verslaat | T. Cabrera - F. Sonnet | 2-0 (21-14, 21-15) |
Halve Finale | V. Samsonov - C. Dreher | verslagen door | C. Creanga - Z. Kalinic | 2-0 (21-16, 21-18) |
EK Gemengd - Dubbel van 25 Maart tot 4 April 1994 | ||||
Kwartfinales | V. Samsonov - K. Toth | verslagen door | C. Creanga - O. Badescu | 2-0 (21-14, 21-14) |