De site voor alle sporten

Menu
Spartak Moscow

Ijshockey - Spartak Moscow

RuslandRusland - Moscow- Opgericht 1946

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Spartak Moscow - Uitslagen

Kontinental Hockey League - KHL - Playoffs - 2019/2020

2 Maart 2020 - 17h30
Achtste finales
Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow5 - 1Spartak MoscowSpartak Moscow
4 Maart 2020 - 17h30
Achtste finales
Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow4 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow
6 Maart 2020 - 17h30
Achtste finales
Spartak MoscowSpartak Moscow5 - 4 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
8 Maart 2020 - 15h00
Achtste finales
Spartak MoscowSpartak Moscow3 - 2Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
10 Maart 2020 - 17h30
Achtste finales
Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow4 - 1Spartak MoscowSpartak Moscow
12 Maart 2020 - 17h30
Achtste finales
Spartak MoscowSpartak Moscow2 - 3 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)

Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
9de776226019173143+30
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
16de3731140119174+17
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
7de403112088269+13
2 September 2019 - 18h30
September 2019
Dinamo Riga (LAT) (24)Dinamo Riga2 - 1 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (12)
4 September 2019 - 18h00
September 2019
Lokomotiv Yaroslavl (RUS) (21)Lokomotiv Yaroslavl2 - 5Spartak MoscowSpartak Moscow (12)
6 September 2019 - 18h30
September 2019
Dynamo Moscow (RUS) (9)Dynamo Moscow3 - 2 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (12)
8 September 2019 - 16h00
September 2019
Spartak Moscow (12)Spartak Moscow4 - 5HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR) (17)
10 September 2019 - 18h30
September 2019
Spartak Moscow (12)Spartak Moscow2 - 3 verlengingenAvangard OmskAvangard Omsk (RUS) (6)
12 September 2019 - 18h30
September 2019
Spartak Moscow (12)Spartak Moscow5 - 1Dinamo RigaDinamo Riga (LAT) (24)
14 September 2019 - 16h00
September 2019
Spartak Moscow (12)Spartak Moscow0 - 1HC SochiHC Sochi (RUS) (20)
17 September 2019 - 15h30
September 2019
Barys Nur-Sultan (KAZ) (8)Barys Nur-Sultan3 - 0Spartak MoscowSpartak Moscow (12)
19 September 2019 - 16h00
September 2019
Metallurg Magnitogorsk (RUS) (23)Metallurg Magnitogorsk4 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (12)
21 September 2019 - 13h30
September 2019
Avtomobilist Yekaterinburg (RUS) (5)Avtomobilist Yekaterinburg2 - 4Spartak MoscowSpartak Moscow (12)
24 September 2019 - 18h30
September 2019
Spartak Moscow (12)Spartak Moscow2 - 4Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS) (10)
26 September 2019 - 18h30
September 2019
Spartak Moscow (12)Spartak Moscow1 - 0Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS) (5)
28 September 2019 - 16h00
September 2019
Avangard Omsk (RUS) (6)Avangard Omsk3 - 4 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (12)
1 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
Spartak Moscow (9)Spartak Moscow3 - 9CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (1)
5 Oktober 2019 - 16h30
Oktober 2019
HC Vityaz Podolsk (RUS) (4)HC Vityaz Podolsk1 - 2 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (9)
7 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
SKA Saint-Petersburg (RUS) (7)SKA Saint-Petersburg2 - 3 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (9)
9 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
Severstal Cherepovets (RUS) (21)Severstal Cherepovets3 - 2Spartak MoscowSpartak Moscow (9)
12 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Spartak Moscow (9)Spartak Moscow1 - 2 verlengingenAmur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS) (19)
16 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
Spartak Moscow (9)Spartak Moscow1 - 2Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS) (3)
20 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
SKA Saint-Petersburg (RUS) (7)SKA Saint-Petersburg2 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (9)
22 Oktober 2019 - 17h30
Oktober 2019
Jokerit Helsinki (FIN) (14)Jokerit Helsinki2 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (9)
24 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (RUS) (11)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (9)
27 Oktober 2019 - 15h00
Oktober 2019
Spartak Moscow (9)Spartak Moscow3 - 2Dinamo RigaDinamo Riga (LAT) (24)
29 Oktober 2019 - 17h30
Oktober 2019
Spartak Moscow (9)Spartak Moscow4 - 2Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN) (14)
31 Oktober 2019 - 17h30
Oktober 2019
Spartak Moscow (9)Spartak Moscow3 - 2 verlengingenSeverstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS) (21)
2 November 2019 - 15h00
November 2019
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow3 - 4Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS) (11)
12 November 2019 - 17h30
November 2019
CSKA Moscow (RUS) (2)CSKA Moscow2 - 3 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (8)
14 November 2019 - 18h30
November 2019
Dinamo Riga (LAT) (22)Dinamo Riga3 - 1Spartak MoscowSpartak Moscow (8)
16 November 2019 - 15h00
November 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS) (17)Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 4Spartak MoscowSpartak Moscow (8)
20 November 2019 - 17h30
November 2019
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow4 - 3 verlengingenLokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS) (12)
21 November 2019 - 17h30
November 2019
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow7 - 2HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR) (24)
25 November 2019 - 17h30
November 2019
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow1 - 0Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS) (17)
30 November 2019 - 08h00
November 2019
Amur Khabarovsk (RUS) (19)Amur Khabarovsk5 - 0Spartak MoscowSpartak Moscow (8)
2 December 2019 - 10h00
December 2019
Admiral Vladivostok (RUS) (17)Admiral Vladivostok0 - 2Spartak MoscowSpartak Moscow (8)
4 December 2019 - 12h30
December 2019
HC Kunlun Red Star (CHN) (12)HC Kunlun Red Star4 - 3 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (8)
9 December 2019 - 17h30
December 2019
Jokerit Helsinki (FIN) (6)Jokerit Helsinki3 - 2Spartak MoscowSpartak Moscow (8)
17 December 2019 - 17h30
December 2019
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow6 - 0HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS) (16)
20 December 2019 - 17h30
December 2019
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow5 - 4 verlengingenHC SochiHC Sochi (RUS) (20)
22 December 2019 - 15h15
December 2019
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow3 - 1Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ) (7)
25 December 2019 - 13h30
December 2019
Sibir Novosibirsk (RUS) (15)Sibir Novosibirsk0 - 5Spartak MoscowSpartak Moscow (8)
27 December 2019 - 15h00
December 2019
Traktor Chelyabinsk (RUS) (22)Traktor Chelyabinsk2 - 5Spartak MoscowSpartak Moscow (8)
29 December 2019 - 15h00
December 2019
HC Sochi (RUS) (20)HC Sochi1 - 0 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (8)
3 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow2 - 3HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS) (13)
5 Januari 2020 - 15h30
Januari 2020
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow0 - 3Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS) (6)
7 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow3 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS) (4)
8 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow2 - 3 verlengingenJokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN) (5)
10 Januari 2020 - 17h30
Januari 2020
HC Sochi (RUS) (20)HC Sochi2 - 1 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (8)
12 Januari 2020 - 15h10
Januari 2020
HC Dinamo Minsk (BLR) (23)HC Dinamo Minsk1 - 5Spartak MoscowSpartak Moscow (8)
16 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Severstal Cherepovets (RUS) (21)Severstal Cherepovets1 - 2 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (8)
21 Januari 2020 - 17h10
Januari 2020
HC Dinamo Minsk (BLR) (23)HC Dinamo Minsk4 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (8)
23 Januari 2020 - 17h30
Januari 2020
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow3 - 0Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS) (21)
25 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow4 - 0Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS) (22)
27 Januari 2020 - 17h30
Januari 2020
Spartak Moscow (8)Spartak Moscow7 - 4HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN) (14)
1 Februari 2020 - 15h30
Februari 2020
Spartak Moscow (9)Spartak Moscow0 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS) (7)
3 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
Spartak Moscow (9)Spartak Moscow0 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS) (3)
11 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
Spartak Moscow (9)Spartak Moscow4 - 2Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS) (13)
13 Februari 2020 - 15h00
Februari 2020
Salavat Yulaev Ufa (RUS) (12)Salavat Yulaev Ufa2 - 5Spartak MoscowSpartak Moscow (9)
15 Februari 2020 - 15h00
Februari 2020
AK Bars Kazan (RUS) (2)AK Bars Kazan4 - 1Spartak MoscowSpartak Moscow (9)
18 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
Spartak Moscow (9)Spartak Moscow2 - 3Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS) (15)
20 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
Spartak Moscow (9)Spartak Moscow6 - 3AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS) (2)
23 Februari 2020 - 15h30
Februari 2020
Dynamo Moscow (RUS) (7)Dynamo Moscow2 - 1 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (9)
25 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
HC Vityaz Podolsk (RUS) (14)HC Vityaz Podolsk2 - 4Spartak MoscowSpartak Moscow (9)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden