De site voor alle sporten

Menu
UE Engordany

Voetbal - UE Engordany

AndorraAndorra - Escaldes-Engordany- Opgericht 2001

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

UE Engordany - Uitslagen

Andorra Division 1 - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
5de7521289-1
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
5de4311157-2
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
5de3210132+1
15 September 2019 - 12h00
Speeldag 1
UE Engordany (8)UE Engordany2 - 5UE Sant JuliàUE Sant Julià (1)
22 September 2019 - 16h00
Speeldag 2
Atlètic Club d'Escaldes (5)Atlètic Club d'Escaldes2 - 0UE EngordanyUE Engordany (8)
29 September 2019 - 14h00
Speeldag 3
UE Engordany (8)UE Engordany1 - 1UE Santa ColomaUE Santa Coloma (6)
6 Oktober 2019 - 14h00
Speeldag 4
CE Carroi (8)CE Carroi0 - 3UE EngordanyUE Engordany (6)
20 Oktober 2019 - 14h00
Speeldag 5
UE Engordany (5)UE Engordany2 - 1FC OrdinoFC Ordino (6)
27 Oktober 2019 - 19h00
Speeldag 6
FC Santa ColomaFC Santa Coloma - UE EngordanyUE Engordany
3 November 2019 - 16h00
Speeldag 7
UE EngordanyUE Engordany - Inter Club d'EscaldesInter Club d'Escaldes
10 November 2019 - 12h00
Speeldag 8
UE Sant JuliàUE Sant Julià - UE EngordanyUE Engordany
24 November 2019 - 16h00
Speeldag 9
UE EngordanyUE Engordany - Atlètic Club d'EscaldesAtlètic Club d'Escaldes
1 December 2019 - 18h00
Speeldag 10
UE Santa ColomaUE Santa Coloma - UE EngordanyUE Engordany
8 December 2019 - 16h00
Speeldag 11
UE EngordanyUE Engordany - CE CarroiCE Carroi
15 December 2019 - 18h00
Speeldag 12
FC OrdinoFC Ordino - UE EngordanyUE Engordany
2 Februari 2020 - 12h00
Speeldag 13
UE EngordanyUE Engordany - FC Santa ColomaFC Santa Coloma
9 Februari 2020 - 14h00
Speeldag 14
Inter Club d'EscaldesInter Club d'Escaldes - UE EngordanyUE Engordany
16 Februari 2020 - 12h00
Speeldag 15
UE EngordanyUE Engordany - UE Sant JuliàUE Sant Julià
23 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 16
Atlètic Club d'EscaldesAtlètic Club d'Escaldes - UE EngordanyUE Engordany
1 Maart 2020 - 16h00
Speeldag 17
UE EngordanyUE Engordany - UE Santa ColomaUE Santa Coloma
8 Maart 2020 - 15h00
Speeldag 18
CE CarroiCE Carroi - UE EngordanyUE Engordany
15 Maart 2020 - 13h00
Speeldag 19
UE EngordanyUE Engordany - FC OrdinoFC Ordino
22 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 20
FC Santa ColomaFC Santa Coloma - UE EngordanyUE Engordany
5 April 2020 - 18h00
Speeldag 21
UE EngordanyUE Engordany - Inter Club d'EscaldesInter Club d'Escaldes

UEFA Europa League - Eerste Kwalificatieronde - 2019/2020

11 Juli 2019 - 19h00
Tweede Kwalificatieronde
Dinamo Tbilisi (GEO)Dinamo Tbilisi6 - 0UE EngordanyUE Engordany
18 Juli 2019 - 19h30
Tweede Kwalificatieronde
UE EngordanyUE Engordany0 - 1Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi (GEO)

UEFA Europa League - Voorronde - 2019/2020

27 Juni 2019 - 20h45
Voorronde
SP La Fiorita (SMR)SP La Fiorita0 - 1UE EngordanyUE Engordany
4 Juli 2019 - 19h30
Voorronde
UE EngordanyUE Engordany2 - 1SP La FioritaSP La Fiorita (SMR)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden