De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 4 Juni 1956
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap senioren van 9 Februari tot 12 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Dave Prins | 3-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Leonard Gates | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap senioren)
Samenvatting : 55 Overwinningen / 33 Nederlagen
Wereldkampioenschap senioren van 3 Februari tot 6 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Richie Howson | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Larry Butler | 3-1 | |
Halve Finale | verslaat | Terry Jenkins | 4-2 | |
Finale | verslagen door | Robert Thornton | 5-1 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 13 | verslaat | Michael Warburton | 4-0 | |
Groep 13 | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 13 | verslaat | Kevin Painter | 4-3 | |
Groep 13 | verslaat | Jason Hogg | 4-1 | |
Groep 13 | verslaat | Gary Robson | 4-2 | |
Groep 14 | verslaat | Michael Warburton | 4-3 | |
Groep 14 | verslagen door | Gary Robson | 4-3 | |
Groep 14 | verslaat | Diogo Portela | 4-3 | |
Groep 14 | verslagen door | Kevin Painter | 4-2 | |
Groep 14 | verslagen door | Robert Owen | 4-3 | |
Groep 29 | verslaat | Robert Thornton | 4-3 | |
Groep 29 | verslaat | Jesús Noguera | 4-3 | |
Groep 29 | verslaat | Michael Warburton | 4-3 | |
Groep 29 | verslagen door | Lee Cocks | 4-1 | |
Groep 29 | verslaat | Robert Owen | 4-0 | |
Groep 30 | verslagen door | Lee Cocks | 4-3 | |
Groep 30 | verslagen door | Michael Warburton | 4-0 | |
Groep 30 | verslagen door | Jesús Noguera | 4-3 | |
Groep 30 | verslagen door | Robert Thornton | 4-1 | |
Groep 30 | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Groep 31 | verslaat | Lee Cocks | 4-1 | |
Groep 31 | verslagen door | Johnny Haines | 4-2 | |
Groep 31 | verslagen door | David Pallett | 4-0 | |
Groep 31 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
Groep 31 | verslaat | Jesús Noguera | 4-2 | |
Groep 32 | verslagen door | David Pallett | 4-0 | |
Groep 32 | verslaat | Johnny Haines | 4-3 | |
Groep 32 | verslagen door | Lee Cocks | 4-1 | |
Groep 32 | verslagen door | Jesús Noguera | 4-3 | |
Groep 32 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
WDF Wereldkampioenschap van 2 April tot 10 April 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Jarred Cole | 2-0 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 73 | verslaat | Andy Jenkins | 4-3 | |
Groep 73 | verslaat | Robert Rickwood | 4-2 | |
Groep 73 | verslaat | Steve Brown | 4-2 | |
Groep 73 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Groep 73 | verslaat | Gary Stone | 4-2 | |
Groep 74 | verslaat | Andy Jenkins | 4-1 | |
Groep 74 | verslagen door | Gary Stone | 4-2 | |
Groep 74 | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep 74 | verslaat | Steve Brown | 4-1 | |
Groep 74 | verslaat | Robert Rickwood | 4-1 | |
World Seniors Darts Matchplay van 1 Juli tot 3 Juli 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Beau Anderson | 8-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Lisa Ashton | 8-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Robert Thornton | 9-7 | |
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
Groep 113 | verslaat | Christian Kist | 4-3 | |
Groep 113 | verslaat | Martijn Dragt | 4-3 | |
Groep 113 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-1 | |
Groep 113 | verslaat | James Hurrell | 4-1 | |
Groep 113 | verslagen door | Andreas Harrysson | 4-2 | |
Groep 114 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-2 | |
Groep 114 | verslagen door | Martijn Dragt | 4-2 | |
Groep 114 | verslagen door | Christian Kist | 4-1 | |
Groep 114 | verslaat | Andreas Harrysson | 4-2 | |
Groep 114 | verslagen door | James Hurrell | 4-3 | |
Groep 115 | verslaat | Ciaran Teehan | 4-3 | |
Groep 115 | verslaat | Martijn Dragt | 4-1 | |
Groep 115 | verslaat | Andreas Harrysson | 4-3 | |
Groep 115 | verslaat | James Hurrell | 4-2 | |
Groep 115 | verslaat | Christian Kist | 4-2 | |
Groep 140 | verslaat | Peter Jacques | 4-2 | |
Groep 140 | verslaat | Mark McGeeney | 4-0 | |
Groep 140 | verslagen door | Ryan Murray | 4-2 | |
Groep 140 | verslaat | Janis Mustafejevs | 4-0 | |
Groep 140 | verslaat | Jordan Brooks | 4-2 | |
Groep 141 | verslaat | Janis Mustafejevs | 4-0 | |
Groep 141 | verslaat | Ryan Murray | 4-2 | |
Groep 141 | verslaat | Mark McGeeney | 4-2 | |
Groep 141 | verslagen door | Peter Jacques | 4-1 | |
Groep 141 | verslaat | Jordan Brooks | 4-3 | |
Groep 162 | verslagen door | Jesús Noguera | 4-2 | |
Groep 162 | verslagen door | Thibault Tricole | 4-1 | |
Groep 162 | verslaat | Andy Hamilton | 4-1 | |
Groep 162 | verslaat | Robert Thornton | 4-0 | |
Groep 162 | verslaat | Matt Jackson | 4-0 | |
Groep 163 | verslaat | Matt Jackson | 4-1 | |
Groep 163 | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Groep 163 | verslagen door | Andy Hamilton | 4-1 | |
Groep 163 | verslagen door | Thibault Tricole | 4-3 | |
Groep 163 | verslagen door | Jesús Noguera | 4-3 | |
Groep 164 | verslaat | Thibault Tricole | 4-0 | |
Groep 164 | verslaat | Robert Thornton | 4-3 | |
Groep 164 | verslaat | Matt Jackson | 4-3 | |
Groep 164 | verslaat | Andy Hamilton | 4-3 | |
Groep 164 | verslaat | Jesús Noguera | 4-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 149 Overwinningen / 108 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslaat | Andy Jenkins | 4-3 | |
Groep A | verslagen door | Richard North | 4-3 | |
Groep A | verslaat | Jarred Cole | 4-0 | |
Groep A | verslagen door | Arron Monk | 4-3 | |
Groep A | verslaat | James Smith | 4-0 | |
Groep B | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Groep B | verslagen door | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep B | verslaat | Richard North | 4-1 | |
Groep B | verslaat | Andy Jenkins | 4-2 | |
Groep B | verslagen door | James Smith | 4-2 | |
Groep C | verslaat | James Smith | 4-3 | |
Groep C | verslagen door | Andy Jenkins | 4-2 | |
Groep C | verslaat | Richard North | 4-2 | |
Groep C | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep C | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Groep E | verslaat | Jason Askew | 4-3 | |
Groep E | verslaat | James Smith | 4-2 | |
Groep E | verslagen door | Rob Collins | 4-3 | |
Groep E | verslaat | Jamie Kelling | 4-0 | |
Groep G | verslaat | James Smith | 4-1 | |
Groep G | verslaat | Jamie Kelling | 4-3 | |
Groep G | verslagen door | Rob Collins | 4-2 | |
Groep G | verslaat | Jason Askew | 4-1 | |
Groep H | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Groep H | verslaat | Scott Marsh | 4-2 | |
Groep H | verslagen door | Arron Monk | 4-1 | |
Groep H | verslaat | Jason Askew | 4-3 | |
Groep Y | verslaat | Bradley Kirk | 4-0 | |
Groep Y | verslagen door | Shaun McDonald | 4-1 | |
Groep Y | verslagen door | Jamie Lewis | 4-0 | |
Groep Y | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Groep Y | verslaat | Matthew Dennant | 4-3 | |
Groep Z | verslaat | Jamie Lewis | 4-2 | |
Groep Z | verslaat | Keelan Kay | 4-0 | |
Groep Z | verslaat | Bradley Kirk | 4-3 | |
Groep Z | verslaat | Shaun McDonald | 4-3 | |
Groep Z | verslaat | Matthew Dennant | 4-1 | |
Groep AA | verslaat | Matthew Dennant | 4-2 | |
Groep AA | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Groep AA | verslaat | Jamie Lewis | 4-0 | |
Groep AA | verslaat | Bradley Kirk | 4-0 | |
Groep AA | verslagen door | Shaun McDonald | 4-2 | |
Groep AF | verslaat | Greg Ritchie | 4-1 | |
Groep AF | verslaat | Darren Beveridge | 4-1 | |
Groep AF | verslagen door | Kevin Burness | 4-3 | |
Groep AF | verslaat | Stephen Burton | 4-3 | |
Groep AS | verslagen door | Mike Gillet | 4-3 | |
Groep AS | verslaat | Nathan Girvan | 4-3 | |
Groep AS | verslaat | Sean Fisher | 4-1 | |
Groep AS | verslagen door | Jamie Kelling | 4-1 | |
Groep AU | verslaat | Jamie Kelling | 4-1 | |
Groep AU | verslaat | Sean Fisher | 4-3 | |
Groep AU | verslaat | Nathan Girvan | 4-2 | |
Groep AU | verslagen door | Mike Gillet | 4-3 | |
Groep AW | verslagen door | Niall Culleton | 4-2 | |
Groep AW | verslaat | Reece Robinson | 4-2 | |
Groep AW | verslaat | Wesley Newton | 4-0 | |
Groep AW | verslaat | Nathan Rafferty | 4-2 | |
Groep AW | verslaat | Sean Fisher | 4-1 | |
Groep AX | verslaat | Sean Fisher | 4-3 | |
Groep AX | verslaat | Nathan Rafferty | 4-2 | |
Groep AX | verslagen door | Wesley Newton | 4-1 | |
Groep AX | verslagen door | Reece Robinson | 4-2 | |
Groep AX | verslaat | Niall Culleton | 4-1 | |
Groep AY | verslaat | Reece Robinson | 4-2 | |
Groep AY | verslagen door | Wesley Newton | 4-2 | |
Groep AY | verslaat | Nathan Rafferty | 4-2 | |
Groep AY | verslaat | Sean Fisher | 4-3 | |
Groep AY | verslaat | Niall Culleton | 4-2 | |
Groep BD | verslaat | Niall Culleton | 4-2 | |
Groep BD | verslaat | Reece Robinson | 4-2 | |
Groep BD | verslaat | Joe Davis | 4-3 | |
Groep BD | verslaat | Scott Marsh | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslaat | Arron Monk | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Kevin Burness | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslaat | Kevin Burness | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslaat | Arron Monk | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Kevin Burness | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Arron Monk | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Robert Thornton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | Chas Barstow | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | Scott Marsh | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | Robert Thornton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslagen door | Joe Davis | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | Conan Whitehead | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | Joe Davis | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | Conan Whitehead | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslaat | James Richardson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslaat | Joe Davis | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | Shaun McDonald | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | Colin Osborne | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslaat | Conan Whitehead | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslaat | Joe Davis | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslagen door | Scott Marsh | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslaat | Greg Ritchie | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslaat | Scott Marsh | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Greg Ritchie | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslaat | Joe Davis | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 40 | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 40 | verslaat | Conan Whitehead | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslaat | Kelvin Painter | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslaat | Richards Rowlands | 3-1 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslagen door | Neil Duff | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 49 | verslagen door | Gary Stone | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslagen door | Gary Stone | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslaat | Kelvin Painter | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslaat | Richards Rowlands | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 50 | verslaat | Neil Duff | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslagen door | Gary Stone | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslagen door | Kelvin Painter | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslaat | Neil Duff | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 51 | verslaat | Richards Rowlands | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 56 | verslagen door | Wayne Warren | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 56 | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Tom Baughan | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Jamie Caven | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslagen door | Gary Stone | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslaat | Conor Heneghan | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 24 | verslaat | Martin Heneghan | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 25 | verslaat | Jamie Caven | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 25 | verslaat | Tom Baughan | 4-1 | |
Vierde Ronde - Groep 25 | verslaat | Martin Heneghan | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 25 | verslaat | Conor Heneghan | 4-0 | |
Vierde Ronde - Groep 25 | verslagen door | Gary Stone | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 26 | verslaat | Gary Stone | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 26 | verslagen door | Tom Baughan | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 26 | verslaat | Martin Heneghan | 4-2 | |
Vierde Ronde - Groep 26 | verslagen door | Conor Heneghan | 4-3 | |
Vierde Ronde - Groep 26 | verslagen door | Jamie Caven | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep A | verslaat | John Walton | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep A | verslaat | Conor Heneghan | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep A | verslagen door | Tony O'Shea | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep A | verslaat | Gary Robson | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep C | verslagen door | Tony O'Shea | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep C | verslagen door | Gary Robson | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep C | verslaat | John Walton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep C | verslagen door | Conor Heneghan | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep D | verslaat | Gary Stone | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep D | verslagen door | Darryl Fitton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep M | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep M | verslaat | Gary Stone | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep M | verslagen door | Kevin Burness | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep M | verslagen door | Robert Owen | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep M | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep N | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep N | verslaat | Robert Owen | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep N | verslagen door | Kevin Burness | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep N | verslagen door | Gary Stone | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep N | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep O | verslagen door | Richie Burnett | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep O | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep O | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep O | verslaat | Gary Stone | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep O | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep P | verslaat | Connor Scutt | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep P | verslagen door | Robert Owen | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep P | verslagen door | Rob Collins | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep P | verslagen door | Chris Gilliland | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep P | verslagen door | Johnny Haines | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep R | verslaat | Chris Scutt | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep R | verslaat | Johnny Haines | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep R | verslagen door | Chris Gilliland | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep R | verslaat | Rob Collins | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep R | verslagen door | Robert Owen | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AC | verslagen door | Gary Robson | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AC | verslaat | Niall Culleton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AC | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AC | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AC | verslaat | Shannon Wilson | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AD | verslaat | Shannon Wilson | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AD | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AD | verslagen door | Niall Culleton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AD | verslaat | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AD | verslaat | Gary Robson | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AE | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AE | verslagen door | Shannon Wilson | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep AE | verslaat | Gary Robson | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AE | verslaat | Richie Burnett | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep AE | verslaat | Niall Culleton | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep AJ | verslaat | James Richardson | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep AJ | verslaat | Gary Robson | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BA | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BA | verslagen door | Chris Scutt | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BA | verslagen door | Ryan Furness | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BA | verslaat | Robert Thornton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BA | verslaat | Scott Williams | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BB | verslagen door | Scott Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BB | verslagen door | Robert Thornton | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BB | verslagen door | Ryan Furness | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BB | verslagen door | Chris Scutt | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BB | verslagen door | Richie Burnett | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BC | verslagen door | Chris Scutt | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BC | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BC | verslagen door | Scott Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BC | verslaat | Robert Thornton | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BC | verslagen door | Ryan Furness | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BD | verslaat | Niall Culleton | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BD | verslagen door | Shaun Griffiths | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BD | verslagen door | Scott Williams | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BD | verslagen door | Michael Warburton | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BD | verslaat | Mike Gillet | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BF | verslaat | Mike Gillet | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BF | verslagen door | Michael Warburton | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BF | verslagen door | Scott Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BF | verslagen door | Shaun Griffiths | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BF | verslaat | Niall Culleton | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep BY | verslagen door | Robert Owen | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BY | verslaat | Dom Taylor | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BY | verslagen door | Jose Justicia | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BY | verslaat | Martin Heneghan | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep BY | verslaat | Robert Thornton | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BZ | verslagen door | Scott Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BZ | verslaat | Robert Owen | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BZ | verslaat | Robert Thornton | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep BZ | verslaat | Martin Heneghan | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep BZ | verslagen door | Jose Justicia | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CA | verslagen door | Jose Justicia | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CA | verslaat | Scott Williams | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CA | verslaat | Robert Thornton | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CA | verslaat | Robert Owen | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CA | verslagen door | Martin Heneghan | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CC | verslagen door | Jim McEwan | 4-1 | |
Vijfde Ronde - Groep CC | verslagen door | Scott Williams | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CC | verslagen door | James Richardson | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CC | verslaat | Paul Hogan | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CE | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Vijfde Ronde - Groep CE | verslaat | Scott Williams | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CE | verslagen door | Jim McEwan | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CE | verslaat | Paul Hogan | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CF | verslagen door | Graham Usher | 4-0 | |
Vijfde Ronde - Groep CF | verslagen door | Robert Owen | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CF | verslagen door | Jose Justicia | 4-3 | |
Vijfde Ronde - Groep CF | verslaat | Jim McEwan | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 154 Overwinningen / 86 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 4 Januari tot 12 Januari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Scott Waites | 3-2 | |
A Night at The Darts van 13 April tot 28 April 2020 | ||||
Groep 1 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-4 | |
Groep 1 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-1 | |
Groep 1 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Groep 1 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-2 | |
Groep 3 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-0 | |
Groep 3 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-2 | |
Groep 3 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Groep 3 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-1 | |
Groep 4 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-2 | |
Groep 4 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Groep 4 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-0 | |
Groep 4 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-4 | |
Groep 5 | verslaat | Raymond Van Barneveld | 5-2 | |
Groep 5 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Groep 5 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-4 | |
Groep 5 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Groep 6 | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-0 | |
Groep 6 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-2 | |
Groep 6 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Groep 6 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-1 | |
Groep 7 | verslagen door | Jason Askew | 5-1 | |
Groep 7 | verslagen door | David Evans | 5-0 | |
Groep 7 | verslaat | Boris Koltsov | 5-3 | |
Groep 7 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-4 | |
Groep 8 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Groep 8 | verslaat | Scott Mitchell | 5-2 | |
Groep 8 | verslaat | Jason Askew | 5-4 | |
Groep 8 | verslaat | Boris Koltsov | 5-3 | |
Groep 9 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Groep 9 | verslaat | Boris Koltsov | 5-3 | |
Groep 9 | verslaat | David Evans | 5-1 | |
Groep 9 | verslaat | Wessel Nijman | 5-4 | |
Groep 10 | verslaat | Boris Koltsov | 5-3 | |
Groep 10 | verslagen door | Phil Taylor | 4-0 | |
Groep 10 | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Groep 10 | verslaat | Wessel Nijman | 5-4 | |
Groep 11 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-2 | |
Groep 11 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-4 | |
Groep 11 | verslagen door | David Evans | 5-3 | |
Groep 11 | verslagen door | Jason Askew | 5-1 | |
Groep 13 | verslagen door | Kyle McKinstry | 5-2 | |
Groep 13 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Groep 13 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-4 | |
Groep 13 | verslaat | Michael Warburton | 5-0 | |
Groep 15 | verslaat | Kyle McKinstry | 5-1 | |
Groep 15 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-1 | |
Groep 15 | verslagen door | David Evans | 5-1 | |
Groep 15 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-3 | |
Groep 16 | verslaat | Kyle McKinstry | 5-4 | |
Groep 16 | verslaat | Michael Warburton | 5-4 | |
Groep 16 | verslaat | David Evans | 5-3 | |
Groep 16 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-3 | |
Groep 17 | verslagen door | Michael Warburton | 5-3 | |
Groep 17 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-1 | |
Groep 17 | verslagen door | Phil Taylor | 4-3 | |
Groep 17 | verslaat | Wessel Nijman | 5-3 | |
Groep 18 | verslagen door | Kyle McKinstry | 5-4 | |
Groep 18 | verslagen door | Wessel Nijman | 5-2 | |
Groep 18 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Groep 18 | verslaat | Michael Warburton | 5-4 | |
Groep 18 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep 1 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslagen door | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslagen door | David Evans | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslaat | Paul Nicholson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslaat | Jose Justicia | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 1 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslaat | Jarred Cole | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslagen door | David Evans | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslagen door | Keelan Kay | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslaat | Jose Justicia | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 3 | verslaat | Ritchie Edhouse | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Jose Justicia | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Ritchie Edhouse | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Jarred Cole | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslagen door | David Evans | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 5 | verslaat | Paul Nicholson | 4-0 | |
Tentoonstelling van 26 Maart tot 6 April 2020 | ||||
10 Mei 2020 | verslaat | Anastasia Dobromyslova | 5-2 | |
10 Mei 2020 | verslagen door | Phil Taylor | 5-3 | |
10 Mei 2020 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | James Hubbard | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslaat | Diogo Portela | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 7 | verslagen door | James Smith | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslagen door | James Smith | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | Adam Huckvale | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | Diogo Portela | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslaat | James Hubbard | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 9 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | James Smith | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | James Hubbard | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslaat | Diogo Portela | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 11 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Mark Webster | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Jason Askew | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslagen door | Andy Jenkins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 14 | verslaat | Darryl Fitton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Andy Jenkins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Mark Webster | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslaat | Darryl Fitton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 16 | verslagen door | Jason Askew | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Andy Jenkins | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Darryl Fitton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Mark Webster | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Scott Mitchell | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Jason Askew | 4-3 | |
Tentoonstelling van 26 Maart tot 6 April 2020 | ||||
24 Mei 2020 | verslaat | Phil Taylor | 5-2 | |
24 Mei 2020 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-4 | |
24 Mei 2020 | verslaat | Arron Monk | 5-1 | |
Icons of Darts Live League van 6 April tot 28 April 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Paul Nicholson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Michael Warburton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Darryl Fitton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Boris Koltsov | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Paul Nicholson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | James Smith | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Keelan Kay | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Paul Nicholson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Boris Koltsov | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | James Smith | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Fallon Sherrock | 4-3 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | James Hubbard | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Scott Marsh | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | David Evans | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslaat | Paul Nicholson | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslaat | James Hubbard | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslaat | Scott Marsh | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslaat | Paul Nicholson | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 3 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslagen door | David Evans | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslagen door | Paul Nicholson | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslaat | James Hubbard | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 5 | verslaat | Scott Marsh | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Jarred Cole | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Jose Justicia | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Diogo Portela | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Mark Dudbridge | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 7 | verslaat | Boris Koltsov | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Jarred Cole | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslagen door | Diogo Portela | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Boris Koltsov | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Jose Justicia | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 9 | verslaat | Mark Dudbridge | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Boris Koltsov | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Jose Justicia | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Mark Dudbridge | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslagen door | Jarred Cole | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 11 | verslaat | Diogo Portela | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Jarred Cole | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Dave Parletti | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Scott Marsh | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Boris Koltsov | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 13 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Dave Parletti | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslaat | Scott Marsh | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 15 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Fallon Sherrock | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslagen door | David Evans | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | Dave Parletti | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslaat | Scott Marsh | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 17 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslaat | Jarred Cole | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Andy Jenkins | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 19 | verslagen door | Ritchie Edhouse | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 21 | verslagen door | David Evans | 5-4 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslaat | Jarred Cole | 5-2 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslaat | Andy Jenkins | 5-0 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslagen door | Keane Barry | 5-3 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslaat | Ritchie Edhouse | 5-1 | |
Derde Ronde - Groep 23 | verslaat | Fallon Sherrock | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Keane Barry | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Boris Koltsov | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Dave Parletti | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslaat | Jose Justicia | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Jarred Cole | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslaat | Jose Justicia | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslaat | Jarred Cole | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslaat | Keane Barry | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslaat | Dave Parletti | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 3 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslaat | Boris Koltsov | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslaat | Jose Justicia | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslaat | Jarred Cole | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslaat | Keane Barry | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 5 | verslaat | Dave Parletti | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Stephen Burton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Michael Warburton | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslaat | Boris Koltsov | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 14 | verslaat | Keane Barry | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Michael Warburton | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Scott Mitchell | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Boris Koltsov | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Keane Barry | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 16 | verslaat | Stephen Burton | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Scott Mitchell | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslagen door | Boris Koltsov | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Keane Barry | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Stephen Burton | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 18 | verslaat | Michael Warburton | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Scott Marsh | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Diogo Portela | 5-0 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Keane Barry | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslaat | Jose Justicia | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 19 | verslagen door | David Evans | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslaat | David Evans | 5-4 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslaat | Scott Marsh | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslaat | Diogo Portela | 5-1 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslagen door | Keane Barry | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 21 | verslaat | Jose Justicia | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslaat | Jose Justicia | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslaat | David Evans | 5-3 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslaat | Scott Marsh | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslaat | Diogo Portela | 5-2 | |
Vierde Ronde - Groep 23 | verslaat | Keane Barry | 5-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
World Trophy van 30 Augustus tot 1 September 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Scott Mitchell | 5-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 6 Januari tot 14 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Mark McGeeney | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 7 Januari tot 15 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Ryan Joyce | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Jeff Smith | 4-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jamie Hughes | 5-4 | |
World Trophy van 27 Mei tot 29 Mei 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Cameron Menzies | 6-5 | |
Achtste finales | verslaat | Dean Reynolds | 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Peter Machin | 7-4 |
Overwinning : 1 (Dutch Open)
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 5 Nederlagen
World Masters , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | John O'Shea | 3-2 | |
Wereldkampioenschap van 2 Januari tot 10 Januari 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jeff Smith | 3-0 | |
Dutch Open van 29 Januari tot 31 Januari 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Jimmy Hendriks | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Hendrik Tooren | 5-2 | |
Halve Finale | verslaat | Kevin McDine | 2-1 | |
Finale | verslaat | Danny Noppert | 3-1 | |
Welsh Open van 12 Mei tot 15 Mei 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Wouter Vaes | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Geert De Vos | 4-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Scott Mitchell | 4-2 | |
World Trophy van 27 Mei tot 30 Mei 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Madars Razma | 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Dean Reynolds | 7-5 | |
British Classic van 16 September tot 18 September 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ted Hankey | 4-1 | |
Achtste finales | verslaat | Garry Thompson | 4-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ian Jones | 4-3 |
Overwinningen : 2 (Dutch Open, Hal Open)
Finales : 2 (German Open, Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 30 Overwinningen / 9 Nederlagen
German Open , 18 April 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Thomas Junghans | 4-1 | |
World Trophy van 26 Februari tot 1 Maart 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jim Widmayer | 6-5 | |
German Open , 18 April 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Danny De Haas | 5-1 | |
Kwartfinales | verslaat | James Hurrell | 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Darius Labanauskas | 7-5 | |
Finale | verslagen door | Jeffrey De Graaf | 8-7 | |
Wereldkampioenschap van 3 Januari tot 12 Januari 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jan Dekker | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Jim Widmayer | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Ross Montgomery | 5-1 | |
Halve Finale | verslaat | Glen Durrant | 6-5 | |
Finale | verslagen door | Scott Mitchell | 7-6 | |
Dutch Open van 30 Januari tot 1 Februari 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Robin Blocxk | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Jeffrey Sparidaans | 4-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Richard Veenstra | 5-4 | |
Halve Finale | verslaat | Marcel Blik | 2-1 | |
Finale | verslaat | Darryl Fitton | 3-1 | |
Isle of Man Open , 8 Maart 2015 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Scott Mitchell | 5-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Dennis Harbour | 5-1 | |
Hal Open , 22 Maart 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Wilco Vermeulen | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Brian Dawson | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Gary Robson | 5-4 | |
Halve Finale | verslaat | Ted Hankey | 2-0 | |
Finale | verslaat | Scott Waites | 3-0 | |
Welsh Open van 15 Mei tot 17 Mei 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sven Verdonck | 4-3 | |
Achtste finales | verslaat | Brian Dawson | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Jeffrey De Graaf | 4-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Scott Waites | 5-2 | |
British Classic , 19 September 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Stefaan Deprez | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Jamie Ellam | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Brian Dawson | 4-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Scott Waites | 5-2 | |
British Open van 18 September tot 20 September 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Stefaan Deprez | 4-3 | |
Achtste finales | verslaat | Ryan De Vreede | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Brian Dawson | 4-1 | |
World Masters van 8 Oktober tot 11 Oktober 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | David Concannon | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Krzysztof Ratajski | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Philip (Pip) Blackwell | 3-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Larry Butler | 5-4 | |
Grand Slam of Darts van 7 November tot 15 November 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Kim Huybrechts | 10-9 |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Welsh Open, Antwerp Open)
Samenvatting : 24 Overwinningen / 9 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 4 Januari tot 17 Januari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | David Cameron | 3-1 | |
1/16de finales | verslaat | Tony O'Shea | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Ross Montgomery | 4-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jan Dekker | 5-2 | |
World Trophy van 6 Februari tot 9 Februari 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Robert Rickwood | 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Jan Dekker | 7-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ross Montgomery | 10-8 | |
Scottish Open van 14 Februari tot 16 Februari 2014 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Dean Lawrie | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Paul Coughlin | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Rick Hofstra | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Remco Van Eijden | 5-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Jamie Hughes | 5-3 | |
Welsh Open van 16 Mei tot 18 Mei 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sam Hewson | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Wesley Harms | 4-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Steve Alker | 4-2 | |
Halve Finale | verslaat | Scott Waites | 5-4 | |
Finale | verslagen door | Gary Robson | 2-0 | |
British Classic , 9 Augustus 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Martin Atkins | 4-1 | |
Achtste finales | verslaat | Paul Mellor | 4-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Philip (Pip) Blackwell | 4-3 | |
Antwerp Open van 15 Augustus tot 17 Augustus 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jermaine Wattimena | 4-1 | |
Achtste finales | verslaat | Jan Dekker | 4-2 | |
Kwartfinales | verslaat | George Cressey | 5-4 | |
Halve Finale | verslaat | Alan Norris | 2-1 | |
Finale | verslagen door | Jamie Hughes | 3-2 | |
British Open van 19 September tot 21 September 2014 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Martin Phillips | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | Steve Rice | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Brian Dawson | 4-2 | |
World Masters van 9 Oktober tot 12 Oktober 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Dennis Harbour | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Nick Kenny | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Gary Robson | 3-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Jamie Hughes | 6-5 | |
Zuiderduin Masters van 5 December tot 7 December 2014 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Gary Robson | 3-2 |
Overwinning : 1 (Antwerp Open)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 5 Januari tot 13 Januari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jimmy Hendriks | 3-2 | |
Antwerp Open van 16 Augustus tot 18 Augustus 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | James Van Besien | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Martin Atkins | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Jim Williams | 5-4 | |
Halve Finale | verslaat | James Wilson | 2-1 | |
Finale | verslaat | Robbie Green | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 7 Januari tot 15 Januari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Scott Mitchell | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Gary Stone | 4-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tony O'Shea | 5-2 | |
Dutch Open , 5 Februari 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Richard Huizinga | 3-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Davyd Venken | 3-2 |
Overwinningen : 2 (Wereldkampioenschap, Dutch Open)
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 1 Januari tot 9 Januari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Tony West | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | John Walton | 4-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Ross Smith | 5-1 | |
Halve Finale | verslaat | Martin Phillips | 6-4 | |
Finale | verslaat | Dean Winstanley | 7-5 | |
Dutch Open , 6 Februari 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Gareth Cousins | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Mark Harris | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Stephan Gerritsen | 4-1 | |
Halve Finale | verslaat | John Walton | 2-1 | |
Finale | verslaat | Dean Winstanley | 3-2 | |
Zuiderduin Masters van 9 December tot 11 December 2011 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Scott Mitchell | 3-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Scott Waites | 3-2 |
Overwinningen : 2 (Wereldkampioenschap, Dutch Open)
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 2 Januari tot 10 Januari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Anthony Fleet | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Daryl Gurney | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Garry Thompson | 5-2 | |
Halve Finale | verslaat | Martin Phillips | 6-4 | |
Finale | verslaat | Dave Chisnall | 7-5 | |
Dutch Open , 7 Februari 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jasper Smidt | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Joey Ten Berge | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Steve West | 4-1 | |
Halve Finale | verslaat | Steve Douglas | 2-0 | |
Finale | verslaat | Scott Waites | 3-1 | |
Zuiderduin Masters van 10 December tot 12 December 2012 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Dean Winstanley | 3-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Robbie Green | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Zuiderduin Masters)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
Zuiderduin Masters van 11 December tot 13 December 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Steve West | 3-1 | |
Halve Finale | verslaat | Gary Robson | 3-1 | |
Finale | verslagen door | Darryl Fitton | 4-2 | |
Wereldkampioenschap van 3 Januari tot 11 Januari 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Dave Chisnall | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | Daryl Gurney | 4-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Gary Robson | 5-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Ted Hankey | 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 5 Januari tot 13 Januari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Phil Nixon | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Martin Phillips | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Robert Thornton | 5-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Mark Webster | 6-4 | |
Dutch Open , 10 Februari 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Wilbert Van Koerten | 3-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Robert Wagner | 3-1 |
Overwinning : 1 (Wereldkampioenschap)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 6 Januari tot 14 Januari 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Tony O'Shea | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Co Stompé | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Ted Hankey | 5-3 | |
Halve Finale | verslaat | Mervyn King | 6-5 | |
Finale | verslaat | Phil Nixon | 7-6 | |
Zuiderduin Masters van 7 December tot 9 December 2007 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Gary Robson | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 7 Januari tot 15 Januari 2006 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Darryl Fitton | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Martin Atkins | 4-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Mike Veitch | 5-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 6-2 |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Leendesk Grand Masters, Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 2 Nederlagen
Leendesk Grand Masters , December 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Dick Van Dijk | 3-0 | |
Halve Finale | verslaat | Ted Hankey | 3-1 | |
Finale | verslagen door | Mervyn King | 5-4 | |
Wereldkampioenschap van 1 Januari tot 9 Januari 2005 | ||||
1/16de finales | verslaat | Davy Richardson | 3-2 | |
Achtste finales | verslaat | John Henderson | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Ted Hankey | 5-3 | |
Halve Finale | verslaat | Simon Whitlock | 5-0 | |
Finale | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 3 Januari tot 11 Januari 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Richie Davies | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap van 4 Januari tot 12 Januari 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Co Stompé | 3-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Bob Taylor | 3-1 | |
Doeland Grand Masters , 12 December 2003 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Rick Hofstra | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Doeland Grand Masters , December 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 2-0 | |
Wereldkampioenschap van 5 Januari tot 13 Januari 2002 | ||||
1/16de finales | verslaat | Peter Johnstone | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Steve Coote | 3-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Wayne Jones | 5-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Tony David | 5-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Doeland Grand Masters , December 2001 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 2-0 | |
Wereldkampioenschap van 6 Januari tot 14 Januari 2001 | ||||
1/16de finales | verslaat | Erik Clarys | 3-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Ronnie Baxter | 3-1 | |
World Matchplay van 23 Juli tot 29 Juli 2001 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mick Manning | 10-7 | |
Achtste finales | verslaat | Alan Warriner-Little | 13-11 | |
Kwartfinales | verslaat | Dennis Smith | 16-12 | |
Halve Finale | verslagen door | Phil Taylor | 17-9 | |
World Grand Prix van 24 Oktober tot 28 Oktober 2001 | ||||
1/16de finales | verslaat | Peter Manley | 2-0 | |
Achtste finales | verslaat | Alex Roy | 3-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | John Lowe | 6-5 |
Overwinning : 1 (Doeland Grand Masters)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Doeland Grand Masters , December 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Les Wallace | 2-1 | |
Halve Finale | verslaat | Raymond Van Barneveld | 3-2 | |
Finale | verslaat | Steve Beaton | 5-4 | |
Wereldkampioenschap van 8 Januari tot 16 Januari 2000 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Steve Coote | 3-2 | |
World Matchplay van 23 Juli tot 29 Juli 2000 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Shayne Burgess | 15-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 2 Oktober 1990 tot 10 Januari 1999 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Mike Gregory | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Graham Hunt | 3-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Chris Mason | 5-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 3 Januari tot 11 Januari 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Robbie Widdows | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 7 Oktober 1990 tot 12 Januari 1997 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Roger Carter | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 1 Januari tot 7 Januari 1996 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Darren Webster | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Geoff Wylie | 3-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Steve Beaton | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 1 Januari tot 8 Januari 1995 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Bruno Raes | 3-1 | |
Achtste finales | verslaat | Kevin Painter | 3-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Mike Gregory | 4-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Raymond Van Barneveld | 5-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 1 Januari tot 8 Januari 1994 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Per Skau | 3-0 | |
Achtste finales | verslaat | Bob Taylor | 3-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Magnus Caris | 4-2 |