De site voor alle sporten

Menu
Spartak Moscow

Ijshockey - Spartak Moscow

RuslandRusland - Moscow- Opgericht 1946

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Spartak Moscow - Uitslagen

Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
14de18194084552-7
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
23ste692051927-8
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
8ste12102032625+1
2 September 2019 - 18h30
September 2019
Dinamo Riga (LAT) (24)Dinamo Riga2 - 1 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (12)
4 September 2019 - 18h00
September 2019
Lokomotiv Yaroslavl (RUS) (21)Lokomotiv Yaroslavl2 - 5Spartak MoscowSpartak Moscow (12)
6 September 2019 - 18h30
September 2019
Dynamo Moscow (RUS) (9)Dynamo Moscow3 - 2 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (12)
8 September 2019 - 16h00
September 2019
Spartak Moscow (12)Spartak Moscow4 - 5HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR) (17)
10 September 2019 - 18h30
September 2019
Spartak Moscow (12)Spartak Moscow2 - 3 verlengingenAvangard OmskAvangard Omsk (RUS) (6)
12 September 2019 - 18h30
September 2019
Spartak Moscow (12)Spartak Moscow5 - 1Dinamo RigaDinamo Riga (LAT) (24)
14 September 2019 - 16h00
September 2019
Spartak Moscow (12)Spartak Moscow0 - 1HC SochiHC Sochi (RUS) (20)
17 September 2019 - 15h30
September 2019
Barys Nur-Sultan (KAZ) (8)Barys Nur-Sultan3 - 0Spartak MoscowSpartak Moscow (12)
19 September 2019 - 16h00
September 2019
Metallurg Magnitogorsk (RUS) (23)Metallurg Magnitogorsk4 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (12)
21 September 2019 - 13h30
September 2019
Avtomobilist Yekaterinburg (RUS) (5)Avtomobilist Yekaterinburg2 - 4Spartak MoscowSpartak Moscow (12)
24 September 2019 - 18h30
September 2019
Spartak Moscow (12)Spartak Moscow2 - 4Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS) (10)
26 September 2019 - 18h30
September 2019
Spartak Moscow (12)Spartak Moscow1 - 0Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS) (5)
28 September 2019 - 16h00
September 2019
Avangard Omsk (RUS) (6)Avangard Omsk3 - 4 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (12)
1 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
Spartak Moscow (14)Spartak Moscow3 - 9CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (1)
5 Oktober 2019 - 16h30
Oktober 2019
HC Vityaz Podolsk (RUS) (2)HC Vityaz Podolsk1 - 2 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (14)
7 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
SKA Saint-Petersburg (RUS) (5)SKA Saint-Petersburg2 - 3 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (14)
9 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
Severstal Cherepovets (RUS) (16)Severstal Cherepovets3 - 2Spartak MoscowSpartak Moscow (14)
12 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Spartak Moscow (14)Spartak Moscow1 - 2 verlengingenAmur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS) (19)
16 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
Spartak Moscow (14)Spartak Moscow1 - 2Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS) (9)
20 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
SKA Saint-Petersburg (RUS) (5)SKA Saint-Petersburg - Spartak MoscowSpartak Moscow (14)
22 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Jokerit Helsinki (FIN) (12)Jokerit Helsinki - Spartak MoscowSpartak Moscow (14)
24 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (RUS) (13)Torpedo Nizhny Novgorod - Spartak MoscowSpartak Moscow (14)
27 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Spartak Moscow (14)Spartak Moscow - Dinamo RigaDinamo Riga (LAT) (24)
29 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Spartak Moscow (14)Spartak Moscow - Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN) (12)
31 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Spartak Moscow (14)Spartak Moscow - Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS) (16)
2 November 2019 - 17h00
November 2019
Spartak MoscowSpartak Moscow - Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
12 November 2019 - 17h00
November 2019
CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - Spartak MoscowSpartak Moscow
14 November 2019 - 17h00
November 2019
Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga - Spartak MoscowSpartak Moscow
16 November 2019 - 17h00
November 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak MoscowSpartak Moscow
20 November 2019 - 17h00
November 2019
Spartak MoscowSpartak Moscow - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
21 November 2019 - 17h00
November 2019
Spartak MoscowSpartak Moscow - HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
25 November 2019 - 17h00
November 2019
Spartak MoscowSpartak Moscow - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
30 November 2019 - 17h00
November 2019
Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - Spartak MoscowSpartak Moscow
2 December 2019 - 17h00
December 2019
Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok - Spartak MoscowSpartak Moscow
4 December 2019 - 17h00
December 2019
HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star - Spartak MoscowSpartak Moscow
9 December 2019 - 17h00
December 2019
Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki - Spartak MoscowSpartak Moscow
17 December 2019 - 17h00
December 2019
Spartak MoscowSpartak Moscow - HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
20 December 2019 - 17h00
December 2019
Spartak MoscowSpartak Moscow - HC SochiHC Sochi (RUS)
22 December 2019 - 17h00
December 2019
Spartak MoscowSpartak Moscow - Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
25 December 2019 - 17h00
December 2019
Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk - Spartak MoscowSpartak Moscow
27 December 2019 - 17h00
December 2019
Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk - Spartak MoscowSpartak Moscow
29 December 2019 - 17h00
December 2019
HC Sochi (RUS)HC Sochi - Spartak MoscowSpartak Moscow
3 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Spartak MoscowSpartak Moscow - HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
5 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Spartak MoscowSpartak Moscow - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
7 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Spartak MoscowSpartak Moscow - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
8 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Spartak MoscowSpartak Moscow - Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
10 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
HC Sochi (RUS)HC Sochi - Spartak MoscowSpartak Moscow
12 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk - Spartak MoscowSpartak Moscow
16 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets - Spartak MoscowSpartak Moscow
21 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk - Spartak MoscowSpartak Moscow
23 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Spartak MoscowSpartak Moscow - Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
25 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Spartak MoscowSpartak Moscow - Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
27 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Spartak MoscowSpartak Moscow - HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
1 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Spartak MoscowSpartak Moscow - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
3 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Spartak MoscowSpartak Moscow - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
11 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Spartak MoscowSpartak Moscow - Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
13 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa - Spartak MoscowSpartak Moscow
15 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - Spartak MoscowSpartak Moscow
18 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Spartak MoscowSpartak Moscow - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
20 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Spartak MoscowSpartak Moscow - AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
23 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - Spartak MoscowSpartak Moscow
25 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk - Spartak MoscowSpartak Moscow

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden