De site voor alle sporten

Menu
HC Ocelári Trinec

Ijshockey - HC Ocelári Trinec

TsjechiëTsjechië - Trinec- Opgericht 1929

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

HC Ocelári Trinec - Uitslagen

Tsjechië - Extraliga - Regular Season - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste24137045137+14
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
2de1765002912+17
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
9de772042225-3
13 September 2019 - 17h00
Speeldag 1
HC Ocelári Trinec (1)HC Ocelári Trinec6 - 2HC KladnoHC Kladno (14)
15 September 2019 - 16h00
Speeldag 2
Kometa Brno (11)Kometa Brno2 - 1 verlengingenHC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (4)
17 September 2019 - 17h30
Speeldag 33
Vítkovice Ridera Ostrava (10)Vítkovice Ridera Ostrava4 - 3HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (1)
19 September 2019 - 18h30
Speeldag 3
Sparta Praha (5)Sparta Praha4 - 2HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (8)
22 September 2019 - 15h00
Speeldag 4
HC Ocelári Trinec (6)HC Ocelári Trinec3 - 2HC LitvínovHC Litvínov (11)
24 September 2019 - 18h00
Speeldag 10
HC Ocelári Trinec (1)HC Ocelári Trinec7 - 3HC OlomoucHC Olomouc (9)
27 September 2019 - 17h30
Speeldag 5
BK Mladá Boleslav (4)BK Mladá Boleslav4 - 3HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (8)
29 September 2019 - 15h00
Speeldag 6
HC Ocelári Trinec (6)HC Ocelári Trinec4 - 0Mountfield HKMountfield HK (5)
3 Oktober 2019 - 17h30
Speeldag 7
Vítkovice Ridera Ostrava (9)Vítkovice Ridera Ostrava4 - 6HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (4)
6 Oktober 2019 - 15h00
Speeldag 8
HC Ocelári Trinec (4)HC Ocelári Trinec4 - 3 verlengingenHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Vary (9)
11 Oktober 2019 - 17h30
Speeldag 9
PSG Zlín (14)PSG Zlín2 - 5HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (2)
18 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 11
HC Dynamo Pardubice (12)HC Dynamo Pardubice5 - 2HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (1)
20 Oktober 2019 - 17h20
Speeldag 12
HC Ocelári Trinec (1)HC Ocelári Trinec5 - 2Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec (7)
22 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 32
Mountfield HKMountfield HK - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
25 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 13
HC PlzenHC Plzen - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
27 Oktober 2019 - 17h00
Speeldag 14
HC KladnoHC Kladno - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
29 Oktober 2019 - 17h00
Speeldag 15
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - Kometa BrnoKometa Brno
1 November 2019 - 17h00
Speeldag 16
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - Sparta PrahaSparta Praha
3 November 2019 - 17h00
Speeldag 17
HC LitvínovHC Litvínov - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
15 November 2019 - 17h00
Speeldag 18
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav
17 November 2019 - 17h00
Speeldag 19
Mountfield HKMountfield HK - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
22 November 2019 - 17h00
Speeldag 20
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava
24 November 2019 - 17h00
Speeldag 21
HC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Vary - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
26 November 2019 - 17h00
Speeldag 22
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - PSG ZlínPSG Zlín
29 November 2019 - 17h00
Speeldag 23
HC OlomoucHC Olomouc - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
1 December 2019 - 17h00
Speeldag 24
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice
6 December 2019 - 17h00
Speeldag 25
Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
8 December 2019 - 17h00
Speeldag 26
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - HC PlzenHC Plzen
18 December 2019 - 17h00
Speeldag 27
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - HC KladnoHC Kladno
20 December 2019 - 17h00
Speeldag 28
Kometa BrnoKometa Brno - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
22 December 2019 - 17h00
Speeldag 29
Sparta PrahaSparta Praha - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
26 December 2019 - 17h00
Speeldag 30
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - HC LitvínovHC Litvínov
28 December 2019 - 17h00
Speeldag 31
BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
5 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 34
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - HC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Vary
10 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 35
PSG ZlínPSG Zlín - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
12 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 36
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - HC OlomoucHC Olomouc
17 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 37
HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
19 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 38
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec
24 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 39
HC PlzenHC Plzen - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
26 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 40
HC KladnoHC Kladno - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
28 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 41
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - Kometa BrnoKometa Brno
31 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 42
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - Sparta PrahaSparta Praha
2 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 43
HC LitvínovHC Litvínov - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
12 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 44
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav
14 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 45
Mountfield HKMountfield HK - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
16 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 46
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava
21 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 47
HC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Vary - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
23 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 48
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - PSG ZlínPSG Zlín
28 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 49
HC OlomoucHC Olomouc - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
1 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 50
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice
3 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 51
Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec - HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
6 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 52
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - HC PlzenHC Plzen

Champions Hockey League - Groep D - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de963031714+3
30 Augustus 2019 - 18h00
Groep D
Pelicans Lahti (FIN) (4)Pelicans Lahti1 - 0HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (2)
1 September 2019 - 15h00
Groep D
Junost Minsk (BLR) (3)Junost Minsk2 - 0HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (2)
6 September 2019 - 18h00
Groep D
HC Ocelári Trinec (2)HC Ocelári Trinec5 - 3Pelicans LahtiPelicans Lahti (FIN) (4)
8 September 2019 - 17h00
Groep D
HC Ocelári Trinec (2)HC Ocelári Trinec7 - 2Junost MinskJunost Minsk (BLR) (3)
9 Oktober 2019 - 17h00
Groep D
HC Ocelári Trinec (2)HC Ocelári Trinec2 - 1 verlengingenLausanneLausanne (SUI) (1)
15 Oktober 2019 - 19h45
Groep D
Lausanne (SUI) (1)Lausanne5 - 3HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (2)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden