De site voor alle sporten

Menu
Neman Grodno

Ijshockey - Neman Grodno

Wit-RuslandWit-Rusland - Grodno- Opgericht 1988

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Neman Grodno - Uitslagen

Wit-Rusland - Extraliga - Playoffs - 2019/2020

27 Februari 2020 - 18h30
Kwartfinales
Neman GrodnoNeman Grodno3 - 0HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
28 Februari 2020 - 17h00
Kwartfinales
Neman GrodnoNeman Grodno1 - 0HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
2 Maart 2020 - 18h30
Kwartfinales
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev2 - 3Neman GrodnoNeman Grodno
3 Maart 2020 - 16h15
Kwartfinales
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev1 - 5Neman GrodnoNeman Grodno
12 Maart 2020 - 17h00
Halve Finale
Neman GrodnoNeman Grodno4 - 2Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
14 Maart 2020 - 11h00
Halve Finale
Neman GrodnoNeman Grodno0 - 4Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
16 Maart 2020 - 17h00
Halve Finale
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk4 - 0Neman GrodnoNeman Grodno
18 Maart 2020 - 17h30
Halve Finale
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 4 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno
20 Maart 2020 - 17h00
Halve Finale
Neman GrodnoNeman Grodno0 - 3Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
22 Maart 2020 - 16h00
Halve Finale
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk1 - 2 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno
24 Maart 2020 - 17h30
Halve Finale
Neman GrodnoNeman Grodno0 - 1Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk

Wit-Rusland - Extraliga - Championship Ronde - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de1165831013169113+56
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
2de682920049250+42
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
2de482911097763+14
28 November 2019 - 17h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno0 - 1 verlengingenShakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (3)
30 November 2019 - 15h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno5 - 1Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (6)
3 December 2019 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel2 - 4Neman GrodnoNeman Grodno (2)
5 December 2019 - 17h00
Championship Ronde
HC Dinamo Molodechno (4)HC Dinamo Molodechno5 - 4 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno (2)
7 December 2019 - 15h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno1 - 0Junost MinskJunost Minsk (1)
17 December 2019 - 17h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno5 - 4 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (4)
19 December 2019 - 17h30
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno4 - 2HC GomelHC Gomel (5)
21 December 2019 - 15h45
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno0 - 2Junost MinskJunost Minsk (1)
24 December 2019 - 17h00
Championship Ronde
Metalurg Zhlobin (6)Metalurg Zhlobin1 - 0Neman GrodnoNeman Grodno (2)
26 December 2019 - 17h00
Championship Ronde
Junost Minsk (1)Junost Minsk2 - 1Neman GrodnoNeman Grodno (2)
28 December 2019 - 13h30
Championship Ronde
Shakhtar Soligorsk (3)Shakhtar Soligorsk3 - 4 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno (2)
30 December 2019 - 17h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno3 - 0Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (6)
6 Januari 2020 - 12h30
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno4 - 1Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (3)
16 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Metalurg Zhlobin (6)Metalurg Zhlobin3 - 5Neman GrodnoNeman Grodno (2)
18 Januari 2020 - 12h00
Championship Ronde
Shakhtar Soligorsk (3)Shakhtar Soligorsk1 - 2 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno (2)
20 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
HC Dinamo Molodechno (4)HC Dinamo Molodechno5 - 2Neman GrodnoNeman Grodno (2)
23 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno3 - 2 verlengingenHC GomelHC Gomel (5)
25 Januari 2020 - 11h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno3 - 1Junost MinskJunost Minsk (1)
27 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel1 - 2 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno (2)
28 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel0 - 1Neman GrodnoNeman Grodno (2)
30 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Junost Minsk (1)Junost Minsk2 - 3 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno (2)
1 Februari 2020 - 13h30
Championship Ronde
HC Dinamo Molodechno (4)HC Dinamo Molodechno4 - 3Neman GrodnoNeman Grodno (2)
9 Februari 2020 - 15h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno3 - 1HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (4)
11 Februari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno4 - 3 verlengingenShakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (3)
13 Februari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno3 - 2HC GomelHC Gomel (5)
15 Februari 2020 - 13h30
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno5 - 1Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (6)
18 Februari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Metalurg Zhlobin (6)Metalurg Zhlobin2 - 1 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno (2)
20 Februari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Shakhtar Soligorsk (3)Shakhtar Soligorsk1 - 5Neman GrodnoNeman Grodno (2)
22 Februari 2020 - 16h00
Championship Ronde
Junost Minsk (1)Junost Minsk1 - 0Neman GrodnoNeman Grodno (2)
24 Februari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno2 - 3HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (4)

Wit-Rusland - Extraliga - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste602818068756+31
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
2de341411024726+21
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
1ste26147044030+10
25 Augustus 2019 - 16h00
Augustus 2019
Junost Minsk (1)Junost Minsk2 - 0Neman GrodnoNeman Grodno (5)
27 Augustus 2019 - 18h00
Augustus 2019
HC Khimvolokno Mogilev (2)HC Khimvolokno Mogilev3 - 1Neman GrodnoNeman Grodno (5)
31 Augustus 2019 - 12h00
Augustus 2019
HK Lida (6)HK Lida1 - 2Neman GrodnoNeman Grodno (5)
3 September 2019 - 18h00
September 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno4 - 0Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (2)
5 September 2019 - 18h00
September 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno5 - 4HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (3)
11 September 2019 - 18h00
September 2019
HC Gomel (5)HC Gomel3 - 4 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno (1)
13 September 2019 - 18h00
September 2019
Metalurg Zhlobin (8)Metalurg Zhlobin0 - 4Neman GrodnoNeman Grodno (1)
17 September 2019 - 18h00
September 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno2 - 3 verlengingenHC GomelHC Gomel (5)
19 September 2019 - 17h00
September 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno4 - 0Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (8)
21 September 2019 - 12h00
September 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno4 - 2HK LidaHK Lida (7)
25 September 2019 - 18h00
September 2019
HC Dinamo Molodechno (3)HC Dinamo Molodechno6 - 3Neman GrodnoNeman Grodno (1)
27 September 2019 - 18h00
September 2019
Shakhtar Soligorsk (2)Shakhtar Soligorsk2 - 3Neman GrodnoNeman Grodno (1)
29 September 2019 - 12h00
September 2019
Junost Minsk (4)Junost Minsk3 - 2 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno (1)
5 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno2 - 1Junost MinskJunost Minsk (2)
7 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno4 - 3HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev (7)
12 Oktober 2019 - 12h00
Oktober 2019
HC Khimvolokno Mogilev (7)HC Khimvolokno Mogilev2 - 10Neman GrodnoNeman Grodno (1)
14 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Shakhtar Soligorsk (4)Shakhtar Soligorsk2 - 4Neman GrodnoNeman Grodno (1)
18 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno5 - 3HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (3)
20 Oktober 2019 - 12h00
Oktober 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno2 - 3Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (4)
24 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno6 - 1Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (6)
26 Oktober 2019 - 12h00
Oktober 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno1 - 0HK LidaHK Lida (8)
29 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
HC Gomel (5)HC Gomel3 - 4Neman GrodnoNeman Grodno (1)
31 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Metalurg Zhlobin (6)Metalurg Zhlobin0 - 1 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno (1)
2 November 2019 - 11h00
November 2019
HK Lida (8)HK Lida1 - 2Neman GrodnoNeman Grodno (1)
10 November 2019 - 15h00
November 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno4 - 2HC GomelHC Gomel (5)
21 November 2019 - 17h00
November 2019
HC Dinamo Molodechno (4)HC Dinamo Molodechno2 - 0Neman GrodnoNeman Grodno (1)
23 November 2019 - 15h00
November 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno0 - 2HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev (7)
25 November 2019 - 17h00
November 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno4 - 2Junost MinskJunost Minsk (2)

Continental Cup - Finaleronde - Groep F - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de43101880
10 Januari 2020 - 16h00
Finaleronde - Groep F
Neman Grodno (3)Neman Grodno2 - 0
(0-0, 2-0, 0-0)
Cracovia KrakówCracovia Kraków (POL) (4)
11 Januari 2020 - 19h30
Finaleronde - Groep F
SønderjyskE (DEN) (1)SønderjyskE4 - 3 verlengingen
(0-0, 1-1, 2-2, 1-0)
Neman GrodnoNeman Grodno (3)
12 Januari 2020 - 19h00
Finaleronde - Groep F
Nottingham Panthers (GBR) (2)Nottingham Panthers4 - 3
(0-2, 3-1, 1-0)
Neman GrodnoNeman Grodno (3)

Continental Cup - Derde Ronde - Groep F - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste53101108+2
15 November 2019 - 14h00
Derde Ronde - Groep F
Neman Grodno (1)Neman Grodno4 - 3 verlengingen
(2-0, 0-1, 1-2, 1-0)
HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk (UKR) (2)
16 November 2019 - 19h00
Derde Ronde - Groep F
Neman Grodno (1)Neman Grodno4 - 1
(0-0, 4-0, 0-1)
Cracovia KrakówCracovia Kraków (POL) (3)
17 November 2019 - 14h00
Derde Ronde - Groep F
HK Beibarys Atyrau (KAZ) (4)HK Beibarys Atyrau4 - 2
(2-2, 2-0, 0-0)
Neman GrodnoNeman Grodno (1)

Beker Van Wit-Rusland - Finaleronde - 2019/2020

17 Augustus 2019 - 14h00
Halve Finale
Neman GrodnoNeman Grodno0 - 3Junost MinskJunost Minsk
18 Augustus 2019 - 12h00
Om 3e/4e plaats
Neman GrodnoNeman Grodno3 - 2 verlengingenHC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk

Beker Van Wit-Rusland - Groep A - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste1775012710+17
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
3de84201137+6
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
1ste93300143+11
1 Augustus 2019 - 18h00
Groep A
HC Baranovichi (8)HC Baranovichi1 - 5Neman GrodnoNeman Grodno (1)
3 Augustus 2019 - 12h00
Groep A
Neman Grodno (1)Neman Grodno3 - 2 verlengingenYastreby PinskYastreby Pinsk (4)
5 Augustus 2019 - 18h00
Groep A
HC Khimvolokno Mogilev (6)HC Khimvolokno Mogilev0 - 4Neman GrodnoNeman Grodno (1)
7 Augustus 2019 - 19h45
Groep A
Neman Grodno (1)Neman Grodno2 - 0Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha (3)
10 Augustus 2019 - 12h00
Groep A
Wit-Rusland U-20 (7)Wit-Rusland U-202 - 5Neman GrodnoNeman Grodno (1)
12 Augustus 2019 - 19h45
Groep A
Neman Grodno (1)Neman Grodno0 - 3HC GomelHC Gomel (2)
14 Augustus 2019 - 18h00
Groep A
Neman Grodno (1)Neman Grodno8 - 2Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk (5)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden