De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - 2021/2022 - Home

Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland
  • HC Dinamo Molodechno
  • HC Gomel
  • HC Khimvolokno Mogilev
  • HK Brest
  • HK Lida
  • HK Vitebsk
  • Junost Minsk
  • Khimik-SKA Novopolotsk
  • Lokomotiv Orsha
  • Metalurg Zhlobin
  • Neman Grodno
  • Shakhtar Soligorsk

Home

Wit-Rusland Extraliga 2021/2022 - Home

Wit-RuslandWit-Rusland

WinnaarMetalurg Zhlobin : Metalurg Zhlobin

Regulier Seizoen (Wit-Rusland - 31/08/2021 - 16/01/2022)

Klassering

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Junost Minsk95442656711975+44
2HC Gomel854423510613496+38
3Metalurg Zhlobin8344191096140101+39
4Shakhtar Soligorsk824421812312388+35
5HK Vitebsk7544178118108100+8
6Neman Grodno674418417511994+25
7HC Dinamo Molodechno6744193184104116-12
8Lokomotiv Orsha59441451879291+1
9Khimik-SKA Novopolotsk58441281868289-7
10HK Brest42439423772120-48
11HC Khimvolokno Mogilev42449525554107-53
12HK Lida34437427576146-70

Championship RondeDegradatie Ronde

Laatste wedstrijden

15 Januari 2022
10h45HK BrestHK Brest1 - 2 verlengingen
(0-1, 0-0, 1-0, 0-1)
Neman GrodnoNeman Grodno
15h00Junost MinskJunost Minsk1 - 3
(0-0, 1-2, 0-1)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
15h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk8 - 0
(0-0, 4-0, 4-0)
HK LidaHK Lida
16 Januari 2022
10h10HC GomelHC Gomel2 - 3 verlengingen
(1-0, 1-0, 0-2, 0-1)
HK VitebskHK Vitebsk
10h45Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin2 - 1 verlengingen
(1-0, 0-1, 0-0, 0-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
12h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha4 - 1
(2-0, 1-1, 1-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde (Wit-Rusland - 20/01/2022 - 22/02/2022)

Stand

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Lokomotiv Orsha211061212415+9
2HC Dinamo Molodechno211052122922+7
3Khimik-SKA Novopolotsk201044202514+11
4HK Brest121022422326-3
5HC Khimvolokno Mogilev121030431623-7
6HK Lida41001722643-17

Playoffs

Laatste wedstrijden

20 Januari 2022
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk0 - 3HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha1 - 0 verlengingen
(0-0, 0-0, 0-0, 1-0)
HK BrestHK Brest
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno4 - 3 verlengingen
(0-1, 1-1, 2-1, 1-0)
HK LidaHK Lida
22 Januari 2022
10h45HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno2 - 0
(1-0, 0-0, 1-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
12h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 2
(1-0, 0-0, 2-2)
HK LidaHK Lida
15h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk0 - 3HK BrestHK Brest
27 Januari 2022
16h55Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha1 - 0
(0-0, 1-0, 0-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev1 - 2 verlengingen
(0-1, 1-0, 0-0, 0-1)
HK BrestHK Brest
17h00HK LidaHK Lida3 - 5
(2-2, 1-2, 0-1)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
29 Januari 2022
12h00HK BrestHK Brest3 - 6
(2-2, 1-1, 0-3)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
15h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha0 - 3
(0-1, 0-1, 0-1)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
15h00HK LidaHK Lida3 - 2 verlengingen
(2-2, 0-0, 0-0, 1-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
3 Februari 2022
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev0 - 2
(0-1, 0-1, 0-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
17h00HK BrestHK Brest2 - 4
(2-0, 0-0, 0-4)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
17h00HK LidaHK Lida4 - 5
(1-3, 1-1, 2-1)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
5 Februari 2022
10h45HK BrestHK Brest1 - 2 verlengingen
(0-1, 1-0, 0-0, 0-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
12h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev3 - 4 verlengingen
(1-0, 1-1, 1-2, 0-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
15h00HK LidaHK Lida1 - 5
(0-0, 1-2, 0-3)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
14 Februari 2022
16h45HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno3 - 2
(0-1, 0-1, 3-0)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
17h00HK BrestHK Brest1 - 2
(1-0, 0-1, 0-1)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk7 - 1
(1-0, 3-1, 3-0)
HK LidaHK Lida
16 Februari 2022
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk2 - 1 verlengingen
(1-0, 0-1, 0-0, 0-0)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno3 - 2
(1-1, 1-1, 1-0)
HK BrestHK Brest
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev3 - 2
(0-0, 3-1, 0-1)
HK LidaHK Lida
20 Februari 2022
10h45Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk2 - 1 verlengingen
(0-1, 0-0, 1-0, 1-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
12h00HK LidaHK Lida3 - 4 verlengingen
(1-0, 1-0, 1-3, 0-1)
HK BrestHK Brest
15h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev2 - 3
(0-1, 0-2, 2-0)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
22 Februari 2022
16h55HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno1 - 2 verlengingen
(0-1, 0-0, 1-0, 0-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha4 - 0
(0-0, 2-0, 2-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
17h00HK BrestHK Brest5 - 4
(1-2, 3-0, 1-2)
HK LidaHK Lida

Detail van de uitslagen


Championship Ronde (Wit-Rusland - 21/01/2022 - 26/02/2022)

Stand

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Junost Minsk118543147015699+57
2Metalurg Zhlobin10654252101174120+54
3HC Gomel9654252151152126+26
4Shakhtar Soligorsk9254231172142118+24
5HK Vitebsk8954210152135124+11
6Neman Grodno7654200223137120+17

Playoffs

Laatste wedstrijden

21 Januari 2022
17h00HC GomelHC Gomel2 - 1
(1-0, 1-0, 0-1)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin2 - 1
(1-0, 1-0, 0-1)
HK VitebskHK Vitebsk
17h00Junost MinskJunost Minsk4 - 3 verlengingen
(0-1, 2-1, 1-1, 1-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
23 Januari 2022
09h55Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin2 - 1 verlengingen
(1-0, 0-1, 0-0, 0-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
10h45HC GomelHC Gomel1 - 0 verlengingen
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
15h00Junost MinskJunost Minsk4 - 2
(2-1, 1-0, 1-1)
HK VitebskHK Vitebsk
28 Januari 2022
17h00Neman GrodnoNeman Grodno1 - 2
(1-1, 0-1, 0-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17h00HC GomelHC Gomel2 - 4
(1-2, 1-0, 0-2)
Junost MinskJunost Minsk
17h00HK VitebskHK Vitebsk6 - 1
(3-1, 2-0, 1-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
30 Januari 2022
10h45Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 4 verlengingen
(0-2, 3-0, 0-1, 0-0)
Junost MinskJunost Minsk
15h00HC GomelHC Gomel2 - 4
(0-1, 1-2, 1-1)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
15h00Neman GrodnoNeman Grodno3 - 2
(0-0, 1-2, 2-0)
HK VitebskHK Vitebsk
4 Februari 2022
16h45Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk1 - 2
(1-0, 0-1, 0-1)
HC GomelHC Gomel
17h00HK VitebskHK Vitebsk3 - 4 verlengingen
(0-1, 2-1, 1-1, 0-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17h00Neman GrodnoNeman Grodno4 - 7
(2-2, 0-2, 2-3)
Junost MinskJunost Minsk
6 Februari 2022
10h45Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk2 - 6
(0-2, 2-2, 0-2)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
12h00HK VitebskHK Vitebsk1 - 2
(1-2, 0-0, 0-0)
Junost MinskJunost Minsk
15h00Neman GrodnoNeman Grodno4 - 2
(2-0, 2-2, 0-0)
HC GomelHC Gomel
17 Februari 2022
16h45Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin2 - 0
(1-0, 0-0, 1-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
17h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk2 - 4
(0-1, 2-2, 0-1)
HK VitebskHK Vitebsk
17h00Junost MinskJunost Minsk2 - 1 verlengingen
(1-1, 0-0, 0-0, 0-0)
HC GomelHC Gomel
19 Februari 2022
10h45Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin8 - 1
(3-1, 1-0, 4-0)
HC GomelHC Gomel
12h00Junost MinskJunost Minsk2 - 4
(0-1, 0-0, 2-3)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
15h00HK VitebskHK Vitebsk2 - 1
(0-0, 1-0, 1-1)
Neman GrodnoNeman Grodno
24 Februari 2022
16h10Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin0 - 3
(0-0, 0-2, 0-1)
Junost MinskJunost Minsk
17h00Neman GrodnoNeman Grodno1 - 2 verlengingen
(0-1, 0-0, 1-0, 0-1)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17h00HK VitebskHK Vitebsk4 - 5 verlengingen
(1-2, 1-1, 2-1, 0-0)
HC GomelHC Gomel
26 Februari 2022
10h45Junost MinskJunost Minsk5 - 4 verlengingen
(1-1, 3-2, 0-1, 1-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
12h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk2 - 1
(0-0, 1-1, 1-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
15h00HC GomelHC Gomel0 - 2
(0-0, 0-1, 0-1)
HK VitebskHK Vitebsk

Detail van de uitslagen


Playoffs (Wit-Rusland - 27/02/2022 - 25/04/2022)


Achtste finales
27 Februari 2022
15h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno1 - 0
(0-0, 1-0, 0-0)
HK BrestHK Brest
28 Februari 2022
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk3 - 1
(1-1, 0-0, 2-0)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
1 Maart 2022
17h00HK BrestHK Brest1 - 2
(1-1, 0-1, 0-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
2 Maart 2022
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 2 verlengingen
(1-1, 1-0, 0-1, 1-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
4 Maart 2022
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk2 - 0
(0-0, 0-0, 2-0)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha

Kwartfinales
9 Maart 2022
16h30Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 2 verlengingen
(1-0, 0-0, 1-2, 1-0)
HK VitebskHK Vitebsk
17h25Junost MinskJunost Minsk2 - 0
(1-0, 1-0, 0-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
10 Maart 2022
17h00HC GomelHC Gomel2 - 3
(1-1, 1-1, 0-1)
Neman GrodnoNeman Grodno
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin5 - 2
(2-0, 0-2, 3-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
11 Maart 2022
16h40Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk4 - 0
(1-0, 1-0, 2-0)
HK VitebskHK Vitebsk
17h25Junost MinskJunost Minsk0 - 2
(0-1, 0-0, 0-1)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
12 Maart 2022
17h00HC GomelHC Gomel2 - 1
(0-0, 1-0, 1-1)
Neman GrodnoNeman Grodno
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin3 - 1
(1-0, 1-1, 1-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
13 Maart 2022
09h55Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk1 - 2
(0-0, 1-1, 0-1)
Junost MinskJunost Minsk
10h00HK VitebskHK Vitebsk4 - 5
(1-3, 3-0, 0-2)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
14 Maart 2022
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno1 - 6
(1-2, 0-2, 0-2)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17h25Neman GrodnoNeman Grodno2 - 0
(1-0, 0-0, 1-0)
HC GomelHC Gomel
15 Maart 2022
16h55Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk3 - 4
(0-1, 1-2, 2-1)
Junost MinskJunost Minsk
17h15HK VitebskHK Vitebsk0 - 3
(0-0, 0-1, 0-2)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
16 Maart 2022
16h55Neman GrodnoNeman Grodno2 - 1
(1-1, 1-0, 0-0)
HC GomelHC Gomel
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno1 - 2
(0-2, 1-0, 0-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17 Maart 2022
16h10Junost MinskJunost Minsk1 - 4
(0-0, 0-2, 1-2)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
18 Maart 2022
17h00HC GomelHC Gomel2 - 3
(2-2, 0-0, 0-1)
Neman GrodnoNeman Grodno
19 Maart 2022
12h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk1 - 4
(0-2, 0-2, 1-0)
Junost MinskJunost Minsk

Halve Finale
26 Maart 2022
12h25Junost MinskJunost Minsk4 - 1
(1-0, 2-0, 1-1)
Neman GrodnoNeman Grodno
27 Maart 2022
18h25Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin7 - 4
(2-0, 3-2, 2-2)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
28 Maart 2022
16h25Junost MinskJunost Minsk2 - 0
(1-0, 0-0, 1-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
29 Maart 2022
18h25Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin2 - 3 verlengingen
(0-1, 1-1, 1-0, 0-1)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
30 Maart 2022
18h25Neman GrodnoNeman Grodno2 - 1 verlengingen
(0-0, 1-0, 0-1, 1-0)
Junost MinskJunost Minsk
31 Maart 2022
18h25Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk4 - 2
(1-1, 3-1, 0-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
1 April 2022
18h55Neman GrodnoNeman Grodno0 - 4
(0-1, 0-2, 0-1)
Junost MinskJunost Minsk
2 April 2022
18h25Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk1 - 3
(0-1, 0-0, 1-2)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
3 April 2022
16h25Junost MinskJunost Minsk3 - 4 verlengingen
(1-1, 1-1, 1-1, 0-1)
Neman GrodnoNeman Grodno
4 April 2022
16h25Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin4 - 1
(2-0, 0-1, 2-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
5 April 2022
18h25Neman GrodnoNeman Grodno2 - 3
(1-3, 1-0, 0-0)
Junost MinskJunost Minsk
6 April 2022
18h25Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 2
(1-1, 1-1, 1-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
8 April 2022
16h25Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin5 - 0
(1-0, 2-0, 2-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk

Finale
13 April 2022
18h25Junost MinskJunost Minsk2 - 1
(1-0, 1-1, 0-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
15 April 2022
18h25Junost MinskJunost Minsk4 - 3 verlengingen
(1-0, 2-2, 0-1, 1-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17 April 2022
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin6 - 5
(1-0, 3-1, 2-4)
Junost MinskJunost Minsk
19 April 2022
17h55Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin4 - 3
(1-1, 2-0, 1-2)
Junost MinskJunost Minsk
21 April 2022
17h55Junost MinskJunost Minsk3 - 2 verlengingen
(0-1, 1-0, 1-1, 1-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
23 April 2022
15h55Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin3 - 2
(1-1, 1-0, 1-1)
Junost MinskJunost Minsk
25 April 2022
17h55Junost MinskJunost Minsk0 - 3
(0-1, 0-1, 0-1)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 4
    • Aantal speeldagen : 12
    • Wedstrijden : 367
    • Thuiszeges : 189 (51 %)
    • Overwinningen uit : 178 (49 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 3de (395 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 4.7
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 2.4
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 2.3
    • Totaal aantal punten : 1726
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 143.83
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Junost Minsk51
    2Metalurg Zhlobin49
    3Shakhtar Soligorsk39
    4HC Gomel33
    5Khimik-SKA Novopolotsk32
    6HC Dinamo Molodechno31
    Nederlagen
    1HK Lida41
    2HK Brest38
    3HC Khimvolokno Mogilev37
    4Neman Grodno35
    5Khimik-SKA Novopolotsk31
    6Lokomotiv Orsha30

    Thuiszeges
    1Junost Minsk26
    2Metalurg Zhlobin25
    3Shakhtar Soligorsk22
    4HC Dinamo Molodechno17
    5HC Gomel17
    6Lokomotiv Orsha17
    Thuisnederlagen
    1HK Lida21
    2Neman Grodno20
    3HK Brest19
    4HC Khimvolokno Mogilev17
    5Khimik-SKA Novopolotsk17
    6HK Vitebsk15

    Overwinningen uit
    1Junost Minsk25
    2Metalurg Zhlobin24
    3Neman Grodno18
    4Khimik-SKA Novopolotsk17
    5Shakhtar Soligorsk17
    6HC Gomel16
    Uitnederlagen
    1HC Khimvolokno Mogilev20
    2HK Lida20
    3HK Brest19
    4Lokomotiv Orsha19
    5HC Dinamo Molodechno16
    6Shakhtar Soligorsk16

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden