De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Polen - Ekstraliga - 2018/2019 - Home

Ijshockey - Polen - Ekstraliga - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Polen
  • Cracovia Kraków
  • GKS Katowice
  • GKS Tychy
  • Jastrzebie JKH
  • Kadra PZHL
  • KS Torun HSA
  • Naprzód Janów
  • Orlik Opole
  • Podhale Nowy Targ
  • Polonia Bytom
  • Stoczniowiec Gdansk
  • Unia Oswiecim
  • Zaglebie Sosnowiec

Home

Polen - Ekstraliga - Home

PolenPolen

WinnaarGKS Tychy : GKS Tychy

 
 

Eerste Ronde (Polen - 04/09/2018 - 29/01/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1GKS Katowice103423327020177+124
2GKS Tychy102423044419986+113
3Podhale Nowy Targ904227410115785+72
4Jastrzebie JKH784223212512576+49
5Cracovia Kraków7242211137150103+47
6KS Torun HSA6342183183138115+23
7Stoczniowiec Gdansk6142181185117110+7
8Unia Oswiecim5742146193139130+9
9Zaglebie Sosnowiec4842125232108153-45
10Orlik Opole26425430394210-116
11Polonia Bytom18424335088248-160
12Kadra PZHL8222018239162-123
27 Januari 2019
17h00KS Torun HSAKS Torun HSA0 - 3Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
17h00Polonia BytomPolonia Bytom1 - 4Jastrzebie JKHJastrzebie JKH
17h00GKS KatowiceGKS Katowice3 - 4Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec
17h00Orlik OpoleOrlik Opole4 - 6Unia OswiecimUnia Oswiecim
20h00Stoczniowiec GdanskStoczniowiec Gdansk4 - 3 verlengingenCracovia KrakówCracovia Kraków

Detail van de uitslagen


Play Downs (Polen - 17/02/2019 - 28/03/2019)

17 Februari 2019
17h00Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec6 - 2Orlik OpoleOrlik Opole
18h00Naprzód JanówNaprzód Janów5 - 0Polonia BytomPolonia Bytom
20 Februari 2019
18h00Polonia BytomPolonia Bytom0 - 5Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec
18h30Orlik OpoleOrlik Opole3 - 5Naprzód JanówNaprzód Janów
23 Februari 2019
18h00Polonia BytomPolonia Bytom0 - 5Orlik OpoleOrlik Opole
19h00Naprzód JanówNaprzód Janów1 - 2Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec
26 Februari 2019
18h00Polonia BytomPolonia Bytom0 - 5Naprzód JanówNaprzód Janów
18h30Orlik OpoleOrlik Opole1 - 8Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec
1 Maart 2019
19h00Naprzód JanówNaprzód Janów4 - 5Orlik OpoleOrlik Opole
19h00Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec5 - 0Polonia BytomPolonia Bytom
7 Maart 2019
18h30Orlik OpoleOrlik Opole5 - 0Polonia BytomPolonia Bytom
19h00Zaglebie SosnowiecZaglebie SosnowiecGeannuleerdNaprzód JanówNaprzód Janów
10 Maart 2019
17h00Zaglebie SosnowiecZaglebie SosnowiecGeannuleerdOrlik OpoleOrlik Opole
18h00Naprzód JanówNaprzód Janów5 - 0Polonia BytomPolonia Bytom
13 Maart 2019
18h00Polonia BytomPolonia Bytom0 - 5Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec
18h30Orlik OpoleOrlik OpoleGeannuleerdNaprzód JanówNaprzód Janów
16 Maart 2019
17h00Naprzód JanówNaprzód JanówGeannuleerdZaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec
17h00Polonia BytomPolonia Bytom0 - 5Orlik OpoleOrlik Opole
19 Maart 2019
18h00Polonia BytomPolonia Bytom0 - 5Naprzód JanówNaprzód Janów
18h30Orlik OpoleOrlik OpoleGeannuleerdZaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec
22 Maart 2019
19h00Naprzód JanówNaprzód JanówGeannuleerdOrlik OpoleOrlik Opole
19h00Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec5 - 0Polonia BytomPolonia Bytom
28 Maart 2019
18h30Orlik OpoleOrlik Opole5 - 0Polonia BytomPolonia Bytom
19h00Zaglebie SosnowiecZaglebie SosnowiecGeannuleerdNaprzód JanówNaprzód Janów

Detail van de uitslagen


Playoffs (Polen - 30/01/2019 - 13/04/2019)


Eerste ronde (03/02/2019)
30 Januari 2019
18h00Unia OswiecimUnia Oswiecim2 - 1Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec
18h30Stoczniowiec GdanskStoczniowiec Gdansk6 - 1Orlik OpoleOrlik Opole
1 Februari 2019
19h00Orlik OpoleOrlik Opole0 - 9Stoczniowiec GdanskStoczniowiec Gdansk
19h00Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec5 - 3Unia OswiecimUnia Oswiecim
3 Februari 2019
18h00Unia OswiecimUnia Oswiecim5 - 2Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec

Kwartfinales (06/03/2019)
15 Februari 2019
18h30GKS KatowiceGKS Katowice8 - 3Unia OswiecimUnia Oswiecim
18h45Jastrzebie JKHJastrzebie JKH1 - 2Cracovia KrakówCracovia Kraków
16 Februari 2019
17h00GKS TychyGKS Tychy5 - 0Stoczniowiec GdanskStoczniowiec Gdansk
18h00Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ5 - 2KS Torun HSAKS Torun HSA
18 Februari 2019
18h00Cracovia KrakówCracovia Kraków3 - 1Jastrzebie JKHJastrzebie JKH
18h00Unia OswiecimUnia Oswiecim5 - 2GKS KatowiceGKS Katowice
19 Februari 2019
18h30KS Torun HSAKS Torun HSA2 - 1Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
18h30Stoczniowiec GdanskStoczniowiec Gdansk5 - 2GKS TychyGKS Tychy
21 Februari 2019
18h00Jastrzebie JKHJastrzebie JKH0 - 3Cracovia KrakówCracovia Kraków
20h00GKS KatowiceGKS Katowice6 - 3Unia OswiecimUnia Oswiecim
22 Februari 2019
18h00Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ1 - 2KS Torun HSAKS Torun HSA
18h00GKS TychyGKS Tychy1 - 3Stoczniowiec GdanskStoczniowiec Gdansk
24 Februari 2019
15h00Cracovia KrakówCracovia Kraków8 - 2Jastrzebie JKHJastrzebie JKH
18h00Unia OswiecimUnia Oswiecim4 - 3 verlengingenGKS KatowiceGKS Katowice
25 Februari 2019
18h30KS Torun HSAKS Torun HSA1 - 3Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
18h30Stoczniowiec GdanskStoczniowiec Gdansk4 - 8GKS TychyGKS Tychy
27 Februari 2019
18h30GKS KatowiceGKS Katowice0 - 3Unia OswiecimUnia Oswiecim
28 Februari 2019
18h00GKS TychyGKS Tychy1 - 2Stoczniowiec GdanskStoczniowiec Gdansk
18h00Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ4 - 2KS Torun HSAKS Torun HSA
2 Maart 2019
18h00Unia OswiecimUnia Oswiecim2 - 4GKS KatowiceGKS Katowice
3 Maart 2019
17h00Stoczniowiec GdanskStoczniowiec Gdansk0 - 3GKS TychyGKS Tychy
17h00KS Torun HSAKS Torun HSA1 - 4Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
5 Maart 2019
18h30GKS KatowiceGKS Katowice3 - 1Unia OswiecimUnia Oswiecim
6 Maart 2019
17h35GKS TychyGKS Tychy2 - 0Stoczniowiec GdanskStoczniowiec Gdansk

Halve Finale (30/03/2019)
11 Maart 2019
18h00GKS KatowiceGKS Katowice2 - 3Cracovia KrakówCracovia Kraków
12 Maart 2019
20h00GKS TychyGKS Tychy4 - 1Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
14 Maart 2019
20h00Cracovia KrakówCracovia Kraków3 - 1GKS KatowiceGKS Katowice
15 Maart 2019
20h00Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ2 - 1 verlengingenGKS TychyGKS Tychy
17 Maart 2019
18h30GKS KatowiceGKS Katowice2 - 3Cracovia KrakówCracovia Kraków
18 Maart 2019
18h00GKS TychyGKS Tychy3 - 2 verlengingenPodhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
20 Maart 2019
20h00Cracovia KrakówCracovia Kraków2 - 3GKS KatowiceGKS Katowice
21 Maart 2019
18h00Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ5 - 2GKS TychyGKS Tychy
23 Maart 2019
15h15GKS KatowiceGKS Katowice5 - 3Cracovia KrakówCracovia Kraków
24 Maart 2019
17h00GKS TychyGKS Tychy3 - 4 verlengingenPodhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
26 Maart 2019
18h30Cracovia KrakówCracovia Kraków2 - 1 verlengingenGKS KatowiceGKS Katowice
27 Maart 2019
20h00Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ1 - 2 verlengingenGKS TychyGKS Tychy
30 Maart 2019
15h15GKS TychyGKS Tychy7 - 1Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ

Om 3e/4e plaats (06/04/2019)
2 April 2019
18h30GKS KatowiceGKS Katowice2 - 3Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
4 April 2019
18h00Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ1 - 4GKS KatowiceGKS Katowice
6 April 2019
16h00GKS KatowiceGKS Katowice2 - 1Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ

Finale (13/04/2019)
2 April 2019
18h00GKS TychyGKS Tychy2 - 1 verlengingenCracovia KrakówCracovia Kraków
4 April 2019
20h00Cracovia KrakówCracovia Kraków3 - 1GKS TychyGKS Tychy
7 April 2019
18h15GKS TychyGKS Tychy3 - 5Cracovia KrakówCracovia Kraków
9 April 2019
18h15Cracovia KrakówCracovia Kraków0 - 4GKS TychyGKS Tychy
11 April 2019
18h15GKS TychyGKS Tychy4 - 2Cracovia KrakówCracovia Kraków
13 April 2019
20h30Cracovia KrakówCracovia Kraków1 - 2GKS TychyGKS Tychy

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden