De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Beker Van  Wit-Rusland - 2019/2020 - Home

Ijshockey - Beker Van Wit-Rusland - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland
  • HC Baranovichi
  • HC Dinamo Minsk
  • HC Dinamo Molodechno
  • HC Gomel
  • HC Khimvolokno Mogilev
  • HK Brest
  • HK Lida
  • HK Vitebsk
  • Junost Minsk
  • Khimik-SKA Novopolotsk
  • Lokomotiv Orsha
  • Neman Grodno
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinnik Bobruisk
  • Wit-Rusland U-18
  • Wit-Rusland U-20
  • Yastreby Pinsk

Home

Beker Van Wit-Rusland 2019/2020 - Home

Wit-RuslandWit-Rusland

WinnaarJunost Minsk : Junost Minsk

Groep A (Wit-Rusland - 01/08/2019 - 14/08/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Neman Grodno17751102710+17
2HC Gomel16742102314+9
3Lokomotiv Orsha14740121913+6
4Yastreby Pinsk11712041819-1
5Shinnik Bobruisk11730222227-5
6HC Khimvolokno Mogilev7712401521-6
7Wit-Rusland U-205711501622-6
8HC Baranovichi371060822-14
1 Augustus 2019
18h00HC BaranovichiHC Baranovichi1 - 5Neman GrodnoNeman Grodno
18h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev2 - 4Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
18h00Yastreby PinskYastreby Pinsk2 - 3 verlengingenHC GomelHC Gomel
18h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha4 - 0Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
3 Augustus 2019
12h00Neman GrodnoNeman Grodno3 - 2 verlengingenYastreby PinskYastreby Pinsk
12h00HC GomelHC Gomel3 - 2HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
12h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-203 - 4Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
12h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk4 - 1HC BaranovichiHC Baranovichi
5 Augustus 2019
18h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev0 - 4Neman GrodnoNeman Grodno
18h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-202 - 4Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
18h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 4 verlengingenHC GomelHC Gomel
18h00Yastreby PinskYastreby Pinsk3 - 2HC BaranovichiHC Baranovichi
7 Augustus 2019
18h00HC BaranovichiHC Baranovichi2 - 3HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
18h00HC GomelHC Gomel4 - 2Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
18h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk4 - 5 verlengingenYastreby PinskYastreby Pinsk
19h45Neman GrodnoNeman Grodno2 - 0Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
10 Augustus 2019
12h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-202 - 5Neman GrodnoNeman Grodno
12h00HC GomelHC Gomel2 - 4Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk
12h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev2 - 1 verlengingenYastreby PinskYastreby Pinsk
16h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 0HC BaranovichiHC Baranovichi
12 Augustus 2019
18h00HC BaranovichiHC Baranovichi1 - 0Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
18h00Yastreby PinskYastreby Pinsk3 - 2 verlengingenLokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
18h00Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk4 - 5 verlengingenHC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
19h45Neman GrodnoNeman Grodno0 - 3HC GomelHC Gomel
14 Augustus 2019
18h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-203 - 2 verlengingenYastreby PinskYastreby Pinsk
18h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 1HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
18h00HC GomelHC Gomel4 - 1HC BaranovichiHC Baranovichi
18h00Neman GrodnoNeman Grodno8 - 2Shinnik BobruiskShinnik Bobruisk

Detail van de uitslagen


Groep B (Wit-Rusland - 01/08/2019 - 14/08/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1HC Dinamo Molodechno1664200407+33
2Shakhtar Soligorsk16650012811+17
3Khimik-SKA Novopolotsk12640201617-1
4Wit-Rusland U-188621301525-10
5HK Brest7620311921-2
6HK Lida4610411619-3
7HK Vitebsk0600601347-34
1 Augustus 2019
18h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk0 - 7HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
18h00HK BrestHK Brest4 - 5Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
18h00HK LidaHK Lida8 - 5HK VitebskHK Vitebsk
3 Augustus 2019
12h00HK VitebskHK Vitebsk2 - 7HK BrestHK Brest
12h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk6 - 2Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
12h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno11 - 2Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
5 Augustus 2019
18h00HK LidaHK Lida4 - 5 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
18h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk4 - 2HK BrestHK Brest
18h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk5 - 2Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
7 Augustus 2019
18h00HK VitebskHK Vitebsk1 - 6Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
18h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk1 - 0HK LidaHK Lida
18h00HK BrestHK Brest2 - 3 verlengingenWit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
10 Augustus 2019
11h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno11 - 0HK VitebskHK Vitebsk
16h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-181 - 2Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
16h00HK LidaHK Lida2 - 3HK BrestHK Brest
12 Augustus 2019
18h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk0 - 1 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
18h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk2 - 0HK LidaHK Lida
18h00HK VitebskHK Vitebsk3 - 4Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
14 Augustus 2019
18h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-183 - 2HK LidaHK Lida
18h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno5 - 1HK BrestHK Brest
18h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk11 - 2HK VitebskHK Vitebsk

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Wit-Rusland - 17/08/2019 - 18/08/2019)


Halve Finale (17/08/2019)
17 Augustus 2019
14h00Neman GrodnoNeman Grodno0 - 3Junost MinskJunost Minsk
18h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno4 - 2HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk

Om 3e/4e plaats (18/08/2019)
18 Augustus 2019
12h00Neman GrodnoNeman Grodno3 - 2 verlengingenHC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk

Finale (18/08/2019)
18 Augustus 2019
16h00Junost MinskJunost Minsk3 - 2HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden