De site voor alle sporten

Menu
Torpedo Nizhny Novgorod

Ijshockey - Torpedo Nizhny Novgorod

RuslandRusland - Nizhny Novgorod- Opgericht 1946

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Torpedo Nizhny Novgorod - Uitslagen

Kontinental Hockey League - KHL - Playoffs - 2019/2020

2 Maart 2020 - 17h30
Achtste finales
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 0Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
4 Maart 2020 - 17h30
Achtste finales
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 0Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
6 Maart 2020 - 17h00
Achtste finales
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod1 - 2 verlengingenCSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
8 Maart 2020 - 15h00
Achtste finales
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod2 - 3 verlengingenCSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)

Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
15de646222027165167-2
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
17de3731130118474+10
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
13de273190168193-12
2 September 2019 - 18h30
September 2019
Dynamo Moscow (RUS) (9)Dynamo Moscow3 - 2Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (7)
4 September 2019 - 18h30
September 2019
Dinamo Riga (LAT) (24)Dinamo Riga3 - 0Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (7)
6 September 2019 - 18h00
September 2019
Lokomotiv Yaroslavl (RUS) (21)Lokomotiv Yaroslavl3 - 4Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (7)
8 September 2019 - 16h00
September 2019
Avangard Omsk (RUS) (6)Avangard Omsk4 - 2Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (7)
11 September 2019 - 18h00
September 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (7)Torpedo Nizhny Novgorod2 - 1 verlengingenCSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (3)
13 September 2019 - 18h00
September 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (7)Torpedo Nizhny Novgorod6 - 5 verlengingenJokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN) (16)
15 September 2019 - 16h00
September 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (7)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 0Avangard OmskAvangard Omsk (RUS) (6)
17 September 2019 - 18h00
September 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (7)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 0Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS) (14)
19 September 2019 - 18h30
September 2019
HC Sochi (RUS) (20)HC Sochi5 - 4Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (7)
21 September 2019 - 16h00
September 2019
Severstal Cherepovets (RUS) (18)Severstal Cherepovets2 - 4Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (7)
24 September 2019 - 18h00
September 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (7)Torpedo Nizhny Novgorod4 - 3 verlengingenHC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR) (17)
27 September 2019 - 18h30
September 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (7)Torpedo Nizhny Novgorod0 - 3CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (3)
29 September 2019 - 16h30
September 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (7)Torpedo Nizhny Novgorod4 - 1HC SochiHC Sochi (RUS) (20)
1 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Salavat Yulaev Ufa (RUS) (10)Salavat Yulaev Ufa5 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (11)
3 Oktober 2019 - 15h30
Oktober 2019
Barys Nur-Sultan (KAZ) (8)Barys Nur-Sultan2 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (11)
5 Oktober 2019 - 14h00
Oktober 2019
Metallurg Magnitogorsk (RUS) (15)Metallurg Magnitogorsk2 - 3 verlengingenTorpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (11)
9 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (11)Torpedo Nizhny Novgorod4 - 2HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS) (4)
11 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (11)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 2 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS) (10)
13 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (11)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS) (7)
17 Oktober 2019 - 18h10
Oktober 2019
HC Dinamo Minsk (BLR) (23)HC Dinamo Minsk0 - 6Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (11)
19 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Jokerit Helsinki (FIN) (14)Jokerit Helsinki3 - 4 verlengingenTorpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (11)
21 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
CSKA Moscow (RUS) (1)CSKA Moscow5 - 2Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (11)
24 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (11)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS) (9)
29 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (11)Torpedo Nizhny Novgorod2 - 1Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS) (18)
31 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (11)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 2HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN) (13)
2 November 2019 - 15h00
November 2019
Jokerit Helsinki (FIN) (13)Jokerit Helsinki3 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (6)
4 November 2019 - 15h00
November 2019
HC Vityaz Podolsk (RUS) (9)HC Vityaz Podolsk3 - 4 verlengingenTorpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (6)
12 November 2019 - 17h10
November 2019
HC Dinamo Minsk (BLR) (24)HC Dinamo Minsk6 - 5 verlengingenTorpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (6)
14 November 2019 - 17h00
November 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (6)Torpedo Nizhny Novgorod6 - 2Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS) (16)
17 November 2019 - 15h30
November 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (6)Torpedo Nizhny Novgorod6 - 2HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS) (9)
19 November 2019 - 17h30
November 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (6)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 2HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR) (24)
22 November 2019 - 13h30
November 2019
Sibir Novosibirsk (RUS) (16)Sibir Novosibirsk1 - 4Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (6)
24 November 2019 - 13h00
November 2019
Traktor Chelyabinsk (RUS) (23)Traktor Chelyabinsk4 - 0Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (6)
26 November 2019 - 15h00
November 2019
Avtomobilist Yekaterinburg (RUS) (15)Avtomobilist Yekaterinburg3 - 4Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (6)
29 November 2019 - 17h00
November 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (6)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 2 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow (RUS) (5)
3 December 2019 - 17h30
December 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (11)Torpedo Nizhny Novgorod2 - 3 verlengingenAvtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS) (9)
6 December 2019 - 17h00
December 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (11)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 4AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS) (2)
9 December 2019 - 17h30
December 2019
HC Vityaz Podolsk (RUS) (16)HC Vityaz Podolsk3 - 2Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (11)
18 December 2019 - 17h00
December 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (11)Torpedo Nizhny Novgorod0 - 4Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ) (7)
21 December 2019 - 08h00
December 2019
HC Kunlun Red Star (CHN) (12)HC Kunlun Red Star2 - 7Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (11)
23 December 2019 - 10h00
December 2019
Admiral Vladivostok (RUS) (17)Admiral Vladivostok0 - 5Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (11)
25 December 2019 - 10h00
December 2019
Amur Khabarovsk (RUS) (19)Amur Khabarovsk2 - 0Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (11)
28 December 2019 - 15h00
December 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (11)Torpedo Nizhny Novgorod5 - 2Dinamo RigaDinamo Riga (LAT) (23)
3 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Torpedo Nizhny Novgorod (16)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 6Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS) (22)
7 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Torpedo Nizhny Novgorod (16)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 2Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS) (17)
9 Januari 2020 - 17h30
Januari 2020
AK Bars Kazan (RUS) (2)AK Bars Kazan1 - 4Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (16)
11 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS) (18)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 2Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (16)
14 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Torpedo Nizhny Novgorod (16)Torpedo Nizhny Novgorod2 - 1 verlengingenHC SochiHC Sochi (RUS) (20)
16 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Torpedo Nizhny Novgorod (16)Torpedo Nizhny Novgorod6 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS) (6)
21 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Torpedo Nizhny Novgorod (16)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 1Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS) (10)
24 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Torpedo Nizhny Novgorod (16)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 3Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS) (15)
26 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
SKA Saint-Petersburg (RUS) (4)SKA Saint-Petersburg4 - 3Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (16)
28 Januari 2020 - 17h30
Januari 2020
Dynamo Moscow (RUS) (6)Dynamo Moscow5 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (16)
30 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Lokomotiv Yaroslavl (RUS) (10)Lokomotiv Yaroslavl5 - 0Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (16)
1 Februari 2020 - 15h00
Februari 2020
Torpedo Nizhny Novgorod (15)Torpedo Nizhny Novgorod5 - 0Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS) (20)
11 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
CSKA Moscow (RUS) (1)CSKA Moscow4 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (15)
13 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Torpedo Nizhny Novgorod (15)Torpedo Nizhny Novgorod2 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS) (3)
15 Februari 2020 - 15h00
Februari 2020
Torpedo Nizhny Novgorod (15)Torpedo Nizhny Novgorod2 - 5Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS) (17)
18 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
Spartak Moscow (RUS) (9)Spartak Moscow2 - 3Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (15)
20 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
SKA Saint-Petersburg (RUS) (3)SKA Saint-Petersburg3 - 2 verlengingenTorpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (15)
22 Februari 2020 - 15h30
Februari 2020
HC Sochi (RUS) (19)HC Sochi1 - 0 verlengingenTorpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (15)
25 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Torpedo Nizhny Novgorod (15)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 1Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN) (5)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden