De site voor alle sporten

Menu
Junost Minsk

Ijshockey - Junost Minsk

Wit-RuslandWit-Rusland - Minsk- Opgericht 1994

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Junost Minsk - Uitslagen

Wit-Rusland - Extraliga - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
4de28156033923+16
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
6de1473011910+9
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
2de1483022013+7
25 Augustus 2019 - 16h00
Augustus 2019
Junost Minsk (1)Junost Minsk2 - 0Neman GrodnoNeman Grodno (5)
27 Augustus 2019 - 18h00
Augustus 2019
Junost Minsk (1)Junost Minsk8 - 0HK LidaHK Lida (6)
11 September 2019 - 18h00
September 2019
Junost Minsk (4)Junost Minsk1 - 4HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (3)
13 September 2019 - 18h00
September 2019
Junost Minsk (4)Junost Minsk1 - 2 verlengingenShakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (2)
17 September 2019 - 18h00
September 2019
HC Dinamo Molodechno (3)HC Dinamo Molodechno2 - 5Junost MinskJunost Minsk (4)
19 September 2019 - 18h00
September 2019
Shakhtar Soligorsk (2)Shakhtar Soligorsk3 - 2 verlengingenJunost MinskJunost Minsk (4)
22 September 2019 - 12h00
September 2019
HC Khimvolokno Mogilev (6)HC Khimvolokno Mogilev0 - 1Junost MinskJunost Minsk (4)
25 September 2019 - 18h00
September 2019
Junost Minsk (4)Junost Minsk2 - 1Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (8)
27 September 2019 - 18h00
September 2019
Junost Minsk (4)Junost Minsk2 - 1 verlengingenHC GomelHC Gomel (5)
29 September 2019 - 12h00
September 2019
Junost Minsk (4)Junost Minsk3 - 2 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno (1)
1 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
HK Lida (8)HK Lida0 - 1 verlengingenJunost MinskJunost Minsk (4)
5 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno2 - 1Junost MinskJunost Minsk (4)
12 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
HK Lida (8)HK Lida0 - 4Junost MinskJunost Minsk (4)
19 Oktober 2019 - 12h00
Oktober 2019
Metalurg Zhlobin (6)Metalurg Zhlobin1 - 2 verlengingenJunost MinskJunost Minsk (4)
21 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
HC Gomel (5)HC Gomel5 - 4Junost MinskJunost Minsk (4)
23 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
HC Gomel (5)HC Gomel - Junost MinskJunost Minsk (4)
25 Oktober 2019 - 12h00
Oktober 2019
Junost Minsk (4)Junost Minsk - HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev (7)
27 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Junost Minsk (4)Junost Minsk - HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (3)
30 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Junost Minsk (4)Junost Minsk - Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (2)
2 November 2019 - 11h00
November 2019
Junost MinskJunost Minsk - HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
3 November 2019 - 11h00
November 2019
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev - Junost MinskJunost Minsk
6 November 2019 - 17h00
November 2019
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin - Junost MinskJunost Minsk
12 November 2019 - 17h00
November 2019
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk - Junost MinskJunost Minsk
13 November 2019 - 17h00
November 2019
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno - Junost MinskJunost Minsk
16 November 2019 - 11h00
November 2019
Junost MinskJunost Minsk - Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
18 November 2019 - 17h00
November 2019
Junost MinskJunost Minsk - HC GomelHC Gomel
22 November 2019 - 11h00
November 2019
Junost MinskJunost Minsk - HK LidaHK Lida
25 November 2019 - 17h00
November 2019
Neman GrodnoNeman Grodno - Junost MinskJunost Minsk

Champions Hockey League - Playoffs - 2019/2020

12 November 2019 - 18h00
Achtste finales
Junost MinskJunost Minsk - EHC MünchenEHC München (GER)
20 November 2019 - 20h00
Achtste finales
EHC München (GER)EHC München - Junost MinskJunost Minsk

Champions Hockey League - Groep D - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de963031517-2
30 Augustus 2019 - 18h00
Groep D
Junost Minsk (3)Junost Minsk3 - 2 verlengingenLausanneLausanne (SUI) (1)
1 September 2019 - 15h00
Groep D
Junost Minsk (3)Junost Minsk2 - 0HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (CZE) (2)
6 September 2019 - 19h45
Groep D
Lausanne (SUI) (1)Lausanne3 - 2Junost MinskJunost Minsk (3)
8 September 2019 - 17h00
Groep D
HC Ocelári Trinec (CZE) (2)HC Ocelári Trinec7 - 2Junost MinskJunost Minsk (3)
9 Oktober 2019 - 18h00
Groep D
Pelicans Lahti (FIN) (4)Pelicans Lahti2 - 4Junost MinskJunost Minsk (3)
15 Oktober 2019 - 18h00
Groep D
Junost Minsk (3)Junost Minsk2 - 3 verlengingenPelicans LahtiPelicans Lahti (FIN) (4)

Beker Van Wit-Rusland - Finaleronde - 2019/2020

17 Augustus 2019 - 14h00
Halve Finale
Neman GrodnoNeman Grodno0 - 3Junost MinskJunost Minsk
18 Augustus 2019 - 16h00
Finale
Junost MinskJunost Minsk3 - 2HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden