24 Maart 2019 |
12h00 | HC Baranovichi (BLR) | 3 - 1 | Wit-Rusland U-20 |
25 Maart 2019 |
17h00 | Shinnik Bobruisk (BLR) | 1 - 7 | HC Gomel (BLR) |
17h00 | HK Vitebsk (BLR) | 1 - 5 | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) |
26 Maart 2019 |
17h00 | Shinnik Bobruisk (BLR) | 2 - 1 | Wit-Rusland U-20 |
27 Maart 2019 |
17h00 | HK Vitebsk (BLR) | 6 - 3 | Brest HC (FRA) |
17h00 | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) | 5 - 4 | Yastreby Pinsk (BLR) |
17h00 | HC Gomel (BLR) | 3 - 1 | HC Baranovichi (BLR) |
28 Maart 2019 |
17h00 | HC Gomel (BLR) | 3 - 1 | Wit-Rusland U-20 |
29 Maart 2019 |
17h00 | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) | 2 - 1 verlengingen (0-0, 1-1, 0-0, 0-1) | Brest HC (FRA) |
17h00 | HK Vitebsk (BLR) | 2 - 6 (0-1, 1-1, 1-4) | Yastreby Pinsk (BLR) |
17h00 | Shinnik Bobruisk (BLR) | 1 - 3 (1-0, 0-2, 0-1) | HC Baranovichi (BLR) |
31 Maart 2019 |
11h00 | Brest HC (FRA) | 9 - 3 (0-2, 2-2, 1-5) | Yastreby Pinsk (BLR) |
2 April 2019 |
18h00 | Wit-Rusland U-20 | 4 - 1 (1-1, 2-0, 1-0) | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) |
18h00 | HC Baranovichi (BLR) | 3 - 0 (1-0, 1-0, 1-0) | HK Vitebsk (BLR) |
18h00 | Brest HC (FRA) | 2 - 4 (2-1, 0-1, 0-2) | HC Gomel (BLR) |
18h00 | Yastreby Pinsk (BLR) | 2 - 0 (0-0, 2-0, 0-0) | Shinnik Bobruisk (BLR) |
3 April 2019 |
18h00 | HC Baranovichi (BLR) | 2 - 5 (2-0, 1-1, 2-1) | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) |
4 April 2019 |
12h00 | Wit-Rusland U-20 | 3 - 0 (0-0, 2-0, 1-0) | HK Vitebsk (BLR) |
18h00 | Brest HC (FRA) | 2 - 3 (0-1, 1-1, 2-0) | Shinnik Bobruisk (BLR) |
18h00 | Yastreby Pinsk (BLR) | 2 - 1 (1-0, 0-1, 0-1) | HC Gomel (BLR) |
8 April 2019 |
15h00 | Wit-Rusland U-20 | 7 - 3 (2-1, 1-4, 0-2) | Brest HC (FRA) |
18h00 | Shinnik Bobruisk (BLR) | 6 - 1 (3-0, 2-1, 1-0) | HK Vitebsk (BLR) |
18h00 | HC Gomel (BLR) | 5 - 3 (1-1, 2-1, 2-1) | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) |
18h00 | HC Baranovichi (BLR) | 4 - 1 (2-0, 0-1, 2-0) | Yastreby Pinsk (BLR) |
10 April 2019 |
14h00 | Wit-Rusland U-20 | 4 - 3 verlengingen (0-1, 1-1, 2-1, 1-0) | Yastreby Pinsk (BLR) |
18h00 | HC Gomel (BLR) | 8 - 1 (5-1, 1-0, 2-0) | HK Vitebsk (BLR) |
18h00 | Shinnik Bobruisk (BLR) | 3 - 6 (1-1, 0-1, 2-4) | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) |
18h00 | HC Baranovichi (BLR) | 2 - 8 (0-2, 1-3, 1-3) | Brest HC (FRA) |
13 April 2019 |
12h00 | Yastreby Pinsk (BLR) | 4 - 2 (0-1, 2-1, 0-2) | Wit-Rusland U-20 |
12h00 | Brest HC (FRA) | 1 - 2 verlengingen (0-0, 1-0, 0-1, 0-1) | HC Baranovichi (BLR) |
12h00 | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) | 1 - 3 (1-0, 0-0, 2-1) | Shinnik Bobruisk (BLR) |
12h00 | HK Vitebsk (BLR) | 1 - 2 verlengingen (0-0, 1-1, 0-0, 1-0) | HC Gomel (BLR) |
15 April 2019 |
16h00 | Brest HC (FRA) | 6 - 2 (0-2, 1-1, 1-3) | Wit-Rusland U-20 |
18h00 | Yastreby Pinsk (BLR) | 2 - 1 (0-1, 1-1, 0-0) | HC Baranovichi (BLR) |
18h00 | HK Vitebsk (BLR) | 2 - 5 (1-1, 0-2, 1-2) | Shinnik Bobruisk (BLR) |
18h00 | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) | 1 - 3 (0-2, 0-1, 1-0) | HC Gomel (BLR) |
18 April 2019 |
18h00 | HC Gomel (BLR) | 8 - 4 (1-2, 5-1, 2-1) | Yastreby Pinsk (BLR) |
18h00 | Shinnik Bobruisk (BLR) | 5 - 4 verlengingen (0-0, 4-0, 0-4, 0-0) | Brest HC (FRA) |
18h00 | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) | 5 - 3 (1-1, 1-2, 1-2) | HC Baranovichi (BLR) |
18h00 | HK Vitebsk (BLR) | 2 - 1 (1-0, 0-1, 1-0) | Wit-Rusland U-20 |
19 April 2019 |
12h00 | HK Vitebsk (BLR) | 1 - 6 (1-1, 0-2, 0-3) | HC Baranovichi (BLR) |
20 April 2019 |
12h00 | Shinnik Bobruisk (BLR) | 4 - 3 verlengingen (0-2, 2-1, 1-0, 0-1) | Yastreby Pinsk (BLR) |
12h00 | HC Gomel (BLR) | 3 - 4 (2-1, 1-2, 0-1) | Brest HC (FRA) |
12h00 | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) | 1 - 4 (1-0, 0-2, 0-2) | Wit-Rusland U-20 |
23 April 2019 |
18h00 | Brest HC (FRA) | 4 - 1 (1-2, 0-0, 0-2) | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) |
18h00 | Yastreby Pinsk (BLR) | 4 - 3 (0-0, 1-1, 2-3) | HK Vitebsk (BLR) |
18h00 | HC Baranovichi (BLR) | 3 - 7 (3-1, 1-2, 3-0) | Shinnik Bobruisk (BLR) |
18h00 | Wit-Rusland U-20 | 2 - 4 (1-0, 1-2, 2-0) | HC Gomel (BLR) |
25 April 2019 |
18h00 | Brest HC (FRA) | 7 - 5 (2-1, 2-4, 1-2) | HK Vitebsk (BLR) |
18h00 | HC Baranovichi (BLR) | 5 - 3 (0-1, 3-2, 2-0) | HC Gomel (BLR) |
18h00 | Wit-Rusland U-20 | 5 - 2 (0-0, 1-4, 1-1) | Shinnik Bobruisk (BLR) |
18h00 | Yastreby Pinsk (BLR) | 1 - 4 (0-3, 1-0, 0-1) | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) |
26 April 2019 |
16h00 | HC Gomel (BLR) | 1 - 2 (1-0, 0-1, 0-1) | Shinnik Bobruisk (BLR) |
27 April 2019 |
12h00 | Khimik-SKA Novopolotsk (BLR) | 11 - 1 (0-2, 0-7, 1-2) | HK Vitebsk (BLR) |
12h00 | Wit-Rusland U-20 | 6 - 1 (1-1, 1-0, 4-0) | HC Baranovichi (BLR) |
12h00 | Yastreby Pinsk (BLR) | 4 - 3 verlengingen (0-0, 0-1, 3-2, 0-0) | Brest HC (FRA) |