De site voor alle sporten

Menu
Salavat Yulaev Ufa

Ijshockey - Salavat Yulaev Ufa

RuslandRusland - Ufa- Opgericht 1961

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Salavat Yulaev Ufa - Uitslagen

Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
16de524818019117111+6
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
8ste322512077051+19
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
17de202360124760-13
3 September 2019 - 13h00
September 2019
HC Kunlun Red Star (CHN) (19)HC Kunlun Red Star4 - 3 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (10)
4 September 2019 - 13h30
September 2019
HC Kunlun Red Star (CHN) (19)HC Kunlun Red Star0 - 2Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (10)
7 September 2019 - 12h30
September 2019
Sibir Novosibirsk (RUS) (11)Sibir Novosibirsk1 - 3Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (10)
12 September 2019 - 16h00
September 2019
Salavat Yulaev Ufa (10)Salavat Yulaev Ufa0 - 2Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS) (5)
14 September 2019 - 13h30
September 2019
Salavat Yulaev Ufa (10)Salavat Yulaev Ufa3 - 2Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS) (22)
17 September 2019 - 16h00
September 2019
Salavat Yulaev Ufa (10)Salavat Yulaev Ufa3 - 2HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN) (19)
19 September 2019 - 16h00
September 2019
Salavat Yulaev Ufa (10)Salavat Yulaev Ufa2 - 5Avangard OmskAvangard Omsk (RUS) (6)
21 September 2019 - 13h30
September 2019
Salavat Yulaev Ufa (10)Salavat Yulaev Ufa2 - 0Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS) (14)
24 September 2019 - 18h30
September 2019
Spartak Moscow (RUS) (12)Spartak Moscow2 - 4Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (10)
26 September 2019 - 18h30
September 2019
SKA Saint-Petersburg (RUS) (2)SKA Saint-Petersburg4 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (10)
28 September 2019 - 16h00
September 2019
Severstal Cherepovets (RUS) (18)Severstal Cherepovets4 - 3Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (10)
1 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Salavat Yulaev Ufa (10)Salavat Yulaev Ufa5 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS) (11)
4 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Salavat Yulaev Ufa (10)Salavat Yulaev Ufa3 - 1Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS) (21)
7 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Salavat Yulaev Ufa (10)Salavat Yulaev Ufa0 - 3Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS) (15)
9 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Salavat Yulaev Ufa (10)Salavat Yulaev Ufa1 - 2Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ) (8)
11 Oktober 2019 - 18h00
Oktober 2019
Torpedo Nizhny Novgorod (RUS) (11)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 2 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (10)
13 Oktober 2019 - 15h00
Oktober 2019
Jokerit Helsinki (FIN) (14)Jokerit Helsinki3 - 2 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (10)
15 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
HC Vityaz Podolsk (RUS) (4)HC Vityaz Podolsk1 - 2Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (10)
19 Oktober 2019 - 13h30
Oktober 2019
Salavat Yulaev Ufa (10)Salavat Yulaev Ufa3 - 1AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS) (2)
22 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Salavat Yulaev Ufa (10)Salavat Yulaev Ufa1 - 2 verlengingenAvangard OmskAvangard Omsk (RUS) (6)
24 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Salavat Yulaev Ufa (10)Salavat Yulaev Ufa2 - 1 verlengingenHC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS) (4)
27 Oktober 2019 - 15h10
Oktober 2019
HC Dinamo Minsk (BLR) (23)HC Dinamo Minsk2 - 3 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (10)
29 Oktober 2019 - 17h30
Oktober 2019
HC Sochi (RUS) (22)HC Sochi3 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (10)
31 Oktober 2019 - 17h30
Oktober 2019
Dynamo Moscow (RUS) (5)Dynamo Moscow4 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (10)
3 November 2019 - 12h30
November 2019
Salavat Yulaev Ufa (7)Salavat Yulaev Ufa9 - 1HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR) (24)
12 November 2019 - 18h30
November 2019
Dinamo Riga (LAT) (22)Dinamo Riga1 - 2 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (7)
14 November 2019 - 17h30
November 2019
CSKA Moscow (RUS) (2)CSKA Moscow2 - 5Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (7)
16 November 2019 - 15h00
November 2019
Lokomotiv Yaroslavl (RUS) (12)Lokomotiv Yaroslavl5 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (7)
18 November 2019 - 17h30
November 2019
Avangard Omsk (RUS) (4)Avangard Omsk4 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (7)
20 November 2019 - 15h00
November 2019
Salavat Yulaev Ufa (7)Salavat Yulaev Ufa1 - 0HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN) (18)
22 November 2019 - 15h00
November 2019
Salavat Yulaev Ufa (7)Salavat Yulaev Ufa5 - 3Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS) (19)
24 November 2019 - 12h30
November 2019
Salavat Yulaev Ufa (7)Salavat Yulaev Ufa3 - 4 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS) (1)
28 November 2019 - 15h00
November 2019
Traktor Chelyabinsk (RUS) (23)Traktor Chelyabinsk4 - 2Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (7)
30 November 2019 - 13h00
November 2019
Metallurg Magnitogorsk (RUS) (14)Metallurg Magnitogorsk1 - 0Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (7)
2 December 2019 - 15h00
December 2019
Salavat Yulaev Ufa (13)Salavat Yulaev Ufa2 - 3Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN) (6)
3 December 2019 - 15h00
December 2019
Salavat Yulaev Ufa (13)Salavat Yulaev Ufa5 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS) (22)
5 December 2019 - 15h00
December 2019
Salavat Yulaev Ufa (13)Salavat Yulaev Ufa1 - 2 verlengingenMetallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS) (14)
8 December 2019 - 15h00
December 2019
Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS) (18)Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 2Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (13)
17 December 2019 - 15h00
December 2019
Salavat Yulaev Ufa (13)Salavat Yulaev Ufa2 - 3Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS) (15)
19 December 2019 - 17h30
December 2019
AK Bars Kazan (RUS) (2)AK Bars Kazan2 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (13)
21 December 2019 - 15h30
December 2019
Avangard Omsk (RUS) (4)Avangard Omsk2 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (13)
23 December 2019 - 19h30
December 2019
Salavat Yulaev Ufa (13)Salavat Yulaev Ufa4 - 3 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS) (2)
6 Januari 2020 - 12h30
Januari 2020
Salavat Yulaev Ufa (16)Salavat Yulaev Ufa4 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS) (1)
8 Januari 2020 - 12h30
Januari 2020
Salavat Yulaev Ufa (16)Salavat Yulaev Ufa1 - 2 verlengingenLokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS) (11)
10 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Salavat Yulaev Ufa (16)Salavat Yulaev Ufa3 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS) (5)
12 Januari 2020 - 12h30
Januari 2020
Salavat Yulaev Ufa (16)Salavat Yulaev Ufa5 - 0Dinamo RigaDinamo Riga (LAT) (23)
14 Januari 2020 - 14h30
Januari 2020
Barys Nur-Sultan (KAZ) (7)Barys Nur-Sultan5 - 3Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (16)
16 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Avtomobilist Yekaterinburg (RUS) (9)Avtomobilist Yekaterinburg4 - 2Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (16)
21 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Salavat Yulaev Ufa (16)Salavat Yulaev Ufa - Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS) (17)
23 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
AK Bars Kazan (RUS) (3)AK Bars Kazan - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (16)
25 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Salavat Yulaev Ufa (16)Salavat Yulaev Ufa - Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ) (7)
28 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Amur Khabarovsk (RUS) (22)Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (16)
29 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Amur Khabarovsk (RUS) (22)Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (16)
31 Januari 2020 - 17h00
Januari 2020
Admiral Vladivostok (RUS) (17)Admiral Vladivostok - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (16)
1 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
2 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
11 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa - Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
13 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa - Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
15 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
17 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa - HC SochiHC Sochi (RUS)
21 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
23 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
25 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden