De site voor alle sporten

Menu
HC Gomel

Ijshockey - HC Gomel

Wit-RuslandWit-Rusland - Gomel- Opgericht 2000

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

HC Gomel - Uitslagen

Wit-Rusland - Extraliga - Playoffs - 2019/2020

27 Februari 2020 - 17h00
Kwartfinales
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno3 - 2HC GomelHC Gomel
28 Februari 2020 - 17h00
Kwartfinales
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno2 - 3 verlengingenHC GomelHC Gomel
2 Maart 2020 - 17h00
Kwartfinales
HC GomelHC Gomel1 - 4HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
3 Maart 2020 - 17h00
Kwartfinales
HC GomelHC Gomel2 - 3 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
5 Maart 2020 - 18h30
Kwartfinales
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno1 - 3HC GomelHC Gomel
7 Maart 2020 - 17h00
Kwartfinales
HC GomelHC Gomel3 - 1HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
9 Maart 2020 - 17h00
Kwartfinales
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno4 - 3 verlengingenHC GomelHC Gomel

Wit-Rusland - Extraliga - Championship Ronde - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
5de725816026143159-16
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
5de4129100127980-1
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
4de312960146479-15
28 November 2019 - 17h00
Championship Ronde
Junost Minsk (1)Junost Minsk4 - 1HC GomelHC Gomel (5)
30 November 2019 - 11h00
Championship Ronde
Shakhtar Soligorsk (3)Shakhtar Soligorsk2 - 1HC GomelHC Gomel (5)
3 December 2019 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel2 - 4Neman GrodnoNeman Grodno (2)
5 December 2019 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel2 - 5Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (6)
7 December 2019 - 15h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel2 - 1 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (4)
17 December 2019 - 17h00
Championship Ronde
Metalurg Zhlobin (6)Metalurg Zhlobin1 - 2 verlengingenHC GomelHC Gomel (5)
19 December 2019 - 17h30
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno4 - 2HC GomelHC Gomel (5)
21 December 2019 - 14h30
Championship Ronde
HC Dinamo Molodechno (4)HC Dinamo Molodechno2 - 6HC GomelHC Gomel (5)
24 December 2019 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel1 - 4Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (3)
26 December 2019 - 17h00
Championship Ronde
HC Dinamo Molodechno (4)HC Dinamo Molodechno5 - 0HC GomelHC Gomel (5)
28 December 2019 - 11h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel2 - 4Junost MinskJunost Minsk (1)
4 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel4 - 5Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (6)
9 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Shakhtar Soligorsk (3)Shakhtar Soligorsk3 - 1HC GomelHC Gomel (5)
11 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel0 - 4Junost MinskJunost Minsk (1)
16 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Shakhtar Soligorsk (3)Shakhtar Soligorsk4 - 1HC GomelHC Gomel (5)
18 Januari 2020 - 11h00
Championship Ronde
Junost Minsk (1)Junost Minsk4 - 3HC GomelHC Gomel (5)
21 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel4 - 3Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (6)
23 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno3 - 2 verlengingenHC GomelHC Gomel (5)
25 Januari 2020 - 14h30
Championship Ronde
HC Dinamo Molodechno (4)HC Dinamo Molodechno0 - 2HC GomelHC Gomel (5)
27 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel1 - 2 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno (2)
28 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel0 - 1Neman GrodnoNeman Grodno (2)
30 Januari 2020 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel3 - 1HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (4)
1 Februari 2020 - 16h00
Championship Ronde
Metalurg Zhlobin (6)Metalurg Zhlobin4 - 3 verlengingenHC GomelHC Gomel (5)
11 Februari 2020 - 16h00
Championship Ronde
Junost Minsk (1)Junost Minsk2 - 1 verlengingenHC GomelHC Gomel (5)
13 Februari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Neman Grodno (2)Neman Grodno3 - 2HC GomelHC Gomel (5)
15 Februari 2020 - 11h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel4 - 3 verlengingenShakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (3)
17 Februari 2020 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel4 - 2Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (3)
20 Februari 2020 - 17h00
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel6 - 2Junost MinskJunost Minsk (1)
22 Februari 2020 - 13h30
Championship Ronde
HC Gomel (5)HC Gomel3 - 4 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (4)
24 Februari 2020 - 17h00
Championship Ronde
Metalurg Zhlobin (6)Metalurg Zhlobin1 - 2 verlengingenHC GomelHC Gomel (5)

Wit-Rusland - Extraliga - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
5de4128100117672+4
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
5de23146054135+6
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
4de18144063537-2
28 Augustus 2019 - 18h00
Augustus 2019
Shakhtar Soligorsk (4)Shakhtar Soligorsk4 - 2HC GomelHC Gomel (8)
30 Augustus 2019 - 18h00
Augustus 2019
HC Dinamo Molodechno (3)HC Dinamo Molodechno3 - 1HC GomelHC Gomel (8)
3 September 2019 - 18h00
September 2019
HC Gomel (5)HC Gomel4 - 0HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev (6)
8 September 2019 - 16h00
September 2019
HC Gomel (5)HC Gomel0 - 2Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (8)
11 September 2019 - 18h00
September 2019
HC Gomel (5)HC Gomel3 - 4 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno (1)
13 September 2019 - 18h00
September 2019
HC Gomel (5)HC Gomel4 - 1HK LidaHK Lida (7)
17 September 2019 - 18h00
September 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno2 - 3 verlengingenHC GomelHC Gomel (5)
19 September 2019 - 18h00
September 2019
HK Lida (7)HK Lida5 - 0HC GomelHC Gomel (5)
22 September 2019 - 16h00
September 2019
Metalurg Zhlobin (8)Metalurg Zhlobin1 - 3HC GomelHC Gomel (5)
25 September 2019 - 18h00
September 2019
HC Khimvolokno Mogilev (6)HC Khimvolokno Mogilev2 - 4HC GomelHC Gomel (5)
27 September 2019 - 18h00
September 2019
Junost Minsk (4)Junost Minsk2 - 1 verlengingenHC GomelHC Gomel (5)
3 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
HC Gomel (5)HC Gomel2 - 4HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (3)
5 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
HC Gomel (5)HC Gomel3 - 1Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (4)
10 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Shakhtar Soligorsk (4)Shakhtar Soligorsk2 - 1HC GomelHC Gomel (5)
12 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
HC Dinamo Molodechno (3)HC Dinamo Molodechno3 - 2 verlengingenHC GomelHC Gomel (5)
19 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
HC Gomel (5)HC Gomel4 - 1HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev (7)
21 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
HC Gomel (5)HC Gomel5 - 4Junost MinskJunost Minsk (2)
23 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
HC Gomel (5)HC Gomel4 - 3 verlengingenJunost MinskJunost Minsk (2)
26 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Metalurg Zhlobin (6)Metalurg Zhlobin2 - 3 verlengingenHC GomelHC Gomel (5)
29 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
HC Gomel (5)HC Gomel3 - 4Neman GrodnoNeman Grodno (1)
31 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
HC Gomel (5)HC Gomel2 - 1 verlengingenHK LidaHK Lida (8)
2 November 2019 - 15h00
November 2019
HC Gomel (5)HC Gomel3 - 4Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (6)
10 November 2019 - 15h00
November 2019
Neman Grodno (1)Neman Grodno4 - 2HC GomelHC Gomel (5)
12 November 2019 - 17h00
November 2019
HK Lida (8)HK Lida0 - 7HC GomelHC Gomel (5)
17 November 2019 - 11h00
November 2019
HC Khimvolokno Mogilev (7)HC Khimvolokno Mogilev2 - 6HC GomelHC Gomel (5)
23 November 2019 - 15h00
November 2019
HC Gomel (5)HC Gomel2 - 5Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (3)
25 November 2019 - 17h00
November 2019
HC Gomel (5)HC Gomel2 - 1HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (4)
27 November 2019 - 16h00
November 2019
Junost Minsk (2)Junost Minsk5 - 0HC GomelHC Gomel (5)

Beker Van Wit-Rusland - Groep A - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de1674012314+9
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
2de94301139+4
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
2de73100105+5
1 Augustus 2019 - 18h00
Groep A
Yastreby Pinsk (4)Yastreby Pinsk2 - 3 verlengingenHC GomelHC Gomel (2)
3 Augustus 2019 - 12h00
Groep A
HC Gomel (2)HC Gomel3 - 2HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev (6)
5 Augustus 2019 - 18h00
Groep A
Lokomotiv Orsha (3)Lokomotiv Orsha3 - 4 verlengingenHC GomelHC Gomel (2)
7 Augustus 2019 - 18h00
Groep A
HC Gomel (2)HC Gomel4 - 2Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20 (7)
10 Augustus 2019 - 12h00
Groep A
HC Gomel (2)HC Gomel2 - 4Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk (5)
12 Augustus 2019 - 19h45
Groep A
Neman Grodno (1)Neman Grodno0 - 3HC GomelHC Gomel (2)
14 Augustus 2019 - 18h00
Groep A
HC Gomel (2)HC Gomel4 - 1HC BaranovichiHC Baranovichi (8)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden