De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 4 Augustus 1982
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 31 Overwinningen / 37 Nederlagen
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 1 | verslaat | James Richardson | 4-0 | |
Groep 1 | verslagen door | Josh Payne | 4-2 | |
Groep 1 | verslaat | Alan Tabern | 4-2 | |
Groep 1 | verslaat | Scottie Walters | 4-2 | |
Groep 1 | verslagen door | Kai Fan Leung | 4-0 | |
Groep 2 | verslaat | Alan Tabern | 4-2 | |
Groep 2 | verslagen door | Josh Payne | 4-2 | |
Groep 2 | verslaat | James Richardson | 4-0 | |
Groep 2 | verslagen door | Kai Fan Leung | 4-0 | |
Groep 2 | verslaat | Scottie Walters | 4-2 | |
Groep 4 | verslagen door | Chas Barstow | 4-3 | |
Groep 4 | verslaat | Richard North | 4-3 | |
Groep 4 | verslaat | Ryan Furness | 4-3 | |
Groep 4 | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Groep 6 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Groep 6 | verslaat | Chas Barstow | 4-1 | |
Groep 6 | verslagen door | Richard North | 4-3 | |
Groep 6 | verslagen door | Ryan Furness | 4-2 | |
Players Championship 7 , 26 Maart 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Devon Petersen | 6-4 | |
Tweede ronde | verslagen door | Damon Heta | 6-2 | |
Players Championship 8 , 27 Maart 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Madars Razma | 6-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Colin Osborne | 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Krzysztof Ratajski | 6-4 | |
WDF Wereldkampioenschap van 2 April tot 10 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | James Richardson | 3-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Andy Baetens | 3-0 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 53 | verslagen door | Matthew Dennant | 4-2 | |
Groep 53 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-3 | |
Groep 53 | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Groep 53 | verslaat | Simon Stevenson | 4-1 | |
Groep 53 | verslaat | Ryan Murray | 4-2 | |
Groep 54 | verslaat | Ryan Murray | 4-3 | |
Groep 54 | verslagen door | Matthew Dennant | 4-2 | |
Groep 54 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-0 | |
Groep 54 | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Groep 54 | verslagen door | Simon Stevenson | 4-2 | |
Players Championship 16 , 14 Juni 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Kim Huybrechts | 6-2 | |
Players Championship 17 , 15 Juni 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | James Wilson | 6-1 | |
Players Championship 21 , 11 Juli 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Mario Vandenbogaerde | 6-5 | |
Tweede ronde | verslaat | Jimmy Hendriks | 6-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Keegan Brown | 6-4 | |
Players Championship 24 , 5 Augustus 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Florian Hempel | 6-4 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 108 | verslaat | Lee Evans | 4-3 | |
Groep 108 | verslaat | Robert Thornton | 4-0 | |
Groep 108 | verslagen door | Andreas Toft Jørgensen | 4-3 | |
Groep 108 | verslagen door | Neil Duff | 4-0 | |
Groep 108 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
Groep 109 | verslagen door | Lee Evans | 4-0 | |
Groep 109 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-1 | |
Groep 109 | verslagen door | Neil Duff | 4-0 | |
Groep 109 | verslagen door | Andreas Toft Jørgensen | 4-2 | |
Groep 109 | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 110 | verslagen door | Neil Duff | 4-3 | |
Groep 110 | verslaat | Lee Evans | 4-3 | |
Groep 110 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-0 | |
Groep 110 | verslaat | Robert Thornton | 4-1 | |
Groep 110 | verslagen door | Andreas Toft Jørgensen | 4-3 | |
Groep 111 | verslaat | Luke Getty | 4-0 | |
Groep 111 | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 111 | verslaat | Shannon Wilson | 4-3 | |
Groep 111 | verslagen door | Jamie Lewis | 4-0 | |
Groep 111 | verslaat | Andreas Toft Jørgensen | 4-1 | |
Groep 112 | verslagen door | Stu Wilson | 4-0 | |
Groep 112 | verslaat | Andreas Toft Jørgensen | 4-2 | |
Groep 112 | verslagen door | Jamie Lewis | 4-3 | |
Groep 112 | verslagen door | Robert Thornton | 4-3 | |
Groep 112 | verslagen door | Luke Getty | 4-2 | |
Players Championship 25 , 20 Oktober 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Dan Read | 6-5 | |
Players Championship , 21 Oktober 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Dirk Van Duijvenbode | 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 60 Overwinningen / 50 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslaat | Conan Whitehead | 4-1 | |
Groep D | verslaat | Richard North | 4-1 | |
Groep D | verslaat | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep D | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
Groep D | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Groep F | verslaat | Richard North | 4-2 | |
Groep F | verslaat | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Groep F | verslagen door | Andy Jenkins | 4-3 | |
Groep F | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep F | verslaat | Conan Whitehead | 4-2 | |
Groep H | verslaat | Jason Askew | 4-1 | |
Groep H | verslagen door | Martin Adams | 4-2 | |
Groep H | verslaat | Arron Monk | 4-1 | |
Groep H | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep AZ | verslaat | Joe Davis | 4-3 | |
Groep AZ | verslaat | Wesley Newton | 4-2 | |
Groep AZ | verslaat | Adrian Gray | 4-3 | |
Groep AZ | verslaat | Nathan Rafferty | 4-3 | |
Groep AZ | verslaat | Sean Fisher | 4-3 | |
Groep BB | verslagen door | Adrian Gray | 4-2 | |
Groep BB | verslaat | Wesley Newton | 4-3 | |
Groep BB | verslagen door | Joe Davis | 4-2 | |
Groep BB | verslaat | Sean Fisher | 4-2 | |
Groep BB | verslaat | Nathan Rafferty | 4-2 | |
Groep BD | verslagen door | Niall Culleton | 4-2 | |
Groep BD | verslaat | Reece Robinson | 4-2 | |
Groep BD | verslagen door | Joe Davis | 4-1 | |
Groep BD | verslagen door | Martin Adams | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Chas Barstow | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslaat | Colin Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 6 | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslaat | Colin Monk | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslaat | Arron Monk | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslaat | Chas Barstow | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 8 | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslagen door | Chas Barstow | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslagen door | Joe Davis | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslagen door | Greg Ritchie | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslaat | Jarred Cole | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslaat | Richie Burnett | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslaat | Joe Davis | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslaat | Greg Ritchie | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Nathan Girvan | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Darren Beveridge | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslaat | Darren Beveridge | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslaat | Nathan Girvan | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Nathan Girvan | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Darren Beveridge | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Lee Cocks | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Darren Beveridge | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Nathan Girvan | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Wesley Newton | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Connor Scutt | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslaat | Connor Scutt | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Wesley Newton | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Nathan Girvan | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Lee Cocks | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslaat | Darren Beveridge | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AG | verslaat | Robert Rickwood | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AG | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AG | verslaat | Nick Fullwell | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AG | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AI | verslagen door | James Richardson | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AI | verslaat | Nick Fullwell | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AI | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AI | verslaat | Robert Rickwood | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AJ | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AJ | verslagen door | Niall Culleton | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslagen door | Chris Scutt | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslagen door | Chris Gilliland | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BQ | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslagen door | Chris Scutt | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslaat | Colin Osborne | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BR | verslaat | Chris Gilliland | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslaat | Colin Osborne | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslagen door | Chris Gilliland | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslagen door | Jarred Cole | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BS | verslagen door | Chris Scutt | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BT | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BT | verslaat | Colin Osborne | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BT | verslagen door | Scottie Walters | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BT | verslagen door | Adam Smith-Neale | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BT | verslaat | Kurt Parry | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BV | verslagen door | Colin Osborne | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BV | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BV | verslaat | Kurt Parry | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BV | verslagen door | Adam Smith-Neale | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BV | verslaat | Scottie Walters | 4-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 48 Overwinningen / 52 Nederlagen
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 13 | verslaat | Jose Justicia | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Michael Warburton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Jose Justicia | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 15 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Jose Justicia | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 17 | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | Martin Adams | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | Paul Nicholson | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | James Hubbard | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslaat | Paul Nicholson | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslaat | James Hubbard | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslagen door | James Hubbard | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Dave Parletti | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Jarred Cole | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslaat | Dave Parletti | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Martin Adams | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslaat | Boris Koltsov | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | Dave Parletti | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslaat | Jarred Cole | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslaat | Dave Parletti | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslaat | Diogo Portela | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslaat | Adam Huckvale | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 7 | verslaat | Keelan Kay | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslaat | Keelan Kay | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslagen door | Jarred Cole | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslaat | Dave Parletti | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslaat | Adam Huckvale | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 9 | verslaat | Diogo Portela | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 11 | verslagen door | Jarred Cole | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 11 | verslaat | Dave Parletti | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 11 | verslaat | Adam Huckvale | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 11 | verslaat | Diogo Portela | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 11 | verslagen door | Keelan Kay | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 13 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 13 | verslagen door | Keelan Kay | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 13 | verslaat | Jose Justicia | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 13 | verslaat | Jamie Brown | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 13 | verslaat | Diogo Portela | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Keelan Kay | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 15 | verslaat | Diogo Portela | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 15 | verslaat | Jose Justicia | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Jamie Brown | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslaat | Jamie Brown | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Diogo Portela | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslaat | Jose Justicia | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslaat | Keelan Kay | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 17 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Diogo Portela | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Jose Justicia | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Keane Barry | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Keelan Kay | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslagen door | Mark Webster | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 20 | verslaat | Boris Koltsov | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslagen door | David Evans | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslaat | Jose Justicia | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Martin Adams | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Keane Barry | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Diogo Portela | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslaat | Diogo Portela | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Jose Justicia | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Martin Adams | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Keane Barry | 5-2 | |
International Darts Open van 23 Oktober tot 25 Oktober 2020 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | John Lowe | 6-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
UK Open van 4 Maart tot 6 Maart 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Stephen Rose | 6-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Brendan Dolan | 6-3 |