De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Polen - Ekstraliga - Eerste Ronde - 2021/2022 - Gedetailleerde uitslagen

Ijshockey - Polen - Ekstraliga - Eerste Ronde - 2021/2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen
  • Ciarko KH 58 Sanok
  • Cracovia Kraków
  • GKS Katowice
  • GKS Tychy
  • Jastrzebie JKH
  • Kadra PZHL
  • KS Torun HSA
  • PKH Gdansk
  • Podhale Nowy Targ
  • Unia Oswiecim
  • Zaglebie Sosnowiec

Home

Gedetailleerde uitslagen

Eerste Ronde

PolenPolen - 10 September 2021 - 20 Februari 2022

Speeldag :

Uitslagen - - Eerste Ronde 2021/2022

23 Januari 2022
17h00GKS TychyGKS Tychy8 - 1
(1-0, 3-1, 4-0)
Unia OswiecimUnia Oswiecim
17h00Jastrzebie JKHJastrzebie JKH5 - 0
(2-0, 1-0, 2-0)
Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
17h00KS Torun HSAKS Torun HSA5 - 0
(2-0, 1-0, 2-0)
Ciarko KH 58 SanokCiarko KH 58 Sanok
18h30Cracovia KrakówCracovia Kraków10 - 3
(2-1, 2-0, 6-2)
Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec

Stand - - Eerste Ronde 2021/2022

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1GKS Katowice68322128112071+49
2Unia Oswiecim66322119112889+39
3Cracovia Kraków663420210111990+29
4Jastrzebie JKH603318211111185+26
5GKS Tychy583317211310588+17
6KS Torun HSA4634133171100103-3
7Ciarko KH 58 Sanok403312118299117-18
8Zaglebie Sosnowiec28337120586134-48
9Podhale Nowy Targ11323128058149-91
10PKH Gdansk000000000
-Kadra PZHL000000000

Playoffs

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden