De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 22 Juli 1983
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 19 Overwinningen / 36 Nederlagen
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 29 | verslagen door | Jesús Noguera | 4-3 | |
Groep 29 | verslaat | Robert Owen | 4-3 | |
Groep 29 | verslagen door | Robert Thornton | 4-3 | |
Groep 29 | verslaat | Martin Adams | 4-1 | |
Groep 29 | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Groep 30 | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Groep 30 | verslaat | Martin Adams | 4-3 | |
Groep 30 | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 30 | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 30 | verslaat | Jesús Noguera | 4-3 | |
Groep 31 | verslagen door | Martin Adams | 4-1 | |
Groep 31 | verslagen door | Johnny Haines | 4-2 | |
Groep 31 | verslagen door | Jesús Noguera | 4-3 | |
Groep 31 | verslagen door | David Pallett | 4-2 | |
Groep 31 | verslaat | Andy Jenkins | 4-2 | |
Groep 32 | verslagen door | Johnny Haines | 4-2 | |
Groep 32 | verslaat | Martin Adams | 4-1 | |
Groep 32 | verslaat | Andy Jenkins | 4-3 | |
Groep 32 | verslagen door | David Pallett | 4-2 | |
Groep 32 | verslaat | Jesús Noguera | 4-1 | |
Groep 88 | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 88 | verslagen door | David Pallett | 4-1 | |
Groep 88 | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Groep 88 | verslagen door | Keelan Kay | 4-1 | |
Groep 88 | verslagen door | Jelle Klaasen | 4-1 | |
Groep 89 | verslaat | Jelle Klaasen | 4-1 | |
Groep 89 | verslagen door | Keelan Kay | 4-1 | |
Groep 89 | verslagen door | Robert Owen | 4-1 | |
Groep 89 | verslagen door | David Pallett | 4-1 | |
Groep 89 | verslagen door | Colin Osborne | 4-0 | |
Groep 90 | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Groep 90 | verslagen door | David Pallett | 4-3 | |
Groep 90 | verslagen door | Jelle Klaasen | 4-1 | |
Groep 90 | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 90 | verslaat | Colin Osborne | 4-1 | |
Groep 91 | verslagen door | Colin Osborne | 4-2 | |
Groep 91 | verslagen door | Adam Atkinson | 4-2 | |
Groep 91 | verslaat | Tony Newell | 4-1 | |
Groep 91 | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Groep 91 | verslagen door | Jamie Durrant | 4-3 | |
Groep 92 | verslagen door | Adam Atkinson | 4-0 | |
Groep 92 | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Groep 92 | verslagen door | Jamie Durrant | 4-2 | |
Groep 92 | verslaat | Keelan Kay | 4-0 | |
Groep 92 | verslagen door | Tony Newell | 4-2 | |
Groep 130 | verslagen door | Kurt Parry | 4-1 | |
Groep 130 | verslagen door | Stefan Bellmont | 4-3 | |
Groep 130 | verslaat | Arron Monk | 4-3 | |
Groep 130 | verslaat | Jamie Kelling | 4-3 | |
Groep 130 | verslaat | Alan Small | 4-3 | |
Groep 131 | verslagen door | Alan Small | 4-3 | |
Groep 131 | verslaat | Jamie Kelling | 4-2 | |
Groep 131 | verslagen door | Stefan Bellmont | 4-3 | |
Groep 131 | verslaat | Kurt Parry | 4-1 | |
Groep 131 | verslaat | Arron Monk | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 44 Overwinningen / 44 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep U | verslagen door | James Richardson | 4-0 | |
Groep U | verslaat | Matthew Dennant | 4-1 | |
Groep U | verslaat | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Groep U | verslaat | Corrine Hammond | 4-1 | |
Groep W | verslaat | Corrine Hammond | 4-0 | |
Groep W | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Groep W | verslaat | Matthew Dennant | 4-2 | |
Groep W | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Groep X | verslaat | Ben Hazel | 4-2 | |
Groep X | verslagen door | James Richardson | 4-1 | |
Groep X | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Groep X | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Paul Hogan | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslaat | Jason Clark | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 22 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslaat | Paul Hogan | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Jason Clark | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 24 | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 57 | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 57 | verslagen door | Conor Heneghan | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 57 | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 57 | verslaat | Ryan Hogarth | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 57 | verslaat | Kevin McDine | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Conor Heneghan | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | Kevin McDine | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | Ryan Hogarth | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Robert Owen | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Ryan Hogarth | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Kevin McDine | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Conor Heneghan | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslaat | Ryan Hogarth | 4-2 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslagen door | George Killington | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslaat | Kevin McDine | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslagen door | Scott Williams | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslagen door | Arron Monk | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Arron Monk | 4-0 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Ryan Hogarth | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslaat | Kevin McDine | 4-1 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslaat | Scott Williams | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslaat | George Killington | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Connor Scutt | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Scott Marsh | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Darren Beveridge | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Nathan Girvan | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Wesley Newton | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslaat | Scott Marsh | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Connor Scutt | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslaat | Wesley Newton | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Nathan Girvan | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslaat | Darren Beveridge | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslaat | Scott Williams | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AO | verslaat | Mark Webster | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AO | verslagen door | Darren Beveridge | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AO | verslagen door | Chas Barstow | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AO | verslaat | Robert Thornton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AQ | verslagen door | Chas Barstow | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AQ | verslagen door | Robert Thornton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AQ | verslagen door | Mark Webster | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AQ | verslagen door | Darren Beveridge | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CG | verslaat | Thibault Tricole | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CG | verslaat | Sebastian Steyer | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CG | verslaat | Nathan Rafferty | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CG | verslagen door | Dan Lauby Jr. | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CG | verslagen door | Matt Campbell | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CH | verslaat | Nathan Rafferty | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CH | verslaat | Sebastian Steyer | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CH | verslaat | Thibault Tricole | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CH | verslaat | Matt Campbell | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CH | verslaat | Dan Lauby Jr. | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CI | verslagen door | Dan Lauby Jr. | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CI | verslagen door | Matt Campbell | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CI | verslaat | Sebastian Steyer | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CI | verslaat | Thibault Tricole | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CI | verslagen door | Nathan Rafferty | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CK | verslagen door | Jim Williams | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CK | verslagen door | Neil Duff | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CK | verslagen door | Cameron Menzies | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CK | verslagen door | Matt Campbell | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CM | verslagen door | Neil Duff | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CM | verslagen door | Matt Campbell | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CM | verslagen door | Cameron Menzies | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CM | verslagen door | Jim Williams | 4-2 |