De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Noord-Ierland - 17 November 1965
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
Players Championship 1 , 11 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Dave Chisnall | 6-3 | |
Players Championship 2 , 12 Februari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Rob Cross | 6-2 | |
Players Championship 3 , 18 Februari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Madars Razma | 6-2 | |
Players Championship 4 , 19 Februari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Dave Chisnall | 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 33 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 135 Overwinningen / 67 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep AB | verslagen door | Keelan Kay | 4-0 | |
Groep AB | verslaat | Bradley Kirk | 4-2 | |
Groep AB | verslaat | Dave Parletti | 4-3 | |
Groep AB | verslaat | Jamie Lewis | 4-2 | |
Groep AB | verslaat | Stephen Burton | 4-3 | |
Groep AD | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Groep AD | verslagen door | Stephen Burton | 4-2 | |
Groep AD | verslaat | Jamie Lewis | 4-2 | |
Groep AD | verslaat | Dave Parletti | 4-2 | |
Groep AD | verslaat | Bradley Kirk | 4-3 | |
Groep AF | verslaat | Darren Beveridge | 4-1 | |
Groep AF | verslaat | Greg Ritchie | 4-1 | |
Groep AF | verslaat | Stephen Burton | 4-2 | |
Groep AF | verslaat | Martin Adams | 4-3 | |
Groep AG | verslaat | Greg Ritchie | 4-0 | |
Groep AG | verslaat | Dave Parletti | 4-0 | |
Groep AG | verslaat | Darren Beveridge | 4-2 | |
Groep AG | verslagen door | Cameron Menzies | 4-2 | |
Groep AG | verslagen door | Jason Clark | 4-2 | |
Groep AH | verslaat | Darren Beveridge | 4-1 | |
Groep AH | verslagen door | Dave Parletti | 4-3 | |
Groep AH | verslaat | Greg Ritchie | 4-1 | |
Groep AH | verslaat | Jason Clark | 4-2 | |
Groep AH | verslaat | Cameron Menzies | 4-1 | |
Groep AI | verslaat | Darren Beveridge | 4-0 | |
Groep AI | verslaat | Greg Ritchie | 4-2 | |
Groep AI | verslagen door | Cameron Menzies | 4-1 | |
Groep AI | verslaat | Dave Parletti | 4-3 | |
Groep AI | verslaat | Jason Clark | 4-3 | |
Groep AN | verslaat | Darren Beveridge | 4-2 | |
Groep AN | verslaat | Greg Ritchie | 4-1 | |
Groep AN | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Groep AN | verslaat | Conan Whitehead | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Arron Monk | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Robert Thornton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslagen door | Robert Thornton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslaat | Arron Monk | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | James Richardson | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Robert Thornton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Matthew Dennant | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Jamie Kelling | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Richie Burnett | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Diogo Portela | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Richie Burnett | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Diogo Portela | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Matthew Dennant | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Jamie Kelling | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | Chas Barstow | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 25 | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 25 | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 25 | verslagen door | John O'Shea | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 25 | verslaat | Shaun McDonald | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 25 | verslagen door | Robert Thornton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 26 | verslagen door | Robert Thornton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 26 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 26 | verslaat | John O'Shea | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 26 | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 26 | verslagen door | Keelan Kay | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslaat | John O'Shea | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 29 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 29 | verslaat | Mark Webster | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 29 | verslaat | Rob Collins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 29 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 31 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 31 | verslaat | Rob Collins | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 31 | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 31 | verslaat | Mark Webster | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 32 | verslagen door | James Richardson | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 32 | verslaat | Rob Collins | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 32 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 32 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 57 | verslagen door | Conor Heneghan | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 57 | verslaat | Kevin McDine | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 57 | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 57 | verslaat | Lee Cocks | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 57 | verslaat | Ryan Hogarth | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | Ryan Hogarth | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | Lee Cocks | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | Kevin McDine | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Conor Heneghan | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Kevin McDine | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Conor Heneghan | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Lee Cocks | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Ryan Hogarth | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Colin Osborne | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Martin Thomas | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Colin Osborne | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Martin Thomas | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Martin Thomas | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Arron Monk | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslaat | Chas Barstow | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslaat | Martin Thomas | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslaat | Alan Norris | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslaat | Conan Whitehead | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslaat | Chris Gilliland | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslaat | John O'Shea | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep E | verslagen door | Keelan Kay | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslaat | Alan Norris | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslaat | Keelan Kay | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslaat | John O'Shea | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslagen door | Chris Gilliland | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep F | verslaat | Conan Whitehead | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslagen door | Keelan Kay | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslaat | John O'Shea | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslagen door | Chris Gilliland | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslaat | Alan Norris | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep G | verslaat | Conan Whitehead | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep I | verslagen door | Joe Davis | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep I | verslagen door | Chas Barstow | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep I | verslaat | Mike Gillet | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep I | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep K | verslaat | Joe Davis | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep K | verslaat | Chas Barstow | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep K | verslagen door | Mike Gillet | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep K | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep L | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep L | verslaat | John O'Shea | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep L | verslagen door | Chas Barstow | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep L | verslaat | Chris Gilliland | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep M | verslaat | Gary Stone | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep M | verslaat | Robert Owen | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep M | verslaat | Martin Adams | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep M | verslagen door | Richie Burnett | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep M | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep N | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep N | verslaat | Martin Adams | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep N | verslaat | Robert Owen | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep N | verslagen door | Gary Stone | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep N | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep O | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep O | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep O | verslaat | Robert Owen | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep O | verslagen door | Gary Stone | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep O | verslaat | Martin Adams | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep T | verslaat | Gary Stone | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep T | verslaat | Rob Collins | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep T | verslaat | Rob Collins | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep T | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BI | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BI | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BI | verslaat | Brian Raman | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BI | verslaat | Reece Colley | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BI | verslagen door | Nick Fullwell | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BJ | verslaat | Brian Raman | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BJ | verslaat | Michael Warburton | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BJ | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BJ | verslaat | Nick Fullwell | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BJ | verslagen door | Reece Colley | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BK | verslagen door | Keelan Kay | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BK | verslaat | Nick Fullwell | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BK | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BK | verslagen door | Brian Raman | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BK | verslaat | Reece Colley | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BM | verslaat | Matthew Dennant | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BM | verslaat | Shaun Griffiths | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BM | verslaat | Rob Collins | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BM | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BO | verslagen door | Keelan Kay | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BO | verslaat | Matthew Dennant | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BO | verslagen door | Shaun Griffiths | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BO | verslagen door | Rob Collins | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BP | verslaat | Shaun Griffiths | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BP | verslaat | Joshua Richardson | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BP | verslagen door | Rob Collins | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BP | verslagen door | Shaun Griffiths | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CR | verslagen door | Chris Gilliland | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CR | verslagen door | Dan Lauby Jr. | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CR | verslaat | Brian Raman | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CR | verslagen door | Jose Justicia | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CR | verslagen door | Graham Usher | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CT | verslagen door | Graham Usher | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CT | verslagen door | Jose Justicia | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CT | verslaat | Brian Raman | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CT | verslagen door | Dan Lauby Jr. | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CT | verslagen door | Chris Gilliland | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 13 December 2019 tot 1 Januari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Jelle Klaasen | 3-1 | |
UK Open van 6 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Harald Leitinger | 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 33 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Scottish Open van 14 Februari tot 16 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Ricky Williams | 4-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Glen Durrant | 4-3 |