De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 1 Juli 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 15 December 2022 tot 3 Januari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Ricky Evans | 3-1 |
Overwinningen : 3 (Women's Series 3, Women's Series 7, World Matchplay Dames)
Finale : 1 (Women's Series 4)
Samenvatting : 20 Overwinningen / 22 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 63 Overwinningen / 83 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslagen door | Conan Whitehead | 4-3 | |
Groep D | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Groep D | verslagen door | Andy Jenkins | 4-1 | |
Groep D | verslaat | Richard North | 4-1 | |
Groep D | verslagen door | Scott Marsh | 4-1 | |
Groep F | verslagen door | Richard North | 4-0 | |
Groep F | verslaat | Andy Jenkins | 4-2 | |
Groep F | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep F | verslaat | Conan Whitehead | 4-2 | |
Groep F | verslagen door | Scott Marsh | 4-2 | |
Groep L | verslagen door | Adrian Gray | 4-1 | |
Groep L | verslaat | Jamie Caven | 4-1 | |
Groep L | verslagen door | Darryl Fitton | 4-2 | |
Groep L | verslagen door | Diogo Portela | 4-2 | |
Groep L | verslagen door | Barrie Bates | 4-2 | |
Groep N | verslagen door | Barrie Bates | 4-3 | |
Groep N | verslaat | Diogo Portela | 4-1 | |
Groep N | verslaat | Darryl Fitton | 4-3 | |
Groep N | verslagen door | Jamie Kelling | 4-1 | |
Groep N | verslagen door | Adrian Gray | 4-2 | |
Groep Q | verslaat | Colin Osborne | 4-1 | |
Groep Q | verslaat | Les Wallace | 4-0 | |
Groep Q | verslagen door | Joshua Richardson | 4-1 | |
Groep Q | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Groep Q | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Groep R | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Groep R | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Groep R | verslaat | Joshua Richardson | 4-2 | |
Groep R | verslagen door | Les Wallace | 4-1 | |
Groep R | verslaat | Colin Osborne | 4-0 | |
Groep S | verslagen door | Colin Osborne | 4-0 | |
Groep S | verslaat | Les Wallace | 4-3 | |
Groep S | verslagen door | Joshua Richardson | 4-2 | |
Groep S | verslaat | James Richardson | 4-0 | |
Groep S | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Groep U | verslaat | Corrine Hammond | 4-1 | |
Groep U | verslagen door | Matthew Dennant | 4-1 | |
Groep U | verslagen door | James Richardson | 4-0 | |
Groep U | verslagen door | Lee Cocks | 4-2 | |
Groep W | verslaat | Corrine Hammond | 4-1 | |
Groep W | verslagen door | Lee Cocks | 4-3 | |
Groep W | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Groep W | verslagen door | Matthew Dennant | 4-2 | |
Groep AR | verslagen door | Wesley Newton | 4-3 | |
Groep AR | verslagen door | Corrine Hammond | 4-0 | |
Groep AR | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep AR | verslaat | Ben Hazel | 4-1 | |
Groep AR | verslaat | Joe Davis | 4-1 | |
Groep AT | verslagen door | Ben Hazel | 4-1 | |
Groep AT | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep AT | verslaat | Corrine Hammond | 4-3 | |
Groep AT | verslaat | Wesley Newton | 4-1 | |
Groep AT | verslagen door | Joe Davis | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslagen door | Martin Adams | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslaat | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Andy Jenkins | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | Jarred Cole | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslaat | Richard North | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 10 | verslagen door | Scott Baker | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslagen door | Scott Baker | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslagen door | Colin Osborne | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslagen door | Richard North | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Richard North | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Colin Osborne | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Scott Baker | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 12 | verslaat | Andy Jenkins | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Mike Gillet | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Stephen Burton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Richard North | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Josh McCarthy | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Stephen Burton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Mike Gillet | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Richard North | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Josh McCarthy | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Colin Osborne | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Lee Cocks | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Jason Clark | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Paul Hogan | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Jason Clark | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Lee Cocks | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Paul Hogan | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslagen door | Kelvin Painter | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslaat | Richards Rowlands | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslagen door | Gary Stone | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslagen door | Neil Duff | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslagen door | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslaat | Gary Stone | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslaat | Richards Rowlands | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslagen door | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslaat | Kelvin Painter | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslaat | Neil Duff | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslagen door | Kelvin Painter | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslaat | Richards Rowlands | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslaat | Neil Duff | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslaat | Gary Stone | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslagen door | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 52 | verslaat | David Wawrzewski | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 52 | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 52 | verslaat | Gary Stone | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 52 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 52 | verslaat | Richards Rowlands | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 54 | verslaat | Richards Rowlands | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 54 | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 54 | verslaat | Gary Stone | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 54 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 54 | verslaat | David Wawrzewski | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 56 | verslaat | Jim Williams | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 56 | verslaat | Kevin Painter | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Colin Osborne | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Kevin Burness | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Martin Thomas | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Kevin Burness | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Martin Thomas | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Arron Monk | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Arron Monk | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Colin Osborne | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Kevin Burness | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Martin Thomas | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 2 | verslaat | Arron Monk | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Wayne Warren | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Mark Webster | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslaat | Colin Osborne | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 4 | verslagen door | Martin Thomas | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Mark Webster | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Colin Osborne | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslagen door | Martin Thomas | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 6 | verslaat | Wayne Warren | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslaat | Mark Webster | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslagen door | Jim Williams | 4-3 | |
Finale van 29 Oktober tot 31 Oktober 2021 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Krzysztof Ratajski | 6-1 | |
Grand Slam of Darts van 13 November tot 21 November 2021 | ||||
Groep E | verslaat | Mike De Decker | 5-0 | |
Groep E | verslaat | Gabriel Clemens | 5-3 | |
Groep E | verslagen door | Peter Wright | 5-1 | |
Achtste finales | verslaat | Mensur Suljovic | 10-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Peter Wright | 16-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 57 Overwinningen / 90 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 13 December 2019 tot 1 Januari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Ted Evetts | 3-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Mensur Suljovic | 3-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Christopher Dobey | 4-2 | |
Fase 1 - Round 2 , 13 Februari 2020 | ||||
Fase 1 - Round 2 | verslagen door | Glen Durrant | 6-6 | |
UK Open van 6 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Kyle McKinstry | 6-1 | |
A Night at The Darts van 13 April tot 28 April 2020 | ||||
Groep 13 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Groep 13 | verslagen door | Kyle McKinstry | 5-4 | |
Groep 13 | verslaat | Martin Adams | 5-4 | |
Groep 13 | verslagen door | Michael Warburton | 5-1 | |
Groep 14 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-3 | |
Groep 14 | verslaat | Michael Warburton | 5-3 | |
Groep 14 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Groep 14 | verslagen door | Kyle McKinstry | 5-0 | |
Groep 15 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-3 | |
Groep 15 | verslaat | Martin Adams | 5-1 | |
Groep 15 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Groep 15 | verslagen door | Kyle McKinstry | 5-0 | |
Groep 17 | verslagen door | David Evans | 5-1 | |
Groep 17 | verslagen door | Phil Taylor | 4-3 | |
Groep 17 | verslaat | Martin Adams | 5-1 | |
Groep 17 | verslaat | Michael Warburton | 5-3 | |
Groep 17 | verslaat | Wessel Nijman | 5-2 | |
Groep 18 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-2 | |
Groep 18 | verslagen door | Kyle McKinstry | 5-2 | |
Groep 18 | verslaat | Martin Adams | 5-2 | |
Groep 18 | verslagen door | Michael Warburton | 5-3 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep 1 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslagen door | David Evans | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslagen door | Jose Justicia | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslaat | Ritchie Edhouse | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslagen door | David Evans | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslagen door | Jose Justicia | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Tentoonstelling van 26 Maart tot 6 April 2020 | ||||
10 Mei 2020 | verslaat | Anastasia Dobromyslova | 5-0 | |
10 Mei 2020 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
10 Mei 2020 | verslagen door | Phil Taylor | 5-3 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep 9 | verslagen door | James Hubbard | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslagen door | Adam Huckvale | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | Martin Adams | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | Diogo Portela | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | James Smith | 4-3 | |
Tentoonstelling van 26 Maart tot 6 April 2020 | ||||
14 Mei 2020 | verslagen door | Phil Taylor | 7-6 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslagen door | Martin Adams | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | James Hubbard | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Diogo Portela | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | James Smith | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Scott Marsh | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Jose Justicia | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Boris Koltsov | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Scott Marsh | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Jose Justicia | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Ritchie Edhouse | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Jose Justicia | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Scott Marsh | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Boris Koltsov | 4-2 | |
Tentoonstelling van 26 Maart tot 6 April 2020 | ||||
24 Mei 2020 | verslaat | Martin Adams | 5-4 | |
24 Mei 2020 | verslagen door | Phil Taylor | 5-3 | |
24 Mei 2020 | verslagen door | Arron Monk | 5-2 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Boris Koltsov | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | James Smith | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Boris Koltsov | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Paul Nicholson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | James Smith | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Keelan Kay | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | David Evans | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Scott Marsh | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Martin Adams | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | James Hubbard | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslaat | James Hubbard | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslagen door | Scott Marsh | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslagen door | Martin Adams | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Scott Marsh | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslaat | Paul Nicholson | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Martin Adams | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslaat | James Hubbard | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Scott Marsh | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Jarred Cole | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Dave Parletti | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Scott Marsh | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Dave Parletti | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslaat | Martin Adams | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | David Evans | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | Martin Adams | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | David Evans | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | Scott Marsh | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | Dave Parletti | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Martin Adams | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Jarred Cole | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Jarred Cole | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslaat | Andy Jenkins | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Keane Barry | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Jarred Cole | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 13 | verslaat | Jamie Brown | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Scott Marsh | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Jose Justicia | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Keelan Kay | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Diogo Portela | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 15 | verslaat | Jamie Brown | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Diogo Portela | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 15 | verslaat | Scott Marsh | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 15 | verslaat | Jose Justicia | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 15 | verslaat | Keelan Kay | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Jamie Brown | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslaat | Diogo Portela | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslaat | Jose Justicia | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslaat | Keelan Kay | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Scott Marsh | 5-3 | |
Finale van 18 September tot 20 September 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | James Smith | 6-5 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (British Classic)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
British Classic , 21 September 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Linda Ithurralde | 4-0 | |
Halve Finale | verslaat | Laura Turner | 5-3 | |
Finale | verslagen door | Lisa Ashton | 5-4 | |
WK Dames van 5 Januari tot 13 Januari 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Corrine Hammond | 2-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Maria O'Brien | 2-0 | |
World Trophy van 30 Augustus tot 1 September 2019 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Mikuru Suzuki | 4-3 | |
World Masters Dames van 23 Oktober tot 27 Oktober 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Nikki Furse | 4-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Kasumi Sato | 4-2 |
Overwinning : 1 (World Trophy)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 1 Nederlaag
WK Dames van 6 Januari tot 14 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Corrine Hammond | 2-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Lisa Ashton | 2-0 | |
World Trophy van 30 Mei tot 3 Juni 2018 | ||||
Achtste finales | verslaat | Rhian Griffiths | 4-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Maria O'Brien | 4-3 | |
Halve Finale | verslaat | Roz Bulmer | 5-0 | |
Finale | verslaat | Lorraine Winstanley | 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Dames van 7 Januari tot 15 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Olive Byamukama | 2-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Lisa Ashton | 2-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Dames van 2 Januari tot 10 Januari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Ann-Louise Peters | 2-1 |
Overwinning : 1 (British Classic)
Finale : 1 (WK Dames)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 2 Nederlagen
WK Dames van 3 Januari tot 10 Januari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Maria Mason | 2-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Aileen De Graaf | 2-1 | |
Halve Finale | verslaat | Anastasia Dobromyslova | 2-1 | |
Finale | verslagen door | Lisa Ashton | 3-1 | |
British Classic , 19 September 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Chris Savvery | 4-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Zoe Jones | 4-3 | |
Halve Finale | verslaat | Trina Gulliver | 4-2 | |
Finale | verslaat | Anastasia Dobromyslova | 5-3 | |
British Open , 20 September 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Chris Savvery | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Zoe Jones | 4-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Deta Hedman | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 7 Nederlagen