De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Rusland - Superliga - 2007/2008 - Home

Ijshockey - Rusland - Superliga - 2007/2008 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • AK Bars Kazan
  • Amur Khabarovsk
  • Avangard Omsk
  • CSKA Moscow
  • Dynamo Moscow
  • HC Atlant Moscow
  • HC MVD Balashikha
  • HC Vityaz Podolsk
  • Lada Togliatti
  • Lokomotiv Yaroslavl
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Metallurg Novokuznetsk
  • Neftekhimik Nizhnekamsk
  • Salavat Yulaev Ufa
  • Severstal Cherepovets
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Saint-Petersburg
  • Spartak Moscow
  • Torpedo Nizhny Novgorod
  • Traktor Chelyabinsk

Home

Rusland - Superliga - Home

RuslandRusland

WinnaarSalavat Yulaev Ufa : Salavat Yulaev Ufa

 
 

Regulier Seizoen (Rusland - 04/09/2007 - 01/03/2008)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Salavat Yulaev Ufa12557375114183119+64
2Metallurg Magnitogorsk11557318126175113+62
3CSKA Moscow10857306156190139+51
4HC Atlant Moscow10557297174189135+54
5Lokomotiv Yaroslavl10157295194167148+19
6SKA Saint-Petersburg10057295203143130+13
7AK Bars Kazan9957285195182142+40
8Avangard Omsk9057247224172154+18
9Dynamo Moscow8257198219138148-10
10HC MVD Balashikha8157208245148155-7
11Spartak Moscow7857213249129151-22
12Lada Togliatti7757214266140156-16
13Severstal Cherepovets7757188247148158-10
14Traktor Chelyabinsk7657205266162186-24
15Neftekhimik Nizhnekamsk7257168258125144-19
16Amur Khabarovsk7157177276122160-38
17Metallurg Novokuznetsk6957167277131174-43
18HC Vityaz Podolsk6757166287151181-30
19Sibir Novosibirsk6257171309121182-61
20Torpedo Nizhny Novgorod5557136344125166-41
1 Maart 2008
HC MVD BalashikhaHC MVD Balashikha0 - 2Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
Dynamo MoscowDynamo Moscow0 - 3Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg1 - 2Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl1 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow
HC Atlant MoscowHC Atlant Moscow3 - 5Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets3 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
Avangard OmskAvangard Omsk4 - 2Lada TogliattiLada Togliatti
AK Bars KazanAK Bars Kazan4 - 3Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk5 - 4 verlengingenHC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk
CSKA MoscowCSKA Moscow8 - 0Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk

Detail van de uitslagen


Playoffs (Rusland - 04/03/2008 - 11/04/2008)


1/8ste Finales (10/03/2008)
4 Maart 2008
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa2 - 1Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
HC Atlant MoscowHC Atlant Moscow3 - 4 verlengingenSeverstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
Avangard OmskAvangard Omsk3 - 4 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg3 - 0Spartak MoscowSpartak Moscow
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk4 - 1Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl4 - 1Lada TogliattiLada Togliatti
AK Bars KazanAK Bars Kazan6 - 2HC MVD BalashikhaHC MVD Balashikha
CSKA MoscowCSKA Moscow6 - 0Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
5 Maart 2008
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa2 - 0Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk3 - 4Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
HC Atlant MoscowHC Atlant Moscow3 - 2 verlengingenSeverstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl3 - 0Lada TogliattiLada Togliatti
Avangard OmskAvangard Omsk3 - 2 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow
AK Bars KazanAK Bars Kazan4 - 3 verlengingenHC MVD BalashikhaHC MVD Balashikha
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg6 - 1Spartak MoscowSpartak Moscow
CSKA MoscowCSKA Moscow6 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
7 Maart 2008
HC MVD BalashikhaHC MVD Balashikha1 - 4AK Bars KazanAK Bars Kazan
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk2 - 4Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk2 - 3CSKA MoscowCSKA Moscow
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets2 - 1 verlengingenHC Atlant MoscowHC Atlant Moscow
Lada TogliattiLada Togliatti3 - 1Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
Dynamo MoscowDynamo Moscow3 - 2Avangard OmskAvangard Omsk
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk3 - 2Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
Spartak MoscowSpartak Moscow7 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg
8 Maart 2008
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets1 - 2 verlengingenHC Atlant MoscowHC Atlant Moscow
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk2 - 7Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
Dynamo MoscowDynamo Moscow3 - 2Avangard OmskAvangard Omsk
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk3 - 2Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
Lada TogliattiLada Togliatti4 - 6Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
Spartak MoscowSpartak Moscow5 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg
10 Maart 2008
HC Atlant MoscowHC Atlant Moscow2 - 3Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk4 - 1Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg4 - 0Spartak MoscowSpartak Moscow

1/4 Finales (19/03/2008)
13 Maart 2008
CSKA MoscowCSKA Moscow0 - 6AK Bars KazanAK Bars Kazan
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl0 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa3 - 1Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk4 - 3 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow
14 Maart 2008
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa2 - 1Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk2 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl5 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg
CSKA MoscowCSKA Moscow5 - 6AK Bars KazanAK Bars Kazan
16 Maart 2008
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg0 - 2Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets0 - 3Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
Dynamo MoscowDynamo Moscow3 - 2Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
AK Bars KazanAK Bars Kazan3 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow
17 Maart 2008
Dynamo MoscowDynamo Moscow0 - 1 verlengingenMetallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg1 - 2Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
19 Maart 2008
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk5 - 0Dynamo MoscowDynamo Moscow

Halve Finales (28/03/2008)
22 Maart 2008
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa3 - 0AK Bars KazanAK Bars Kazan
23 Maart 2008
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk0 - 2Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
24 Maart 2008
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa1 - 2AK Bars KazanAK Bars Kazan
25 Maart 2008
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk2 - 3Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
26 Maart 2008
AK Bars KazanAK Bars Kazan3 - 4Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
27 Maart 2008
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl2 - 1 verlengingenMetallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
28 Maart 2008
AK Bars KazanAK Bars Kazan3 - 4 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa

Finale (11/04/2008)
3 April 2008
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa0 - 3Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
5 April 2008
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa2 - 0Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
7 April 2008
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl1 - 4Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
9 April 2008
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl1 - 0Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
11 April 2008
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa4 - 1Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden