De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Champions Hockey League - 2021/2022 - Home

Ijshockey - Champions Hockey League - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Adler Mannheim
  • BK Mladá Boleslav
  • Cardiff Devils
  • EC KAC Klagenfurt
  • EHC Eisbären Berlin
  • EHC München
  • EV Zug
  • Fishtown Pinguins Bremerhaven
  • Fribourg-Gottéron
  • Frisk-Asker Tigers
  • Frölunda HC Göeteborg
  • HC Bolzano-Bozen Foxes
  • HC Donbass Donetsk
  • HC Ocelári Trinec
  • HC Slovan Bratislava
  • HIFK Helsinki
  • Jastrzebie JKH
  • Lausanne
  • Leksands IF
  • Lugano
  • Lukko Rauma
  • Red Bulls Salzburg
  • Rouen HE
  • Rungsted IK - Nordsjælland Cobras
  • Rögle BK
  • Skellefteå AIK
  • Sparta Praha
  • SønderjyskE
  • Tappara Tampere
  • TPS Turku
  • Växjö Lakers Hockey
  • ZSC Lions Zürich

Home

Champions Hockey League 2021/2022 - Home

30 Augustus 2021 - 5 Februari 2022

Groep A (27/08/2021 - 12/10/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sparta Praha (CZE)1565011710+7
2Växjö Lakers Hockey (SWE)963031410+4
3Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER)963031015-5
4TPS Turku (FIN)361051016-6
27 Augustus 2021
18h00TPS Turku (FIN)TPS Turku1 - 2
(0-0, 0-1, 1-1)
Fishtown Pinguins BremerhavenFishtown Pinguins Bremerhaven (GER)
18h05Växjö Lakers Hockey (SWE)Växjö Lakers Hockey2 - 1
(1-0, 1-0, 0-1)
Sparta PrahaSparta Praha (CZE)
29 Augustus 2021
14h35Växjö Lakers Hockey (SWE)Växjö Lakers Hockey5 - 0
(3-0, 1-0, 1-0)
Fishtown Pinguins BremerhavenFishtown Pinguins Bremerhaven (GER)
18h00TPS Turku (FIN)TPS Turku2 - 3 verlengingen
(1-1, 0-1, 1-0, 0-0)
Sparta PrahaSparta Praha (CZE)
3 September 2021
19h30Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER)Fishtown Pinguins Bremerhaven3 - 0
(0-0, 0-0, 3-0)
TPS TurkuTPS Turku (FIN)
19h35Sparta Praha (CZE)Sparta Praha2 - 1 verlengingen
(0-1, 1-0, 0-0, 1-0)
Växjö Lakers HockeyVäxjö Lakers Hockey (SWE)
5 September 2021
17h00Sparta Praha (CZE)Sparta Praha3 - 2
(1-0, 1-1, 1-1)
TPS TurkuTPS Turku (FIN)
18h05Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER)Fishtown Pinguins Bremerhaven2 - 1
(1-0, 1-1, 0-0)
Växjö Lakers HockeyVäxjö Lakers Hockey (SWE)
5 Oktober 2021
18h05TPS Turku (FIN)TPS Turku3 - 1
(1-1, 1-0, 1-0)
Växjö Lakers HockeyVäxjö Lakers Hockey (SWE)
6 Oktober 2021
19h30Sparta Praha (CZE)Sparta Praha5 - 2
(2-2, 1-0, 2-0)
Fishtown Pinguins BremerhavenFishtown Pinguins Bremerhaven (GER)
12 Oktober 2021
18h05Växjö Lakers Hockey (SWE)Växjö Lakers Hockey4 - 2
(2-0, 1-0, 1-2)
TPS TurkuTPS Turku (FIN)
19h00Fishtown Pinguins Bremerhaven (GER)Fishtown Pinguins Bremerhaven1 - 3
(0-0, 0-1, 1-2)
Sparta PrahaSparta Praha (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep B (26/08/2021 - 12/10/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Frölunda HC Göeteborg (SWE)1565012114+7
2ZSC Lions Zürich (SUI)1264021712+5
3HIFK Helsinki (FIN)963031011-1
4BK Mladá Boleslav (CZE)06006920-11
26 Augustus 2021
17h00BK Mladá Boleslav (CZE)BK Mladá Boleslav1 - 4
(0-3, 0-1, 1-0)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
19h45ZSC Lions Zürich (SUI)ZSC Lions Zürich0 - 3
(0-0, 0-0, 0-3)
HIFK HelsinkiHIFK Helsinki (FIN)
28 Augustus 2021
16h00BK Mladá Boleslav (CZE)BK Mladá Boleslav1 - 2 verlengingen
(1-0, 0-1, 0-0, 0-1)
HIFK HelsinkiHIFK Helsinki (FIN)
20h05ZSC Lions Zürich (SUI)ZSC Lions Zürich4 - 2
(1-2, 0-0, 3-0)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
2 September 2021
18h00HIFK Helsinki (FIN)HIFK Helsinki0 - 2
(0-1, 0-0, 0-1)
ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich (SUI)
18h05Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg4 - 3
(1-1, 1-1, 2-1)
BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav (CZE)
4 September 2021
14h05Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg4 - 3 verlengingen
(0-1, 2-0, 1-2, 1-0)
ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich (SUI)
18h00HIFK Helsinki (FIN)HIFK Helsinki2 - 1
(0-0, 1-1, 1-0)
BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav (CZE)
5 Oktober 2021
17h00BK Mladá Boleslav (CZE)BK Mladá Boleslav0 - 1
(0-0, 0-1, 0-0)
ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich (SUI)
18h05HIFK Helsinki (FIN)HIFK Helsinki2 - 3
(1-0, 0-1, 1-2)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
12 Oktober 2021
18h05Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg4 - 1
(2-0, 0-0, 2-1)
HIFK HelsinkiHIFK Helsinki (FIN)
19h45ZSC Lions Zürich (SUI)ZSC Lions Zürich7 - 3
(3-3, 1-0, 3-0)
BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep C (26/08/2021 - 13/10/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Lukko Rauma (FIN)1264022211+11
2Adler Mannheim (GER)1264022113+8
3Lausanne (SUI)963031115-4
4Cardiff Devils (GBR)361051126-15
26 Augustus 2021
18h00Lukko Rauma (FIN)Lukko Rauma2 - 3 verlengingen
(0-0, 1-0, 1-2, 0-1)
LausanneLausanne (SUI)
20h00Cardiff Devils (GBR)Cardiff Devils0 - 5
(0-3, 0-1, 0-1)
Adler MannheimAdler Mannheim (GER)
28 Augustus 2021
18h00Lukko Rauma (FIN)Lukko Rauma5 - 1
(0-0, 2-0, 3-1)
Adler MannheimAdler Mannheim (GER)
20h00Cardiff Devils (GBR)Cardiff Devils4 - 1
(1-0, 1-1, 2-0)
LausanneLausanne (SUI)
2 September 2021
19h00Adler Mannheim (GER)Adler Mannheim7 - 2
(2-0, 3-1, 2-1)
Cardiff DevilsCardiff Devils (GBR)
19h45Lausanne (SUI)Lausanne0 - 3
(0-0, 0-1, 0-2)
Lukko RaumaLukko Rauma (FIN)
4 September 2021
20h00Adler Mannheim (GER)Adler Mannheim2 - 1 verlengingen
(0-1, 0-0, 1-0, 0-0)
Lukko RaumaLukko Rauma (FIN)
20h05Lausanne (SUI)Lausanne2 - 0
(0-0, 1-0, 1-0)
Cardiff DevilsCardiff Devils (GBR)
6 Oktober 2021
18h00Lukko Rauma (FIN)Lukko Rauma5 - 2
(2-0, 2-2, 1-0)
Cardiff DevilsCardiff Devils (GBR)
19h45Lausanne (SUI)Lausanne2 - 5
(0-1, 2-2, 0-2)
Adler MannheimAdler Mannheim (GER)
13 Oktober 2021
19h00Adler Mannheim (GER)Adler Mannheim1 - 3
(0-1, 0-1, 1-1)
LausanneLausanne (SUI)
20h00Cardiff Devils (GBR)Cardiff Devils3 - 6
(0-3, 2-2, 1-1)
Lukko RaumaLukko Rauma (FIN)

Detail van de uitslagen


Groep D (26/08/2021 - 13/10/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rögle BK (SWE)1565012314+9
2EHC München (GER)1264022513+12
3EV Zug (SUI)963032819+9
4SønderjyskE (DEN)060061141-30
26 Augustus 2021
18h05Rögle BK (SWE)Rögle BK5 - 3
(1-0, 1-1, 3-2)
EV ZugEV Zug (SUI)
20h15SønderjyskE (DEN)SønderjyskE1 - 5
(1-1, 0-1, 0-3)
EHC MünchenEHC München (GER)
28 Augustus 2021
17h45SønderjyskE (DEN)SønderjyskE0 - 10
(0-4, 0-3, 0-3)
EV ZugEV Zug (SUI)
19h05Rögle BK (SWE)Rögle BK4 - 3
(2-1, 0-2, 2-0)
EHC MünchenEHC München (GER)
2 September 2021
19h00EHC München (GER)EHC München6 - 2
(2-1, 3-0, 1-1)
SønderjyskESønderjyskE (DEN)
20h05EV Zug (SUI)EV Zug1 - 2 verlengingen
(1-1, 0-0, 0-0, 0-1)
Rögle BKRögle BK (SWE)
4 September 2021
17h00EV Zug (SUI)EV Zug9 - 3
(1-0, 5-1, 3-2)
SønderjyskESønderjyskE (DEN)
20h00EHC München (GER)EHC München2 - 1
(0-0, 2-0, 0-1)
Rögle BKRögle BK (SWE)
5 Oktober 2021
20h00EHC München (GER)EHC München3 - 4
(0-1, 2-1, 1-2)
EV ZugEV Zug (SUI)
20h35SønderjyskE (DEN)SønderjyskE2 - 3
(1-2, 1-1, 0-0)
Rögle BKRögle BK (SWE)
13 Oktober 2021
18h05Rögle BK (SWE)Rögle BK8 - 3
(0-0, 2-1, 6-2)
SønderjyskESønderjyskE (DEN)
19h45EV Zug (SUI)EV Zug1 - 6
(1-1, 0-2, 0-3)
EHC MünchenEHC München (GER)

Detail van de uitslagen


Groep E (27/08/2021 - 13/10/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Tappara Tampere (FIN)1565012518+7
2Skellefteå AIK (SWE)963032221+1
3Lugano (SUI)662042023-3
4EHC Eisbären Berlin (GER)662042126-5
27 Augustus 2021
19h45Lugano (SUI)Lugano5 - 1
(1-1, 2-0, 2-0)
Skellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
20h15EHC Eisbären Berlin (GER)EHC Eisbären Berlin1 - 6
(0-0, 0-5, 1-1)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
29 Augustus 2021
17h05EHC Eisbären Berlin (GER)EHC Eisbären Berlin3 - 5
(1-0, 2-2, 0-3)
Skellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
19h45Lugano (SUI)Lugano3 - 6
(0-0, 0-4, 3-2)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
3 September 2021
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere5 - 4 verlengingen
(1-0, 2-3, 1-1, 1-0)
EHC Eisbären BerlinEHC Eisbären Berlin (GER)
18h05Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIK3 - 5
(0-2, 2-3, 1-0)
LuganoLugano (SUI)
5 September 2021
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere3 - 2 verlengingen
(1-0, 1-1, 0-1, 1-0)
LuganoLugano (SUI)
18h05Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIK5 - 3
(2-0, 1-3, 2-0)
EHC Eisbären BerlinEHC Eisbären Berlin (GER)
5 Oktober 2021
18h05Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIK6 - 1
(4-1, 2-0, 0-0)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
19h00EHC Eisbären Berlin (GER)EHC Eisbären Berlin6 - 3
(2-1, 3-1, 1-1)
LuganoLugano (SUI)
12 Oktober 2021
18h05Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere4 - 2
(1-2, 1-0, 2-0)
Skellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
13 Oktober 2021
19h45Lugano (SUI)Lugano2 - 4
(0-1, 2-1, 0-2)
EHC Eisbären BerlinEHC Eisbären Berlin (GER)

Detail van de uitslagen


Groep F (27/08/2021 - 13/10/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Fribourg-Gottéron (SUI)186600259+16
2Leksands IF (SWE)1264021716+1
3HC Ocelári Trinec (CZE)662041517-2
4HC Slovan Bratislava (SVK)06006823-15
27 Augustus 2021
19h05Leksands IF (SWE)Leksands IF5 - 3
(0-2, 2-1, 3-0)
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
19h45Fribourg-Gottéron (SUI)Fribourg-Gottéron6 - 2
(2-1, 2-1, 2-0)
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (CZE)
29 Augustus 2021
17h45Fribourg-Gottéron (SUI)Fribourg-Gottéron5 - 2
(3-0, 1-2, 1-0)
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
18h05Leksands IF (SWE)Leksands IF3 - 2
(0-1, 2-0, 1-1)
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (CZE)
2 September 2021
17h00HC Ocelári Trinec (CZE)HC Ocelári Trinec3 - 4
(3-0, 0-3, 0-1)
Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron (SUI)
19h30HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava2 - 4
(0-2, 1-0, 1-2)
Leksands IFLeksands IF (SWE)
4 September 2021
15h00HC Ocelári Trinec (CZE)HC Ocelári Trinec1 - 3
(0-0, 0-1, 1-2)
Leksands IFLeksands IF (SWE)
17h30HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava0 - 2
(0-0, 0-1, 0-1)
Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron (SUI)
5 Oktober 2021
18h05Leksands IF (SWE)Leksands IF2 - 5
(2-0, 0-3, 0-2)
Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron (SUI)
6 Oktober 2021
17h00HC Ocelári Trinec (CZE)HC Ocelári Trinec3 - 0
(0-0, 1-0, 2-0)
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
12 Oktober 2021
19h45Fribourg-Gottéron (SUI)Fribourg-Gottéron3 - 0
(2-0, 1-0, 0-0)
Leksands IFLeksands IF (SWE)
13 Oktober 2021
18h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava1 - 4
(0-0, 1-3, 0-1)
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep G (03/09/2021 - 13/10/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1EC KAC Klagenfurt (AUT)156501199+10
2Rouen HE (FRA)963031514+1
3HC Donbass Donetsk (UKR)662041517-2
4Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)662041322-9
3 September 2021
18h30HC Donbass Donetsk (UKR)HC Donbass Donetsk2 - 3 verlengingen
(1-0, 0-1, 1-1, 0-0)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)
20h20EC KAC Klagenfurt (AUT)EC KAC Klagenfurt2 - 1 verlengingen
(1-1, 0-0, 0-0, 1-0)
Rouen HERouen HE (FRA)
5 September 2021
16h00HC Donbass Donetsk (UKR)HC Donbass Donetsk2 - 1
(0-1, 1-0, 1-0)
Rouen HERouen HE (FRA)
20h20EC KAC Klagenfurt (AUT)EC KAC Klagenfurt3 - 2 verlengingen
(0-0, 1-1, 1-1, 1-0)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)
9 September 2021
20h00Rouen HE (FRA)Rouen HE4 - 3
(0-1, 2-1, 2-1)
HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk (UKR)
20h30Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)Rungsted IK - Nordsjælland Cobras1 - 5
(0-1, 1-1, 0-3)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
11 September 2021
19h30Rouen HE (FRA)Rouen HE0 - 4
(0-1, 0-0, 0-3)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
19h30Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)Rungsted IK - Nordsjælland Cobras4 - 3 verlengingen
(1-0, 1-1, 1-2, 1-0)
HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk (UKR)
6 Oktober 2021
18h30HC Donbass Donetsk (UKR)HC Donbass Donetsk3 - 4
(0-3, 1-0, 2-1)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
19h30Rouen HE (FRA)Rouen HE5 - 1
(1-0, 2-1, 2-0)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)
12 Oktober 2021
20h30Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)Rungsted IK - Nordsjælland Cobras2 - 4
(0-1, 2-1, 0-2)
Rouen HERouen HE (FRA)
13 Oktober 2021
20h20EC KAC Klagenfurt (AUT)EC KAC Klagenfurt1 - 2
(0-1, 1-0, 0-1)
HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk (UKR)

Detail van de uitslagen


Groep H (03/09/2021 - 12/10/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Red Bulls Salzburg (AUT)1565012313+10
2HC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)1264022013+7
3Jastrzebie JKH (POL)662041721-4
4Frisk-Asker Tigers (NOR)361051124-13
3 September 2021
18h00Frisk-Asker Tigers (NOR)Frisk-Asker Tigers2 - 6
(1-1, 0-2, 1-3)
Red Bulls SalzburgRed Bulls Salzburg (AUT)
18h00Jastrzebie JKH (POL)Jastrzebie JKH2 - 3 verlengingen
(1-1, 1-1, 0-0, 0-0)
HC Bolzano-Bozen FoxesHC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)
5 September 2021
16h00Frisk-Asker Tigers (NOR)Frisk-Asker Tigers1 - 5
(0-1, 1-1, 0-3)
HC Bolzano-Bozen FoxesHC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)
17h30Jastrzebie JKH (POL)Jastrzebie JKH2 - 3
(1-1, 1-1, 0-1)
Red Bulls SalzburgRed Bulls Salzburg (AUT)
10 September 2021
20h20Red Bulls Salzburg (AUT)Red Bulls Salzburg1 - 0
(0-0, 0-0, 1-0)
Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers (NOR)
20h30HC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)HC Bolzano-Bozen Foxes3 - 1
(1-0, 1-0, 1-1)
Jastrzebie JKHJastrzebie JKH (POL)
12 September 2021
18h00HC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)HC Bolzano-Bozen Foxes1 - 2 verlengingen
(0-0, 1-1, 0-0, 0-0)
Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers (NOR)
20h20Red Bulls Salzburg (AUT)Red Bulls Salzburg6 - 1
(0-0, 1-1, 5-0)
Jastrzebie JKHJastrzebie JKH (POL)
5 Oktober 2021
18h00Jastrzebie JKH (POL)Jastrzebie JKH4 - 3
(2-0, 1-0, 1-3)
Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers (NOR)
20h20Red Bulls Salzburg (AUT)Red Bulls Salzburg3 - 5
(1-2, 0-1, 2-2)
HC Bolzano-Bozen FoxesHC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)
12 Oktober 2021
18h00Frisk-Asker Tigers (NOR)Frisk-Asker Tigers3 - 7
(0-2, 1-2, 2-3)
Jastrzebie JKHJastrzebie JKH (POL)
20h20HC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)HC Bolzano-Bozen Foxes3 - 4 verlengingen
(0-1, 0-1, 3-1, 0-1)
Red Bulls SalzburgRed Bulls Salzburg (AUT)

Detail van de uitslagen


Playoffs (16/11/2021 - 25/01/2022)


Achtste finales
16 November 2021
18h05Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIK1 - 3
(0-1, 1-1, 0-1)
Sparta PrahaSparta Praha (CZE)
19h00Leksands IF (SWE)Leksands IF0 - 4
(0-1, 0-1, 0-2)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
19h00Växjö Lakers Hockey (SWE)Växjö Lakers Hockey2 - 2
(2-1, 0-1, 0-0)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
19h00EC KAC Klagenfurt (AUT)EC KAC Klagenfurt4 - 0Leksands IFLeksands IF (SWE)
19h30HC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)HC Bolzano-Bozen Foxes1 - 3
(0-2, 1-1, 0-0)
Lukko RaumaLukko Rauma (FIN)
19h30Adler Mannheim (GER)Adler Mannheim1 - 10
(1-2, 0-3, 0-5)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
20h05Fribourg-Gottéron (SUI)Fribourg-Gottéron2 - 4EHC MünchenEHC München (GER)
20h05ZSC Lions Zürich (SUI)ZSC Lions Zürich3 - 4
(1-1, 1-2, 1-1)
Rögle BKRögle BK (SWE)
20h05EHC München (GER)EHC München4 - 2
(1-1, 3-0, 0-1)
Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron (SUI)
17 November 2021
19h30Rouen HE (FRA)Rouen HE3 - 0
(0-0, 1-0, 2-0)
Red Bulls SalzburgRed Bulls Salzburg (AUT)
23 November 2021
18h00Sparta Praha (CZE)Sparta Praha1 - 2
(1-0, 0-0, 0-2)
Skellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere4 - 2
(0-0, 1-2, 3-0)
Växjö Lakers HockeyVäxjö Lakers Hockey (SWE)
18h05Rögle BK (SWE)Rögle BK3 - 1
(0-0, 1-1, 2-0)
ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich (SUI)
18h05Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg4 - 1
(1-0, 1-0, 2-1)
Adler MannheimAdler Mannheim (GER)
19h00Leksands IF (SWE)Leksands IF8 - 1
(3-0, 2-0, 3-1)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
24 November 2021
18h00Lukko Rauma (FIN)Lukko RaumaUitgesteldHC Bolzano-Bozen FoxesHC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)
18h00EHC München (GER)EHC München3 - 2
(0-0, 0-0, 3-2)
Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron (SUI)
20h20Red Bulls Salzburg (AUT)Red Bulls Salzburg3 - 1
(1-0, 1-0, 1-1)
Rouen HERouen HE (FRA)

Kwartfinales
7 December 2021
18h00Sparta Praha (CZE)Sparta Praha2 - 5
(1-1, 1-3, 0-1)
Rögle BKRögle BK (SWE)
18h00Lukko Rauma (FIN)Lukko Rauma2 - 2
(0-0, 2-0, 0-2)
EHC MünchenEHC München (GER)
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere3 - 3
(2-0, 1-2, 0-1)
Rouen HERouen HE (FRA)
19h00Leksands IF (SWE)Leksands IF2 - 5
(2-2, 0-0, 0-3)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
14 December 2021
19h00Rögle BK (SWE)Rögle BK1 - 3
(0-0, 0-0, 1-3)
Sparta PrahaSparta Praha (CZE)
19h00Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg3 - 3
(1-1, 1-1, 1-1)
Leksands IFLeksands IF (SWE)
19h30Rouen HE (FRA)Rouen HE0 - 4
(0-0, 0-2, 0-2)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
20h15EHC München (GER)EHC München2 - 1 verlengingen
(0-0, 1-1, 0-0, 1-0)
Lukko RaumaLukko Rauma (FIN)

Halve Finale
4 Januari 2022
19h00Rögle BK (SWE)Rögle BK5 - 3
(0-1, 2-0, 3-2)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
11 Januari 2022
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara TampereGeannuleerdEHC MünchenEHC München (GER)
19h00Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg1 - 3
(0-1, 0-1, 1-1)
Rögle BKRögle BK (SWE)
25 Januari 2022
20h30EHC München (GER)EHC München - Tappara TampereTappara Tampere (FIN)

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden