De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - 2018/2019 - Home

Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland
  • Brest HC
  • HC Baranovichi
  • HC Dinamo Molodechno
  • HC Gomel
  • HC Khimvolokno Mogilev
  • HK Lida
  • HK Vitebsk
  • Junost Minsk
  • Khimik-SKA Novopolotsk
  • Lokomotiv Orsha
  • Metalurg Zhlobin
  • Neman Grodno
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinnik Bobruisk
  • Wit-Rusland U-20
  • Yastreby Pinsk

Home

Wit-Rusland - Extraliga - Home

Wit-RuslandWit-Rusland

WinnaarJunost Minsk : Junost Minsk

 
 

Regulier Seizoen (Wit-Rusland - 05/09/2018 - 06/03/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Junost Minsk141564345421385+128
2Neman Grodno1225637412315888+70
3Shakhtar Soligorsk10556298172149102+47
4HC Dinamo Molodechno9056273233162129+33
5HC Gomel7556205265112133-21
6Metalurg Zhlobin5956145307110166-56
7HK Lida5656144326102151-49
8Wit-Rusland U-2024565244581233-152
2 Maart 2019
11h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk5 - 0HC GomelHC Gomel
11h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno5 - 3HK LidaHK Lida
13h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-203 - 1Neman GrodnoNeman Grodno
4 Maart 2019
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno4 - 5Junost MinskJunost Minsk
5 Maart 2019
17h00Junost MinskJunost Minsk7 - 2Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
6 Maart 2019
17h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-200 - 7Junost MinskJunost Minsk

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde (Wit-Rusland - 28/03/2019 - 11/04/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1HK Lida12631112412+12
2Metalurg Zhlobin12631112216+6
3Lokomotiv Orsha96121211110
4HC Khimvolokno Mogilev360141927-18
28 Maart 2019
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev1 - 5HK LidaHK Lida
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha2 - 3 verlengingenMetalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
30 Maart 2019
11h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 0HK LidaHK Lida
11h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev3 - 5Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
2 April 2019
18h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev1 - 0 verlengingenLokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
18h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin2 - 5HK LidaHK Lida
6 April 2019
12h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 2 verlengingenHC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
12h00HK LidaHK Lida4 - 3 verlengingenMetalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
9 April 2019
18h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin4 - 1Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
18h00HK LidaHK Lida9 - 1HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
11 April 2019
18h00HK LidaHK Lida1 - 2 verlengingenLokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
18h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin5 - 1HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev

Detail van de uitslagen


Plaatsingsronde (Wit-Rusland - 24/03/2019 - 27/04/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1HC Gomel (BLR)291491405530+25
2Shinnik Bobruisk (BLR)251472504441+3
3Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)231471605139+12
4Brest HC (FRA)221460445749+8
5Yastreby Pinsk (BLR)221461524350-7
6Wit-Rusland U-20201461704335+8
7HC Baranovichi (BLR)201461703944-5
8HK Vitebsk (BLR)714201112670-44
24 Maart 2019
12h00HC Baranovichi (BLR)HC Baranovichi3 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
25 Maart 2019
17h00HK Vitebsk (BLR)HK Vitebsk1 - 5Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk (BLR)
17h00Shinnik Bobruisk (BLR)Shinnik Bobruisk1 - 7HC GomelHC Gomel (BLR)
26 Maart 2019
17h00Shinnik Bobruisk (BLR)Shinnik Bobruisk2 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
27 Maart 2019
17h00HC Gomel (BLR)HC Gomel3 - 1HC BaranovichiHC Baranovichi (BLR)
17h00Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)Khimik-SKA Novopolotsk5 - 4Yastreby PinskYastreby Pinsk (BLR)
17h00HK Vitebsk (BLR)HK Vitebsk6 - 3Brest HCBrest HC (FRA)
28 Maart 2019
17h00HC Gomel (BLR)HC Gomel3 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
29 Maart 2019
17h00Shinnik Bobruisk (BLR)Shinnik Bobruisk1 - 3HC BaranovichiHC Baranovichi (BLR)
17h00HK Vitebsk (BLR)HK Vitebsk2 - 6Yastreby PinskYastreby Pinsk (BLR)
17h00Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)Khimik-SKA Novopolotsk2 - 1 verlengingenBrest HCBrest HC (FRA)
31 Maart 2019
11h00Brest HC (FRA)Brest HC9 - 3Yastreby PinskYastreby Pinsk (BLR)
2 April 2019
18h00Yastreby Pinsk (BLR)Yastreby Pinsk2 - 0Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk (BLR)
18h00Brest HC (FRA)Brest HC2 - 4HC GomelHC Gomel (BLR)
18h00HC Baranovichi (BLR)HC Baranovichi3 - 0HK VitebskHK Vitebsk (BLR)
18h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-204 - 1Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk (BLR)
3 April 2019
18h00HC Baranovichi (BLR)HC Baranovichi2 - 5Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk (BLR)
4 April 2019
12h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-203 - 0HK VitebskHK Vitebsk (BLR)
18h00Brest HC (FRA)Brest HC2 - 3Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk (BLR)
18h00Yastreby Pinsk (BLR)Yastreby Pinsk2 - 1HC GomelHC Gomel (BLR)
8 April 2019
15h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-207 - 3Brest HCBrest HC (FRA)
18h00HC Baranovichi (BLR)HC Baranovichi4 - 1Yastreby PinskYastreby Pinsk (BLR)
18h00HC Gomel (BLR)HC Gomel5 - 3Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk (BLR)
18h00Shinnik Bobruisk (BLR)Shinnik Bobruisk6 - 1HK VitebskHK Vitebsk (BLR)
10 April 2019
14h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-204 - 3 verlengingenYastreby PinskYastreby Pinsk (BLR)
18h00HC Baranovichi (BLR)HC Baranovichi2 - 8Brest HCBrest HC (FRA)
18h00Shinnik Bobruisk (BLR)Shinnik Bobruisk3 - 6Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk (BLR)
18h00HC Gomel (BLR)HC Gomel8 - 1HK VitebskHK Vitebsk (BLR)
13 April 2019
12h00HK Vitebsk (BLR)HK Vitebsk1 - 2 verlengingenHC GomelHC Gomel (BLR)
12h00Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)Khimik-SKA Novopolotsk1 - 3Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk (BLR)
12h00Brest HC (FRA)Brest HC1 - 2 verlengingenHC BaranovichiHC Baranovichi (BLR)
12h00Yastreby Pinsk (BLR)Yastreby Pinsk4 - 2Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
15 April 2019
16h00Brest HC (FRA)Brest HC6 - 2Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
18h00Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)Khimik-SKA Novopolotsk1 - 3HC GomelHC Gomel (BLR)
18h00Yastreby Pinsk (BLR)Yastreby Pinsk2 - 1HC BaranovichiHC Baranovichi (BLR)
18h00HK Vitebsk (BLR)HK Vitebsk2 - 5Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk (BLR)
18 April 2019
18h00HK Vitebsk (BLR)HK Vitebsk2 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
18h00Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)Khimik-SKA Novopolotsk5 - 3HC BaranovichiHC Baranovichi (BLR)
18h00Shinnik Bobruisk (BLR)Shinnik Bobruisk5 - 4 verlengingenBrest HCBrest HC (FRA)
18h00HC Gomel (BLR)HC Gomel8 - 4Yastreby PinskYastreby Pinsk (BLR)
19 April 2019
12h00HK Vitebsk (BLR)HK Vitebsk1 - 6HC BaranovichiHC Baranovichi (BLR)
20 April 2019
12h00Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)Khimik-SKA Novopolotsk1 - 4Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
12h00HC Gomel (BLR)HC Gomel3 - 4Brest HCBrest HC (FRA)
12h00Shinnik Bobruisk (BLR)Shinnik Bobruisk4 - 3 verlengingenYastreby PinskYastreby Pinsk (BLR)
23 April 2019
18h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-202 - 4HC GomelHC Gomel (BLR)
18h00HC Baranovichi (BLR)HC Baranovichi3 - 7Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk (BLR)
18h00Brest HC (FRA)Brest HC4 - 1Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk (BLR)
18h00Yastreby Pinsk (BLR)Yastreby Pinsk4 - 3HK VitebskHK Vitebsk (BLR)
25 April 2019
18h00Yastreby Pinsk (BLR)Yastreby Pinsk1 - 4Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk (BLR)
18h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-205 - 2Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk (BLR)
18h00HC Baranovichi (BLR)HC Baranovichi5 - 3HC GomelHC Gomel (BLR)
18h00Brest HC (FRA)Brest HC7 - 5HK VitebskHK Vitebsk (BLR)
26 April 2019
16h00HC Gomel (BLR)HC Gomel1 - 2Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk (BLR)
27 April 2019
12h00Yastreby Pinsk (BLR)Yastreby Pinsk4 - 3 verlengingenBrest HCBrest HC (FRA)
12h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-206 - 1HC BaranovichiHC Baranovichi (BLR)
12h00Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)Khimik-SKA Novopolotsk11 - 1HK VitebskHK Vitebsk (BLR)

Detail van de uitslagen


Playoffs (Wit-Rusland - 06/03/2019 - 14/04/2019)


Kwartfinales (13/03/2019)
6 Maart 2019
17h00Neman GrodnoNeman Grodno1 - 0HK LidaHK Lida
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno1 - 0HC GomelHC Gomel
17h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 2Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
7 Maart 2019
17h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk2 - 3Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno4 - 3 verlengingenHC GomelHC Gomel
17h00Neman GrodnoNeman Grodno4 - 1HK LidaHK Lida
8 Maart 2019
15h00Junost MinskJunost Minsk4 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
9 Maart 2019
15h00Junost MinskJunost Minsk3 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
10 Maart 2019
11h00HC GomelHC Gomel1 - 4HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
15h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin0 - 2Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
15h00HK LidaHK Lida1 - 2Neman GrodnoNeman Grodno
11 Maart 2019
16h30HC GomelHC Gomel1 - 4HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
17h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-200 - 9Junost MinskJunost Minsk
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin0 - 2Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17h00HK LidaHK Lida2 - 3Neman GrodnoNeman Grodno
12 Maart 2019
17h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-200 - 9Junost MinskJunost Minsk
13 Maart 2019
18h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk4 - 3Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin

Halve Finale (01/04/2019)
19 Maart 2019
17h00Junost MinskJunost Minsk4 - 1HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
20 Maart 2019
17h00Neman GrodnoNeman Grodno0 - 1Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
21 Maart 2019
18h00Junost MinskJunost Minsk4 - 1HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
22 Maart 2019
18h00Neman GrodnoNeman Grodno2 - 5Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
23 Maart 2019
12h45HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno2 - 3Junost MinskJunost Minsk
24 Maart 2019
10h30Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk2 - 4Neman GrodnoNeman Grodno
25 Maart 2019
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno3 - 6Junost MinskJunost Minsk
26 Maart 2019
17h30Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk1 - 2 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno
28 Maart 2019
16h00Neman GrodnoNeman Grodno1 - 0 verlengingenShakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
30 Maart 2019
11h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 1Neman GrodnoNeman Grodno
1 April 2019
18h30Neman GrodnoNeman Grodno3 - 0Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk

Om 3e/4e plaats (14/04/2019)
8 April 2019
18h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 2 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
9 April 2019
18h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk4 - 5 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
11 April 2019
18h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno3 - 4Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
12 April 2019
18h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno5 - 4 verlengingenShakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
14 April 2019
16h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk6 - 2HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno

Finale (10/04/2019)
3 April 2019
19h00Junost MinskJunost Minsk4 - 3 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno
4 April 2019
18h30Junost MinskJunost Minsk1 - 2 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno
7 April 2019
12h00Neman GrodnoNeman Grodno1 - 2Junost MinskJunost Minsk
8 April 2019
17h45Neman GrodnoNeman Grodno0 - 1 verlengingenJunost MinskJunost Minsk
10 April 2019
18h30Junost MinskJunost Minsk2 - 0Neman GrodnoNeman Grodno

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden