De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Champions Hockey League - 2021/2022 - Home

Ijshockey - Champions Hockey League - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Adler Mannheim
  • BK Mladá Boleslav
  • Cardiff Devils
  • EC KAC Klagenfurt
  • EHC Eisbären Berlin
  • EHC München
  • EV Zug
  • Fishtown Pinguins Bremerhaven
  • Fribourg-Gottéron
  • Frisk-Asker Tigers
  • Frölunda HC Göeteborg
  • HC Bolzano-Bozen Foxes
  • HC Donbass Donetsk
  • HC Ocelári Trinec
  • HC Slovan Bratislava
  • HIFK Helsinki
  • Jastrzebie JKH
  • Lausanne
  • Leksands IF
  • Lugano
  • Lukko Rauma
  • Red Bulls Salzburg
  • Rouen HE
  • Rungsted IK - Nordsjælland Cobras
  • Rögle Angelholm BK
  • Skellefteå AIK
  • Sparta Praha
  • SønderjyskE
  • Tappara Tampere
  • TPS Turku
  • Växjö Lakers Hockey
  • ZSC Lions Zürich

Home

Champions Hockey League 2021/2022 - Home

30 Augustus 2021 - 5 Februari 2022

WinnaarRögle Angelholm BK : Rögle Angelholm BK

Groep A (27/08/2021 - 12/10/2021)

Klassering

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sparta Praha (CZE)1565011710+7
2Växjö Lakers Hockey (SWE)963031410+4
3Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER)963031015-5
4TPS Turku (FIN)361051016-6

Laatste wedstrijden

27 Augustus 2021
18h00TPS Turku (FIN)TPS Turku1 - 2
(0-0, 0-1, 1-1)
Fishtown Pinguins BremerhavenFishtown Pinguins Bremerhaven (GER)
18h05Växjö Lakers Hockey (SWE)Växjö Lakers Hockey2 - 1
(1-0, 1-0, 0-1)
Sparta PrahaSparta Praha (CZE)
29 Augustus 2021
14h35Växjö Lakers Hockey (SWE)Växjö Lakers Hockey5 - 0
(3-0, 1-0, 1-0)
Fishtown Pinguins BremerhavenFishtown Pinguins Bremerhaven (GER)
18h00TPS Turku (FIN)TPS Turku2 - 3 verlengingen
(1-1, 0-1, 1-0, 0-0)
Sparta PrahaSparta Praha (CZE)
3 September 2021
19h30Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER)Fishtown Pinguins Bremerhaven3 - 0
(0-0, 0-0, 3-0)
TPS TurkuTPS Turku (FIN)
19h35Sparta Praha (CZE)Sparta Praha2 - 1 verlengingen
(0-1, 1-0, 0-0, 1-0)
Växjö Lakers HockeyVäxjö Lakers Hockey (SWE)
5 September 2021
17h00Sparta Praha (CZE)Sparta Praha3 - 2
(1-0, 1-1, 1-1)
TPS TurkuTPS Turku (FIN)
18h05Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER)Fishtown Pinguins Bremerhaven2 - 1
(1-0, 1-1, 0-0)
Växjö Lakers HockeyVäxjö Lakers Hockey (SWE)
5 Oktober 2021
18h05TPS Turku (FIN)TPS Turku3 - 1
(1-1, 1-0, 1-0)
Växjö Lakers HockeyVäxjö Lakers Hockey (SWE)
6 Oktober 2021
19h30Sparta Praha (CZE)Sparta Praha5 - 2
(2-2, 1-0, 2-0)
Fishtown Pinguins BremerhavenFishtown Pinguins Bremerhaven (GER)
12 Oktober 2021
18h05Växjö Lakers Hockey (SWE)Växjö Lakers Hockey4 - 2
(2-0, 1-0, 1-2)
TPS TurkuTPS Turku (FIN)
19h00Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER)Fishtown Pinguins Bremerhaven1 - 3
(0-0, 0-1, 1-2)
Sparta PrahaSparta Praha (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep B (26/08/2021 - 12/10/2021)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Frölunda HC Göeteborg (SWE)1565012114+7
2ZSC Lions Zürich (SUI)1264021712+5
3HIFK Helsinki (FIN)963031011-1
4BK Mladá Boleslav (CZE)06006920-11

Laatste wedstrijden

26 Augustus 2021
17h00BK Mladá Boleslav (CZE)BK Mladá Boleslav1 - 4
(0-3, 0-1, 1-0)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
19h45ZSC Lions Zürich (SUI)ZSC Lions Zürich0 - 3
(0-0, 0-0, 0-3)
HIFK HelsinkiHIFK Helsinki (FIN)
28 Augustus 2021
16h00BK Mladá Boleslav (CZE)BK Mladá Boleslav1 - 2 verlengingen
(1-0, 0-1, 0-0, 0-1)
HIFK HelsinkiHIFK Helsinki (FIN)
20h05ZSC Lions Zürich (SUI)ZSC Lions Zürich4 - 2
(1-2, 0-0, 3-0)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
2 September 2021
18h00HIFK Helsinki (FIN)HIFK Helsinki0 - 2
(0-1, 0-0, 0-1)
ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich (SUI)
18h05Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg4 - 3
(1-1, 1-1, 2-1)
BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav (CZE)
4 September 2021
14h05Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg4 - 3 verlengingen
(0-1, 2-0, 1-2, 1-0)
ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich (SUI)
18h00HIFK Helsinki (FIN)HIFK Helsinki2 - 1
(0-0, 1-1, 1-0)
BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav (CZE)
5 Oktober 2021
17h00BK Mladá Boleslav (CZE)BK Mladá Boleslav0 - 1
(0-0, 0-1, 0-0)
ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich (SUI)
18h05HIFK Helsinki (FIN)HIFK Helsinki2 - 3
(1-0, 0-1, 1-2)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
12 Oktober 2021
18h05Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg4 - 1
(2-0, 0-0, 2-1)
HIFK HelsinkiHIFK Helsinki (FIN)
19h45ZSC Lions Zürich (SUI)ZSC Lions Zürich7 - 3
(3-3, 1-0, 3-0)
BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep C (26/08/2021 - 13/10/2021)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Lukko Rauma (FIN)1264022211+11
2Adler Mannheim (GER)1264022113+8
3Lausanne (SUI)963031115-4
4Cardiff Devils (GBR)361051126-15

Laatste wedstrijden

26 Augustus 2021
18h00Lukko Rauma (FIN)Lukko Rauma2 - 3 verlengingen
(0-0, 1-0, 1-2, 0-1)
LausanneLausanne (SUI)
20h00Cardiff Devils (GBR)Cardiff Devils0 - 5
(0-3, 0-1, 0-1)
Adler MannheimAdler Mannheim (GER)
28 Augustus 2021
18h00Lukko Rauma (FIN)Lukko Rauma5 - 1
(0-0, 2-0, 3-1)
Adler MannheimAdler Mannheim (GER)
20h00Cardiff Devils (GBR)Cardiff Devils4 - 1
(1-0, 1-1, 2-0)
LausanneLausanne (SUI)
2 September 2021
19h00Adler Mannheim (GER)Adler Mannheim7 - 2
(2-0, 3-1, 2-1)
Cardiff DevilsCardiff Devils (GBR)
19h45Lausanne (SUI)Lausanne0 - 3
(0-0, 0-1, 0-2)
Lukko RaumaLukko Rauma (FIN)
4 September 2021
20h00Adler Mannheim (GER)Adler Mannheim2 - 1 verlengingen
(0-1, 0-0, 1-0, 0-0)
Lukko RaumaLukko Rauma (FIN)
20h05Lausanne (SUI)Lausanne2 - 0
(0-0, 1-0, 1-0)
Cardiff DevilsCardiff Devils (GBR)
6 Oktober 2021
18h00Lukko Rauma (FIN)Lukko Rauma5 - 2
(2-0, 2-2, 1-0)
Cardiff DevilsCardiff Devils (GBR)
19h45Lausanne (SUI)Lausanne2 - 5
(0-1, 2-2, 0-2)
Adler MannheimAdler Mannheim (GER)
13 Oktober 2021
19h00Adler Mannheim (GER)Adler Mannheim1 - 3
(0-1, 0-1, 1-1)
LausanneLausanne (SUI)
20h00Cardiff Devils (GBR)Cardiff Devils3 - 6
(0-3, 2-2, 1-1)
Lukko RaumaLukko Rauma (FIN)

Detail van de uitslagen


Groep D (26/08/2021 - 13/10/2021)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rögle Angelholm BK (SWE)1565012314+9
2EHC München (GER)1264022513+12
3EV Zug (SUI)963032819+9
4SønderjyskE (DEN)060061141-30

Laatste wedstrijden

26 Augustus 2021
18h05Rögle Angelholm BK (SWE)Rögle Angelholm BK5 - 3
(1-0, 1-1, 3-2)
EV ZugEV Zug (SUI)
20h15SønderjyskE (DEN)SønderjyskE1 - 5
(1-1, 0-1, 0-3)
EHC MünchenEHC München (GER)
28 Augustus 2021
17h45SønderjyskE (DEN)SønderjyskE0 - 10
(0-4, 0-3, 0-3)
EV ZugEV Zug (SUI)
19h05Rögle Angelholm BK (SWE)Rögle Angelholm BK4 - 3
(2-1, 0-2, 2-0)
EHC MünchenEHC München (GER)
2 September 2021
19h00EHC München (GER)EHC München6 - 2
(2-1, 3-0, 1-1)
SønderjyskESønderjyskE (DEN)
20h05EV Zug (SUI)EV Zug1 - 2 verlengingen
(1-1, 0-0, 0-0, 0-1)
Rögle Angelholm BKRögle Angelholm BK (SWE)
4 September 2021
17h00EV Zug (SUI)EV Zug9 - 3
(1-0, 5-1, 3-2)
SønderjyskESønderjyskE (DEN)
20h00EHC München (GER)EHC München2 - 1
(0-0, 2-0, 0-1)
Rögle Angelholm BKRögle Angelholm BK (SWE)
5 Oktober 2021
20h00EHC München (GER)EHC München3 - 4
(0-1, 2-1, 1-2)
EV ZugEV Zug (SUI)
20h35SønderjyskE (DEN)SønderjyskE2 - 3
(1-2, 1-1, 0-0)
Rögle Angelholm BKRögle Angelholm BK (SWE)
13 Oktober 2021
18h05Rögle Angelholm BK (SWE)Rögle Angelholm BK8 - 3
(0-0, 2-1, 6-2)
SønderjyskESønderjyskE (DEN)
19h45EV Zug (SUI)EV Zug1 - 6
(1-1, 0-2, 0-3)
EHC MünchenEHC München (GER)

Detail van de uitslagen


Groep E (27/08/2021 - 13/10/2021)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Tappara Tampere (FIN)1565012518+7
2Skellefteå AIK (SWE)963032221+1
3Lugano (SUI)662042023-3
4EHC Eisbären Berlin (GER)662042126-5

Laatste wedstrijden

27 Augustus 2021
19h45Lugano (SUI)Lugano5 - 1
(1-1, 2-0, 2-0)
Skellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
20h15EHC Eisbären Berlin (GER)EHC Eisbären Berlin1 - 6
(0-0, 0-5, 1-1)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
29 Augustus 2021
17h05EHC Eisbären Berlin (GER)EHC Eisbären Berlin3 - 5
(1-0, 2-2, 0-3)
Skellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
19h45Lugano (SUI)Lugano3 - 6
(0-0, 0-4, 3-2)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
3 September 2021
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere5 - 4 verlengingen
(1-0, 2-3, 1-1, 1-0)
EHC Eisbären BerlinEHC Eisbären Berlin (GER)
18h05Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIK3 - 5
(0-2, 2-3, 1-0)
LuganoLugano (SUI)
5 September 2021
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere3 - 2 verlengingen
(1-0, 1-1, 0-1, 1-0)
LuganoLugano (SUI)
18h05Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIK5 - 3
(2-0, 1-3, 2-0)
EHC Eisbären BerlinEHC Eisbären Berlin (GER)
5 Oktober 2021
18h05Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIK6 - 1
(4-1, 2-0, 0-0)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
19h00EHC Eisbären Berlin (GER)EHC Eisbären Berlin6 - 3
(2-1, 3-1, 1-1)
LuganoLugano (SUI)
12 Oktober 2021
18h05Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere4 - 2
(1-2, 1-0, 2-0)
Skellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
13 Oktober 2021
19h45Lugano (SUI)Lugano2 - 4
(0-1, 2-1, 0-2)
EHC Eisbären BerlinEHC Eisbären Berlin (GER)

