De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - 2019/2020 - Home

Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland
  • HC Baranovichi
  • HC Dinamo Molodechno
  • HC Gomel
  • HC Khimvolokno Mogilev
  • HK Brest
  • HK Lida
  • HK Vitebsk
  • Junost Minsk
  • Khimik-SKA Novopolotsk
  • Lokomotiv Orsha
  • Metalurg Zhlobin
  • Neman Grodno
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinnik Bobruisk
  • Wit-Rusland U-18
  • Yastreby Pinsk

Home

Wit-Rusland Extraliga 2019/2020 - Home

Wit-RuslandWit-Rusland

WinnaarJunost Minsk : Junost Minsk

Regulier Seizoen (Wit-Rusland - 25/08/2019 - 27/11/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Neman Grodno6028182628756+31
2Junost Minsk5828155538943+46
3Shakhtar Soligorsk49281431018466+18
4HC Dinamo Molodechno4528114948377+6
5HC Gomel41281041137672+4
6Metalurg Zhlobin3428831346279-17
7HC Khimvolokno Mogilev3128911625496-42
8HK Lida1828411944086-46

Championship RondeDegradatie Ronde

23 November 2019
15h00Neman GrodnoNeman Grodno0 - 2
(0-0, 0-2, 0-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
15h00HC GomelHC Gomel2 - 5
(1-1, 1-1, 0-3)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
15h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin3 - 2 verlengingen
(0-1, 1-0, 1-1, 0-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
25 November 2019
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin0 - 3
(0-1, 0-1, 0-1)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17h00HC GomelHC Gomel2 - 1
(1-0, 1-1, 0-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
17h00HK LidaHK Lida2 - 3 verlengingen
(0-0, 1-2, 1-0, 0-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
17h00Neman GrodnoNeman Grodno4 - 2
(2-0, 1-1, 1-1)
Junost MinskJunost Minsk
27 November 2019
16h00Junost MinskJunost Minsk5 - 0
(1-0, 1-0, 3-0)
HC GomelHC Gomel

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde (Wit-Rusland - 04/12/2019 - 13/03/2020)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1HC Baranovichi5224153519369+24
2Wit-Rusland U-185024161709558+37
3Shinnik Bobruisk3024731137582-7
4HK Vitebsk12242117455109-54

Playoffs

4 December 2019
17h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk4 - 2
(2-1, 1-0, 1-1)
HK VitebskHK Vitebsk
5 December 2019
17h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk2 - 1 verlengingen
(1-0, 0-0, 0-1, 1-0)
HK VitebskHK Vitebsk
6 December 2019
17h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-181 - 4
(1-3, 0-1, 0-0)
HC BaranovichiHC Baranovichi
7 December 2019
11h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-183 - 6
(1-2, 1-2, 1-2)
HC BaranovichiHC Baranovichi
18 December 2019
17h00HK VitebskHK Vitebsk2 - 6
(0-2, 1-4, 1-0)
Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
17h00HC BaranovichiHC Baranovichi5 - 4 verlengingen
(0-0, 3-3, 1-1, 0-0)
Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
19 December 2019
17h00HK VitebskHK Vitebsk2 - 5
(0-2, 1-1, 1-2)
Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
17h00HC BaranovichiHC Baranovichi2 - 1
(0-0, 2-1, 0-0)
Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
26 December 2019
17h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk2 - 0
(0-0, 0-0, 2-0)
Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
17h00HC BaranovichiHC Baranovichi5 - 3
(1-1, 3-1, 1-1)
HK VitebskHK Vitebsk
27 December 2019
11h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk2 - 4
(1-0, 1-2, 0-2)
Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
17h00HC BaranovichiHC Baranovichi4 - 3 verlengingen
(1-2, 1-0, 1-1, 1-0)
HK VitebskHK Vitebsk
8 Januari 2020
17h00HK VitebskHK Vitebsk3 - 4 verlengingen
(2-2, 0-1, 1-0, 0-1)
HC BaranovichiHC Baranovichi
17h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-183 - 4
(1-0, 1-1, 1-3)
Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
9 Januari 2020
11h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-180 - 2
(0-0, 0-2, 0-0)
Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
17h00HK VitebskHK Vitebsk1 - 4
(0-0, 0-2, 1-2)
HC BaranovichiHC Baranovichi
16 Januari 2020
17h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-184 - 1
(2-0, 2-0, 0-1)
HK VitebskHK Vitebsk
17h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk5 - 4 verlengingen
(1-1, 2-1, 1-2, 0-0)
HC BaranovichiHC Baranovichi
17 Januari 2020
11h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-185 - 2
(1-0, 2-1, 2-1)
HK VitebskHK Vitebsk
17h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk2 - 3
(1-0, 0-2, 1-1)
HC BaranovichiHC Baranovichi
23 Januari 2020
17h00HC BaranovichiHC Baranovichi1 - 4
(0-1, 0-1, 1-2)
Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
17h00HK VitebskHK Vitebsk7 - 6 verlengingen
(1-1, 3-2, 0-1, 0-0)
Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
24 Januari 2020
17h00HK VitebskHK Vitebsk1 - 8
(0-1, 0-1, 1-6)
Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
17h00HC BaranovichiHC Baranovichi4 - 2
(0-1, 3-1, 1-0)
Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
30 Januari 2020
17h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-183 - 2
(2-1, 0-1, 1-0)
HC BaranovichiHC Baranovichi
31 Januari 2020
17h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk4 - 5
(1-2, 1-2, 2-1)
HK VitebskHK Vitebsk
17h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-185 - 3
(2-0, 1-3, 2-0)
HC BaranovichiHC Baranovichi
1 Februari 2020
11h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk4 - 2
(0-0, 2-1, 2-1)
HK VitebskHK Vitebsk
12 Februari 2020
17h00HC BaranovichiHC Baranovichi3 - 2
(2-0, 0-1, 1-1)
Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
17h00HK VitebskHK Vitebsk3 - 6
(1-3, 2-0, 0-3)
Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
13 Februari 2020
17h00HK VitebskHK Vitebsk1 - 5
(0-2, 0-2, 1-1)
Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
17h00HC BaranovichiHC Baranovichi3 - 4
(2-1, 0-2, 1-1)
Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
20 Februari 2020
17h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk0 - 5
(0-2, 0-3, 0-0)
Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
17h00HC BaranovichiHC Baranovichi3 - 0
(1-0, 1-0, 1-0)
HK VitebskHK Vitebsk
21 Februari 2020
17h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk3 - 4
(0-1, 2-2, 1-1)
Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
17h00HC BaranovichiHC Baranovichi6 - 1
(1-0, 5-1, 0-0)
HK VitebskHK Vitebsk
27 Februari 2020
17h00HK VitebskHK Vitebsk3 - 4
(0-2, 2-1, 1-1)
HC BaranovichiHC Baranovichi
17h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-185 - 3
(2-0, 1-2, 2-1)
Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
28 Februari 2020
17h00HK VitebskHK Vitebsk2 - 6
(1-3, 0-1, 1-2)
HC BaranovichiHC Baranovichi
17h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-184 - 3 verlengingen
(0-1, 0-0, 3-2, 0-0)
Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
4 Maart 2020
17h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-186 - 2HK VitebskHK Vitebsk
5 Maart 2020
17h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk1 - 4
(1-1, 0-1, 0-2)
HC BaranovichiHC Baranovichi
17h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-183 - 0
(0-0, 2-0, 1-0)
HK VitebskHK Vitebsk
6 Maart 2020
17h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk4 - 7
(1-2, 2-3, 1-2)
HC BaranovichiHC Baranovichi
12 Maart 2020
17h00HC BaranovichiHC Baranovichi5 - 4
(1-3, 1-0, 3-1)
Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
17h00HK VitebskHK Vitebsk5 - 1
(1-0, 2-1, 2-0)
Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
13 Maart 2020
17h00HC BaranovichiHC Baranovichi1 - 8
(0-4, 1-0, 0-4)
Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
17h00HK VitebskHK Vitebsk3 - 4 verlengingen
(0-1, 1-2, 2-0, 0-1)
Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk

Detail van de uitslagen


Plaatsingsronde 7-12 (Wit-Rusland - 02/12/2019 - 21/02/2020)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1HC Khimvolokno Mogilev5225161628063+17
2Lokomotiv Orsha4825133636550+15
3Khimik-SKA Novopolotsk4125104836453+11
4HK Brest362584947972+7
5Yastreby Pinsk3025731235981-22
6HK Lida1825511814876-28
2 December 2019
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk1 - 0
(0-0, 0-0, 1-0)
Yastreby PinskYastreby Pinsk
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 2 verlengingen
(1-1, 0-1, 1-0, 1-0)
HK BrestHK Brest
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev5 - 1
(1-1, 3-0, 1-0)
HK LidaHK Lida
4 December 2019
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev2 - 7
(1-1, 1-3, 0-3)
HK BrestHK Brest
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 1
(1-0, 0-1, 2-0)
Yastreby PinskYastreby Pinsk
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk3 - 2
(1-1, 0-1, 2-0)
HK LidaHK Lida
6 December 2019
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk3 - 4 verlengingen
(2-0, 0-2, 1-1, 0-1)
HK BrestHK Brest
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha4 - 0HK LidaHK Lida
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev9 - 4Yastreby PinskYastreby Pinsk
16 December 2019
17h00HK BrestHK Brest3 - 2 verlengingen
(1-0, 1-1, 0-1, 1-0)
HK LidaHK Lida
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev4 - 3 verlengingen
(1-0, 1-1, 1-2, 1-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
18 December 2019
17h00Yastreby PinskYastreby Pinsk3 - 0
(0-0, 1-0, 2-0)
HK LidaHK Lida
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha4 - 0
(2-0, 1-0, 1-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
20 December 2019
17h00HK BrestHK Brest3 - 4 verlengingen
(0-1, 0-2, 3-0, 0-1)
Yastreby PinskYastreby Pinsk
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha5 - 1
(2-1, 2-0, 1-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
23 December 2019
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk1 - 2
(0-1, 0-0, 1-1)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
17h00Yastreby PinskYastreby Pinsk1 - 2
(0-1, 1-0, 0-1)
HK BrestHK Brest
25 December 2019
11h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk2 - 3
(0-0, 1-1, 1-2)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
15h00HK LidaHK Lida4 - 1
(2-0, 0-0, 2-1)
HK BrestHK Brest
27 December 2019
17h00HK LidaHK Lida4 - 3 verlengingen
(1-2, 0-1, 2-0, 1-0)
Yastreby PinskYastreby Pinsk
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev4 - 0
(1-0, 2-0, 1-0)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
6 Januari 2020
11h00Yastreby PinskYastreby Pinsk2 - 3 verlengingen
(0-2, 2-0, 0-0, 0-1)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
12h00HK LidaHK Lida2 - 4
(1-1, 1-3, 0-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
14h30HK BrestHK Brest4 - 3 verlengingen
(0-1, 3-2, 0-0, 0-0)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
8 Januari 2020
17h00HK LidaHK Lida1 - 2
(0-2, 0-0, 1-0)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
17h00HK BrestHK Brest2 - 4
(2-2, 0-1, 0-1)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
17h00Yastreby PinskYastreby Pinsk4 - 2
(0-1, 2-1, 2-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
10 Januari 2020
17h00Yastreby PinskYastreby Pinsk1 - 2
(0-0, 1-0, 0-2)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
17h00HK BrestHK Brest1 - 2
(1-1, 0-0, 0-1)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
18h00HK LidaHK Lida2 - 1
(1-1, 0-0, 1-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
13 Januari 2020
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 2
(1-1, 2-0, 0-1)
HK LidaHK Lida
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk3 - 2 verlengingen
(0-1, 1-0, 1-1, 1-0)
HK BrestHK Brest
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev8 - 2
(0-1, 5-0, 3-1)
Yastreby PinskYastreby Pinsk
15 Januari 2020
16h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha2 - 3
(0-0, 1-1, 1-2)
Yastreby PinskYastreby Pinsk
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev2 - 4
(1-2, 1-1, 0-1)
HK BrestHK Brest
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk2 - 1
(1-0, 1-1, 0-0)
HK LidaHK Lida
17 Januari 2020
16h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 1
(1-0, 1-0, 1-1)
HK BrestHK Brest
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev3 - 0
(2-0, 1-0, 0-0)
HK LidaHK Lida
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk4 - 0
(2-0, 1-0, 1-0)
Yastreby PinskYastreby Pinsk
20 Januari 2020
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk2 - 1
(1-0, 1-1, 0-0)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
17h00HK BrestHK Brest5 - 0
(2-0, 1-0, 2-0)
Yastreby PinskYastreby Pinsk
22 Januari 2020
16h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha1 - 2
(0-1, 1-0, 0-1)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
17h00Yastreby PinskYastreby Pinsk2 - 3
(0-0, 1-1, 1-2)
HK LidaHK Lida
24 Januari 2020
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev3 - 4 verlengingen
(2-1, 0-1, 1-1, 0-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
17h00HK BrestHK Brest4 - 3
(1-0, 1-1, 2-2)
HK LidaHK Lida
26 Januari 2020
14h30Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 2
(1-0, 2-1, 0-1)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
27 Januari 2020
17h00Yastreby PinskYastreby Pinsk5 - 4
(1-2, 3-0, 1-2)
HK BrestHK Brest
29 Januari 2020
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev2 - 1
(0-0, 2-1, 0-0)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
17h00HK LidaHK Lida3 - 5
(1-3, 1-1, 1-1)
Yastreby PinskYastreby Pinsk
31 Januari 2020
17h00HK LidaHK Lida4 - 1
(0-1, 3-0, 1-0)
HK BrestHK Brest
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk4 - 1
(1-0, 1-1, 2-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
3 Februari 2020
17h00HK LidaHK Lida0 - 3
(0-2, 0-0, 0-1)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
17h00HK BrestHK Brest3 - 4
(1-1, 1-2, 1-1)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
17h00Yastreby PinskYastreby Pinsk4 - 3 verlengingen
(1-1, 2-1, 0-1, 0-0)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
5 Februari 2020
17h00Yastreby PinskYastreby Pinsk0 - 5
(0-4, 0-1, 0-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
17h00HK LidaHK Lida2 - 3
(2-0, 0-3, 0-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
17h00HK BrestHK Brest3 - 4
(1-2, 1-0, 1-2)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
7 Februari 2020
17h00HK LidaHK Lida2 - 4
(0-0, 1-3, 1-1)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
17h00Yastreby PinskYastreby Pinsk2 - 0
(1-0, 0-0, 1-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
12 Februari 2020
17h00Yastreby PinskYastreby Pinsk3 - 2 verlengingen
(1-1, 1-0, 0-1, 1-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
17h00HK BrestHK Brest6 - 1
(1-1, 0-0, 5-0)
HK LidaHK Lida
14 Februari 2020
17h00HK LidaHK Lida0 - 2
(0-1, 0-1, 0-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 2 verlengingen
(1-0, 1-2, 0-0, 1-0)
Yastreby PinskYastreby Pinsk
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev5 - 4
(0-1, 5-1, 0-2)
HK BrestHK Brest
17 Februari 2020
17h00HK LidaHK Lida3 - 4
(1-1, 1-1, 1-2)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno MogilevUitgesteldKhimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
17h00Yastreby PinskYastreby PinskUitgesteldHK BrestHK Brest
18 Februari 2020
17h00HK BrestHK Brest2 - 3 verlengingen
(1-0, 1-1, 0-1, 0-1)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
19 Februari 2020
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha0 - 2
(0-0, 0-0, 0-2)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
17h00HK LidaHK Lida3 - 1
(1-0, 0-1, 2-0)
Yastreby PinskYastreby Pinsk
17h00HK BrestHK Brest4 - 3
(1-1, 2-2, 1-0)
Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
21 Februari 2020
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha1 - 2 verlengingen
(1-1, 0-0, 0-0, 0-1)
HK BrestHK Brest
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk2 - 4
(0-2, 0-1, 2-1)
Yastreby PinskYastreby Pinsk
17h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev4 - 3
(1-1, 2-0, 1-2)
HK LidaHK Lida
24 Februari 2020
17h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk3 - 4 verlengingen
(0-2, 3-1, 0-0, 0-1)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha

Detail van de uitslagen


Championship Ronde (Wit-Rusland - 28/11/2019 - 24/02/2020)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Junost Minsk1235834210416395+68
2Neman Grodno11658317133169113+56
3Shakhtar Soligorsk9958264186170136+34
4HC Dinamo Molodechno8458203216156162-6
5HC Gomel7258164265143159-16
6Metalurg Zhlobin6358136302120168-48

Playoffs

28 November 2019
17h00Neman GrodnoNeman Grodno0 - 1 verlengingenShakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno2 - 1Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17h00Junost MinskJunost Minsk4 - 1HC GomelHC Gomel
30 November 2019
11h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk2 - 1HC GomelHC Gomel
14h30HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno3 - 2 verlengingenJunost MinskJunost Minsk
15h00Neman GrodnoNeman Grodno5 - 1Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
3 December 2019
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin1 - 3
(1-0, 0-2, 0-1)
Junost MinskJunost Minsk
17h00HC GomelHC Gomel2 - 4
(0-3, 2-0, 0-1)
Neman GrodnoNeman Grodno
17h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk4 - 3 verlengingen
(2-0, 1-2, 0-1, 1-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
5 December 2019
17h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk1 - 2Junost MinskJunost Minsk
17h00HC GomelHC Gomel2 - 5
(0-1, 1-4, 1-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno5 - 4 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno
7 December 2019
15h00Neman GrodnoNeman Grodno1 - 0Junost MinskJunost Minsk
15h00HC GomelHC Gomel2 - 1 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
15h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin2 - 1 verlengingenShakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17 December 2019
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin1 - 2 verlengingenHC GomelHC Gomel
17h00Junost MinskJunost Minsk2 - 4Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17h00Neman GrodnoNeman Grodno5 - 4 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
19 December 2019
17h00Junost MinskJunost Minsk1 - 2 verlengingen
(0-1, 1-0, 0-0, 0-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno4 - 3
(1-0, 1-2, 2-1)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17h30Neman GrodnoNeman Grodno4 - 2
(1-1, 2-0, 1-1)
HC GomelHC Gomel
21 December 2019
11h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk6 - 1
(3-1, 2-0, 1-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
14h30HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno2 - 6
(0-0, 0-2, 2-4)
HC GomelHC Gomel
15h45Neman GrodnoNeman Grodno0 - 2
(0-1, 0-1, 0-0)
Junost MinskJunost Minsk
24 December 2019
17h00HC GomelHC Gomel1 - 4
(0-2, 0-2, 1-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin1 - 0Neman GrodnoNeman Grodno
17h00Junost MinskJunost Minsk4 - 2HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
26 December 2019
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin1 - 4Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17h00Junost MinskJunost Minsk2 - 1Neman GrodnoNeman Grodno
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno5 - 0HC GomelHC Gomel
28 December 2019
11h00HC GomelHC Gomel2 - 4Junost MinskJunost Minsk
13h30Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 4 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno
15h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin2 - 1 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
30 December 2019
17h00Neman GrodnoNeman Grodno3 - 0
(0-0, 3-0, 0-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
4 Januari 2020
16h30Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 2 verlengingenJunost MinskJunost Minsk
17h00HC GomelHC Gomel4 - 5Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
6 Januari 2020
12h30Neman GrodnoNeman Grodno4 - 1Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
9 Januari 2020
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno0 - 1
(0-0, 0-1, 0-0)
Junost MinskJunost Minsk
17h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 1
(1-1, 1-0, 1-0)
HC GomelHC Gomel
11 Januari 2020
14h30HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno3 - 2
(1-0, 1-2, 1-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17h00HC GomelHC Gomel0 - 4
(0-1, 0-2, 0-1)
Junost MinskJunost Minsk
13 Januari 2020
16h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin0 - 3
(0-0, 0-2, 0-1)
Junost MinskJunost Minsk
14 Januari 2020
17h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk2 - 1
(0-0, 2-1, 0-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
16 Januari 2020
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin3 - 5
(0-1, 1-1, 2-3)
Neman GrodnoNeman Grodno
17h00Junost MinskJunost Minsk4 - 3
(1-0, 3-0, 0-3)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
17h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk4 - 1
(0-0, 2-0, 2-1)
HC GomelHC Gomel
18 Januari 2020
11h00Junost MinskJunost Minsk4 - 3
(1-1, 3-2, 0-0)
HC GomelHC Gomel
12h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk1 - 2 verlengingen
(0-0, 1-1, 0-0, 0-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
14h30Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin3 - 2 verlengingen
(1-0, 1-0, 0-2, 0-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
20 Januari 2020
17h00Junost MinskJunost Minsk2 - 1
(0-0, 1-1, 1-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno5 - 2
(2-1, 1-1, 2-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
21 Januari 2020
17h00HC GomelHC Gomel4 - 3
(2-0, 0-2, 2-1)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
23 Januari 2020
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno1 - 7
(0-7, 1-0, 0-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17h00Neman GrodnoNeman Grodno3 - 2 verlengingen
(1-0, 0-1, 1-1, 0-0)
HC GomelHC Gomel
17h00Junost MinskJunost Minsk5 - 1
(1-0, 4-1, 0-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
25 Januari 2020
11h00Neman GrodnoNeman Grodno3 - 1
(1-1, 1-0, 1-0)
Junost MinskJunost Minsk
12h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 2
(0-0, 1-2, 2-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
14h30HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno0 - 2
(0-1, 0-1, 0-0)
HC GomelHC Gomel
27 Januari 2020
17h00HC GomelHC Gomel1 - 2 verlengingen
(1-0, 0-1, 0-0, 0-1)
Neman GrodnoNeman Grodno
28 Januari 2020
17h00HC GomelHC Gomel0 - 1
(0-0, 0-1, 0-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin1 - 2
(0-1, 1-1, 0-0)
Junost MinskJunost Minsk
17h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 1
(1-0, 0-1, 2-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
30 Januari 2020
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin1 - 5
(0-3, 1-1, 0-1)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
17h00Junost MinskJunost Minsk2 - 3 verlengingen
(0-1, 1-1, 1-0, 0-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
17h00HC GomelHC Gomel3 - 1
(1-1, 1-0, 1-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
1 Februari 2020
11h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk0 - 2
(0-0, 0-0, 0-2)
Junost MinskJunost Minsk
13h30HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno4 - 3
(2-0, 1-1, 1-2)
Neman GrodnoNeman Grodno
16h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin4 - 3 verlengingen
(0-0, 1-1, 2-2, 0-0)
HC GomelHC Gomel
9 Februari 2020
15h00Neman GrodnoNeman Grodno3 - 1
(2-0, 1-0, 0-1)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
11 Februari 2020
16h00Junost MinskJunost Minsk2 - 1 verlengingen
(0-0, 1-0, 0-1, 0-0)
HC GomelHC Gomel
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno3 - 2
(2-1, 0-1, 1-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17h00Neman GrodnoNeman Grodno4 - 3 verlengingen
(0-1, 3-1, 0-1, 0-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
13 Februari 2020
17h00Junost MinskJunost Minsk2 - 3
(0-1, 2-1, 0-1)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
17h00Neman GrodnoNeman Grodno3 - 2
(1-2, 0-0, 2-0)
HC GomelHC Gomel
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno3 - 4 verlengingen
(2-2, 0-1, 1-0, 0-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
15 Februari 2020
11h00HC GomelHC Gomel4 - 3 verlengingen
(1-1, 0-0, 2-2, 1-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
13h30Neman GrodnoNeman Grodno5 - 1
(0-0, 2-0, 3-1)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
16h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno0 - 1
(0-0, 0-0, 0-1)
Junost MinskJunost Minsk
17 Februari 2020
17h00HC GomelHC Gomel4 - 2
(0-1, 2-1, 2-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
18 Februari 2020
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin2 - 1 verlengingen
(0-0, 1-0, 0-1, 1-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
17h00Junost MinskJunost Minsk3 - 2
(2-0, 1-0, 0-2)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
20 Februari 2020
17h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk1 - 5
(0-3, 0-1, 1-1)
Neman GrodnoNeman Grodno
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin2 - 4
(1-1, 1-2, 0-1)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
17h00HC GomelHC Gomel6 - 2
(1-0, 2-1, 3-1)
Junost MinskJunost Minsk
22 Februari 2020
11h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 4
(2-2, 1-0, 0-2)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
13h30HC GomelHC Gomel3 - 4 verlengingen
(1-0, 2-2, 0-1, 0-1)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
16h00Junost MinskJunost Minsk1 - 0
(1-0, 0-0, 0-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
24 Februari 2020
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin1 - 2 verlengingen
(0-1, 0-0, 1-0, 0-1)
HC GomelHC Gomel
17h00Neman GrodnoNeman Grodno2 - 3
(1-0, 1-3, 0-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
17h00Junost MinskJunost Minsk5 - 4 verlengingen
(2-1, 2-2, 0-1, 0-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk

Detail van de uitslagen


Playoffs (Wit-Rusland - 27/02/2020 - 03/04/2020)


Kwartfinales
27 Februari 2020
16h15Junost MinskJunost Minsk2 - 1
(2-0, 0-0, 0-1)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno3 - 2
(1-0, 1-2, 1-0)
HC GomelHC Gomel
17h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk4 - 0
(0-0, 2-0, 2-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
18h30Neman GrodnoNeman Grodno3 - 0
(1-0, 0-0, 2-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
28 Februari 2020
16h15Junost MinskJunost Minsk1 - 2
(1-0, 0-0, 0-2)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
17h00Neman GrodnoNeman Grodno1 - 0
(1-0, 0-0, 0-0)
HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno2 - 3 verlengingen
(1-0, 0-2, 1-0, 0-1)
HC GomelHC Gomel
18h30Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 2 verlengingen
(1-0, 0-2, 1-0, 1-0)
Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
2 Maart 2020
16h15Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha1 - 2
(0-0, 0-2, 1-0)
Junost MinskJunost Minsk
17h00HC GomelHC Gomel1 - 4
(1-1, 0-2, 0-1)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
17h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin3 - 5
(0-3, 1-2, 2-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
18h30HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev2 - 3
(1-1, 1-2, 0-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
3 Maart 2020
16h15HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev1 - 5
(0-0, 0-2, 1-3)
Neman GrodnoNeman Grodno
17h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha0 - 3
(0-1, 0-1, 0-1)
Junost MinskJunost Minsk
17h00HC GomelHC Gomel2 - 3 verlengingen
(2-0, 0-2, 0-0, 0-1)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
18h30Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin2 - 3
(2-0, 0-1, 0-2)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
5 Maart 2020
16h15Junost MinskJunost Minsk0 - 1
(0-0, 0-0, 0-1)
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
18h30HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno1 - 3
(1-1, 0-1, 0-1)
HC GomelHC Gomel
7 Maart 2020
14h30Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha0 - 3
(0-1, 0-1, 0-1)
Junost MinskJunost Minsk
17h00HC GomelHC Gomel3 - 1
(0-1, 2-0, 1-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
9 Maart 2020
17h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno4 - 3 verlengingen
(0-0, 2-2, 1-1, 1-0)
HC GomelHC Gomel

Halve Finale
11 Maart 2020
17h00Junost MinskJunost Minsk3 - 2
(1-1, 2-1, 0-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
12 Maart 2020
17h00Neman GrodnoNeman Grodno4 - 2
(1-1, 1-1, 2-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
13 Maart 2020
17h00Junost MinskJunost Minsk5 - 3
(1-1, 1-2, 3-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
14 Maart 2020
11h00Neman GrodnoNeman Grodno0 - 4
(0-1, 0-1, 0-2)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
15 Maart 2020
10h30HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno4 - 2
(1-2, 1-0, 2-0)
Junost MinskJunost Minsk
16 Maart 2020
17h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk4 - 0
(3-0, 1-0, 0-0)
Neman GrodnoNeman Grodno
17 Maart 2020
17h30HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno1 - 2
(0-1, 0-1, 1-0)
Junost MinskJunost Minsk
18 Maart 2020
17h30Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 4 verlengingen
(0-2, 2-1, 1-0, 0-1)
Neman GrodnoNeman Grodno
19 Maart 2020
17h00Junost MinskJunost Minsk6 - 0
(1-0, 4-0, 1-0)
HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
20 Maart 2020
17h00Neman GrodnoNeman Grodno0 - 3
(0-1, 0-0, 0-2)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
22 Maart 2020
16h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk1 - 2 verlengingen
(1-1, 0-0, 0-0, 0-1)
Neman GrodnoNeman Grodno
24 Maart 2020
17h30Neman GrodnoNeman Grodno0 - 1
(0-0, 0-0, 0-1)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk

Finale
27 Maart 2020
18h00Junost MinskJunost Minsk5 - 1Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
28 Maart 2020
17h00Junost MinskJunost Minsk2 - 3Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
31 Maart 2020
18h30Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk1 - 2 verlengingen
(1-0, 0-1, 0-0, 0-1)
Junost MinskJunost Minsk
1 April 2020
18h30Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk0 - 3
(0-2, 0-0, 0-1)
Junost MinskJunost Minsk
3 April 2020
18h00Junost MinskJunost Minsk3 - 2 verlengingen
(1-0, 1-1, 0-1, 1-0)
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden