De site voor alle sporten

Menu
Traktor Chelyabinsk

Ijshockey - Traktor Chelyabinsk

RuslandRusland - Chelyabinsk- Opgericht 1947

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Traktor Chelyabinsk - Uitslagen

Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
21ste566220031132161-29
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
22ste2831100157282-10
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
12de2831100166079-19
2 September 2019 - 16h00
September 2019
Traktor Chelyabinsk (13)Traktor Chelyabinsk2 - 4HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS) (1)
4 September 2019 - 16h00
September 2019
Traktor Chelyabinsk (13)Traktor Chelyabinsk3 - 4 verlengingenSKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS) (2)
7 September 2019 - 09h00
September 2019
Amur Khabarovsk (RUS) (22)Amur Khabarovsk1 - 2 verlengingenTraktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (13)
8 September 2019 - 09h00
September 2019
Amur Khabarovsk (RUS) (22)Amur Khabarovsk1 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (13)
10 September 2019 - 11h30
September 2019
Admiral Vladivostok (RUS) (15)Admiral Vladivostok2 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (13)
11 September 2019 - 11h30
September 2019
Admiral Vladivostok (RUS) (15)Admiral Vladivostok1 - 3Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (13)
14 September 2019 - 09h00
September 2019
HC Kunlun Red Star (CHN) (19)HC Kunlun Red Star1 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (13)
15 September 2019 - 09h00
September 2019
HC Kunlun Red Star (CHN) (19)HC Kunlun Red Star2 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (13)
18 September 2019 - 14h30
September 2019
Sibir Novosibirsk (RUS) (11)Sibir Novosibirsk1 - 2 verlengingenTraktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (13)
20 September 2019 - 15h30
September 2019
Barys Nur-Sultan (KAZ) (8)Barys Nur-Sultan2 - 0Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (13)
23 September 2019 - 16h00
September 2019
Traktor Chelyabinsk (13)Traktor Chelyabinsk1 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS) (14)
25 September 2019 - 16h00
September 2019
Traktor Chelyabinsk (13)Traktor Chelyabinsk0 - 6AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS) (4)
27 September 2019 - 16h00
September 2019
Traktor Chelyabinsk (13)Traktor Chelyabinsk1 - 2Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ) (8)
29 September 2019 - 14h00
September 2019
Traktor Chelyabinsk (13)Traktor Chelyabinsk2 - 1Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS) (21)
3 Oktober 2019 - 18h10
Oktober 2019
HC Dinamo Minsk (BLR) (23)HC Dinamo Minsk5 - 3Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (20)
5 Oktober 2019 - 16h30
Oktober 2019
SKA Saint-Petersburg (RUS) (7)SKA Saint-Petersburg1 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (20)
7 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Avtomobilist Yekaterinburg (RUS) (17)Avtomobilist Yekaterinburg3 - 0Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (20)
9 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Traktor Chelyabinsk (20)Traktor Chelyabinsk3 - 2Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS) (5)
12 Oktober 2019 - 14h00
Oktober 2019
Traktor Chelyabinsk (20)Traktor Chelyabinsk2 - 3 verlengingenAdmiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS) (16)
14 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Traktor Chelyabinsk (20)Traktor Chelyabinsk3 - 4Dinamo RigaDinamo Riga (LAT) (24)
17 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
HC Vityaz Podolsk (RUS) (4)HC Vityaz Podolsk3 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (20)
19 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
CSKA Moscow (RUS) (1)CSKA Moscow3 - 0Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (20)
21 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
Lokomotiv Yaroslavl (RUS) (18)Lokomotiv Yaroslavl1 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (20)
23 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
Dinamo Riga (LAT) (24)Dinamo Riga2 - 0Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (20)
26 Oktober 2019 - 14h00
Oktober 2019
Traktor Chelyabinsk (20)Traktor Chelyabinsk1 - 2Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS) (19)
30 Oktober 2019 - 15h00
Oktober 2019
Traktor Chelyabinsk (20)Traktor Chelyabinsk4 - 1HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR) (23)
2 November 2019 - 13h00
November 2019
Traktor Chelyabinsk (23)Traktor Chelyabinsk3 - 5Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS) (15)
12 November 2019 - 15h00
November 2019
Metallurg Magnitogorsk (RUS) (14)Metallurg Magnitogorsk5 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (23)
14 November 2019 - 17h00
November 2019
AK Bars Kazan (RUS) (1)AK Bars Kazan4 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (23)
17 November 2019 - 13h00
November 2019
Traktor Chelyabinsk (23)Traktor Chelyabinsk2 - 4Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS) (15)
19 November 2019 - 15h00
November 2019
Traktor Chelyabinsk (23)Traktor Chelyabinsk2 - 5Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN) (13)
24 November 2019 - 13h00
November 2019
Traktor Chelyabinsk (23)Traktor Chelyabinsk4 - 0Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS) (6)
26 November 2019 - 15h00
November 2019
Traktor Chelyabinsk (23)Traktor Chelyabinsk2 - 3CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (2)
28 November 2019 - 15h00
November 2019
Traktor Chelyabinsk (23)Traktor Chelyabinsk4 - 2Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS) (7)
3 December 2019 - 15h00
December 2019
Salavat Yulaev Ufa (RUS) (13)Salavat Yulaev Ufa5 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (22)
5 December 2019 - 17h30
December 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS) (18)Neftekhimik Nizhnekamsk6 - 4Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (22)
7 December 2019 - 13h00
December 2019
Metallurg Magnitogorsk (RUS) (14)Metallurg Magnitogorsk0 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (22)
9 December 2019 - 15h00
December 2019
Traktor Chelyabinsk (22)Traktor Chelyabinsk1 - 2Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS) (15)
19 December 2019 - 15h00
December 2019
Traktor Chelyabinsk (22)Traktor Chelyabinsk2 - 3 verlengingenAmur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS) (19)
21 December 2019 - 13h00
December 2019
Traktor Chelyabinsk (22)Traktor Chelyabinsk2 - 1 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS) (18)
23 December 2019 - 17h00
December 2019
Severstal Cherepovets (RUS) (21)Severstal Cherepovets2 - 4Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (22)
25 December 2019 - 17h30
December 2019
Avangard Omsk (RUS) (4)Avangard Omsk1 - 3Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (22)
27 December 2019 - 15h00
December 2019
Traktor Chelyabinsk (22)Traktor Chelyabinsk2 - 5Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS) (8)
30 December 2019 - 15h00
December 2019
Traktor Chelyabinsk (22)Traktor Chelyabinsk1 - 5Avangard OmskAvangard Omsk (RUS) (4)
3 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Torpedo Nizhny Novgorod (RUS) (16)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 6Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (22)
5 Januari 2020 - 15h30
Januari 2020
AK Bars Kazan (RUS) (2)AK Bars Kazan4 - 3 verlengingenTraktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (22)
7 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
HC Sochi (RUS) (20)HC Sochi0 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (22)
12 Januari 2020 - 13h00
Januari 2020
Traktor Chelyabinsk (22)Traktor Chelyabinsk2 - 3 verlengingenHC SochiHC Sochi (RUS) (20)
14 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Traktor Chelyabinsk (22)Traktor Chelyabinsk2 - 1Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS) (15)
16 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS) (18)Neftekhimik Nizhnekamsk3 - 4 verlengingenTraktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (22)
21 Januari 2020 - 13h30
Januari 2020
Sibir Novosibirsk (RUS) (11)Sibir Novosibirsk5 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (22)
23 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Avtomobilist Yekaterinburg (RUS) (9)Avtomobilist Yekaterinburg4 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (22)
25 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Spartak Moscow (RUS) (8)Spartak Moscow4 - 0Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (22)
27 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Traktor Chelyabinsk (22)Traktor Chelyabinsk2 - 4AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS) (2)
30 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Traktor Chelyabinsk (22)Traktor Chelyabinsk3 - 1HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN) (14)
11 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
Jokerit Helsinki (FIN) (5)Jokerit Helsinki3 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (21)
15 Februari 2020 - 13h00
Februari 2020
Traktor Chelyabinsk (21)Traktor Chelyabinsk3 - 2 verlengingenHC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN) (18)
17 Februari 2020 - 15h00
Februari 2020
Traktor Chelyabinsk (21)Traktor Chelyabinsk2 - 4Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS) (20)
19 Februari 2020 - 15h00
Februari 2020
Traktor Chelyabinsk (21)Traktor Chelyabinsk5 - 0Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS) (22)
22 Februari 2020 - 13h00
Februari 2020
Traktor Chelyabinsk (21)Traktor Chelyabinsk4 - 0Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS) (10)
25 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
Dynamo Moscow (RUS) (7)Dynamo Moscow3 - 2 verlengingenTraktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (21)
27 Februari 2020 - 15h00
Februari 2020
Traktor Chelyabinsk (21)Traktor Chelyabinsk2 - 1Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS) (13)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden