De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Champions Hockey League - 2020/2021 - Home

Ijshockey - Champions Hockey League - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Aalborg Ishockey
  • Adler Mannheim
  • Bílí Tygri Liberec
  • Cardiff Devils
  • Davos
  • EHC Biel-Bienne
  • EHC Eisbären Berlin
  • EHC München
  • EV Zug
  • Frölunda HC Göeteborg
  • Färjestad BK
  • Geneve Servette
  • GKS Tychy
  • Grenoble MH38
  • HC Bolzano-Bozen Foxes
  • HC Ocelári Trinec
  • Ilves Tampere
  • Junost Minsk
  • Kärpät Oulu
  • Lukko Rauma
  • Luleå HF
  • Neman Grodno
  • Red Bulls Salzburg
  • Rögle BK
  • Skellefteå AIK
  • Sparta Praha
  • Stavanger Oilers
  • Straubing Tigers
  • SønderjyskE
  • Tappara Tampere
  • Vienna Capitals
  • ZSC Lions Zürich

Home

Champions Hockey League 2020/2021 - Home

30 Augustus 2020 - 5 Februari 2021

Groep A (29/08/2020 - 16/10/2020)

Deze wedstrijd werd geannuleerd



Groep B (29/08/2020 - 15/10/2020)

Deze wedstrijd werd geannuleerd



Groep C (29/08/2020 - 16/10/2020)

Deze wedstrijd werd geannuleerd



Groep D (30/08/2020 - 15/10/2020)

Deze wedstrijd werd geannuleerd



Groep E (30/08/2020 - 15/10/2020)

Deze wedstrijd werd geannuleerd



Groep F (30/08/2020 - 15/10/2020)

Deze wedstrijd werd geannuleerd



Groep G (29/08/2020 - 16/10/2020)

Deze wedstrijd werd geannuleerd



Groep H (30/08/2020 - 16/10/2020)

Deze wedstrijd werd geannuleerd



Playoffs (17/11/2020 - 18/11/2020)


1/16de Finales
17 November 2020
18h00Ilves Tampere (FIN)Ilves TampereGeannuleerdEHC MünchenEHC München (GER)
18h00Bílí Tygri Liberec (CZE)Bílí Tygri LiberecGeannuleerdGKS TychyGKS Tychy (POL)
18h00Neman Grodno (BLR)Neman GrodnoGeannuleerdFrölunda HC GöeteborgFrölunda HC Göeteborg (SWE)
18h00Skellefteå AIK (SWE)Skellefteå AIKGeannuleerdEV ZugEV Zug (SUI)
18h00Sparta Praha (CZE)Sparta PrahaGeannuleerdLukko RaumaLukko Rauma (FIN)
18h00Stavanger Oilers (NOR)Stavanger OilersGeannuleerdRögle BKRögle BK (SWE)
18h00Tappara Tampere (FIN)Tappara TampereGeannuleerdRed Bulls SalzburgRed Bulls Salzburg (AUT)
18h00Junost Minsk (BLR)Junost MinskGeannuleerdHC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (CZE)
19h00EHC Eisbären Berlin (GER)EHC Eisbären BerlinGeannuleerdLuleå HFLuleå HF (SWE)
19h45Geneve Servette (SUI)Geneve ServetteGeannuleerdStraubing TigersStraubing Tigers (GER)
20h00Grenoble MH38 (FRA)Grenoble MH38GeannuleerdAdler MannheimAdler Mannheim (GER)
20h20HC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)HC Bolzano-Bozen FoxesGeannuleerdEHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne (SUI)
20h20Vienna Capitals (AUT)Vienna CapitalsGeannuleerdDavosDavos (SUI)
20h30Aalborg Ishockey (DEN)Aalborg IshockeyGeannuleerdKärpät OuluKärpät Oulu (FIN)
20h30Cardiff Devils (GBR)Cardiff DevilsGeannuleerdFärjestad BKFärjestad BK (SWE)
20h30SønderjyskE (DEN)SønderjyskEGeannuleerdZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich (SUI)
18 November 2020
17h00HC Ocelári Trinec (CZE)HC Ocelári TrinecGeannuleerdJunost MinskJunost Minsk (BLR)
18h00Färjestad BK (SWE)Färjestad BKGeannuleerdCardiff DevilsCardiff Devils (GBR)
18h00Frölunda HC Göeteborg (SWE)Frölunda HC GöeteborgGeannuleerdNeman GrodnoNeman Grodno (BLR)
18h00Kärpät Oulu (FIN)Kärpät OuluGeannuleerdAalborg IshockeyAalborg Ishockey (DEN)
18h00Lukko Rauma (FIN)Lukko RaumaGeannuleerdSparta PrahaSparta Praha (CZE)
18h00Luleå HF (SWE)Luleå HFGeannuleerdEHC Eisbären BerlinEHC Eisbären Berlin (GER)
18h00Rögle BK (SWE)Rögle BKGeannuleerdStavanger OilersStavanger Oilers (NOR)
19h00Straubing Tigers (GER)Straubing TigersGeannuleerdGeneve ServetteGeneve Servette (SUI)
19h00EHC München (GER)EHC MünchenGeannuleerdIlves TampereIlves Tampere (FIN)
19h30GKS Tychy (POL)GKS TychyGeannuleerdBílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec (CZE)
19h45EHC Biel-Bienne (SUI)EHC Biel-BienneGeannuleerdHC Bolzano-Bozen FoxesHC Bolzano-Bozen Foxes (ITA)
19h45Davos (SUI)DavosGeannuleerdVienna CapitalsVienna Capitals (AUT)
19h45EV Zug (SUI)EV ZugGeannuleerdSkellefteå AIKSkellefteå AIK (SWE)
19h45ZSC Lions Zürich (SUI)ZSC Lions ZürichGeannuleerdSønderjyskESønderjyskE (DEN)
20h00Adler Mannheim (GER)Adler MannheimGeannuleerdGrenoble MH38Grenoble MH38 (FRA)
20h20Red Bulls Salzburg (AUT)Red Bulls SalzburgGeannuleerdTappara TampereTappara Tampere (FIN)

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden