De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Champions Hockey League - 2019/2020 - Home

Ijshockey - Champions Hockey League - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Adler Mannheim
  • Ambrì-Piotta
  • Augsburger Panther
  • Belfast Giants
  • Bílí Tygri Liberec
  • Cardiff Devils
  • Djurgårdens IF
  • EC KAC Klagenfurt
  • EHC Biel-Bienne
  • EHC München
  • EV Zug
  • Frisk-Asker Tigers
  • Frölunda HC Göeteborg
  • Färjestad BK
  • GKS Tychy
  • Graz 99ers
  • Grenoble MH38
  • HC 05 Banská Bystrica
  • HC Ocelári Trinec
  • HC Plzen
  • HPK Hämeenlinna
  • Junost Minsk
  • Kärpät Oulu
  • Lausanne
  • Luleå HF
  • Mountfield HK
  • Pelicans Lahti
  • Rungsted IK - Nordsjælland Cobras
  • SC Bern
  • Skellefteå AIK
  • Tappara Tampere
  • Vienna Capitals

Home

Champions Hockey League 2019/2020 - Home

30 Augustus 2019 - 5 Februari 2020

WinnaarFrölunda HC Göeteborg : Frölunda HC Göeteborg

Groep A (29/08/2019 - 16/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1EHC Biel-Bienne (SUI)156501169+7
2Tappara Tampere (FIN)1264022111+10
3EC KAC Klagenfurt (AUT)963031820-2
4Frisk-Asker Tigers (NOR)06006722-15
29 Augustus 2019
19h30EC KAC Klagenfurt (AUT)EC KAC Klagenfurt3 - 2
(1-0, 2-2, 0-0)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
19h45EHC Biel-Bienne (SUI)EHC Biel-Bienne2 - 1
(1-0, 0-1, 1-0)
Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers (NOR)
31 Augustus 2019
19h30EC KAC Klagenfurt (AUT)EC KAC Klagenfurt3 - 0
(2-0, 0-0, 1-0)
Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers (NOR)
19h45EHC Biel-Bienne (SUI)EHC Biel-Bienne1 - 0
(0-0, 0-0, 1-0)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
6 September 2019
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere8 - 3
(2-2, 2-0, 4-1)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
18h30Frisk-Asker Tigers (NOR)Frisk-Asker Tigers2 - 3
(0-0, 1-2, 1-1)
EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne (SUI)
8 September 2019
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere1 - 0
(0-0, 1-0, 0-0)
EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne (SUI)
18h30Frisk-Asker Tigers (NOR)Frisk-Asker Tigers0 - 4
(0-2, 0-1, 0-1)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
8 Oktober 2019
18h30Frisk-Asker Tigers (NOR)Frisk-Asker Tigers1 - 3
(1-1, 0-0, 0-2)
Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
9 Oktober 2019
19h30EC KAC Klagenfurt (AUT)EC KAC Klagenfurt3 - 6
(0-2, 2-2, 1-2)
EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne (SUI)
15 Oktober 2019
19h45EHC Biel-Bienne (SUI)EHC Biel-Bienne4 - 2
(1-0, 3-1, 0-1)
EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
16 Oktober 2019
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere7 - 3
(1-2, 3-0, 3-1)
Frisk-Asker TigersFrisk-Asker Tigers (NOR)

Detail van de uitslagen


Groep B (29/08/2019 - 15/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1HC Plzen (CZE)1565012416+8
2EV Zug (SUI)1264022211+11
3HPK Hämeenlinna (FIN)662041316-3
4Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)361051026-16
29 Augustus 2019
17h00HC Plzen (CZE)HC Plzen5 - 4 verlengingen
(0-0, 1-3, 3-1, 1-0)
HPK HämeenlinnaHPK Hämeenlinna (FIN)
19h45EV Zug (SUI)EV Zug5 - 2
(2-0, 1-2, 2-0)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)
31 Augustus 2019
17h00EV Zug (SUI)EV Zug3 - 4 verlengingen
(1-0, 1-1, 1-2, 0-0)
HPK HämeenlinnaHPK Hämeenlinna (FIN)
17h45HC Plzen (CZE)HC Plzen9 - 3
(3-2, 3-0, 3-1)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)
5 September 2019
18h00HPK Hämeenlinna (FIN)HPK Hämeenlinna1 - 2 verlengingen
(0-1, 0-0, 1-0, 0-1)
HC PlzenHC Plzen (CZE)
19h30Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)Rungsted IK - Nordsjælland Cobras0 - 5
(0-5, 0-0, 0-0)
EV ZugEV Zug (SUI)
7 September 2019
18h00HPK Hämeenlinna (FIN)HPK Hämeenlinna1 - 3
(0-1, 1-1, 0-1)
EV ZugEV Zug (SUI)
18h00Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)Rungsted IK - Nordsjælland Cobras2 - 4
(1-2, 0-2, 1-0)
HC PlzenHC Plzen (CZE)
8 Oktober 2019
18h00HPK Hämeenlinna (FIN)HPK Hämeenlinna2 - 0
(1-0, 1-0, 0-0)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)
9 Oktober 2019
19h45EV Zug (SUI)EV Zug5 - 2
(0-1, 4-1, 1-0)
HC PlzenHC Plzen (CZE)
15 Oktober 2019
17h00HC Plzen (CZE)HC Plzen2 - 1 verlengingen
(0-0, 0-1, 1-0, 0-0)
EV ZugEV Zug (SUI)
19h30Rungsted IK - Nordsjælland Cobras (DEN)Rungsted IK - Nordsjælland Cobras3 - 1
(1-0, 2-1, 0-0)
HPK HämeenlinnaHPK Hämeenlinna (FIN)

Detail van de uitslagen


Groep C (29/08/2019 - 16/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Luleå HF (SWE)1565012615+11
2Augsburger Panther (GER)1264021815+3
3Bílí Tygri Liberec (CZE)6620420200
4Belfast Giants (GBR)361051226-14
29 Augustus 2019
18h00Luleå HF (SWE)Luleå HF2 - 3 verlengingen
(1-1, 1-0, 0-1, 0-0)
Augsburger PantherAugsburger Panther (GER)
20h30Belfast Giants (GBR)Belfast Giants5 - 4
(2-2, 2-1, 1-1)
Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec (CZE)
31 Augustus 2019
15h30Luleå HF (SWE)Luleå HF4 - 1
(0-0, 2-0, 2-1)
Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec (CZE)
20h30Belfast Giants (GBR)Belfast Giants2 - 3 verlengingen
(1-1, 1-0, 0-1, 0-1)
Augsburger PantherAugsburger Panther (GER)
5 September 2019
19h45Bílí Tygri Liberec (CZE)Bílí Tygri Liberec6 - 1
(2-0, 2-1, 2-0)
Belfast GiantsBelfast Giants (GBR)
6 September 2019
18h00Augsburger Panther (GER)Augsburger Panther4 - 5 verlengingen
(1-1, 1-3, 2-0, 0-1)
Luleå HFLuleå HF (SWE)
8 September 2019
14h00Bílí Tygri Liberec (CZE)Bílí Tygri Liberec4 - 5 verlengingen
(2-2, 2-2, 0-0, 0-1)
Luleå HFLuleå HF (SWE)
17h00Augsburger Panther (GER)Augsburger Panther3 - 1
(0-0, 1-0, 2-1)
Belfast GiantsBelfast Giants (GBR)
8 Oktober 2019
19h30Augsburger Panther (GER)Augsburger Panther2 - 3 verlengingen
(1-0, 0-1, 1-1, 0-0)
Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec (CZE)
20h30Belfast Giants (GBR)Belfast Giants3 - 6
(0-1, 0-2, 3-3)
Luleå HFLuleå HF (SWE)
15 Oktober 2019
18h00Luleå HF (SWE)Luleå HF4 - 0
(1-0, 2-0, 1-0)
Belfast GiantsBelfast Giants (GBR)
16 Oktober 2019
19h30Bílí Tygri Liberec (CZE)Bílí Tygri Liberec2 - 3
(2-1, 0-1, 0-1)
Augsburger PantherAugsburger Panther (GER)

Detail van de uitslagen


Groep D (30/08/2019 - 15/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Lausanne (SUI)1264022017+3
2HC Ocelári Trinec (CZE)963031714+3
3Junost Minsk (BLR)963031517-2
4Pelicans Lahti (FIN)662041620-4
30 Augustus 2019
18h00Pelicans Lahti (FIN)Pelicans Lahti1 - 0
(0-0, 0-0, 1-0)
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (CZE)
18h00Junost Minsk (BLR)Junost Minsk3 - 2 verlengingen
(0-0, 0-0, 2-2, 1-0)
LausanneLausanne (SUI)
1 September 2019
15h00Junost Minsk (BLR)Junost Minsk2 - 0
(0-0, 1-0, 1-0)
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (CZE)
18h00Pelicans Lahti (FIN)Pelicans Lahti4 - 5 verlengingen
(0-1, 3-0, 1-3, 0-0)
LausanneLausanne (SUI)
6 September 2019
18h00HC Ocelári Trinec (CZE)HC Ocelári Trinec5 - 3
(0-2, 1-1, 4-0)
Pelicans LahtiPelicans Lahti (FIN)
19h45Lausanne (SUI)Lausanne3 - 2
(1-0, 2-1, 0-1)
Junost MinskJunost Minsk (BLR)
8 September 2019
15h45Lausanne (SUI)Lausanne4 - 3 verlengingen
(0-1, 1-1, 2-1, 0-0)
Pelicans LahtiPelicans Lahti (FIN)
17h00HC Ocelári Trinec (CZE)HC Ocelári Trinec7 - 2
(3-0, 2-2, 2-0)
Junost MinskJunost Minsk (BLR)
9 Oktober 2019
17h00HC Ocelári Trinec (CZE)HC Ocelári Trinec2 - 1 verlengingen
(1-0, 0-1, 0-0, 1-0)
LausanneLausanne (SUI)
18h00Pelicans Lahti (FIN)Pelicans Lahti2 - 4
(1-1, 0-2, 1-1)
Junost MinskJunost Minsk (BLR)
15 Oktober 2019
18h00Junost Minsk (BLR)Junost Minsk2 - 3 verlengingen
(0-1, 2-1, 0-0, 0-0)
Pelicans LahtiPelicans Lahti (FIN)
19h45Lausanne (SUI)Lausanne5 - 3
(2-1, 1-1, 2-1)
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep E (30/08/2019 - 15/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Skellefteå AIK (SWE)1264021914+5
2Kärpät Oulu (FIN)1264021813+5
3SC Bern (SUI)963031714+3
4Grenoble MH38 (FRA)36105821-13
30 Augustus 2019
18h00Kärpät Oulu (FIN)Kärpät Oulu3 - 1
(2-0, 0-0, 1-1)
Grenoble MH38Grenoble MH38 (FRA)
18h00Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIK3 - 2 verlengingen
(0-0, 0-0, 2-2, 0-0)
SC BernSC Bern (SUI)
1 September 2019
16h00Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIK1 - 2
(0-1, 0-0, 1-1)
Grenoble MH38Grenoble MH38 (FRA)
18h00Kärpät Oulu (FIN)Kärpät Oulu2 - 3 verlengingen
(2-0, 0-1, 0-1, 0-1)
SC BernSC Bern (SUI)
5 September 2019
19h30Grenoble MH38 (FRA)Grenoble MH382 - 6
(1-1, 0-3, 1-2)
Kärpät OuluKärpät Oulu (FIN)
19h45SC Bern (SUI)SC Bern4 - 5 verlengingen
(1-1, 2-3, 1-0, 0-0)
Skellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
7 September 2019
17h00SC Bern (SUI)SC Bern1 - 2 verlengingen
(1-0, 0-1, 0-0, 0-0)
Kärpät OuluKärpät Oulu (FIN)
19h30Grenoble MH38 (FRA)Grenoble MH381 - 4
(0-1, 1-1, 0-2)
Skellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
8 Oktober 2019
18h00Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIK2 - 0
(1-0, 0-0, 1-0)
Kärpät OuluKärpät Oulu (FIN)
19h45SC Bern (SUI)SC Bern4 - 1
(1-0, 1-0, 2-1)
Grenoble MH38Grenoble MH38 (FRA)
15 Oktober 2019
18h00Kärpät Oulu (FIN)Kärpät Oulu5 - 4 verlengingen
(2-1, 1-2, 1-1, 0-0)
Skellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
19h30Grenoble MH38 (FRA)Grenoble MH381 - 3
(1-1, 0-1, 0-1)
SC BernSC Bern (SUI)

Detail van de uitslagen


Groep F (30/08/2019 - 15/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Adler Mannheim (GER)1565012310+13
2Djurgårdens IF (SWE)1264022014+6
3Vienna Capitals (AUT)662041521-6
4GKS Tychy (POL)361051023-13
30 Augustus 2019
19h30Vienna Capitals (AUT)Vienna Capitals1 - 6
(0-3, 0-2, 1-1)
Adler MannheimAdler Mannheim (GER)
20h00GKS Tychy (POL)GKS Tychy2 - 6
(1-2, 0-0, 1-4)
Djurgårdens IFDjurgårdens IF (SWE)
1 September 2019
17h00GKS Tychy (POL)GKS Tychy2 - 3 verlengingen
(1-0, 1-2, 0-0, 0-1)
Adler MannheimAdler Mannheim (GER)
19h30Vienna Capitals (AUT)Vienna Capitals1 - 2
(1-0, 0-1, 0-1)
Djurgårdens IFDjurgårdens IF (SWE)
6 September 2019
18h00Djurgårdens IF (SWE)Djurgårdens IF3 - 6
(1-1, 1-2, 1-3)
Vienna CapitalsVienna Capitals (AUT)
19h30Adler Mannheim (GER)Adler Mannheim5 - 0
(4-0, 0-0, 1-0)
GKS TychyGKS Tychy (POL)
8 September 2019
15h00Djurgårdens IF (SWE)Djurgårdens IF2 - 0
(0-0, 1-0, 1-0)
GKS TychyGKS Tychy (POL)
16h00Adler Mannheim (GER)Adler Mannheim4 - 0
(1-0, 1-0, 2-0)
Vienna CapitalsVienna Capitals (AUT)
8 Oktober 2019
18h00GKS Tychy (POL)GKS Tychy4 - 2
(0-1, 3-1, 1-0)
Vienna CapitalsVienna Capitals (AUT)
18h00Djurgårdens IF (SWE)Djurgårdens IF6 - 3
(3-0, 1-3, 2-0)
Adler MannheimAdler Mannheim (GER)
15 Oktober 2019
19h30Adler Mannheim (GER)Adler Mannheim2 - 1
(2-0, 0-1, 0-0)
Djurgårdens IFDjurgårdens IF (SWE)
19h30Vienna Capitals (AUT)Vienna Capitals5 - 2GKS TychyGKS Tychy (POL)

Detail van de uitslagen


Groep G (29/08/2019 - 16/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Färjestad BK (SWE)1264021710+7
2EHC München (GER)126402149+5
3Ambrì-Piotta (SUI)963031312+1
4HC 05 Banská Bystrica (SVK)361051023-13
29 Augustus 2019
18h00Färjestad BK (SWE)Färjestad BK6 - 1HC 05 Banská BystricaHC 05 Banská Bystrica (SVK)
19h30EHC München (GER)EHC München3 - 0Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta (SUI)
31 Augustus 2019
15h30Färjestad BK (SWE)Färjestad BK2 - 1Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta (SUI)
16h00EHC München (GER)EHC München3 - 0HC 05 Banská BystricaHC 05 Banská Bystrica (SVK)
5 September 2019
17h00HC 05 Banská Bystrica (SVK)HC 05 Banská Bystrica3 - 2 verlengingenEHC MünchenEHC München (GER)
19h45Ambrì-Piotta (SUI)Ambrì-Piotta2 - 1Färjestad BKFärjestad BK (SWE)
7 September 2019
14h15HC 05 Banská Bystrica (SVK)HC 05 Banská Bystrica3 - 4 verlengingenFärjestad BKFärjestad BK (SWE)
19h45Ambrì-Piotta (SUI)Ambrì-Piotta2 - 3 verlengingenEHC MünchenEHC München (GER)
8 Oktober 2019
19h30EHC München (GER)EHC München2 - 1Färjestad BKFärjestad BK (SWE)
19h45HC 05 Banská Bystrica (SVK)HC 05 Banská Bystrica0 - 4Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta (SUI)
15 Oktober 2019
18h00Färjestad BK (SWE)Färjestad BK3 - 1EHC MünchenEHC München (GER)
16 Oktober 2019
19h45Ambrì-Piotta (SUI)Ambrì-Piotta4 - 3HC 05 Banská BystricaHC 05 Banská Bystrica (SVK)

Detail van de uitslagen


Groep H (30/08/2019 - 16/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Frölunda HC Göeteborg (SWE)1264023417+17
2Mountfield HK (CZE)1264022213+9
3Cardiff Devils (GBR)963031830-12
4Graz 99ers (AUT)361051428-14
30 Augustus 2019
18h00Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg5 - 6 verlengingenGraz 99ersGraz 99ers (AUT)
20h30Cardiff Devils (GBR)Cardiff Devils3 - 2Mountfield HKMountfield HK (CZE)
1 September 2019
16h00Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg2 - 3Mountfield HKMountfield HK (CZE)
17h00Cardiff Devils (GBR)Cardiff Devils4 - 3 verlengingen
(0-1, 3-1, 0-1, 0-0)
Graz 99ersGraz 99ers (AUT)
5 September 2019
18h00Mountfield HK (CZE)Mountfield HK5 - 2
(2-0, 0-0, 3-2)
Cardiff DevilsCardiff Devils (GBR)
20h20Graz 99ers (AUT)Graz 99ers1 - 5
(1-1, 0-2, 0-2)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
7 September 2019
17h00Mountfield HK (CZE)Mountfield HK3 - 4
(2-3, 0-0, 1-1)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
19h15Graz 99ers (AUT)Graz 99ers2 - 5Cardiff DevilsCardiff Devils (GBR)
8 Oktober 2019
18h00Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg9 - 2Cardiff DevilsCardiff Devils (GBR)
19h30Graz 99ers (AUT)Graz 99ers1 - 2Mountfield HKMountfield HK (CZE)
15 Oktober 2019
20h30Cardiff Devils (GBR)Cardiff Devils2 - 9Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
16 Oktober 2019
17h00Mountfield HK (CZE)Mountfield HK7 - 1
(1-0, 1-1, 5-0)
Graz 99ersGraz 99ers (AUT)

Detail van de uitslagen


Playoffs (12/11/2019 - 04/02/2020)


Achtste finales
12 November 2019
17h00Junost Minsk (BLR)Junost Minsk2 - 3
(2-0, 0-1, 0-2)
EHC MünchenEHC München (GER)
18h00HC Plzen (CZE)HC Plzen1 - 2
(0-0, 1-1, 0-1)
LausanneLausanne (SUI)
18h00Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIK3 - 3
(2-1, 1-1, 0-1)
Djurgårdens IFDjurgårdens IF (SWE)
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara Tampere3 - 3EV ZugEV Zug (SUI)
18h00Färjestad BK (SWE)Färjestad BK6 - 3
(3-0, 2-1, 1-2)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
19h30Augsburger Panther (GER)Augsburger Panther2 - 2
(1-0, 1-0, 0-2)
EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne (SUI)
19h45SC Bern (SUI)SC Bern0 - 3Luleå HFLuleå HF (SWE)
13 November 2019
18h00Mountfield HK (CZE)Mountfield HK1 - 0
(0-0, 0-0, 1-0)
Adler MannheimAdler Mannheim (GER)
19 November 2019
18h00Luleå HF (SWE)Luleå HF4 - 2
(2-2, 1-0, 1-0)
SC BernSC Bern (SUI)
18h00Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg8 - 2Färjestad BKFärjestad BK (SWE)
19h00Adler Mannheim (GER)Adler Mannheim1 - 1
(0-0, 0-1, 1-0)
Mountfield HKMountfield HK (CZE)
19h45EHC Biel-Bienne (SUI)EHC Biel-Bienne2 - 1 verlengingen
(0-0, 1-1, 0-0, 1-0)
Augsburger PantherAugsburger Panther (GER)
19h45EV Zug (SUI)EV Zug3 - 1Tappara TampereTappara Tampere (FIN)
19h45Lausanne (SUI)Lausanne4 - 4 verlengingen
(3-2, 0-0, 0-2, 1-0)
HC PlzenHC Plzen (CZE)
20h00Djurgårdens IF (SWE)Djurgårdens IF4 - 1
(1-0, 1-0, 2-1)
Skellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
20 November 2019
20h00EHC München (GER)EHC München6 - 0
(0-0, 1-0, 5-0)
Junost MinskJunost Minsk (BLR)

Kwartfinales
3 December 2019
18h00EV Zug (SUI)EV Zug1 - 1
(1-0, 0-0, 0-1)
Mountfield HKMountfield HK (CZE)
18h00EHC Biel-Bienne (SUI)EHC Biel-Bienne3 - 2
(0-0, 2-0, 1-2)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
18h00Djurgårdens IF (SWE)Djurgårdens IF5 - 1
(2-1, 2-0, 1-0)
EHC MünchenEHC München (GER)
20h15Luleå HF (SWE)Luleå HF2 - 1
(0-0, 1-1, 1-0)
LausanneLausanne (SUI)
10 December 2019
18h00Lausanne (SUI)Lausanne2 - 5
(1-2, 0-0, 1-3)
Luleå HFLuleå HF (SWE)
19h45Mountfield HK (CZE)Mountfield HK4 - 0
(0-0, 3-0, 1-0)
EV ZugEV Zug (SUI)
19h45Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg5 - 3 verlengingen
(2-0, 0-1, 2-2, 1-0)
EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne (SUI)
20h00EHC München (GER)EHC München0 - 3
(0-0, 0-1, 0-2)
Djurgårdens IFDjurgårdens IF (SWE)

Halve Finale
7 Januari 2020
18h00Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg2 - 3
(0-2, 2-0, 0-1, 0-0)
Luleå HFLuleå HF (SWE)
19h00Mountfield HK (CZE)Mountfield HK3 - 1
(1-1, 1-0, 1-0, 0-0)
Djurgårdens IFDjurgårdens IF (SWE)
14 Januari 2020
18h00Djurgårdens IF (SWE)Djurgårdens IF0 - 3
(0-0, 0-1, 0-2)
Mountfield HKMountfield HK (CZE)
18h00Luleå HF (SWE)Luleå HF1 - 3
(1-0, 0-1, 0-2)
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)

Finale
4 Februari 2020
18h45Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC Göeteborg3 - 1
(3-1, 0-0, 0-0)
Mountfield HKMountfield HK (CZE)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden