De site voor alle sporten

Menu
Neftekhimik Nizhnekamsk

Ijshockey - Neftekhimik Nizhnekamsk

RuslandRusland - Nizhnekamsk- Opgericht 1968

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Neftekhimik Nizhnekamsk - Uitslagen

Kontinental Hockey League - KHL - Playoffs - 2019/2020

2 Maart 2020 - 17h30
Achtste finales
AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan4 - 1Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
4 Maart 2020 - 17h00
Achtste finales
AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan5 - 1Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
6 Maart 2020 - 17h00
Achtste finales
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk1 - 2 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
8 Maart 2020 - 15h00
Achtste finales
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk0 - 1AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)

Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
16de646221026162158+4
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
14de3931140109982+17
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
15de253170166376-13
2 September 2019 - 18h10
September 2019
HC Dinamo Minsk (BLR) (17)HC Dinamo Minsk2 - 4Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (14)
4 September 2019 - 18h30
September 2019
HC Sochi (RUS) (20)HC Sochi3 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (14)
6 September 2019 - 18h30
September 2019
CSKA Moscow (RUS) (3)CSKA Moscow3 - 2 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (14)
9 September 2019 - 18h00
September 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (14)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 0Dinamo RigaDinamo Riga (LAT) (24)
11 September 2019 - 18h00
September 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (14)Neftekhimik Nizhnekamsk3 - 0Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS) (23)
14 September 2019 - 16h00
September 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (14)Neftekhimik Nizhnekamsk3 - 5Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS) (5)
17 September 2019 - 18h00
September 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (RUS) (7)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 0Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (14)
19 September 2019 - 18h30
September 2019
AK Bars Kazan (RUS) (4)AK Bars Kazan4 - 1Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (14)
21 September 2019 - 13h30
September 2019
Salavat Yulaev Ufa (RUS) (10)Salavat Yulaev Ufa2 - 0Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (14)
23 September 2019 - 16h00
September 2019
Traktor Chelyabinsk (RUS) (13)Traktor Chelyabinsk1 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (14)
26 September 2019 - 18h00
September 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (14)Neftekhimik Nizhnekamsk3 - 4 verlengingenHC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN) (19)
28 September 2019 - 16h00
September 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (14)Neftekhimik Nizhnekamsk5 - 4 verlengingenHC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR) (17)
30 September 2019 - 18h00
September 2019
AK Bars Kazan (RUS) (4)AK Bars Kazan3 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (14)
2 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (12)Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 2Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN) (14)
5 Oktober 2019 - 12h30
Oktober 2019
Sibir Novosibirsk (RUS) (3)Sibir Novosibirsk4 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (12)
7 Oktober 2019 - 11h30
Oktober 2019
Admiral Vladivostok (RUS) (16)Admiral Vladivostok2 - 0Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (12)
9 Oktober 2019 - 13h30
Oktober 2019
HC Kunlun Red Star (CHN) (13)HC Kunlun Red Star2 - 1Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (12)
10 Oktober 2019 - 13h30
Oktober 2019
HC Kunlun Red Star (CHN) (13)HC Kunlun Red Star2 - 1 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (12)
14 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (12)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 1 verlengingenSibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS) (3)
17 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (12)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS) (7)
20 Oktober 2019 - 16h30
Oktober 2019
Dinamo Riga (LAT) (24)Dinamo Riga1 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (12)
22 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
SKA Saint-Petersburg (RUS) (7)SKA Saint-Petersburg2 - 3 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (12)
24 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Severstal Cherepovets (RUS) (21)Severstal Cherepovets1 - 2 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (12)
28 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (12)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 3Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS) (16)
30 Oktober 2019 - 17h00
Oktober 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (12)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 3 verlengingenAmur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS) (19)
2 November 2019 - 15h30
November 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (17)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 2AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS) (1)
4 November 2019 - 15h00
November 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (17)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 1CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (2)
12 November 2019 - 17h30
November 2019
Dynamo Moscow (RUS) (5)Dynamo Moscow3 - 6Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (17)
14 November 2019 - 17h00
November 2019
Lokomotiv Yaroslavl (RUS) (12)Lokomotiv Yaroslavl6 - 3Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (17)
16 November 2019 - 15h00
November 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (17)Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 4Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS) (8)
18 November 2019 - 17h00
November 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (17)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 6Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS) (5)
22 November 2019 - 17h00
November 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (17)Neftekhimik Nizhnekamsk0 - 2HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN) (18)
25 November 2019 - 17h30
November 2019
Spartak Moscow (RUS) (8)Spartak Moscow1 - 0Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (17)
27 November 2019 - 17h30
November 2019
HC Vityaz Podolsk (RUS) (9)HC Vityaz Podolsk2 - 1 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (17)
1 December 2019 - 15h00
December 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (18)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 1HC SochiHC Sochi (RUS) (20)
5 December 2019 - 17h30
December 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (18)Neftekhimik Nizhnekamsk6 - 4Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS) (22)
8 December 2019 - 15h00
December 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (18)Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 2Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS) (13)
17 December 2019 - 15h00
December 2019
Metallurg Magnitogorsk (RUS) (14)Metallurg Magnitogorsk4 - 3 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (18)
19 December 2019 - 15h00
December 2019
Avtomobilist Yekaterinburg (RUS) (9)Avtomobilist Yekaterinburg4 - 3Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (18)
21 December 2019 - 13h00
December 2019
Traktor Chelyabinsk (RUS) (22)Traktor Chelyabinsk2 - 1 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (18)
25 December 2019 - 17h00
December 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (18)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 1 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS) (2)
28 December 2019 - 15h00
December 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (18)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 6Avangard OmskAvangard Omsk (RUS) (4)
3 Januari 2020 - 11h30
Januari 2020
Sibir Novosibirsk (RUS) (11)Sibir Novosibirsk1 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (18)
5 Januari 2020 - 13h00
Januari 2020
Avtomobilist Yekaterinburg (RUS) (9)Avtomobilist Yekaterinburg3 - 0Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (18)
8 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (18)Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 5Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ) (7)
11 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (18)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 2Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS) (16)
12 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (18)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 3HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS) (13)
16 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (18)Neftekhimik Nizhnekamsk3 - 4 verlengingenTraktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS) (22)
21 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (18)Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 2 verlengingenAvtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS) (9)
24 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (18)Neftekhimik Nizhnekamsk6 - 3Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS) (11)
26 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Jokerit Helsinki (FIN) (5)Jokerit Helsinki3 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (18)
28 Januari 2020 - 17h30
Januari 2020
Avangard Omsk (RUS) (3)Avangard Omsk3 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (18)
30 Januari 2020 - 14h30
Januari 2020
Barys Nur-Sultan (KAZ) (7)Barys Nur-Sultan2 - 1Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (18)
3 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (16)Neftekhimik Nizhnekamsk6 - 2Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS) (20)
11 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (16)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 3Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS) (11)
13 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (16)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 0Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS) (13)
15 Februari 2020 - 15h00
Februari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (16)Neftekhimik Nizhnekamsk6 - 1Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS) (22)
17 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Neftekhimik Nizhnekamsk (16)Neftekhimik Nizhnekamsk3 - 5Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS) (17)
21 Februari 2020 - 15h00
Februari 2020
Metallurg Magnitogorsk (RUS) (13)Metallurg Magnitogorsk3 - 1Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (16)
23 Februari 2020 - 08h00
Februari 2020
Amur Khabarovsk (RUS) (17)Amur Khabarovsk0 - 8Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (16)
24 Februari 2020 - 08h00
Februari 2020
Amur Khabarovsk (RUS) (17)Amur Khabarovsk2 - 3 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (16)
26 Februari 2020 - 10h30
Februari 2020
Admiral Vladivostok (RUS) (22)Admiral Vladivostok2 - 3Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (16)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden