De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Beker Van  Wit-Rusland - 2016/2017 - Home

Ijshockey - Beker Van Wit-Rusland - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland
  • HC Dinamo Molodechno
  • HC Gomel
  • HC Khimvolokno Mogilev
  • HK Brest
  • HK Lida
  • HK Vitebsk
  • Junost Minsk
  • Metalurg Zhlobin
  • Neman Grodno
  • Shakhtar Soligorsk

Home

Beker Van Wit-Rusland - Home

Wit-RuslandWit-Rusland

WinnaarNeman Grodno : Neman Grodno

 
 

Groep A (Wit-Rusland - 28/07/2016 - 07/08/2016)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Junost Minsk1143100233+20
2Neman Grodno10430011410+4
3HC Dinamo Molodechno642020178+9
4HK Brest240130925-16
5HK Vitebsk140031825-17
28 Juli 2016
18h00HK VitebskHK Vitebsk3 - 4Neman GrodnoNeman Grodno
30 Juli 2016
16h00HK BrestHK Brest1 - 7HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
16h00HK VitebskHK Vitebsk4 - 5 verlengingenHK BrestHK Brest
2 Augustus 2016
17h30HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno1 - 3Junost MinskJunost Minsk
18h00HK BrestHK Brest0 - 9Junost MinskJunost Minsk
18h00Neman GrodnoNeman Grodno4 - 2HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno
4 Augustus 2016
18h00Junost MinskJunost Minsk2 - 1 verlengingenNeman GrodnoNeman Grodno
18h00HC Dinamo MolodechnoHC Dinamo Molodechno7 - 0HK VitebskHK Vitebsk
7 Augustus 2016
16h00Neman GrodnoNeman Grodno5 - 3HK BrestHK Brest
16h00Junost MinskJunost Minsk9 - 1HK VitebskHK Vitebsk

Detail van de uitslagen


Groep B (Wit-Rusland - 28/07/2016 - 07/08/2016)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1HC Gomel943010166+10
2Shakhtar Soligorsk943010188+10
3Metalurg Zhlobin943010810-2
4HK Lida3410301011-1
5HC Khimvolokno Mogilev040040825-17
28 Juli 2016
18h00HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev1 - 2Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
18h00HK LidaHK Lida2 - 3HC GomelHC Gomel
30 Juli 2016
16h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin3 - 1Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
16h00HK LidaHK Lida5 - 2HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev
2 Augustus 2016
18h00HC GomelHC Gomel6 - 0Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin
4 Augustus 2016
17h30HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev3 - 12Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
18h00Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin3 - 2HK LidaHK Lida
7 Augustus 2016
16h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk2 - 1HC GomelHC Gomel
16h00Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk3 - 1HK LidaHK Lida
16h00HC GomelHC Gomel6 - 2HC Khimvolokno MogilevHC Khimvolokno Mogilev

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Wit-Rusland - 20/09/2016 - 25/10/2016)


Halve Finale (27/09/2016)
20 September 2016
17h15Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk2 - 4Junost MinskJunost Minsk
19h30Neman GrodnoNeman Grodno3 - 1HC GomelHC Gomel
27 September 2016
18h00HC GomelHC Gomel1 - 1Neman GrodnoNeman Grodno
18h00Junost MinskJunost Minsk3 - 0Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk

Finale (25/10/2016)
18 Oktober 2016
18h00Neman GrodnoNeman Grodno4 - 5Junost MinskJunost Minsk
25 Oktober 2016
18h00Junost MinskJunost Minsk1 - 4Neman GrodnoNeman Grodno

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden