De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Beker Van  Wit-Rusland - 2018/2019 - Home

Ijshockey - Beker Van Wit-Rusland - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland
  • HC Dinamo Molodechno
  • HC Donbass Donetsk
  • HC Gomel
  • HC Khimvolokno Mogilev
  • HK Brest
  • HK Lida
  • HK Vitebsk
  • Junost Minsk
  • Khimik-SKA Novopolotsk
  • Lokomotiv Orsha
  • Metalurg Zhlobin
  • Neman Grodno
  • Shakhtar Soligorsk
  • Wit-Rusland U-18
  • Wit-Rusland U-20

Home

Beker Van Wit-Rusland - Home

Wit-RuslandWit-Rusland

WinnaarNeman Grodno : Neman Grodno

 
 

Groep A (Wit-Rusland - 05/08/2018 - 20/08/2018)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1HC Dinamo Molodechno (BLR)16741022714+13
2Neman Grodno (BLR)14741202715+12
3Junost Minsk (BLR)14741202312+11
4Shakhtar Soligorsk (BLR)14741201612+4
5HC Gomel (BLR)11730222125-4
6HC Donbass Donetsk (UKR)8721402432-8
7Wit-Rusland U-20471051823-15
8Metalurg Zhlobin (BLR)3710601528-13
5 Augustus 2018
12h30HC Dinamo Molodechno (BLR)HC Dinamo Molodechno4 - 3 verlengingenHC GomelHC Gomel (BLR)
16h00Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk3 - 0Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (BLR)
16h00Junost Minsk (BLR)Junost Minsk3 - 2 verlengingenWit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
16h00Neman Grodno (BLR)Neman Grodno9 - 2HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk (UKR)
7 Augustus 2018
18h00Neman Grodno (BLR)Neman Grodno0 - 1Junost MinskJunost Minsk (BLR)
18h00Metalurg Zhlobin (BLR)Metalurg Zhlobin1 - 5HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (BLR)
18h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-201 - 0Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
18h00HC Donbass Donetsk (UKR)HC Donbass Donetsk6 - 5 verlengingenHC GomelHC Gomel (BLR)
10 Augustus 2018
18h00Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk3 - 5Neman GrodnoNeman Grodno (BLR)
18h00HC Gomel (BLR)HC Gomel5 - 3Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (BLR)
18h00HC Dinamo Molodechno (BLR)HC Dinamo Molodechno5 - 0Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
18h00Junost Minsk (BLR)Junost Minsk6 - 2HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk (UKR)
12 Augustus 2018
16h00Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-201 - 2HC GomelHC Gomel (BLR)
16h00Junost Minsk (BLR)Junost Minsk1 - 2Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
16h00Neman Grodno (BLR)Neman Grodno3 - 2 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (BLR)
16h00HC Donbass Donetsk (UKR)HC Donbass Donetsk6 - 3Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (BLR)
14 Augustus 2018
18h00HC Gomel (BLR)HC Gomel3 - 2Neman GrodnoNeman Grodno (BLR)
15 Augustus 2018
18h00Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk3 - 2HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk (UKR)
18h00Metalurg Zhlobin (BLR)Metalurg Zhlobin5 - 2Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
18h00HC Dinamo Molodechno (BLR)HC Dinamo Molodechno5 - 3Junost MinskJunost Minsk (BLR)
17 Augustus 2018
18h00Shakhtar Soligorsk (BLR)Shakhtar Soligorsk2 - 1 verlengingenHC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno (BLR)
18h00Neman Grodno (BLR)Neman Grodno4 - 3Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (BLR)
18h00HC Donbass Donetsk (UKR)HC Donbass Donetsk4 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
18h30Junost Minsk (BLR)Junost Minsk6 - 1HC GomelHC Gomel (BLR)
20 Augustus 2018
17h00Metalurg Zhlobin (BLR)Metalurg Zhlobin0 - 3Junost MinskJunost Minsk (BLR)
17h00HC Gomel (BLR)HC Gomel2 - 3Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
17h00Neman Grodno (BLR)Neman Grodno4 - 1Wit-Rusland U-20Wit-Rusland U-20
17h00HC Dinamo Molodechno (BLR)HC Dinamo Molodechno5 - 2HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk (UKR)

Detail van de uitslagen


Groep B (Wit-Rusland - 05/08/2018 - 28/08/2018)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1HK Lida261072014214+28
2Khimik-SKA Novopolotsk231062114624+22
3HK Brest201052213220+12
4HC Khimvolokno Mogilev101030612742-15
5Lokomotiv Orsha7620311621-5
6Wit-Rusland U-186620401123-12
7HK Vitebsk11000911545-30
5 Augustus 2018
16h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev1 - 2HK BrestHK Brest
16h00HK VitebskHK Vitebsk2 - 3HK LidaHK Lida
16h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha5 - 2Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
6 Augustus 2018
18h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk3 - 6HK LidaHK Lida
7 Augustus 2018
18h00HK BrestHK Brest4 - 2Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
18h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-185 - 2HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
9 Augustus 2018
18h00HK LidaHK Lida2 - 0HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
18h00HK BrestHK Brest2 - 1 verlengingenHK VitebskHK Vitebsk
18h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk4 - 0Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
10 Augustus 2018
18h00HK VitebskHK Vitebsk2 - 3Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-18
11 Augustus 2018
16h00HK BrestHK Brest4 - 5 verlengingenKhimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
16h00HK LidaHK Lida6 - 1Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
14 Augustus 2018
18h00HK LidaHK Lida0 - 1 verlengingenHK BrestHK Brest
18h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 4 verlengingenKhimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
18h00HK VitebskHK Vitebsk3 - 5HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
16 Augustus 2018
18h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-180 - 8HK LidaHK Lida
18h00Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha3 - 1HK VitebskHK Vitebsk
18h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk5 - 2HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
18 Augustus 2018
16h00Wit-Rusland U-18Wit-Rusland U-181 - 2HK BrestHK Brest
16h00HK VitebskHK Vitebsk3 - 8Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
16h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev4 - 2Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
21 Augustus 2018
18h00HK VitebskHK Vitebsk1 - 4HK BrestHK Brest
18h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev3 - 4 verlengingenHK LidaHK Lida
22 Augustus 2018
18h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk4 - 1HK BrestHK Brest
18h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev6 - 2HK VitebskHK Vitebsk
24 Augustus 2018
18h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev2 - 7Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
18h00HK LidaHK Lida7 - 0HK VitebskHK Vitebsk
26 Augustus 2018
16h00HK LidaHK Lida3 - 2 verlengingenKhimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk
16h00HK BrestHK Brest10 - 2HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
28 Augustus 2018
18h00HK BrestHK Brest2 - 3HK LidaHK Lida
18h00Khimik-SKA NovopolotskKhimik-SKA Novopolotsk4 - 0HK VitebskHK Vitebsk

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Wit-Rusland - 24/08/2018 - 25/10/2018)

24 Augustus 2018
18h00Neman GrodnoNeman Grodno4 - 2HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden