De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - 2009/2010 - Home

Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - 2009/2010 - Home

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland
  • Dinamo-Juniors Riga
  • HC Gomel
  • HC Khimvolokno Mogilev
  • HK Brest
  • HK Vitebsk
  • Junost Minsk
  • Keramin Minsk
  • Khimik-SKA Novopolotsk
  • Liepajas Metalurgs
  • Metalurg Zhlobin
  • Neman Grodno
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinnik Bobruisk
  • Sokil Kyiv

Home

Wit-Rusland - Extraliga - Home

Wit-RuslandWit-Rusland

WinnaarJunost Minsk : Junost Minsk

 
 

Regulier Seizoen (Wit-Rusland - 03/09/2009 - 24/02/2010)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Junost Minsk (BLR)129524036320585+120
2Shakhtar Soligorsk (BLR)11252344122185114+71
3HC Gomel (BLR)10752315124183110+73
4Sokil Kyiv (UKR)10752315124169116+53
5HC Khimvolokno Mogilev (BLR)9252282184143132+11
6Keramin Minsk (BLR)8652246202157140+17
7Neman Grodno (BLR)8652236185175163+12
8HK Vitebsk (BLR)7652207232116120-4
9Metalurg Zhlobin (BLR)7452187216133134-1
10Liepajas Metalurgs (LAT)6152165283126166-40
11Dinamo-Juniors Riga (LAT)4952132316134203-69
12HK Brest (BLR)4852105298115179-64
13Shinnik Bobruisk (BLR)355292374116203-87
14Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)305271377103195-92
24 Februari 2010
Metalurg Zhlobin (BLR)Metalurg Zhlobin0 - 1HC GomelHC Gomel (BLR)
Keramin Minsk (BLR)Keramin Minsk2 - 1Neman GrodnoNeman Grodno (BLR)
Shinnik Bobruisk (BLR)Shinnik Bobruisk2 - 7Sokil KyivSokil Kyiv (UKR)
Dinamo-Juniors Riga (LAT)Dinamo-Juniors Riga2 - 5Liepajas MetalurgsLiepajas Metalurgs (LAT)
Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk3 - 1HK BrestHK Brest (BLR)
HK Vitebsk (BLR)HK Vitebsk4 - 3Junost MinskJunost Minsk (BLR)
Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)Khimik-SKA Novopolotsk4 - 5HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev (BLR)

Detail van de uitslagen


Playoffs (Wit-Rusland - 01/03/2010 - 03/04/2010)


Kwartfinales (09/03/2010)
1 Maart 2010
Neman Grodno (BLR)Neman Grodno0 - 3Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
HK Vitebsk (BLR)HK Vitebsk0 - 3Junost MinskJunost Minsk (BLR)
Sokil Kyiv (UKR)Sokil Kyiv2 - 4HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev (BLR)
HC Gomel (BLR)HC Gomel2 - 1Keramin MinskKeramin Minsk (BLR)
Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk4 - 2Neman GrodnoNeman Grodno (BLR)
Junost Minsk (BLR)Junost Minsk4 - 2HK VitebskHK Vitebsk (BLR)
2 Maart 2010
Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk3 - 0Neman GrodnoNeman Grodno (BLR)
Junost Minsk (BLR)Junost Minsk3 - 0HK VitebskHK Vitebsk (BLR)
Sokil Kyiv (UKR)Sokil Kyiv3 - 2HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev (BLR)
HC Gomel (BLR)HC Gomel4 - 1Keramin MinskKeramin Minsk (BLR)
5 Maart 2010
Neman Grodno (BLR)Neman Grodno0 - 4Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
Keramin Minsk (BLR)Keramin Minsk2 - 3HC GomelHC Gomel (BLR)
HC Khimvolokno Mogilev (BLR)HC Khimvolokno Mogilev2 - 1 verlengingenSokil KyivSokil Kyiv (UKR)
HK Vitebsk (BLR)HK Vitebsk2 - 3Junost MinskJunost Minsk (BLR)
6 Maart 2010
HC Khimvolokno Mogilev (BLR)HC Khimvolokno Mogilev2 - 3Sokil KyivSokil Kyiv (UKR)
9 Maart 2010
Sokil Kyiv (UKR)Sokil Kyiv2 - 1HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev (BLR)

Halve Finale (17/03/2010)
12 Maart 2010
Junost Minsk (BLR)Junost Minsk6 - 1Sokil KyivSokil Kyiv (UKR)
Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk7 - 0HC GomelHC Gomel (BLR)
13 Maart 2010
Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk4 - 1HC GomelHC Gomel (BLR)
Junost Minsk (BLR)Junost Minsk4 - 1Sokil KyivSokil Kyiv (UKR)
16 Maart 2010
Sokil Kyiv (UKR)Sokil Kyiv0 - 1 verlengingenJunost MinskJunost Minsk (BLR)
HC Gomel (BLR)HC Gomel3 - 2Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
17 Maart 2010
HC Gomel (BLR)HC Gomel1 - 5Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)

Finale (03/04/2010)
23 Maart 2010
Junost Minsk (BLR)Junost Minsk1 - 2 verlengingenShakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
24 Maart 2010
Junost Minsk (BLR)Junost Minsk4 - 3 verlengingenShakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
27 Maart 2010
Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk3 - 2 verlengingenJunost MinskJunost Minsk (BLR)
28 Maart 2010
Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk2 - 3Junost MinskJunost Minsk (BLR)
30 Maart 2010
Junost Minsk (BLR)Junost Minsk7 - 1Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
1 April 2010
Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk3 - 2Junost MinskJunost Minsk (BLR)
3 April 2010
Junost Minsk (BLR)Junost Minsk2 - 1 verlengingenShakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden