De site voor alle sporten

Menu
SønderjyskE

Ijshockey - SønderjyskE

DenemarkenDenemarken - Vojens- Opgericht 1963

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

SønderjyskE - Uitslagen

Denemarken - Superligaen - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de64371801111698+18
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
5de31188046149+12
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
2de331910075549+6
6 September 2019 - 19h30
September 2019
SønderjyskE (2)SønderjyskE1 - 2Herning Blue FoxHerning Blue Fox (7)
10 September 2019 - 19h00
September 2019
Odense Bulldogs (8)Odense Bulldogs2 - 1SønderjyskESønderjyskE (2)
17 September 2019 - 19h00
September 2019
Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (9)Rungsted IK - Nordsjælland Cobras2 - 5SønderjyskESønderjyskE (2)
20 September 2019 - 19h30
September 2019
Esbjerg Energy (5)Esbjerg Energy4 - 5 verlengingenSønderjyskESønderjyskE (2)
24 September 2019 - 19h00
September 2019
SønderjyskE (2)SønderjyskE6 - 2Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls (6)
27 September 2019 - 19h30
September 2019
Herlev Hornets (4)Herlev Hornets2 - 3SønderjyskESønderjyskE (2)
29 September 2019 - 13h00
September 2019
SønderjyskE (2)SønderjyskE2 - 3 verlengingenAalborg IshockeyAalborg Ishockey (1)
2 Oktober 2019 - 19h00
Oktober 2019
SønderjyskE (5)SønderjyskE1 - 3Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks (3)
4 Oktober 2019 - 19h30
Oktober 2019
Herning Blue Fox (8)Herning Blue Fox4 - 1SønderjyskESønderjyskE (5)
8 Oktober 2019 - 19h00
Oktober 2019
SønderjyskE (5)SønderjyskE4 - 1Odense BulldogsOdense Bulldogs (9)
13 Oktober 2019 - 15h00
Oktober 2019
SønderjyskE (5)SønderjyskE4 - 5 verlengingenRungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras (2)
18 Oktober 2019 - 19h30
Oktober 2019
SønderjyskE (5)SønderjyskE2 - 0Esbjerg EnergyEsbjerg Energy (6)
22 Oktober 2019 - 19h00
Oktober 2019
Rodovre Mighty Bulls (7)Rodovre Mighty Bulls1 - 2SønderjyskESønderjyskE (5)
25 Oktober 2019 - 19h30
Oktober 2019
SønderjyskE (5)SønderjyskE5 - 6 verlengingenHerlev HornetsHerlev Hornets (4)
29 Oktober 2019 - 19h00
Oktober 2019
Aalborg Ishockey (1)Aalborg Ishockey5 - 1SønderjyskESønderjyskE (5)
1 November 2019 - 19h30
November 2019
Frederikshavn White Hawks (3)Frederikshavn White Hawks2 - 0SønderjyskESønderjyskE (6)
12 November 2019 - 19h00
November 2019
SønderjyskE (6)SønderjyskE2 - 0Odense BulldogsOdense Bulldogs (9)
19 November 2019 - 19h00
November 2019
Frederikshavn White Hawks (3)Frederikshavn White Hawks1 - 2SønderjyskESønderjyskE (6)
22 November 2019 - 19h30
November 2019
SønderjyskE (6)SønderjyskE5 - 4Herning Blue FoxHerning Blue Fox (8)
26 November 2019 - 19h00
November 2019
Aalborg Ishockey (1)Aalborg Ishockey4 - 2SønderjyskESønderjyskE (6)
29 November 2019 - 19h30
November 2019
SønderjyskE (6)SønderjyskE4 - 5Herlev HornetsHerlev Hornets (4)
6 December 2019 - 19h30
December 2019
SønderjyskE (4)SønderjyskE2 - 3Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras (2)
10 December 2019 - 19h00
December 2019
SønderjyskE (4)SønderjyskE5 - 6 verlengingenRodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls (8)
13 December 2019 - 19h30
December 2019
Odense Bulldogs (9)Odense Bulldogs1 - 2SønderjyskESønderjyskE (4)
15 December 2019 - 15h00
December 2019
Herlev Hornets (6)Herlev Hornets3 - 6SønderjyskESønderjyskE (4)
20 December 2019 - 19h30
December 2019
SønderjyskE (4)SønderjyskE5 - 2Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks (3)
22 December 2019 - 15h00
December 2019
Herning Blue Fox (7)Herning Blue Fox2 - 1SønderjyskESønderjyskE (4)
27 December 2019 - 19h30
December 2019
SønderjyskE (4)SønderjyskE3 - 4 verlengingenAalborg IshockeyAalborg Ishockey (1)
29 December 2019 - 19h00
December 2019
Esbjerg Energy (5)Esbjerg Energy0 - 3SønderjyskESønderjyskE (4)
30 December 2019 - 19h30
December 2019
SønderjyskE (4)SønderjyskE1 - 0 verlengingenEsbjerg EnergyEsbjerg Energy (5)
3 Januari 2020 - 19h30
Januari 2020
Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (6)Rungsted IK - Nordsjælland Cobras2 - 5SønderjyskESønderjyskE (3)
7 Januari 2020 - 19h00
Januari 2020
Rodovre Mighty Bulls (8)Rodovre Mighty Bulls3 - 2 verlengingenSønderjyskESønderjyskE (3)
14 Januari 2020 - 19h00
Januari 2020
SønderjyskE (3)SønderjyskE6 - 2Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras (6)
17 Januari 2020 - 19h30
Januari 2020
Herlev Hornets (7)Herlev Hornets4 - 5SønderjyskESønderjyskE (3)
19 Januari 2020 - 13h30
Januari 2020
SønderjyskE (3)SønderjyskE3 - 1Odense BulldogsOdense Bulldogs (9)
24 Januari 2020 - 19h30
Januari 2020
Aalborg Ishockey (1)Aalborg Ishockey3 - 6SønderjyskESønderjyskE (3)
26 Januari 2020 - 14h00
Januari 2020
Rodovre Mighty Bulls (8)Rodovre Mighty Bulls4 - 3SønderjyskESønderjyskE (3)
28 Januari 2020 - 19h00
Januari 2020
SønderjyskE (3)SønderjyskE - Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks (4)
31 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Herning Blue Fox (2)Herning Blue Fox - SønderjyskESønderjyskE (3)
7 Februari 2020 - 19h00
Februari 2020
SønderjyskESønderjyskE - Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
14 Februari 2020 - 19h30
Februari 2020
Odense BulldogsOdense Bulldogs - SønderjyskESønderjyskE
18 Februari 2020 - 19h00
Februari 2020
SønderjyskESønderjyskE - Herning Blue FoxHerning Blue Fox
21 Februari 2020 - 19h30
Februari 2020
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras - SønderjyskESønderjyskE
25 Februari 2020 - 19h00
Februari 2020
SønderjyskESønderjyskE - Herlev HornetsHerlev Hornets

Continental Cup - Finaleronde - Groep F - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste7310095+4
10 Januari 2020 - 19h30
Finaleronde - Groep F
SønderjyskE (1)SønderjyskE2 - 1 verlengingen
(0-0, 0-1, 1-0, 0-0, 2-0)
Nottingham PanthersNottingham Panthers (GBR) (2)
11 Januari 2020 - 19h30
Finaleronde - Groep F
SønderjyskE (1)SønderjyskE4 - 3 verlengingen
(0-0, 1-1, 2-2, 1-0)
Neman GrodnoNeman Grodno (BLR) (3)
12 Januari 2020 - 15h30
Finaleronde - Groep F
SønderjyskE (1)SønderjyskE3 - 1
(1-0, 1-0, 1-1)
Cracovia KrakówCracovia Kraków (POL) (4)

Continental Cup - Derde Ronde - Groep E - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de6320186+2
15 November 2019 - 19h30
Derde Ronde - Groep E
SønderjyskE (2)SønderjyskE3 - 1
(1-0, 1-1, 1-0)
Ferencváros TCFerencváros TC (HUN) (4)
16 November 2019 - 19h30
Derde Ronde - Groep E
SønderjyskE (2)SønderjyskE3 - 1
(0-0, 0-1, 3-0)
HC AmiensHC Amiens (FRA) (3)
17 November 2019 - 18h30
Derde Ronde - Groep E
Nottingham Panthers (GBR) (1)Nottingham Panthers4 - 2
(1-0, 3-1, 0-1)
SønderjyskESønderjyskE (2)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden