De site voor alle sporten

Menu
SKA Saint-Petersburg

Ijshockey - SKA Saint-Petersburg

RuslandRusland - Sint-Petersburg- Opgericht 1946

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

SKA Saint-Petersburg - Uitslagen

Kontinental Hockey League - KHL - Playoffs - 2023/2024

3 Maart 2024 - 15h00
Achtste finales
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)

Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2023/2024

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste946947022223141+82
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
3de50352801012165+56
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
2de44341901210276+26
2 September 2023 - 16h00
September 2023
Dynamo Moscow (RUS) (1)Dynamo Moscow1 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (11)
4 September 2023 - 17h00
September 2023
Lada Togliatti (RUS) (8)Lada Togliatti0 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (11)
6 September 2023 - 18h30
September 2023
Torpedo Nizhny Novgorod (RUS) (2)Torpedo Nizhny Novgorod4 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (11)
8 September 2023 - 18h00
September 2023
Lokomotiv Yaroslavl (RUS) (3)Lokomotiv Yaroslavl3 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (11)
12 September 2023 - 18h30
September 2023
SKA Saint-Petersburg (11)SKA Saint-Petersburg0 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS) (9)
15 September 2023 - 18h00
September 2023
SKA Saint-Petersburg (11)SKA Saint-Petersburg1 - 3Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS) (1)
17 September 2023 - 16h00
September 2023
SKA Saint-Petersburg (11)SKA Saint-Petersburg1 - 2Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS) (10)
20 September 2023 - 18h30
September 2023
SKA Saint-Petersburg (11)SKA Saint-Petersburg4 - 1Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS) (15)
23 September 2023 - 09h00
September 2023
Amur Khabarovsk (RUS) (18)Amur Khabarovsk0 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (11)
25 September 2023 - 11h30
September 2023
Admiral Vladivostok (RUS) (21)Admiral Vladivostok1 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (11)
27 September 2023 - 14h30
September 2023
Sibir Novosibirsk (RUS) (10)Sibir Novosibirsk0 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (11)
2 Oktober 2023 - 18h30
Oktober 2023
HC Sochi (RUS) (15)HC Sochi5 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (13)
4 Oktober 2023 - 18h10
Oktober 2023
HC Dinamo Minsk (BLR) (16)HC Dinamo Minsk4 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (13)
6 Oktober 2023 - 18h00
Oktober 2023
CSKA Moscow (RUS) (10)CSKA Moscow2 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (13)
9 Oktober 2023 - 18h30
Oktober 2023
SKA Saint-Petersburg (13)SKA Saint-Petersburg6 - 2HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN) (20)
11 Oktober 2023 - 18h30
Oktober 2023
SKA Saint-Petersburg (13)SKA Saint-Petersburg2 - 3Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS) (6)
13 Oktober 2023 - 18h30
Oktober 2023
SKA Saint-Petersburg (13)SKA Saint-Petersburg3 - 2HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR) (16)
16 Oktober 2023 - 18h30
Oktober 2023
SKA Saint-Petersburg (13)SKA Saint-Petersburg5 - 0Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS) (22)
21 Oktober 2023 - 16h00
Oktober 2023
Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS) (18)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 0SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (13)
23 Oktober 2023 - 18h00
Oktober 2023
Lokomotiv Yaroslavl (RUS) (6)Lokomotiv Yaroslavl2 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (13)
25 Oktober 2023 - 18h30
Oktober 2023
HC Kunlun Red Star (CHN) (20)HC Kunlun Red Star3 - 6SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (13)
27 Oktober 2023 - 18h30
Oktober 2023
HC Sochi (RUS) (15)HC Sochi5 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (13)
31 Oktober 2023 - 17h30
Oktober 2023
SKA Saint-Petersburg (13)SKA Saint-Petersburg2 - 3AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS) (4)
2 November 2023 - 17h30
November 2023
SKA Saint-Petersburg (3)SKA Saint-Petersburg3 - 5Avangard OmskAvangard Omsk (RUS) (5)
4 November 2023 - 15h00
November 2023
HC Vityaz Balashikha (RUS) (21)HC Vityaz Balashikha2 - 3 verlengingenSKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (3)
6 November 2023 - 15h00
November 2023
Spartak Moscow (RUS) (2)Spartak Moscow3 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (3)
9 November 2023 - 17h30
November 2023
SKA Saint-Petersburg (3)SKA Saint-Petersburg4 - 3 verlengingenTraktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS) (11)
11 November 2023 - 15h00
November 2023
SKA Saint-Petersburg (3)SKA Saint-Petersburg4 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS) (18)
14 November 2023 - 17h00
November 2023
AK Bars Kazan (RUS) (9)AK Bars Kazan2 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (3)
16 November 2023 - 17h00
November 2023
Severstal Cherepovets (RUS) (15)Severstal Cherepovets2 - 5SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (3)
18 November 2023 - 15h00
November 2023
Lokomotiv Yaroslavl (RUS) (8)Lokomotiv Yaroslavl1 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (3)
20 November 2023 - 17h30
November 2023
SKA Saint-Petersburg (3)SKA Saint-Petersburg2 - 1CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (10)
23 November 2023 - 17h30
November 2023
SKA Saint-Petersburg (3)SKA Saint-Petersburg3 - 2Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS) (2)
25 November 2023 - 15h00
November 2023
SKA Saint-Petersburg (3)SKA Saint-Petersburg4 - 3 verlengingenTorpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS) (7)
28 November 2023 - 17h30
November 2023
SKA Saint-Petersburg (3)SKA Saint-Petersburg5 - 3Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS) (4)
1 December 2023 - 17h30
November 2023
SKA Saint-Petersburg (3)SKA Saint-Petersburg3 - 2 verlengingenHC Vityaz BalashikhaHC Vityaz Balashikha (RUS) (21)
1 December 2023 - 17h30
December 2023
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg3 - 2HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS) (24)
3 December 2023 - 13h00
December 2023
Metallurg Magnitogorsk (RUS) (4)Metallurg Magnitogorsk2 - 3 verlengingenSKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
5 December 2023 - 15h00
December 2023
Avtomobilist Yekaterinburg (RUS) (11)Avtomobilist Yekaterinburg3 - 2 verlengingenSKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
7 December 2023 - 15h00
December 2023
Traktor Chelyabinsk (RUS) (9)Traktor Chelyabinsk1 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
19 December 2023 - 17h30
December 2023
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg7 - 2HC SochiHC Sochi (RUS) (22)
21 December 2023 - 17h30
December 2023
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg6 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (12)
23 December 2023 - 15h00
December 2023
Torpedo Nizhny Novgorod (RUS) (6)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
25 December 2023 - 17h30
December 2023
Dynamo Moscow (RUS) (7)Dynamo Moscow2 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
27 December 2023 - 17h30
December 2023
CSKA Moscow (RUS) (12)CSKA Moscow0 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
30 December 2023 - 15h30
December 2023
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg4 - 0Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS) (11)
3 Januari 2024 - 15h00
Januari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg6 - 1HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS) (24)
5 Januari 2024 - 15h00
Januari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg1 - 2Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS) (4)
7 Januari 2024 - 15h00
Januari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg1 - 2 verlengingenMetallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS) (2)
10 Januari 2024 - 17h00
Januari 2024
HC Vityaz Balashikha (RUS) (23)HC Vityaz Balashikha0 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
12 Januari 2024 - 17h30
Januari 2024
Spartak Moscow (RUS) (7)Spartak Moscow2 - 5SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
14 Januari 2024 - 15h00
Januari 2024
Severstal Cherepovets (RUS) (13)Severstal Cherepovets3 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
17 Januari 2024 - 17h30
Januari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg6 - 2Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS) (18)
19 Januari 2024 - 17h30
Januari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg3 - 1HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN) (19)
22 Januari 2024 - 17h30
Januari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg1 - 2 verlengingenHC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR) (15)
24 Januari 2024 - 17h30
Januari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg7 - 0Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ) (22)
26 Januari 2024 - 17h30
Januari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg5 - 1CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (12)
29 Januari 2024 - 17h30
Januari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg3 - 0Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS) (4)
2 Februari 2024 - 17h30
Februari 2024
CSKA Moscow (RUS) (12)CSKA Moscow1 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
4 Februari 2024 - 12h30
Februari 2024
Salavat Yulaev Ufa (RUS) (6)Salavat Yulaev Ufa3 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
6 Februari 2024 - 14h30
Februari 2024
Avangard Omsk (RUS) (5)Avangard Omsk9 - 5SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
8 Februari 2024 - 14h30
Februari 2024
Barys Nur-Sultan (KAZ) (22)Barys Nur-Sultan1 - 2 verlengingenSKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
11 Februari 2024 - 15h00
Februari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg8 - 1HC SochiHC Sochi (RUS) (20)
13 Februari 2024 - 17h30
Februari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg2 - 1Lada TogliattiLada Togliatti (RUS) (15)
15 Februari 2024 - 17h30
Februari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg2 - 0Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS) (6)
18 Februari 2024 - 15h00
Februari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg4 - 3Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS) (13)
20 Februari 2024 - 17h30
Februari 2024
SKA Saint-Petersburg (1)SKA Saint-Petersburg0 - 3Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS) (11)
23 Februari 2024 - 17h30
Februari 2024
HC Dinamo Minsk (BLR) (14)HC Dinamo Minsk1 - 5SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)
25 Februari 2024 - 15h00
Februari 2024
HC Kunlun Red Star (CHN) (19)HC Kunlun Red Star3 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (1)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden