De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Schotland - 4 Juni 1985
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
UK Open van 4 Maart tot 6 Maart 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Jamie Clark | 6-0 | |
WDF Wereldkampioenschap van 2 April tot 10 April 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Dave Parletti | 2-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 52 Overwinningen / 25 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep Y | verslaat | Jamie Lewis | 4-0 | |
Groep Y | verslaat | Bradley Kirk | 4-0 | |
Groep Y | verslaat | Martin Adams | 4-1 | |
Groep Y | verslagen door | Keelan Kay | 4-0 | |
Groep Y | verslagen door | Matthew Dennant | 4-2 | |
Groep Z | verslaat | Bradley Kirk | 4-3 | |
Groep Z | verslaat | Jamie Lewis | 4-1 | |
Groep Z | verslagen door | Matthew Dennant | 4-1 | |
Groep Z | verslaat | Keelan Kay | 4-3 | |
Groep Z | verslagen door | Martin Adams | 4-3 | |
Groep AA | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Groep AA | verslaat | Bradley Kirk | 4-0 | |
Groep AA | verslaat | Matthew Dennant | 4-3 | |
Groep AA | verslaat | Jamie Lewis | 4-2 | |
Groep AA | verslagen door | Keelan Kay | 4-0 | |
Groep AC | verslaat | Jason Clark | 4-0 | |
Groep AC | verslagen door | Greg Ritchie | 4-3 | |
Groep AC | verslagen door | Darren Beveridge | 4-3 | |
Groep AC | verslaat | Matthew Dennant | 4-1 | |
Groep AE | verslagen door | Darren Beveridge | 4-1 | |
Groep AE | verslaat | Greg Ritchie | 4-3 | |
Groep AE | verslagen door | Jason Clark | 4-2 | |
Groep AE | verslaat | Matthew Dennant | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 25 | verslagen door | Keelan Kay | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 25 | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 25 | verslagen door | John O'Shea | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 25 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 25 | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 26 | verslaat | Kevin Burness | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 26 | verslagen door | Keelan Kay | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 26 | verslagen door | Robert Thornton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 26 | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 26 | verslaat | John O'Shea | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslaat | Kevin Burness | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslaat | Richie Burnett | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslaat | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslaat | Keelan Kay | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 27 | verslaat | John O'Shea | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 28 | verslaat | Adrian Gray | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 28 | verslaat | Corrine Hammond | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 28 | verslaat | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 28 | verslagen door | John O'Shea | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 28 | verslaat | Reece Robinson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 30 | verslaat | John O'Shea | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 30 | verslaat | Corrine Hammond | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 30 | verslaat | Reece Robinson | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 30 | verslaat | Adrian Gray | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 30 | verslaat | Michael Warburton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 32 | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 32 | verslaat | Richie Burnett | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 32 | verslaat | Rob Collins | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 32 | verslaat | Kevin Burness | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslagen door | Colin Osborne | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | Conan Whitehead | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | Martin Adams | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | James Richardson | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 33 | verslaat | Joe Davis | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslaat | Joe Davis | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslaat | Conan Whitehead | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslagen door | James Richardson | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 34 | verslaat | Colin Osborne | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | James Richardson | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslaat | Colin Osborne | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | Conan Whitehead | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslagen door | Joe Davis | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 35 | verslaat | Martin Adams | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 37 | verslaat | Jason Clark | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 37 | verslagen door | Chas Barstow | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 37 | verslaat | Colin Osborne | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 37 | verslaat | Conan Whitehead | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 39 | verslaat | Colin Osborne | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 39 | verslaat | Conan Whitehead | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 39 | verslaat | Jason Clark | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 39 | verslagen door | Chas Barstow | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 40 | verslaat | Chas Barstow | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 40 | verslaat | Richie Burnett | 4-3 |