Detail van de uitslagen


Groep F (27/08/2021 - 13/10/2021)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Fribourg-Gottéron (SUI)186600259+16
2Leksands IF (SWE)1264021716+1
3HC Ocelári Trinec (CZE)662041517-2
4HC Slovan Bratislava (SVK)06006823-15

Laatste wedstrijden

27 Augustus 2021
19h05Leksands IF (SWE)Leksands IF5 - 3
(0-2, 2-1, 3-0)
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
19h45Fribourg-Gottéron (SUI)Fribourg-Gottéron6 - 2
(2-1, 2-1, 2-0)
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (CZE)
29 Augustus 2021
17h45Fribourg-Gottéron (SUI)Fribourg-Gottéron5 - 2
(3-0, 1-2, 1-0)
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
18h05Leksands IF (SWE)Leksands IF3 - 2
(0-1, 2-0, 1-1)
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (CZE)
2 September 2021
17h00HC Ocelári Trinec (CZE)HC Ocelári Trinec3 - 4
(3-0, 0-3, 0-1)
Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron (SUI)
19h30HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava2 - 4
(0-2, 1-0, 1-2)
Leksands IFLeksands IF (SWE)
4 September 2021
15h00HC Ocelári Trinec (CZE)HC Ocelári Trinec1 - 3
(0-0, 0-1, 1-2)
Leksands IFLeksands IF (SWE)
17h30HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava0 - 2
(0-0, 0-1, 0-1)
Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron (SUI)
5 Oktober 2021
18h05Leksands IF (SWE)Leksands IF2 - 5
(2-0, 0-3, 0-2)
Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron (SUI)
6 Oktober 2021
17h00HC Ocelári Trinec (CZE)HC Ocelári Trinec3 - 0
(0-0, 1-0, 2-0)
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
12 Oktober 2021
19h45Fribourg-Gottéron (SUI)Fribourg-Gottéron3 - 0
(2-0, 1-0, 0-0)
Leksands IFLeksands IF (SWE)
13 Oktober 2021
18h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava1 - 4
(0-0, 1-3, 0-1)
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep G (03/09/2021 - 13/10/2021)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1EC KAC Klagenfurt (AUT)156501199+10
2Rouen HE (FRA)963031514+1
3HC Donbass Donetsk (UKR)662041517-2
4Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)662041322-9

Laatste wedstrijden

3 September 2021
18h30HC Donbass Donetsk (UKR)HC Donbass Donetsk2 - 3 verlengingen
(1-0, 0-1, 1-1, 0-0)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)
20h20EC KAC Klagenfurt (AUT)EC KAC Klagenfurt2 - 1 verlengingen
(1-1, 0-0, 0-0, 1-0)
Rouen HERouen HE (FRA)
5 September 2021
16h00HC Donbass Donetsk (UKR)HC Donbass Donetsk2 - 1
(0-1, 1-0, 1-0)
Rouen HERouen HE (FRA)
20h20EC KAC Klagenfurt (AUT)EC KAC Klagenfurt3 - 2 verlengingen
(0-0, 1-1, 1-1, 1-0)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)
9 September 2021
20h00Rouen HE (FRA)Rouen HE4 - 3
(0-1, 2-1, 2-1)
HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk (UKR)
20h30Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)Rungsted IK - Nordsjælland Cobras1 - 5
(0-1, 1-1, 0-3)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
11 September 2021
19h30Rouen HE (FRA)Rouen HE0 - 4
(0-1, 0-0, 0-3)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
19h30Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)Rungsted IK - Nordsjælland Cobras4 - 3 verlengingen
(1-0, 1-1, 1-2, 1-0)
HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk (UKR)
6 Oktober 2021
18h30HC Donbass Donetsk (UKR)HC Donbass Donetsk3 - 4
(0-3, 1-0, 2-1)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
19h30Rouen HE (FRA)Rouen HE5 - 1
(1-0, 2-1, 2-0)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)
12 Oktober 2021
20h30Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)Rungsted IK - Nordsjælland Cobras2 - 4
(0-1, 2-1, 0-2)
Rouen HERouen HE (FRA)
13 Oktober 2021
20h20EC KAC Klagenfurt (AUT)EC KAC Klagenfurt1 - 2
(0-1, 1-0, 0-1)
HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk (UKR)

Detail van de uitslagen


Groep H (03/09/2021 - 12/10/2021)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Red Bulls Salzburg (AUT)1565012313+10
2HC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)1264022013+7
3Jastrzebie JKH (POL)662041721-4
4Frisk-Asker Tigers (NOR)361051124-13

Laatste wedstrijden

3 September 2021
18h00Frisk-Asker Tigers (NOR)Frisk-Asker Tigers2 - 6
(1-1, 0-2, 1-3)
Red Bulls SalzburgRed Bulls Salzburg (AUT)
18h00Jastrzebie JKH (POL)Jastrzebie JKH2 - 3 verlengingen
(1-1, 1-1, 0-0, 0-0)
HC Bolzano-Bozen FoxesHC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)
5 September 2021
16h00Frisk-Asker Tigers (NOR)Frisk-Asker Tigers1 - 5
(0-1, 1-1, 0-3)
HC Bolzano-Bozen FoxesHC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)
17h30Jastrzebie JKH (POL)Jastrzebie JKH2 - 3
(1-1, 1-1, 0-1)
Red Bulls SalzburgRed Bulls Salzburg (AUT)
10 September 2021
20h20Red Bulls Salzburg (AUT)Red Bulls Salzburg1 - 0
(0-0, 0-0, 1-0)
Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers (NOR)
20h30HC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)HC Bolzano-Bozen Foxes3 - 1
(1-0, 1-0, 1-1)
Jastrzebie JKHJastrzebie JKH (POL)
12 September 2021
18h00HC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)HC Bolzano-Bozen Foxes1 - 2 verlengingen
(0-0, 1-1, 0-0, 0-0)
Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers (NOR)
20h20Red Bulls Salzburg (AUT)Red Bulls Salzburg6 - 1
(0-0, 1-1, 5-0)
Jastrzebie JKHJastrzebie JKH (POL)
5 Oktober 2021
18h00Jastrzebie JKH (POL)Jastrzebie JKH4 - 3
(2-0, 1-0, 1-3)
Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers (NOR)
20h20Red Bulls Salzburg (AUT)Red Bulls Salzburg3 - 5
(1-2, 0-1, 2-2)
HC Bolzano-Bozen FoxesHC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)
12 Oktober 2021
18h00Frisk-Asker Tigers (NOR)Frisk-Asker Tigers3 - 7
(0-2, 1-2, 2-3)
Jastrzebie JKHJastrzebie JKH (POL)
20h20HC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)HC Bolzano-Bozen Foxes3 - 4 verlengingen
(0-1, 0-1, 3-1, 0-1)
Red Bulls SalzburgRed Bulls Salzburg (AUT)

Detail van de uitslagen


Playoffs (16/11/2021 - 01/03/2022)


Achtste finales
16 November 2021
18h05Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIK1 - 3
(0-1, 1-1, 0-1)
Sparta PrahaSparta Praha (CZE)
19h00Leksands IF (SWE)Leksands IF0 - 4
(0-1, 0-1, 0-2)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
19h00Växjö Lakers Hockey (SWE)Växjö Lakers Hockey2 - 2
(2-1, 0-1, 0-0)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
19h00EC KAC Klagenfurt (AUT)EC KAC Klagenfurt4 - 0Leksands IFLeksands IF (SWE)
19h30HC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)HC Bolzano-Bozen Foxes1 - 3
(0-2, 1-1, 0-0)
Lukko RaumaLukko Rauma (FIN)
19h30Adler Mannheim (GER)Adler Mannheim1 - 10
(1-2, 0-3, 0-5)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
20h05Fribourg-Gottéron (SUI)Fribourg-Gottéron2 - 4EHC MünchenEHC München (GER)
20h05ZSC Lions Zürich (SUI)ZSC Lions Zürich3 - 4
(1-1, 1-2, 1-1)
Rögle Angelholm BKRögle Angelholm BK (SWE)
20h05EHC München (GER)EHC München4 - 2
(1-1, 3-0, 0-1)
Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron (SUI)
17 November 2021
19h30Rouen HE (FRA)Rouen HE3 - 0
(0-0, 1-0, 2-0)
Red Bulls SalzburgRed Bulls Salzburg (AUT)
23 November 2021
18h00Sparta Praha (CZE)Sparta Praha1 - 2
(1-0, 0-0, 0-2)
Skellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere4 - 2
(0-0, 1-2, 3-0)
Växjö Lakers HockeyVäxjö Lakers Hockey (SWE)
18h05Rögle Angelholm BK (SWE)Rögle Angelholm BK3 - 1
(0-0, 1-1, 2-0)
ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich (SUI)
18h05Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg4 - 1
(1-0, 1-0, 2-1)
Adler MannheimAdler Mannheim (GER)
19h00Leksands IF (SWE)Leksands IF8 - 1
(3-0, 2-0, 3-1)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
24 November 2021
18h00Lukko Rauma (FIN)Lukko RaumaUitgesteldHC Bolzano-Bozen FoxesHC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)
18h00EHC München (GER)EHC München3 - 2
(0-0, 0-0, 3-2)
Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron (SUI)
20h20Red Bulls Salzburg (AUT)Red Bulls Salzburg3 - 1
(1-0, 1-0, 1-1)
Rouen HERouen HE (FRA)

Kwartfinales
7 December 2021
18h00Sparta Praha (CZE)Sparta Praha2 - 5
(1-1, 1-3, 0-1)
Rögle Angelholm BKRögle Angelholm BK (SWE)
18h00Lukko Rauma (FIN)Lukko Rauma2 - 2
(0-0, 2-0, 0-2)
EHC MünchenEHC München (GER)
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere3 - 3
(2-0, 1-2, 0-1)
Rouen HERouen HE (FRA)
19h00Leksands IF (SWE)Leksands IF2 - 5
(2-2, 0-0, 0-3)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
14 December 2021
19h00Rögle Angelholm BK (SWE)Rögle Angelholm BK1 - 3
(0-0, 0-0, 1-3)
Sparta PrahaSparta Praha (CZE)
19h00Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg3 - 3
(1-1, 1-1, 1-1)
Leksands IFLeksands IF (SWE)
19h30Rouen HE (FRA)Rouen HE0 - 4
(0-0, 0-2, 0-2)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
20h15EHC München (GER)EHC München2 - 1 verlengingen
(0-0, 1-1, 0-0, 1-0)
Lukko RaumaLukko Rauma (FIN)

Halve Finale
4 Januari 2022
19h00Rögle Angelholm BK (SWE)Rögle Angelholm BK5 - 3
(0-1, 2-0, 3-2)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
11 Januari 2022
19h00Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg1 - 3
(0-1, 0-1, 1-1)
Rögle Angelholm BKRögle Angelholm BK (SWE)
25 Januari 2022
20h30EHC München (GER)EHC MünchenGeannuleerdTappara TampereTappara Tampere (FIN)
1 Februari 2022
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere3 - 0
(1-0, 0-0, 2-0)
EHC MünchenEHC München (GER)

Finale
1 Maart 2022
19h00 in ÄngelholmRögle Angelholm BK (SWE)Rögle Angelholm BK2 - 1
(1-0, 1-0, 0-1)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 9
    • Aantal speeldagen : 12
    • Wedstrijden : 125
    • Thuiszeges : 63 (50 %)
    • Overwinningen uit : 58 (46 %)
    • Gelijke spelen : 4 (4 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (635 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 5.55
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 2.8
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 2.75
    • Totaal aantal punten : 694
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 57.83
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Rögle Angelholm BK (S.11
    2EHC München (GER)8
    3Frölunda HC Göet.8
    4Tappara Tampere (FIN)8
    5EC KAC Klagenfurt (AUT)7
    6Sparta Praha (CZE)7
    Gelijke spelen
    1Tappara Tampere (FIN)2
    2EHC München (GER)1
    3Frölunda HC Göet.1
    4Leksands IF (SWE)1
    5Lukko Rauma (FIN)1
    6Rouen HE (FRA)1
    Nederlagen
    1BK Mladá Boleslav (.6
    2HC Slovan Bratislava (SVK)6
    3SønderjyskE (DEN)6
    4Cardiff Devils (GBR)5
    5Frisk-Asker Tigers (NOR)5
    6Leksands IF (SWE)5

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden