De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Champions Hockey League - 2019/2020 - Home

Ijshockey - Champions Hockey League - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Adler Mannheim
  • Ambrì-Piotta
  • Augsburger Panther
  • Belfast Giants
  • Bílí Tygri Liberec
  • Cardiff Devils
  • Djurgårdens IF
  • EC KAC Klagenfurt
  • EHC Biel-Bienne
  • EHC München
  • EV Zug
  • Frisk-Asker Tigers
  • Frölunda HC Göeteborg
  • Färjestad BK
  • GKS Tychy
  • Graz 99ers
  • Grenoble MH38
  • HC 05 Banská Bystrica
  • HC Ocelári Trinec
  • HC Plzen
  • HPK Hämeenlinna
  • Junost Minsk
  • Kärpät Oulu
  • Lausanne
  • Luleå HF
  • Mountfield HK
  • Pelicans Lahti
  • Rungsted IK - Nordsjælland Cobras
  • SC Bern
  • Skellefteå AIK
  • Tappara Tampere
  • Vienna Capitals

Home

Champions Hockey League - Home

30 Augustus 2019 - 5 Februari 2020

Groep A (30/08/2019 - 16/10/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
EC KAC KlagenfurtEC KAC KlagenfurtOostenrijkKlagenfurtStadthalle Klagenfurt
EHC Biel-BienneEHC Biel-BienneZwitserlandBielEisstadion Biel
Frisk-Asker TigersFrisk-Asker TigersNoorwegenAskerAsker Hallen
Tappara TampereTappara TampereFinlandTampereTampereen jäähalli


Groep B (31/08/2019 - 17/10/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
EV ZugEV ZugZwitserlandZugEishalle Herti
HC PlzenHC PlzenTsjechiëPilsenHome Monitoring Aréna
HPK HämeenlinnaHPK HämeenlinnaFinlandHämeenlinnaHämeenlinnan jäähalli
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland CobrasDenemarkenHørsholmHørsholm


Groep C (31/08/2019 - 16/10/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
Augsburger PantherAugsburger PantherDuitslandAugsburgCurt-Frenzel-Stadion
Belfast GiantsBelfast GiantsGroot-BrittanniëBelfastOdyssey Arena
Bílí Tygri LiberecBílí Tygri LiberecTsjechiëLiberecTipsport Arena
Luleå HFLuleå HFZwedenLuleåCoop Arena


Groep D (31/08/2019 - 16/10/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
HC Ocelári TrinecHC Ocelári TrinecTsjechiëTrinecTrinecký Zimní Stadion
Junost MinskJunost MinskWit-RuslandMinskKryty Katok
LausanneLausanneZwitserlandLausannePatinoire De Malley
Pelicans LahtiPelicans LahtiFinlandLahtiIsku Areena


Groep E (31/08/2019 - 16/10/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
Grenoble MH38Grenoble MH38FrankrijkGrenoblePôle Sud
Kärpät OuluKärpät OuluFinlandOuluOulun Energia Areena
SC BernSC BernZwitserlandBernPostFinance Arena
Skellefteå AIKSkellefteå AIKZwedenSkellefteåSkellefteå Kraft Arena


Groep F (31/08/2019 - 17/10/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
Adler MannheimAdler MannheimDuitslandMannheimSAP-Arena
Djurgårdens IFDjurgårdens IFZwedenStockholmHovet
GKS TychyGKS TychyPolenTychyZimowy Mosir
Vienna CapitalsVienna CapitalsOostenrijkWienAlbert Schultz Eishalle


Groep G (30/08/2019 - 17/10/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
Ambrì-PiottaAmbrì-PiottaZwitserlandAmbri & PiottaValascia
EHC MünchenEHC MünchenDuitslandMünchenOlympia Eishalle
Färjestad BKFärjestad BKZwedenKarlstadLöfbergs Lila Arena
HC 05 Banská BystricaHC 05 Banská BystricaSlowakijeBanská BystricaZimný Banská Bystrica


Groep H (30/08/2019 - 17/10/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
Cardiff DevilsCardiff DevilsGroot-BrittanniëCardiff
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC GöeteborgZwedenGöteborgScandinavium
Graz 99ersGraz 99ersOostenrijkGrazEisstadion Graz Liebenau
Mountfield HKMountfield HKTsjechiëHradec KrálovéFORTUNA Aréna Hradec Králové


Playoffs (06/11/2019 - 05/02/2020)



Achtste finales (06/11/2019)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden